PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unban Herr Pes - Duska



Herr Pes
19-03-13, 16:20
Ahoj,
dostal jsem BAN (http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=59730) od admina Duska za "vulgarnost" na 3 dny.

Samozřejmě vím, že jsem Ti na "Duska : nahlas me adminum nebo mlc a soupej nohama, prcku" neměl psát "Herr Pes : seru na tebe spino", měl sem Tě natočit a dát na web. Tak je to správné.

Nejsem z těch co po jedné hedce přez zeď křičí, že je to cheater, ale pokud mě někdo na gowenně v jednom kole a ze tří střel třikrát trefí přez zeď a hlínu (byl jsem v té jámě uprostřed a on za zdí na T spawnu) když jsem se nehýbal, tak jako sorry, ale to není děrování.

Tímto se Ti tedy omlouvám za mé vulgárnosti, nějak mi ujeli nervy či co a žádám o unban, příště samozřejmě nejdříve udělám video, každopádně již bez nadávek.

Děkuji
HP

Montty non skill
19-03-13, 20:42
Kdyby jsi se choval slušně, nemusel jsi to řešit. Pokud se ti nezdál, měl jsi psát admin teamu vložením ! před zprávu a neměl jsi nadávat.

Duska
20-03-13, 10:45
Na nadávky většinou nereaguju, ale jelikož budeš přesvědčeně tvrdit, že cheatuju a ovlivňovat tím celý server a atmosféru tam a ani nejsi ochoten s tím něco udělat, tak máš čas na projití HLTV třeba z té gowenny, kde vím přesně kterou situaci myslíš a budu jedině rád, když se na to podíváš z mého pohledu. http://csko.cz/hltv.php?port=27026

EDIT:
Za tu omluvu jsem ti BAN výrazně zkrátil jen do dnešního odpoledne. Takže mě alespoň vyčasuj nebo budeš v mých očích jen uplakánek, kterého pošlu na uklidnění při každém dalším podobném výstupu.

Herr Pes
20-03-13, 15:51
No, většinou žádné takové výlevy nemám, nekonec je to jen hra, takhle reaguju jen na cheatery což jsem si po tom "trojstřelu" myslel i Tobě, HLTV jsem si samozřejmě prohlédl a nic tam není. Takže se Ti omlouvám za křivé nařčení.

... i když kdo ví? kdybych Ti pustil Lucku, třeba by si jí dal hedku přesně mezi oči.... :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

Tady to je: http://csko.cz/hltv/27026/27026-1303191354-awp_gowenna.zip timing 14:45, ale musíš uznat, že to je secsakramentskej luck...
Dík za UB.

Duska
20-03-13, 17:44
Nebyl to luck, střílel jsem na zvuk. z tvého pohledu to vypadalo ale blbě.

GL a pevnější nervy

Herr Pes
21-03-13, 16:48
Ok, dík :-)

Jenom, možná, je celkem nezvyklé, že jako admin/i nemáš/te, pro ostatní servery typické znaky jako: barevně odlišené písmo v cheatu nebo označení v player-listu CT/T.
Na druhou starnu se, ale asi lépe chytají cheateři... :wink:

mirous
21-03-13, 17:13
Na druhou starnu se, ale asi lépe chytají cheateři...

Přesně tak. Policie taky nejezdí k tajným akcím ze sirénou ;)

Herr Pes
22-03-13, 12:19
Přesně tak. Policie taky nejezdí k tajným akcím ze sirénou ;)
tjn,
jenom, možná, nechci být za šťouru, ale k tajným akcím jezdí tajní policisté a ti mají *tajná auta, jako bez majáků :smart::smart::smart:

* tajná = civilní (pozn. autora)

Duska
22-03-13, 12:39
To není pravda, mají přeci majáky co šoupnout na střechu z okna.. kamarád to tak má na služebním (policejním) passatu ;)

mirous
22-03-13, 12:42
Přesně tak, zásahovky mívají VW Transportery či podobné, civilní auta má policie vesměs Octavie a všechny mají magnetické označení Policie i magnetické majáky. Ale to už jsme OT.