PDA

Zobrazit normální verzi : Nick



unnamedkokod
22-03-13, 13:36
ahojte chcel som sa spytať na moj nick v hre lebo som mal upozornenie od admina TRON ze je vulgarne ked mam nick ze : UnnamedKokod ... tak chcem vyjadrenie aj od ostatnych adminov ze ci ho mozem pouzivat alebo nie ..lebo hravam na capture the flag vecsinou, hravam tam cca 3-4 mesiace pod hentakym menom vsetci ma tam tak poznaju hral som tam aj s adminmy nikto nikdy nemal problem .. az na to ze predvcerom ked prisiel TRON a mal som trosku lepsie score a zrazu mu zacalo vadit moje meno .. pritom som s nim bol na servery aj predtym .. a pisem sem preto ze ten nick mam vsade mam ho na ligach proste vsade tak by som sa chcel spytat ci je vazne taky problem pod takym menom hravat ked vadi iba na tomto portali aj to iba jednemu adminovi a nikde inde to nikomu nevadi..
Dakujem

wal
22-03-13, 15:35
Také meno môžeš mať lebo kokoD neni nadávka a hráči to dosť používaju aj v hre takže podľa mňa také smie byť

SheldonCooper
22-03-13, 17:13
Moj nazor je rovnaky viac hracov to pouziva a vzdy ked hrame nemal stym ziadny admin problem co som si vsimol. Nieje to nadavka ani vulgarizmus ziadny.

MarcelloR
22-03-13, 17:22
ty tiež si nevieš dať normálny nick, ale dáš si "nemenovaný kokod", aj keď všetkým nám dôjde, že kokod myslíš normálne kokot... takže ja by som to bral ako vulgárny nick a nedovolil by som ti ho... to je také ťažké si dať normálny nick ???

PS: ale ak tým kokod nemyslíš kokot, tak sem pekne vysvetli ako to je myslene a čo to má akože znamenať :)

Piner
22-03-13, 17:26
To je ale tvoje demence a buzerace adminů, hraj si s takovým nickem, a do týdne máš ban a dáš si odpočinek.. To si tam k sakru nemůžeš napsat třeba Pepa523 a hrát ?

unnamedkokod
22-03-13, 18:03
a co je to len moja vec jaky si dam nick ... ale neni tam ziadny vulgarizmus ani nic ... keby si dam normlne nadavky ako je napr ze : nemenovanykoko* alebo pojebanapi** tak potom to berem ze mam vulgarizmy v mene .. dajte si vyhladat do googlu komu sa to nepaci ci je kokoD nadavka alebo nie a potom posudzujte ...

a tu ani nejde tak o to ze vulgarizmus ze to mam naschval alebo tak jak o to ze ked som na servery rozdaval a nemal som cheaty cize nikto nemohol naist ziadnu chybu tak zrazu sa idu ohanat tym ze mam vulgarne meno .. pritom jak hovorim dajte si google ci je kokod vulgarizmus alebo nie ... 3-4 mesiace tu hram na serveroch a nikomu nic nevadilo ... preto to pisem sem lebo sa mi nepaci ten pristup jaky tu je ... keby sa hned nejaky admin ozval nic nepoviem ale nie az po 4 mesiacoch kedze som tam s adminmy hral a nikto nemal nic proti tomu ..

SheldonCooper
22-03-13, 18:39
ak o tom neviete kokod ma viac vyznamov to slovo ale kazdy sito vysvetlite podla seba jak napriklad Piner

Slunicko
22-03-13, 18:43
Já osobně bych to bral jako provokaci, nedávno jsme to řešili v admin forku ty nicky Kund, Kunder a pod..
Asi bych tě nebanoval ale změnil bych ti nick, protože vyměnit jedno písmenko ve sprosté frázy je podle mě stejné a jak říkam, bral bych to jako provokaci.

unnamedkokod
22-03-13, 18:54
To aby si mi zmenil nick na forku .. na hre..na steame..na pokeci.. na facebooku a na vsetkych ligach :D prave preto to riesim lebo nikomu to nevadi ani na ligach ani nic len prave tu ano aj to tu zacalo vadit po 3-4 mesiacoch .. niekto odomna dostane par HS a uz mu zrazu zacne vadit meno ale to ze hral som nou uz pred tym tak mu to nevadilo prave preto ma to sere ze mi to nenapisal nikto skor .. ziadal som tu o prava zamietli ste ma aj ty si tam pisal slunicko a tiez si nic nenapsial na ten nick ked si videl jaky mam ..

Slunicko
22-03-13, 18:57
Áno ale teď se tu rozšířila taková móda těhlech jmen, já bych tě za to nezabanoval, z m strany ti nebezpečí nehrozí :D
A určitě to není kvůli fragům, je to kvůli tomu jak se to tu teď řešilo vícero případů za sebou.

unnamedkokod
22-03-13, 19:18
tak ale je rozdiel aj mat meno s vulgarizmom a aj vulgarne sa chovat ako mat meno jak ja co ani neni vulgarizmus aj ked sa to podoba kedze je tam len jedno pismenko zmenene a chovat sa normalne .. lebo ako aj an servery ked som hral aj s adminmy tak ako kludne sme hrali a bolo par kickov za meno ale som nou nic zle nebolo :P a keby to meno nemam vsade tak nieje problem :P ale ked to nevadi uz na ligach v zapasoch atd tak nic nehovorim :P

unnamedkokod
22-03-13, 19:18
ale tak ok tak to zmenime teda no ..

mirous
25-03-13, 08:46
Vidíš, jsi rozumný člověk, škoda, že takových není víc. :thumsup4:

Ridik :D
25-03-13, 09:55
zmen si to jen na unamedkoko a si za vodou :D