PDA

Zobrazit normální verzi : Ziadost o unban



Unregistered
22-07-11, 18:04
Ziadam o unban v dovode banu sa pise urazanie admina ja som ziadneho admina neurazal a dokonca o 16:15 hodina ktorej bol ban prideleny som ani na pc nebol sedel som v aute a najvacsia zaujimavost ze sa nepise moja ip adresa ani server na ktorom bol ban udeleny ziadam o unban myslim si ze je to nejake nedorozumenie ban mi udelil admin 72Virgins Dakujem

Smile
22-07-11, 18:07
To bude nejspíš tohle...
http://www.csko.cz/bans/ban_details.php?bid=9970

ZEUS
22-07-11, 18:43
Nejspíš to bude za tohle...

16:08:12 <VALVE_0:0:317142092><46.13.55.210> GrEaX~I BURY SKINS : ty zku.........virginskej
16:08:26 <VALVE_0:0:1595613277><91.127.195.178> kilerkooo v.i.p. : /swrv
16:08:37 <STEAM_0:1:10997661><89.235.22.241> 72 Virgins : greax mas sanci se omluvit jinak ban
EDIT: pro příště: http://csko.cz/forum/showthread.php?429-Jak-po%9E%E1dat-o-unban

bones
22-07-11, 19:37
Mozno myslel

GrEaX~I BURY SKINS : ty zkuseny vynikajici admin virginskej

grEy
22-07-11, 19:39
Tiez si myslim, ze ta isiel chvalit. :D V kazdom pripade ban bol podla mna mierne neopravneny, kedze slovo zku nepoznam. :)

ZEUS
22-07-11, 19:53
Jo to hodně pravděpodobné Martiii :-)) Myslím si, že ban byl mírně neoprávněný. V první řadě mělo přijít upozornění, aby přestal, kdyby to neuposlechl, tak bych sahal po banu.

BAWSON
22-07-11, 19:59
Za tohleto 1 den? To je maximalne na kick... pokud tam teda nebylo v tom vice urazek, ktere zde nejsou napsany.

Smile
22-07-11, 20:03
Koukal sem do chatu a tohle je jediný...

72 Virgins
22-07-11, 20:15
No možná si budete hrát na hlupáky a méžná KokoD není kokot a možná Zkurv...,. neznamneá zkurvenej, ale kdyby to dokončil místo teček tak by mu to chuck norris odfiltroval.
Takže budeme jako tupci tolerovat KokoDa Pi.ca imbec.l a podobně protože VY nevíte co to znamená tři tečky, nebo náhradní písmeno. Snažil se jen obejít chucka norrise.

Mělo by vás trknout, že lhal, že seděl někde v autě, když je jeho přestupek dohledatelný. Kdyby byl nevinej nemusel by lhát.
Byl jsem fér, dal jsem mu šanci se omluvit a nebylo by nic dokonce ani ten jeden jedinej den. Stačilo jen napsat sry a byl klid nic víc jsem po něm nechtěl. Zvolil jinej způsob.

Ani jeden z vás nepochybuje co tím výrokem myslel. Leda Bawson, ten si neumí dát jedna a jedna dohromady. Ale oproti tomu co Bawson používá za urážky a nadávky je tenhle kluk anděl.

Já se k tomu dál vyjadřovat nebudu. Jestli nevíte co je obsahem této věty "ty zku.........virginskej" tak je mi vás líto, ale za to já nemůžu. Unban nebude a jedinej kdo ho může odbanovat je Kotel a ten bude muset vzít v potaz to, že ten kluk lhal, že dostal šanci odejít uplně bez trestu a pevně věřím, že on ví proč ten kluk doplnil ty tečky.

BAWSON
22-07-11, 20:44
"Nedávejte ban za každou nadávku, co uvidíte v chatu. Nejprve se snažte situaci uklidnit, dát hráči mute nebo kick."
četl sis pravidla pro adminy? Kdyby ano, tak to nemuselo dojit tak daleko, ze by musel lhat. Bohuzel si "neumis dat jedna a jedna dohromady", takze tu rozjedes zase 5ti strankovy flame o nicem. Hodne stesti.

72 Virgins
22-07-11, 20:48
Bawsone když už jsi dva tejdny admin, měl by sis aspon přečíst pravidla. To co popisuješ se vztahuje na uplně něco jiného. On dostal ban za tohle "Urážky admin teamu nebudou tolerovány. Jakákoli provokace může být tvrdě trestána. "
Někdo dává kick, někdo tejden a Lucca dá i tři tejdny. Je to od admina k adminu a každej admin má plné právo se rozhodnout jaký trest udělí. Mě stačila omluva a bylo to OK. Takže ty mě nediktuj jakou délku mám udělovat. Kotel chce tvrdé potrestání podle pravidel ... já jsem pro mírnější trest. No a ty seš prostě ty, ty a nadávky a urážky jste kamarádi, takže máš jinej metr a podle tebe by kick stačil. Tvoje věc.
Příště si prosímtě přečti pravidla, ať víš o čem se tu vlastně jedná a nebudeš se pak muset cejtit trapně.

BAWSON
22-07-11, 21:14
Zadne delky banu ti nediktuji. Pouze jsem poukazal na to, ze jsi az moc prisny. Nevim co tu vytahujes nejake moje nadavky nebo co. Pokud se ti neco nelibi, tak napis zde (http://csko.cz/forum/forumdisplay.php?11-Hl%C3%A1%C5%A1en%C3%AD-cheater%C5%AF-poru%C5%A1ov%C3%A1n%C3%AD-pravidel-st%C3%AD%C5%BEnosti-na-hr%C3%A1%C4%8De-nebo-adminy).

72 Virgins
22-07-11, 21:58
Přísný si normální? Mohl odejít uplně bez banu copak fatk neumíš číst? A ještě poukážeš na uplně jinej reason než za kterej byl zabanován.. OMFG

ZEUS
22-07-11, 22:26
Virginsi, myslím si, že si reagoval až moc zbrkle, mohl si to řešit domluvou, upoznornit ho na to, aby se uklidnil. K banu vůbec nemuselo dojít.
Reagoval by si stejně, kdyby to napsal někomu jinému, než tobě ?
Kdybychom takhle banovali všechny, kdo by tohle psal, tak by tu nikdo nehrál.
Ban je úplně poslední možnost. Tentokrát musím souhlasit s bawsonem.

72 Virgins
23-07-11, 05:22
No to je dobře že souhlasíš s bawsonem já s ním taky souhlasím, že při vulgaritách a urážkách stačí domluva, ale aspon by sis měl přečíst důvod proč ban dostal. On nedostal ban za vulgarity a urážky. On dostal ban za Urážky a provokaci admina to jsou v pravdilech dvě různé položky. Další admin co neumí číst proboha, navíc vůbec ban dostat nemusel, dostal šanci odejít uplně bez trestu a taky při žádosti o unban lhal, že byl někde v autě proč asi?

OMG Zeus

Urážky admin teamu nebudou tolerovány. Jakákoli provokace může být tvrdě trestána. <---- Co na tom ti neni jasný Zeus?



15:34:12 <VALVE_0:0:317142092><46.13.55.210> GrEaX~I BURY SKINS : lidi mel jsem predtim bz a mg a najednou nic at dou do pi......
16:08:12 <VALVE_0:0:317142092><46.13.55.210> GrEaX~I BURY SKINS : ty zku.........virginskej
Ten kluk těma tečkama prostě jen obchází chucka norrise. Je mi moc líto, že ve vašem případě 1+1=0

chmod a+x /bin/laden
23-07-11, 10:47
Ačkoliv bych v té situaci možná jednal stejně, souhlasím s tím, že BAN by se měl dávat až za cílené a opakované slovní útoky.
Tento chlapík si evidentně jenom ulevil, protože se mu ve hře nedařilo, to se na serverech stává pořád. Za to se BANy dávat nemají.

Do budoucna se prosím Virginsi omez na kick - vzhledem ke ztrátě bodů a zombie xp ho to bude bolet taky.

Nicméně ten maník si unban jistě nezaslouží, už jenom kvůli tomu, že lhal na fóru.

BTW. Dostanu taky BAN, když ve hře napíšu ZKURVENEJ VIRGINS? Pokud ano, tak je trochu silné kafe...

72 Virgins
23-07-11, 14:15
Jo dostaneš ban když to napíšeš, nebo nedostaneš když se omluvíš.
Jestli se najde další kdo nerozumí tomuhle

Urážky admin teamu nebudou tolerovány. Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

tak mu to vysvětlím ale takovejch moc nebude.


Do budoucna se prosím Virginsi omez na kick - vzhledem ke ztrátě bodů a zombie xp ho to bude bolet taky.
Ty nemáš právo jakýmukoliv adminovi diktovat nic. A rozhodně tu nejsi jako můj soudce i když se o to snažíš. Budu postupovat jak jsem postupoval. Někdo dává kick, někdo tejden někdo tři tejdy. Podle prohřešku a ne podle toho jak ty rozhodneš. Mohl odejít bez trestu dokonce i bez toho kicku, ale to už nemá smysl opakovat když evidentně bojuju s lidmi co neuměj ani číst.
Budu postupovat vždy stejně - Slušnejm hráčům a hráčům co jinak nedělaj problémy dám šanci se banu vyhnout a jestli nabídku přijmou je jen jejich věc.

MARTiii
23-07-11, 14:23
Jo dostaneš ban když to napíšeš, nebo nedostaneš když se omluvíš.
Jestli se najde další kdo nerozumí tomuhle

Urážky admin teamu nebudou tolerovány. Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

tak mu to vysvětlím ale takovejch moc nebude.


Ty nemáš právo jakýmukoliv adminovi diktovat nic. A rozhodně tu nejsi jako můj soudce i když se o to snažíš. Budu postupovat jak jsem postupoval. Někdo dává kick, někdo tejden někdo tři tejdy. Podle prohřešku a ne podle toho jak ty rozhodneš. Mohl odejít bez trestu dokonce i bez toho kicku, ale to už nemá smysl opakovat když evidentně bojuju s lidmi co neuměj ani číst.
Budu postupovat vždy stejně - Slušnejm hráčům a hráčům co jinak nedělaj problémy dám šanci se banu vyhnout a jestli nabídku přijmou je jen jejich věc.

nezapominej ze nejsme nadlidi

72 Virgins
23-07-11, 14:30
Nejsme, taky ode mě dostal nabídku na urovnání. Copak si to fakt nidko nepřečte??
16:08:37 <STEAM_0:1:10997661><89.235.22.241> 72 Virgins : greax mas sanci se omluvit jinak ban
MOHL ODEJÍT BEZ BANU!

BAWSON
23-07-11, 17:39
Furt tu tocis nejake blbosti, ktere vlastne ani nema cenu cist. Nevim o co se snazis.. jestli treba prekonat savaže killera ("1 z 5 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.") a nebo te bavi se hadat. Ja myslim, ze z obou neco, protoze vzdy, kdyz ty se s nekym hadas, tak najendou tvoje aktivita na foru vzroste o 100%. Kdyz zacnes v tech hadkach prohravat, tak si zacnes vymyslet takove hovadiny, ze je nekdo rasista, je zasedlej atp.

72 Virgins
23-07-11, 17:50
Klasika Bawon tady to není o výhře nebo prohře. Nikoho jsem tu rasistou nenazval, jen jsem napsal pravdu a to, že hráč dostal ban, dostal šanci banu se vyhnout a že lhal. To že neumíš číst je tvůj problém, to že si poukazoval na uplně jinej reason než za kterej byl byn udělen je taky tvůj problém. Tuhle při nemůžu prohrát prostě proto, že jsem nic špatného neudělal. To že se nedokážeš objektivně na celej problém podívat je důkaz právě toho, že jsi zaujatej. Nenašel jsi na to co tu píšu jeden protiargument. To nevypadá jako bys vyhrával.

No a k tomu rasistovi, když slovákům jako admin píšeš speak czech tak to rozhodně dobře nevypadá, ale to je další z tvejch problémů.

ZombieBot
23-07-11, 18:01
Jo dostaneš ban když to napíšeš, nebo nedostaneš když se omluvíš.
Jestli se najde další kdo nerozumí tomuhle

Urážky admin teamu nebudou tolerovány. Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

...

Wtf? Klidně taky napíšu zkurvenej virgins a nemusí to bejt mířeno na tebe. Virgi, mam tě rád a přijdeš mi v pohodě, ale tohle je už dost přehnaný.

72 Virgins
23-07-11, 19:49
Tak to udělej, kamarád nekamarád já to budu posuzovat jako u každýho stejně.