PDA

Zobrazit normální verzi : Návrh na mód: assault only



MARTiii
19-03-13, 15:45
nazdar kotle, az budes delat novy server at je to tento, muzes tam pridat starej assault ale i _lol asi jich existuje vic, tak i ty tam muzes dat
rovnou muzes vymazat assault ze vsech ostatnich serveru

cas kola 1:59 max. 2:10
cas mapy 20:00 - 25:00
dozivostni rank bez smazani :D

bloodykill
19-03-13, 16:25
NO nevím, jak by si assault only vedl, když si vezmu, že na infernu hraje pár lidí ve špičce a 20je afk, co teprve na assaultu.Navíc mapa je uplný piece of crap, T jen kempí a CT prohrávají kolo za kolem.

MarcelloR
19-03-13, 16:41
nazdar kotle, az budes delat novy server at je to tento, muzes tam pridat starej assault ale i _lol asi jich existuje vic, tak i ty tam muzes dat



http://images.wikia.com/adventuretimewithfinnandjake/images/5/54/Annoying_no_gif.gif

no ešte aby sa server na najdebilnejšiu mapu spravil.... neviem čo berieš, ale radšej s tým prestaň nerobí ti to dobre. Ak by mal byť nový server, tak buď druhý awp alebo scout server...:) ale určite nie assault čo si sa s koňom zrazil ?

E:
To,že ty tu mapu nemáš rád neznamená,že ostatní hrači tiež..


http://memeorama.com/wp-content/uploads/2012/02/okay-gif.gif

Toreto
19-03-13, 16:59
To,že ty tu mapu nemáš rád neznamená,že ostatní hrači tiež..
E:??

The meatfly
19-03-13, 17:37
Připadá mi to jako zbytečný, jestli kotel chce víc lidí tak by měl dělat hlavně fun mody.

Giussepe
19-03-13, 20:02
Mě docela zaujal tenhle mod. (http://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=67037) A docela bych to uvital na seznamu kotelnackych serveru. A myslím, že bych nebyl sám. Jenže to je celkem komplexní mod a byla by to pro Kotla zas kupa práce to všechno nastavit a smontovat, aby to aspon k něčemu vypadalo.

E: tak ona to je betaverze, kdovi jak by to vůbec fungovalo.

MarcelloR
19-03-13, 20:50
Mě docela zaujal tenhle mod. (http://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=67037) A docela bych to uvital na seznamu kotelnackych serveru. A myslím, že bych nebyl sám. Jenže to je celkem komplexní mod a byla by to pro Kotla zas kupa práce to všechno nastavit a smontovat, aby to aspon k něčemu vypadalo.

ale tento mód ani na svk/cze portáloch nie je :D Kotelna by bola prvá :D a ja mam wowko rád tvl vyzerá to dobre :D narobil si mi šmaky, ale to by bolo už asi fakt prehnané chcieť ešte aj toto od Kotla :D predsa aj on je len človek. Ale ani videá nemôžem nájsť nato hmm

Kotel
19-03-13, 23:10
Budeš tam hrát nebo tu mapu nechceš na jiných serverech? Znám asi 7 assault map, takže server by nebyl problém.

MARTiii
19-03-13, 23:47
urcite tam budu hrat, zbytek uz je na tobe, mozna ten oldschool prvni assault bych tam nedaval, nevim jak jsou na tom ostatni, je to na tobe

kashpi
27-03-13, 15:51
ještě je dobrej assault_1337, ale ten je spíš na W3 server, protože se tam za humany dá dobře využít teleport nad T spawn a zpětně od T k CT spawnu. Nedokážu si ho moc představit normálně totiž, ale zase je to jen o lidech. Je dost velkej

Giussepe
27-03-13, 15:55
ja jsem kdysi hral mapu, jmenovala se cs_assault_upc. nevím jestli by se dala ještě sehnat. Na to jsem moc lenivy.

MarcelloR
27-03-13, 16:31
ja jsem kdysi hral mapu, jmenovala se cs_assault_upc. nevím jestli by se dala ještě sehnat. Na to jsem moc lenivy.

ak to zadáš do googlu, tak ti vybehne kopu linkov kde si to môžeš stiahnuť :P

kashpi
29-03-13, 11:25
taky si ji pamatuji a nevím jestli nebyla chvíli ají tady :)

Charon35
29-03-13, 12:22
Súhlaím s marcelom. Ale tu človek niekdy nevie čo sa chytí. Pozri zombie alebo soccer. Od rána ľudia. Inferno poloprázdne celý deň. Assault sa (bohužiaľ) celkom votuje, takže možno by sa to chytilo. Navyše aspoň by sme sa ho zbavili z ostatných serverov. Len do tohooooooooooooooooooooooo :D

Svaciik
29-03-13, 12:47
Tak co si tu budem nalhávat je to mapa nehorázně pro T. Ještě jsem neviděl aby se na té mapě zachránili hostage. Většinou to je jen masakr CT co se vlezou budto šachtou což je sebevražda nebo to zkusí rushnout dolem kde je má celej vnitřek budovy jako na dlani. Ale tak někoho to muže bavit. Ale rozhodně bych tam nedaval startovné 800 , to určitě ne. Protože si endokážu představit jak CT budou chtít hrát dál když budou furt jen prohrávat a nebudou mít peníze na nic jineho než na DGL a vestu. Tak určo aspon 8000 nebo rovnou 16000 startovné. To je muj nápad :)

MARTiii
30-03-13, 01:31
uz aby to bylo, jeste bude more casu trvat nez se obsadi do max. takze nejakou reklamu na serveru

Lakaj
01-04-13, 16:31
ak sa odstrani z ostatnych serverov, som za :) v tom pripade by sa mohol spravit aj dust only :) tiez nehratelna mapa

Eidam
01-04-13, 17:53
Assault patří k mým oblíbeným mapám.. já bych tam 100% hrál (při nejmenším by se assault mohl přidat na některé servery) ;))