PDA

Zobrazit normální verzi : žádost o UNBAN - charon



tesyyy
22-03-13, 13:23
Detaily banu
Hráč tesyyy
Typ banu IP adresa
SteamID VALVE_0:0:1765719017
IP adresa 91.217.96.42
Udělen 21-03-2013 - 21:20
Délka BANu Trvalý
Vyprší nepoužito.
Důvod Wallhack
BAN dal Admin Charon35 (Charon35)
BAN dal Server csko.cz | dust2 only (de_dust2)

Charonovi dám díru přes vrata a už mám wh, projděte si prosím pořádně hltv ;)

tesyyy
22-03-13, 13:24
takové adminy bych kopal doprdele !!

ZEUS
22-03-13, 13:46
Klidni se ! a počkej na demo od Charona

mirous
22-03-13, 13:53
Taky dobrá žádost. To snad ani nemyslíš vážně? !!!

Giussepe
22-03-13, 14:37
podle charonova popisu v druhe zadosti by tu asi tesyy na tom demu měl být http://www.ulozto.sk/xSwxXsK/tesy-dem

tesyyy
24-03-13, 20:28
taky dobrá žádost? co mám na to napsat...že si jdu na hoďku každej večer zahrát a vždycky a je tam milion zkurvených cheaterů a žádnej admin ani nikdo tam není aby tam byl pořádek...a když se admini náhodou připojijou, tak rozdavají bany jak se jim zlíbí....má to opravdu úroveň kluci..palec hore

Lazik
24-03-13, 21:14
je tam milion zkurvených cheater

Tak charon zrejme jednoho chytil...

mirous
24-03-13, 22:09
Rozhodně nemáš psát, že bys adminy kopal do prdele..tím si asi nepolepšíš. A nebýt cheaterů jako ty, tak to má úroveň ještě větší.

tesyyy
25-03-13, 21:34
polepším, nepolepším to je jedno, jste na to tady dost kokoti aby ste se zastávali jeden druhýho, já říkám že sem nic neměl a na demu na kterým mám podle vás wh jde vidět akorát jaká sem lama a ne cheater ! :D ale dobrýýýý..

Charon35
25-03-13, 22:27
http://ulozto.sk/xmfYvas/tesy2-dem

Mod Kybuc ťa nahlásil a ten sa moc nemýli. Tu máš druhé demo, lebo medzi časom si sa odpojil a čumel som toho Elitese. Ale minimálne tie diery na dlhej mi smrdia. Aj keď som mohol byť ovplivnený tým Elitese. Posúďte sami. Inak s takým prístupom čo tu predvádzaš by som sa na teba mohol kludne vykašlať.
Jo a to tesy.dem z minulej žiadosti je tiež tento Tesy. Na začiatku je Tesy a potom som točil vlastne hneď Elitese.

BTW také nevychované decká ako ty by som kopal do vajec, nie do prdele. Aby si sa naučil správať ty retard!

tesyyy
25-03-13, 22:55
podívej, já se rozčiluju jen proto, že jsem neměl vůbec nic a to že tam dám díru je uplně normální...nemám zapotřebí hrát s wh a o to víc mě to štve, když mě někdo zabanuje na sevreru na kterej chodím rád ;) ale nebudu se doprošovat...páni jste tady vy a vy si děláte vizitku...

Charon35
26-03-13, 15:00
Počkaj na vyjadrenie iných adminov.

Giussepe
26-03-13, 15:00
demo jsem teda neviděl ani jedno, ale už na tesyyyho parkrat hlaseni prislo a vzdy kdyz jsem ho spectoval, tak jsem u něj neviděl nic zvláštního. Ale mohu se mýlit.

ZEUS
26-03-13, 15:01
Mrknu na to

tyger103
26-03-13, 16:18
Koukal jsem na to tesyy2 demo.Ten 1. kill,na jistotu věděl že všude čisto jen u T spawnu jeden je.Pak následující kolo by to mohla být prostě díra/náhoda podle soundu,ale zas ten poslední kill na konci dema je na WH.Sice byl slyšet,že tam jde,ale z 95% si vždy campne do toho rohu dolů ke dveřím a on přesně věděl,že stojí tam kde stál.

Charon35
26-03-13, 17:34
Koukal jsem na to tesyy2 demo.Ten 1. kill,na jistotu věděl že všude čisto jen u T spawnu jeden je.Pak následující kolo by to mohla být prostě díra/náhoda podle soundu,ale zas ten poslední kill na konci dema je na WH.Sice byl slyšet,že tam jde,ale z 95% si vždy campne do toho rohu dolů ke dveřím a on přesně věděl,že stojí tam kde stál.
Preto som tam prestal točiť. Ten moment ma celkom dostal. Presne na istotu hlava, alebo giga luck. Ale v tom prípade mi pošli čísla na športku, lebo na isto vyhrám s tvojím "luckom". To druhé demo je je len taký bonus na záver, viac by toho malo byť na tom prvom.

ZEUS
26-03-13, 17:51
Aha promin, mrknul sem se, ale nenapsal sem :D

Takže o tom prvním nemohl vědět a navíc šel na jistotu, zbytek dema mi přišla divná, ačkoliv mohl jít podle soundu, ale i tak.

mirous
26-03-13, 18:08
Tak jsem se taky podíval, sice na obě dema, ale na tom prvním jsem spíš viděl kohokoliv jiného než tessyho :D. No Charone, máš to těžké. Vezmu ten konec druhého dema. Ten čas 12:25 (cca), hromadná akce, to mohl být luck, luck u dobrýho hráče, každej druhej by to šil přes dveře, a ty první - tedy dobří hráči, by to směřovali podle spoluhráčů co v těch dveřích stáli a viděli situaci, tedy do rohu vedle dveří. Ten konec, ano zvuky tam jsou slyšet ale dost nezřetelně, hráč na jeho úrovni (tím ho nechci shazovat, ale skill to prostě není) by myslím tohle úplně přesně nerozeznal, na reprákách to dost koliduje s jinými zvuky, na sluchátkách budiž. Ale pak by si hlídal spodek i vršek, podle zvuku by nepoznal jestli jde vrchem, celou dobu ale mířil na horu, druhý případ to stejné přes kopírák. Myslím, že o něm by bez WH nevěděl. Možná to chtělo točit ještě chvíli, já osobně radši natočim ,,film do kina" pokud si nejsem jistej, ale i tak si myslím, že tam WH opravdu je a na ban by to mělo stačit. Navíc těma debilníma kecama si nepomohl.

tesyyy
26-03-13, 19:18
chlapi...říkám naposled, že jsem nikdy na vašem herním serveru neměl žádné cheaty...a vím, že na mě bylo X stížností a vím, že na mě posílali spectovat adminy, ale nikdy mi žádnej admin nemohl dát ban, protože jsem nic neměl...a vy tady děláte závěr z dema na kterým není nic neobvyklýho, jen hledáte úplné blbosti...copak vy jste nikdy nedali díru? nikdy jste nepředstřelovali místa kde obvykle někdo stává a kempí? nikdy jste si nedali sluchadla na uši, že slyšíte prakticky všechno?kdyby mi šlo o cheatovaní, tak se na tento server s prominutím vyseru a jdu si podle vás cheatovat na nějaký uplně jíný server...já si chodívám (chodíval jsem) normálně ako slušný člověk zahrát na váš seerver protože mě to tam baví ikdyž to tam je kolikrát na nervy kvůli cheaterům když tam zrovna žádnej admin není..a to že jsem tady těma debilníma kecama oponoval je jen proto že mě to nasralo !!! a kdybych něco měl tak sklopým uši jak nula a ani tady nenapíšu, protože bych se propadl hanbou !! byl bych moc rád za unban, víc už k tomu nemám co..hojas

Charon35
26-03-13, 20:19
Tvle, vždy presne vieš koľko ich kde je, diery na milimeter presné a nahlásil ťa, okrem iných, aj hráč, čo má viac odohraného než ty nachodeného do školy (bez urážky). No ale budiž. Nechám to tu do zajtra a ak sa ešte niekto vyjadrí, že to nie je dostatočné demo, tak dostaneš UB. Počkaj klasu, jako zub času...

tesyyy
26-03-13, 20:29
odchozeno do školy mám dávno..není mi ani 15, ani 20, tím mě urážet nemusíš...a to že má kybuc nahráno, o tom žádná, taky to jde vidět na jeho hře... a co se jedná dírování, tak když z dálky někoho díruješ tak můžeš dát dír kolik chceš a v průběhu hry ani o nich nevíš...tak to je i v mojím případě..na demo jsem si stáhl balíček s Wháčkem a ty díry jak píšeš byly opravdu skoro na milimetr přesný, ale bez wh ve hře to bohužel nezjistíš a kvůli tomuto bych měl dostat ban, to mi přijde trošku nefér

tesyyy
26-03-13, 20:31
nikdy jsem nebyl ani trestán na vašem serveru za žádný přestupek kromě jednoho dvouhodinového banu za spawn kemp když jsem čekal s awp na ty co vyjdou z dlouhé a hraju tam už nějaký pátek skoro každej den, tak já fakt nevím

mirous
26-03-13, 20:36
ale bez wh ve hře to bohužel nezjistíš

Ale zjistíš..

tesyyy
26-03-13, 20:41
ano z blízka to jde slyšet :) psal jsem z dálky

tesyyy
26-03-13, 20:52
nemyslím když se pak podíváš kolik si ubral dmg, ale v tu danou chvíli víš hovno.. ;)

warle
26-03-13, 21:22
Já osobně mám o tobě dema hned 3, jediný, co mě udivuje je, jak jednou vyběhneš z béčka na dustu a solíš to hned ke dveřím u midu, kde taky protivník byl (to je v mém demu), pak zas prohledáváš i spoluhráčovy kalhoty, jestli tam někdo neni.

Jediný, co mi přišlo opravdu usvědčující byl ten long, kterej jindy moc neděruješ, jak tak koukám, jak se ti to hodí. Možná luck, možná ne, to víš jen ty.

Za mě clear, ale jestli jsi něco měl, na triko to neberu.

Charon35
26-03-13, 21:24
My vieme. O to sa ty neboj. Počkaj do zajtra. Inak kebyže máš steam, tak by sa to riešilo rýchlejšie a lepšie no.

mirous
26-03-13, 21:27
nemyslím když se pak podíváš kolik si ubral dmg, ale v tu danou chvíli víš hovno.. ;)

Myslím, že, s prominutím, hovno víš leda ty, co my víme a co ne ;)

tyger103
26-03-13, 21:30
Já bych si to nedovolil zabanovat.Zkoukl jsem ještě jednou to demo a fakt jediný ten poslední kill je na WH,když připustím že máš něco nahráno.Ono jak píše Charon,kdybych viděl že máš steam a nahráno 3000h tak to řešit nebudu,prostě nahraný a občas to padne.Neměl bych dělat rozdíl steam/nonsteam ,ale asi takhle no...

tesyyy
26-03-13, 21:30
oká :thumsup4: zatím dík moc aspoň za tu ochotu

tesyyy
26-03-13, 21:31
mirous o co ti jde? narážím na tebe? sklidni hormony jestli ti hučí v kládě

mirous
26-03-13, 22:03
Pouze raguji na Tvé proslovy. Ty o něco žádáš, né já. Takže klidnit by ses měl spíš ty. Piš si co chceš, mě neurážíš. Jen nepiš nesmysly, o kterých evidentně nic nevíš.

tesyyy
26-03-13, 22:09
jsem absolutně klidnej, tak nevím s čím bych se měl klidnit :wink:

:moqq
26-03-13, 23:19
Zda se mi to, nebo clovek, pro kteryho jsme "dost kokoti", co by nas "kopal do prdele" a mysli na mirousovu kladu, po nas neco chce?

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSisNvUVPqpchWxskXbToSwFuEbecDEo cxTuoV_HUDulDLOKMil

tesyyy
26-03-13, 23:23
reším tady neoprávněnej ban a ne nějaké slovíčkaření ;)

:moqq
26-03-13, 23:27
Okej, tak ja si to demo taky prohlidnu. Charone dej mi na to tyden.

tesyyy
27-03-13, 06:01
bože můj..kolik máš roků:teehee:

Ales
27-03-13, 07:23
Podle mě tam něco na tom WH bude, děruješ přes dveře vždy jen tam, kde někdo stojí! A to každé kolo jinak...
Zbytek hry normal + sound.

:moqq
27-03-13, 09:22
Ten predeslej post jsi predpokladam taky smazal proto, ze neresis slovickareni. Okay. :wink:

tesyyy
27-03-13, 09:29
vůbec nevím o čem mluvíš :wink:

tesyyy
27-03-13, 09:31
aji když seš admin taky by ses měl chovat jak člověk ne jak krysa :wink:

Slunicko
27-03-13, 13:44
Ja si nevsimam ze by tti tu nekdo z nas nadaval, nevidim duvod abys ty nadaval nam, na demo kouknu az prijdu ze skoly..

Slunicko
27-03-13, 16:24
Tak sorry ale dneska se určitě nekouknu, admini asi ví proč (admin forko..) ostatním to může být jedno, takže nejdřív asi zejtra ráno.

Charon35
27-03-13, 18:38
Zatiaľ som to skrátil, takže môžeš hrať.

EDIT: Aha. No myslel som si, že to 1. demo je dlhšie :/ Je to 50:50 takže UB. Ale vo vlastnom záujme si kúp steam. Bude to istejšie. Aj keď stále mi to smrdí. Napr. keď niekto dieruje a vydieruje niekoho na jednej strane na dlhej so 100% istotou, tak prečo nedieruje napr. aj druhú stranu? V tej situácií predtým, si zas dieroval opačnú stranu (pravú), teraz bol na ľavej a presne si dieroval len tú. Vcelku haluz no...

tesyyy
27-03-13, 19:45
steamko jsem měl před 5 lety, měl jsem tam nahráno 1500hrs, velice nic, ale ztratil jsem key a na učet už jsem se nějak nemohl připojit protože už si ani nepamatuju nick na steame, a jelikož si zahraju fakt hodku denně, že už to nepařím jak kdysi celé dny, tak mi non stačí ;) dík moc

:moqq
27-03-13, 21:15
Kdo po 1500 hrs na steamu zapomene account? Recovery e-mail? Nahody, ze? Ze jsi mel na steamu pred peti lety 1500 hrs ti nikdo neuveri.

tesyyy
27-03-13, 21:50
když na to 5 let nešáhneš, tak by ses divil ;)..to se tobě stát nemůže když sedíš na zaprděné prdeli u CS 25 hodin denně :wink:

:moqq
27-03-13, 21:59
Pro informaci, ja za tech par patku jeste 1500 neudelal. Ale ze si vubec pamatujes ze ti steam ukazoval 1500 hodin... ja treba na hodiny zrovna casto nekoukam.

Charon35
27-03-13, 22:35
když na to 5 let nešáhneš, tak by ses divil ;)..to se tobě stát nemůže když sedíš na zaprděné prdeli u CS 25 hodin denně :wink:

To mi už hlava toto nebere. Tak hral si to pred 5 rokmi? Pred 5 rokmi si nahral 1500 hodín. To ako dlho hráš dokopy? 10 rokov? A nevieš o ESP a podobných srandách? Klameš tu o poste, ktorý si vymazal a myslíš si, že sme úplne blbí a nevidíme to? :DDD Už mi je z toho do smiechu :D

Kotel
27-03-13, 23:26
Kdyz to neni na 100%, tak uz bych to neresil.