PDA

Zobrazit normální verzi : Demence Lidí na serverech..



buttpirate
22-03-13, 18:49
Čau .. chtěl jsem se jen říct.. že už asi 1.5 roku se rozehravam na only dust 2 před cw .. už se mi tam stalo honě věcí ale to co jsem tam zažil dneska jsem ještě nikde neviděl :D chápu že admini mají kamarady které zvou na server ale to podle mě neznamena že se těch kamaradu budou zastavat tím že dají někomu bezdůvodný ban.. no bylo to zhruba takhle.. napojil jsem se na server nomalně jsem hral měl jsem KDečko 21:3 jako většinou .. a v jedno kolo jsem zabil nějakeho nevyzraleho dementa.. ktery mi tam začal nadavat do (kokota,debila a maleho děcka..) já jsem mu napsal pouze toto "pojd si popovidat na ts žebraku slovensky" a hurá nasledoval na mě ban na jednu hodinu .. jen asi kvuli toho že to buď byl jeho kamoš (od toho admina) nebo byl ze slovenska .. proti slovensku nic nemam ale nesnašim pravě takove male 13cti lete děcka co maji zaple a budou mi tam něco psat.. to mi fakt trha žili.. chtěl bych jen poprosit (ikdyž vím že admin team drží spolu) tak aby byli admini spravedlivý.. PS tady je screen toho banu..

Giussepe
22-03-13, 19:13
STEAM_0:1:42572118 89.103.149.73 buttpirate tvuj tata je lama omg

za tohle bych ti dal tyden. Byt si napsal v uvozovkach pouze "lama", tak někoho rodinu si do klavesnice brát nebudeš.

Slunicko
22-03-13, 19:48
Co tu meleš ty kluku vymletej? On ti nadával do kokota, čůráka a podobný? On ti napsal, lamka a pak k tomu dopsal, čupne a doufá, to bylo jediné co řekl, já toho kluka ani neznal a ty si mu na to odvětil tvůj táta je lamka a pak si ještě napsal to ty žebráku slovenský, což mě nasralo pomalu ještě víc a ještě si tu jdeš stěžovat, navíc ještě sám sobě vsuberuješ že jsi nic neudělal? Běž se léčit.
Příště tě potkam, jediný sprostý slovo a napálim ti tejden.

nFko^
22-03-13, 20:53
Za to bych mu dal delší ban, navíc ještě tady klame že nic neudělal a vymýšlí si..

MarcelloR
22-03-13, 21:07
som za predlženie banu... prišiel sem a ešte klame....

caHor
22-03-13, 21:14
nesnašim pravě takove male 13cti lete děcka co maji zaple a budou mi tam něco psat.

A to sa na serveri rozohrávaš na cwčka?? :D Keby niečo mal, tak dostanete ban obaja .. A nie len ty. Prosím, nehraj sa tu na ulta mega skillu, že hráš aj nejakú ligu, lebo o tom silno pochybujem

MarcelloR
22-03-13, 21:27
Shifters
http://img96.imageshack.us/img96/5452/shiftersn.png

Undzwei
http://img689.imageshack.us/img689/1753/41924642.png

Na žiadnej lige nehrá... U2 ma banán, shifters ma banán a na playzone nemá clan.... Dajte mu permanentný banán keď ma bany na ligách, tak sa stavím, že cheatuje na publicoch... a cheatuje aj tu..

Slunicko
22-03-13, 21:27
bude říkat že něco někdo á, že hraje ligu atp a má ban na u2 za cheating, not bad

http://www.undzwei.eu/index.php?option=search&q=STEAM_0:1:42572118 - ban na u2
http://forfairplay.com/STEAM_0:1:42572118 - warning 50 % hemm, tímto děkuji že jste to ostatní nenechali na pokoji :D


VANISH, špíny se zbavíš http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=60075

já to našel rychleji Marcelku.. :D

Nemůžu mu dát permu, za to že má ban na jiném portálu :(

MarcelloR
22-03-13, 21:32
Ale prd ja som to mal skôr len som sa sral so screenovaním a uploadovaním :D:D

no pochybujem, že ak by ste mu dali permanent , tak okrem neho by mal ešte niekto námietky :D:D tak mi daj sem server a čas kedy hral, stiahnem hltv a vyčasujem toho zmrda určite mal zapnuté aj tu

Slunicko
22-03-13, 21:37
Koukni na udeleni banu, jdu se psem :D

MarcelloR
22-03-13, 21:53
dúfal som, že mi to napíšeš, aby som sa vyhol hrabaniu v ban liste, ale ok nájdem si to :D boha však furt chodíš s tým psom kúp mu plienky radšej :D

buttpirate
22-03-13, 22:19
jj tam mam ban už dlouho a na shifters taky mi to pry cosik detekovalo nebo co :DDD smal jsem se pul roku ale ty trapne česke ligy ja už nehraju hochu tady totiž dostaneš jak říkáš "banán" :DDDDDDD za sidko .. hraju ligu "ESEA" nevim jestli ji znaš asi ne na žebraka co si tu o mě hleda info na ČR ligach :DD ty čeke ligy jsou tak zaostale že to až pěkne neni .. až budeš hrat ligu na ESL nebo na ESEA a budu tam mit ban tak až teda potom tady davej nějake screeny .. a jen tak pro informaci ESEA je placena liga .. plati se bud na rok nebo na měsíc.. je tam AC od ESL ještě o něco vylepšený a zajímavé že ten mi narozdíl od toho z shifters nedetekoval nic .. a ano mam zaple .. ale wallhack od prirody už vypnout nejde :/

DarkAspecT
22-03-13, 22:40
jj tam mam ban už dlouho a na shifters taky mi to pry cosik detekovalo nebo co :DDD smal jsem se pul roku ale ty trapne česke ligy ja už nehraju hochu tady totiž dostaneš jak říkáš "banán" :DDDDDDD za sidko .. hraju ligu "ESEA" nevim jestli ji znaš asi ne na žebraka co si tu o mě hleda info na ČR ligach :DD ty čeke ligy jsou tak zaostale že to až pěkne neni .. až budeš hrat ligu na ESL nebo na ESEA a budu tam mit ban tak až teda potom tady davej nějake screeny .. a jen tak pro informaci ESEA je placena liga .. plati se bud na rok nebo na měsíc.. je tam AC od ESL ještě o něco vylepšený a zajímavé že ten mi narozdíl od toho z shifters nedetekoval nic .. a ano mam zaple .. ale wallhack od prirody už vypnout nejde :/
Těch namachrovaných týpků, co hráli všecky ligy světa a smějou se každýmu svýmu banu půl roku je tu čím dál víc.
Bany náhoda nebudou a jestli si takovej debil, že příjdeš pro unban a oni ti ho ještě prodlouží, tak si říkám, jestli se posouváme v čase dopředu nebo dozadu.

MarcelloR
22-03-13, 22:42
http://img23.imageshack.us/img23/3796/lolhz.gif

tak mi sem hoď tvoj profil čo máš na ESEA a ESL lebo ťa akosi tam nemôžem nájsť :)

MarcelloR
22-03-13, 23:02
Pozrel som demo a netreba mi ani sound ani tie kokotiny čo majú admini na demá a vidím tam to wh... ako som aj predpokladal...

Slunicko
23-03-13, 12:55
Je mi jedno jestli hrajes v Sk gaming nebo Na Vi nebo na u2 nebo na ESL kdyz jsem te. Banoval, mel jsi na NS publicu score 10:8 coz je opravdu hodne nekoho kdo hraje placenou profi ligu, az prijdu na pc kouknu to hltv nebo uz mi 2 psali ze tam mas wh a uvidime co se z tebe jeste vyklube.

ZeMi7
25-03-13, 13:04
Nechci byt hnusnej, a nebo si proti sobe nekoho postvavat, ale to jak si pojmenoval tenthread?! "demence lidi na serveru"? Pises tu jakej si borec, hrajes vsechny mozny ligy, a ze cesky ligy jsou na hovno? Psat si muzes co chces, ale podle toho co tu pises, tak to vypada, ze jediny dement si tu ty... (s prominutim)

Cesko je na hovno, nikdo tu nepozna cheaty, ja sem borec, hraju ESL a podobny kecy :P kdyz je to v cesku na hovno, tak nehraj prosimte ani na tomhle serveru, bude alespon od jednoho pokoj...

MarcelloR
25-03-13, 13:17
ZeMi7 čosi :D nehrá ani ESEA ani ESL... je to 16ročné klamárske hovno čo používalo na svk/cze ligách cheaty, dostal ban a teraz na nich nadáva....

ZeMi7
25-03-13, 21:32
Ja vim, to bylo mysleno ironicky..

nadava na ty, kteri odhalili, jaky doopravdy je...
ani priznat se nemuze, a musi z ostatnich delat kreteny...
Tomu bych to prodlouzil na DoublePerma Ban !!!

OlikCZ
26-04-13, 22:23
Sis naběhl no :D Mě by zajímalo, odkud hraje admin q, připadá mi, že je to nějaký opat a hraje z kláštera :D. Vadí mu všelijaké narážky, které nejsou ani vulgární nebo nemyšlené ani na žádnou osobu jen prostě vztek. :D Moc prožívá :)

caHor
26-04-13, 23:16
nie nepreziva, iba sa stara o server.. to je praca adminov.. tak sa nauc spravat..

slide
27-04-13, 00:13
Locknite ten post od toho zmrda čo všade bol, všetko videl a je najlepší z najlepších a ostatný sú socky....

hladik
27-04-13, 00:23
Lock