PDA

Zobrazit normální verzi : Ban za wh :asd:ad - Aleš



z3loo
19-03-13, 15:15
Mas BAN pro tento server! (id 59736)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): wtf
[AMXBANS] Tvuj nick: wtf
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:19200760
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:19200760
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 213.81.214.130
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 213.81.214.130
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: !o!ens
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only

Akoze je to dost komicke ze tento admin mi da ban a ani si nezisti co je ten hrac zac , neriesil by som unban, ale brat tam hraje ked sa nudi , dakedy som tam chodil hrat s nickom "motorko" a nikto ma tam nikdy nezabanoval az tento pan admin tak poprosim o unban dik...

kashpi
19-03-13, 17:29
pokud je to opravdu motorko, tak chci vidět demo, hraje hafo dobře a hlášení je na něj často, ale nikdy sem mu nic nenašel...

Ales
19-03-13, 18:17
Ahoj, že hraje hodně dobře to taky vidím, proto nechápu proč si k tomu pomáhá cheatama...hodně dobře umí zapírat že neví atd. Ale mnohokrát jde vidět, že tvá hra není až tak čistá wtf !
Už včera večer jsem tě dlouho spectoval, sice bez nahrávání ale viděl jsem hru s WHčkem prostě...
Stojím si za svým rozhodnutím, zde dokládám demo, admini koukejte pozorně - děkuji : http://csko.cz/dema/upload/dir/wtf.dem

z3loo
19-03-13, 18:29
objasnim ti situaciu kto som ja aby si mi nepisal taketo daco :D
http://www.undzwei.eu/?option=player&id_player=123503538
http://www.youtube.com/watch?v=qBAZmLTkW7Q
http://www.youtube.com/watch?v=823Fjf6zUeQ
http://www.youtube.com/watch?v=z8vHe9m95iI

z3loo
19-03-13, 18:30
chapes mna ban na pube nezaujima kedze ja to tam nehram, ale hra tam brat a ktomu mam wifi cize zdielanu ip a ked si spravil chybu tak to naprav a daj unban lebo vidim ze ty ziadne skusenosti s cheatmi asi nemas :D:D:AS

Ales
19-03-13, 18:34
No to poslední video máš sice hezké ale nic neměním na svém názoru...takové video může mít každý dobrý hráč.

z3loo
19-03-13, 18:35
dobre sak mne to jedno , nech si to pozre normal admin a nech da unban bo brat domna jebe ze tam chce hrat :DD:D:

Giussepe
21-03-13, 17:08
nekoukal jsem na celý demo, ale řekl bych že nic nemá. Dyztak vypis casy ktery se ti nezdaji.

Ales
21-03-13, 19:28
18:21 ; 23:30; 27:26; 29:43; 30:28; 32:56; 33:28; 34:08; 34:40 - 34:59; 35:09 - 35:33; 36:02 a na konci dema !

Ales
21-03-13, 19:33
Jinak že se každý cheater odkazuje na svojeho bráchu, to už je staré...vymysli si něco nového a lepšího :thumsup4: :splachnout:

mirous
21-03-13, 19:40
Sjel jsem to celé bez Tvých časů, až teď jsem si všiml, že si je sem dal. Takže jsem si náhodně vybral některé z nich. Přikláním se k tomu, že WH opravdu nemá. Kolikrát jdou dva hráči, trefí prvního a jde jinam a hned vyběhne druhý, který mu dá kill (s WH by věděl, že tam jsou dva). Třeba ten jeden čas s AWP, teď nevím, byl to jeden ze začátku Tvých časů, tam byli pokosení hráči, zřejmě to sleduje a tak mohl odtušit, že tam někdo byl, navíc hráč před ním tomu taky napomohl. Nevím jak tento hráč hraje, ale kdyby měl WH ví o hráčích, o kterých neměl ani tušení. Prostřelování určitých míst na dustu je celkem obvyklé. Nadruhou stranu, některé časy, hlavně ty ke konci jsou vážně zajímavé. Tam bych se zase k WH klidně přiklonil. Takže shrnu-li to 70:30, že WH nemá. Ale jistý si nejsem, hlavně ten konec by měl ještě někdo sjet.

Giussepe
21-03-13, 20:13
18:21 - to by mohl byt radar.
23:30 - tam nevim co ti pripada na wh, hraje podle zvuku.
27:26 - tam pres ten ctverecek je prdlajs vidět, ale takhle jak si on naběhnul tak občas chodim taky a tam toho nepritele čekas takze verim ze by takovy reflex mit mohl.
29:43 - tam to zavání, ale věřím že hráč s jeho zkušenostma by byl schopen tohle dat i bez wh. taky se mi občas něco podobného povede. navic kdyby měl wh, tak by viděl toho na longu a určitě by se mu takovymhle zpusobem nepostavil na odstřel.
30:28 - tam ho slo vidět prebehnout, tak uz si automaticky predmiril kdyby tam s tim awp stal. to na d2 neni nic neobvykleho. dělam totez.
32:56 - na tom mi neprijde nic divneho. normalni reflex.
33:28 - tam taky nechapu co se ti nezda.
34:08 - věděl že pujdou z longu, tak kryl střed. Jinudy kromě T spawnu jít nemohli.
34:40 - 34:59 - ta sama situace na schodech, neviděl jsem tam teda nic, co by nasvědčovalo WH.
35:09 - 35:33 - zvuk.
36:02 - tam někdo strelil nad vchod do hornich kat, tak hodil primarku.

z3loo
21-03-13, 20:15
Ales ty traaged chapes preco hovorim o bratovi? lebo ja pub nehram , hram only cw a nezaujima ma nejaky unban na NS serveri ale ona hra na mojom steame kedze svoj nema a nemoze si tam teraz zahrat.... tak nepis mi tu sracky ze sa vyhovaram na brata do pice

nemam co robit len s whckom behat na NS pube? nemam ani 10 ani 15rokov aby ma toto bavilo...

jak som to v lete prestal hrat lebo prisla praca a hral som ff na tom Vasom pube s nickom motorko dal som si 130fragov za mapu bolo tam milion adminov ci kofi abo hocikto iny a nikto mi tam v zivote nedal ban a chodil som tam asi 4 mesiace, nech to pozre niekto normalny :D:D

kono159
21-03-13, 21:20
Niekto normalny by mohol pouzivat tlacitko edit.

Flash
22-03-13, 00:51
Zadnyho motorku neznam ale tenhle wtf na demu je cistej. Nechapu, co tam komu prislo wallhackove ale pro me to byli normalne zahrany akce hrace, co ma zapnutej zvuk a trochu u ty hry premejsli. Hraje normalne, nicim si nepomaha, dej mu unban a priste to radsi dej ke konzultaci do admin fora. .)

Nihilia
22-03-13, 08:55
Ales ty traaged chapes preco hovorim o bratovi? lebo ja pub nehram , hram only cw a nezaujima ma nejaky unban na NS serveri ale ona hra na mojom steame kedze svoj nema a nemoze si tam teraz zahrat.... tak nepis mi tu sracky ze sa vyhovaram na brata do pice

nemam co robit len s whckom behat na NS pube? nemam ani 10 ani 15rokov aby ma toto bavilo...

Tak mně to nedalo a taky jsem se díval na demo a to 2x. Pár okamžiků bych u nezkušeného hráče pokládal za WH, ale jelikož zbytek videa byl naprosto v pořádku, tak WH tak určitě není. To je ale jedna věc.

Jakýkoliv admin, ať už ten co adminuje 5 let nebo 5 měsíců se může splést...to nic nemění na tom, že se vyjadřuješ jak 10 nebo 15ti letý, na které vlastně sám narážíš že ti tolik není. Pokud ti je 20, tak se zamysli nad svým vyjadřováním.

Další věc co mně nedá. V první větě napíšeš že tě nezajímá nějaký UB na NS serveru, tím pádem tě nezajímá nějaký NS server. V poslední větě napíšeš, že jsi na tom našem "pube" hrát 4 měsíce...nerozumím tomu. Nebudu tu ale zakládat bouřlivou debatu nad něčím, čeho se to netýká.

Konečné slovo bude mít banující admin!

bones
22-03-13, 12:04
po ziadosti od par hracov som demo pozrel na NS a je ciste

motorko nema myslim potrebu pouzivat WH, naco by mu to bolo :)

warle
22-03-13, 12:30
Dotyčného znám od vidění, dává defeaut fragy. Takže nejspíš clear je.

Ale to, jak se tu chováš, za to bych ti aspoň tejden nechal, ať se zamyslíš, jak se slušně žádá.

z3loo
22-03-13, 12:47
Prepacte, ak ste nepochopili naco som v tomto poslednom prispevku narazal a som jasne tam napisal ze som to hral for fun tak som hral na tom pube , bolo to vtedy ne teraz tak citaj poriadne ked mi mienis nalozit :P , ale to uz je jedno...:mml:

mirous
22-03-13, 12:54
Ono jde také o Tvoje vyjadřování. Už jen jak oslovuješ banujícího admina. Jsme jen lidi a chybovat je lidské, je to určitě pro Tebe nepříjemné, ale lze to řešit trochu důstojněji. V tom počtu, co admin denně spectuje se prostě splést může, od toho taky je ten UB a nahrávání dem. Ale i pokud jsi si jistý svou nevinnou, nemění to nic na tom, že zažádat můžeš slušně.

z3loo
22-03-13, 12:59
10ku prispevok si precitaj a pochopis preco som tak zareagoval , a o ten ban ze sa pomylim ma vobec nestve lebo ma nato pravo jak som tam hraval viem kolko ludi tam cheatovalo stacilo mi jednu akciu vidiet a vedel som ze ma ten hrac zapate , preto som tam vtedy chcel popytat prava ale tolko casu volneho som az nemal :)

mirous
22-03-13, 13:04
Já to chápu, a Alešovi se svým způsobem nedivím, ono když člověk čte ty žádosti o UB, tak snad každý druhý (usvědčený) cheater za to nemůže, protože tam zrovna seděl jeho brácha :). Za chvíli z toho bude tradice.

z3loo
22-03-13, 13:08
ani ty asi nechapes nikto neseedel , ale brat hra tam na pube Vasom a hraje na mojoom steame tu je cela pointa...

mirous
22-03-13, 13:11
Já to chápu, já Ti jen říkám, že Aleš tak zareagoval viz.můj příspěvek. Protože to tak píše každý. Jak to bylo nebo nebylo mě osobně je jedno. Nemám důvod Ti nevěřit, tím sem Ti chtěl jen říct, proč tak Aleš nejspíš reagoval.

z3loo
22-03-13, 13:15
vidis ze nesom valve hrac aby som som sa musel vyhovarat na take daco :D dobre neriesme to , prijemny den

ParadoXX
22-03-13, 16:42
clear

Slunicko
22-03-13, 17:29
Dejte mu ten unban, dělá to tu ostudu, dát ban takovému hračovi.
Jinak taky nechápu proč jste naráželi na bráchu, on nepsal že hrál brácha, když dostal ban ale jen to že tu chce hrát jeho brácha.

Ales
22-03-13, 18:08
Tak z3loo (motorko, wtf) ...dostal jsi unban po dohodě s ostatními adminy. Ostatně Tvé chování a Tvé urážky a nadávky si nechej u sebe doma! Pro přístě!
Ať se daří...budu tě sledovat :-*

z3loo
22-03-13, 18:22
"ze budu te sledovat" :D:D:D:D diki , nech sa dari :)

Nihilia
22-03-13, 18:48
Alespoň je to vyřešeno a naložit ti? Čím bych ti jako měl nakládát?...jen jsi ukázal jak se umíš arogantně chovat a to je vše.