PDA

Zobrazit normální verzi : Děláš si srandu Montty non skill? - žádám vysvětlení a unban!



Kund
18-03-13, 21:30
Zdravim, mohl by mi prosím admin Montty non skill dát unban a vysvětlení?!!! Dělá si ze mě srandu?! Dostal jsem ban na týden za vulgární nick! Můj nick je Kund, nick se kterým hraju od října....Od října!Co je na slově "Kund" vulgárního prosím? Jen pro tvou informaci ve švédštině to znamená "zákazník". S tímto nickem neměl problém žádný z adminů na jakémkoli serveru. Děkuji, přidávám výpis z konzole.


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem Montty non skill
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'vulgarni nick'
[AMXBANS] Delka: '1 tyden'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:290759906'
[AMXBANS] Tvoje IP: '78.128.183.88'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] =======================================

Milk
18-03-13, 21:32
Kunder tu taky běhá už dlouho :D

Kund
18-03-13, 21:42
Já nevim o co panu adminovi jde...

tyger103
18-03-13, 21:46
Týden je podle mě moc, ale Montty určo napíše, co ho k tomu vedlo.

Kund
18-03-13, 21:47
A už vůbec nechápu proč týden!!!!

Slunicko
18-03-13, 22:06
Nedavno se tu resil podobny pripad, Kundas rano...tak si osobne myslim ze to navazovalo na tohle ale treba byl duvod jinej.

Montty non skill
18-03-13, 22:11
Nelíbí se mi tyhle nicky. Je sto miliónů nicků a zrovna za poslední dva dny jsou tu dva co maj v nicku kund. HRAJI TU MALÉ DĚTI!!!!!!!!!!!!!!! Si to uvědom. Umíš číst? Tak čti pravdila!!! Je mi jedno, kolik adminů Ti tohle toleruje. Já to tolerovat nebudu pokud budu admin. Zrovna včera tu hrál od kamaráda syn kterému je 6 let. Jaká pak má vyrůstat mládež s takovýma nickama???? Dám ti to na dva dny. Přístě si ale nebudu brát servítky...
btw: Kunder už tu neběhá, doběhal.

Kund
18-03-13, 22:18
Ale ten nick je normální slovo! Když si dám nick Die curve ( něm. zatáčka) tak taky dostanu ban?! Neřek bych ani popel, kdybych tam měl Kund.* nebo něco v tom smyslu...ale můj nick nemá mít nic společného s vulgaritou!...Mimochodem, pouštět děti v 6 letech k takové hře... o tom si myslím svoje :) není moje chyba, že tu hrajou malé děti, tato hra nemá být přístupna malým dětem :) Tohle je můj nick a všichni mě pod ním znají. Každopádně děkuji za milosrdné dva dny.

Montty non skill
18-03-13, 22:23
Jsme v České republice, nebo ve Švédsku, nebo Německu, nebo Belgii? Já tu nejsem od toho, abych zjišťoval, jak malé děti tady hrají, ale jsem tu od toho, abych řešil přestupky a dohlížel na servery. A už vůbec tu nebudu dělat překladače. Nebo to mám brát jako provokaci admnů?

Kund
18-03-13, 22:30
To jsou normální racionální argumenty, žádná provokace, jde mi o princip. Nezpochyňuju tu tvou práci, v tomto případě jen tvé uvažování.

Montty non skill
18-03-13, 22:31
Ok. LOCK

Charon35
18-03-13, 22:55
V 99% v tomto súhlasím s Montym a banujem podobné nicky, ale... Pokiaľ sa v nicku nenachádza nadávka priamo, tak to nebanujem. Bol rozdiel KundaS. To bolo jasné, ale toto no nvm... Navyše viem, že tu hrajú aj decká, preto sa vlastne banujú nadávky a vulgarizmy celkove, ale ak sa toho niekto chytí, tak cs je tuším až od 15 rokov. Takže je to 50:50. Patová situácia.

Montty non skill
18-03-13, 23:49
Proto jsem to snížil.

baf
19-03-13, 10:11
Naprosto souhlasim s Montym cestina je tak krasny a rozmanity jazyk a dela te toto.Trosku uvazuj te hrajou tu i male deti.

Kund
19-03-13, 11:12
Protože malé děti nepřijdou nikde jinde na celém širém světě do styku s vulgaritou, ano :) u morbidní hry kde střílíte hlavy nepřítele....Moje přezdívka je určitě nabádá k něčemu...Nebudu to dál řešit, ban jsem dostal neprávem, doba mi byla snížena. Ok.

514Pro
19-03-13, 13:32
Myslim, ze omezovat vulgarismy mi prijde celkem normalni. To ze decka maji tedence prichazet s nickama, co hranici s pravidlama, je dany asi pubertou a vyvojem, je potom otazkou, nakolik to budem tolerovat.

Osobně beru za prvokaci zkomoleniny typu fakju a jine, ktere zretelne vyjadruji svuj obsah, stejne tak zajmena a rodice, napr Tvuj tata je taky na pest.
Posledni jsou preklady, Kurven mozna nemecky zamena zatacka, ale kdo to nevi, vyvstane mu na mysli jine slovo, takze je to asi zabavne prvnich 30 minut a pak uz moc ne.

Pritom vybrat si nick, ktery nicim neprovokuje, je tak snadne...

Kund
19-03-13, 13:43
Já ale s tímhle nickem hraju od října, kdy jsem začal hrát csko! 514Pro, s Vámi si pamatuju, že jsem hrál na Awp, a neměl jste s tím problém, nic bych neřek, kdyby jste mi ten nick zatrhli hned co jsem začal hrát, ale po takové době?! To mám přijít o všechny nahrané body co kde mám? A já nejsem děcko, kterému hraničí puberta. Nemůžete se divit, že mě adminské chování zaráží, když najednou po půl roce Vám začne vadit nick...Na Jb tuna adminů a nikdo nic. A najednou dostanu ban?! Bez varování?

Flash
19-03-13, 14:05
Nevim ale vysvetli mi nekdo, co maj 4 pismena spolecnyho s kundou? To takhle muzete banovat nick "knihovna" pac tam proste je slovo hovna... nechapu, co te tak trapi na tech prezdivkach ingame. Kundas to taky nemyslel jako zadnej vulgarismus, on ma tu prezdivku podle prijmeni a rikali mu tak i na fotbale, co si pamatuju a to bez nejaky urazky, proste prezdivka, jako ty ses Montty.
Ohanet se tim, ze tu hrajou maly deti me prijde jako hloupost, protoze vetsina deti uz i ve skolce mluvi sproste, ze by se dost lidi divilo a "umravnovat" je tu banama je zbytecny, nic tim nevyresis... ty prezdivky maj ty lidi treba i leta a zakazovat jim to jen pro to, ze se to hodne vzdalene podoba sprostymu slovu? Podle me uplna hloupost, protoze sou tu mnohem horsi pripadi... stejne by si musel banovat vsechno v chatu, i kdyby jim to jen ulitlo, "protoze tam hrajou i deti."
Navic sou tu mnohem, mnohem horsi pripadi... tenhle si da nick "Kund," ma ho pul roku, dostane tyden. Bejn tu beha s nickem "bejn 3.14co" a co? Nic... to sami lidi, co maj lagy. Nekolikrat vidim na classicu cloveka s nickem "mam lagy jako svine," kterej v chatu jen nadava, jak mu to laguje. To by pak musel dostat mesic, kdyby sme meli kazdej nick tak hrotit. Je to na adminovi, jenze to je jedna vec... druha vec je, ze je to nespravedlivy a rozhodne v tomhle za tebou nestojim. Kdyz si nekdo da nick "hitler" nebo neco, tak nepovim ani slovo ale ctyri pismena, ktery neznamenaj nic a nevis, jestli to neni treba zkratka, to se proste banovat nemuze, to je uz omezovani hracu, kdyz maj svuj nick radi a ty jim to nesmyslne zakazes. Asi tak bych to videl no...

Giussepe
19-03-13, 14:35
V tomhle připadě musím souhlasit se zabanovaným hráčem.
Montty, jako admina si tě vážím, nicméně argumentovat zde, že tu hrál 6 roční syn tak aby nepřicházel do styku s vulgarismy, to mi přijde trochu zcestné. Tato hra je od šestnácti let, a to že mu rodiče dovolí tuhle hru hrát, to už je opravdu otázka výchovy a ostatním hráčům to může být volný jak vytahaný triko. Takže pokud dítě přijde ke styku s vulgaritou, je to vina rodičů, nikoliv těch co se vulgárně vyjadřují.
Dále tu pak argumentuješ, že jsme v České republice... Můžeš mi říct co je na nicku "Montty non skill" českého? Nechci tě nijak napadat, ale dle mého názoru si s tímhle banem opravdu střelil vedle a dal bych unban.

514Pro
19-03-13, 15:15
Reagoval jsem spis obecne na tvuj posledni post o vulgarite, trochu me to namichlo a napsal jsem, co si uz hodne dlouho myslim.

Primo k banu: Mel jsi urcite dostat varovani nez dostat flastr natvrdo rovnou. Mas pravdu, tvuj nick jsem neresil, prisel mi lehce provokativni, ale ne natolik, abych do toho zbytecne kopal. Je asi pak veci nazoru, co jo a co ne.

Csko je od 13 let, je fakt, ze 6 lety deti by to asi hrat nemely a pokud hrajou, problem toho, kdo je k tomu pusti, v tom maji ostatni pravdu.

Co se tyce vyjadrovani, neresim, kde vznikla chyba, nejsme vychovnej ustav, jsou zde dany pravidla, ktery platej a bud se jimy hraci ridi nebo ne a podle toho to pak dopadne.

Kund
19-03-13, 15:32
Děkuji za Vaše názory, jsem rád, že nejsem jediný kdo v tom vidí nesmysl. Doufám, že se k tomu ještě Montty vyjádří.

baf
19-03-13, 17:18
No potkam te ja dam ti to znova je to vec nazoru.A urco delsi.

Lynviy
19-03-13, 18:58
No potkam te ja dam ti to znova je to vec nazoru.A urco delsi.

Spíš věc demence. Nebanujte nepodstatný hovna, ale to, co opravdu narušuje průběh fair play.

Montty non skill
19-03-13, 19:26
Abych teda nebanoval ho.... a nebyl dmentní, tak ub. Potkám Tě příště, nebudu vůbec ub řešit. Je to v pravdilech a beru to pak jako provokaci. LOCK

Ejo
19-03-13, 19:56
Spíš věc demence. Nebanujte nepodstatný hovna, ale to, co opravdu narušuje průběh fair play.

Nechcem sa do ničoho púšťať, ale čo riešiš čo admini banujú?..Pokiaľ dobre viem, admin nie si:)

Kund
19-03-13, 20:01
Ok, děkuju