PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unban.. - Aleš



Rolinek99
19-03-13, 00:34
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 59720)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): Rosicky !7! )PuRe |LuCk| cReW(
[AMXBANS] Tvuj nick: Rosicky !7! )PuRe |LuCk| cReW(
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:448439852
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:448439852
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 93.95.37.151
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 93.95.37.151
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: !o!ens
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================
Vydrbanec ten admin nebo co..??
Ja bych wh, ab a podobně nikdy na kotelně neměl vole bo je to portal na kterem se dá hrát (už moc ne) co ja mužu za to že oni dupou jak koni a že slyšim kde su a pak tam logicky miřim a čekám až se ukažu a ja jim dam killa nemají dupat jak slepice vole ne ale Rosicky ma hned wh.
Jakože nechcu nic říkat počkám si na demo uvidíme ja wh prostě neměl ti co mně znají ví že ja wh jsem neměl a ani podobně take kodi slyšel jsem že ten admin je tu novej tak buď si chtěl dat jen ban když mněl přiležitost nebo prostě chápu neměl zkušenosti.

Ales
19-03-13, 01:15
Pane Rolinku, zdravím... takže začínáš hned urážkama ano?! Jak milé... vydrbanec a nemá zkušenosti, tak si chtěl dát asi BAN :-D
tak tady máš demo ty PANE : http://csko.cz/dema/upload/dir/Rosicky.dem

Ostatní prosím o shlédnutí, děkuji !o!ens

Rolinek99
19-03-13, 01:26
To je wh jak moje babička tak to som zvědavy co ti na to řeknou ja wh neměl ale když říkaš o ty urážky to jsem přehnal to přiznávam ale dat mi permu za wh když wh nemam koho byto nenasralo ta je jak kdyby ti vzali práva za to že seš šel vyčůrat jako promiň ale fakt jsem zvědav na vyjadrření jiných adminů

Ales
19-03-13, 01:38
to i já kamaráde, to i já ;-) :thumsup4:

warle
19-03-13, 12:28
WH tam je, ale na ban to neni :beer:
Věnuj se radši fotbalu.

Rolinek99
19-03-13, 12:40
Tak jak ale..??
Fotbalu se věnuju ale taky bych si rád zahrál jb s kamošema u vás na kotelně

warle
19-03-13, 12:42
Asi jsi nepochopil mojí ironii, škoda, já se u toho vždycky nasměju, když tenhle vtip píšu.
Asi už není vtipný :vava:

Rolinek99
19-03-13, 14:44
Mohl bych vědět jak to teda bude..??
Ja prostě něchci dostat pernamentní ban za něco co jsem neměl..

MARTiii
19-03-13, 15:01
wh tam je, demo by melo stacit si myslim ale kouknete na to nekdo dalsi z adminu

Nihilia
19-03-13, 15:06
Tak jsem taky projel demo a WH tam je jasné ve více momentech.

Škoda že jsi ještě nenapsal, že v tu chvíli zrovna hrál tvůj bratr nebo kamarád ;-)

Rolinek99
19-03-13, 16:02
Tohle sem posilal adminovi co mi dal banan nemyslím si že mi to nějak pomůže protože vy nic nechapete vy se prostě všichni postavite za sebe a ten musí mit ban někdy mi přidjde že někteří admini se bojí řict svůj nazor radši si přizpusobí k ostatním :
Říkaš že mam wh ale já wh nemám jdu ti dát take malé vysvětlení kdy si mysliš že jsemho asi měl..
1. Plant-a.. Openkill šel přede mnou a jak se začalao střílet podval sem se kam míři bylo to na plantu A tak jse tam logicky mířil na plantu nebyl tak mně napadlo buď že bude na schodech a nebo spawn musel jsem si vybrat mířit na dvě místa se nedá vybral jsem si schody byl tam jenže jsem dostal hedu byl rychlejší no
2- Střed.. šel jsem na schody najednou jsem uslyšel tak 2 korky podemnou říkal jsem si tam určitě bude ale začel walkovat a kdyby šel do Kat tak newalkuje to je snad logické tak jsem skusil vyjít uviděl jsem hlavu začel jsem st řílet jak splašený kůň a head to byl takovej Luck
3 (mně to nepřipadalo jako wh ale kamošovi jo) Plant B.. měl jsem myslím Ak šel jsem dát bombu na B jelikož jsem na radaru viděl že openkill je v katech tak mi bylo jasně že pujde s A mířil jsem tam a pak vyšel ale pak mi dal stejně head bo som debil..
Doufám že tohle pochopíš prostě ja wh fakt neměl na kotelně nikdy

tyger103
19-03-13, 16:16
Tady se admini nepostaví jen tak za sebe,každý admin projede demo a podle svého názoru bud souhlasí s banem,či ne.Jdu se na to také kouknout.Pak editnu
EDIT: Wh tam je,ani jsem to nedokoukal.

MARTiii
19-03-13, 16:25
v druhym bode nemas pravdu, zacal si strilet driv nez si cokoliv videl

Rolinek99
19-03-13, 16:30
Martíí uvažuj když tušiš že tam někdo je tak jdeš a už skusiš i děrovat ne..??

MARTiii
19-03-13, 16:37
samozrejme...

Ales
19-03-13, 18:09
Nemá cenu s ním už o tom diskutovat, každý cheater co něco má tak to samozřejmě zapírá - "já jsem nic neměl; to jsem nehrál já; už nic nemám" ...atd.
Děkuji admini za shlédnutí dema + zapsání každý svého názoru! ;-)