PDA

Zobrazit normální verzi : Sluničko je pán



hfsaa
23-03-13, 17:52
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 60179)
[AMXBANS] Mas 23 hodin, 54 minut a 10 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'nejsem'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): Som zapnuti a pyco a ti sy lama
[AMXBANS] Tvuj nick: CTRL product.
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:37534669
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:37534669
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 78.141.68.103
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 78.141.68.103
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: HAXXING IS SLUNCE`S LIFESTYLE
[AMXBANS] Server: csko.cz | DM FFA (de_train)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================

Som len sprostredkovateľ zabanovaného hráča a žiadam, aby :
1. Admin dával zrozumiteľný reason u banu, pretože z 'nejsem' neviem vydedukovať, či tým admin myslel časť "pyco" alebo časť "ti sy lama".
2 .Aby v prípade psychického poškodenia osoby admina ten "vulgárny nick" pozmenil na niečo iné pokiaľ sa mu to nepáči. Pretože za slovo "pyco" alebo "ti sy lama" ban na deň je trošku nad hornú hranicu trestnej sadzby. Ďakujem pekne.

A hráč nenarážal na nikoho, čiže admin je asi veľmi citlivý.


Zaujímavé, že stále sa riešia tí istí. Koho myslíš?

Charon35
23-03-13, 19:25
Zaujímavé, že stále sa riešia tí istí.

baf
23-03-13, 19:52
Jen na jeden den :)

hfsaa
23-03-13, 19:59
Jen na jeden den :) Aha takže za slovo pyco sa dáva týždeň, mesiac, perma?

Ridik :D
23-03-13, 20:12
jne za te pravopis by si zaslouzil tejden ... nechapu proc nekdo zada o ub kterej je pouze na jeden den clovek kterej dostal ban by si mel uvedomit co udelal

tyger103
23-03-13, 20:15
1. Admin dával zrozumiteľný reason u banu, pretože z 'nejsem' neviem vydedukovať, či tým admin myslel časť "pyco" alebo časť "ti sy lama".
2 .Aby v prípade psychického poškodenia osoby admina ten "vulgárny nick" pozmenil na niečo iné pokiaľ sa mu to nepáči. Pretože za slovo "pyco" alebo "ti sy lama" ban na deň je trošku nad hornú hranicu trestnej sadzby. Ďakujem pekne.

A hráč nenarážal na nikoho, čiže admin je asi veľmi citlivý.

1)Reason odpovídá na nick postihnutého hráče,"pyco a jste lamy"-oboje napadá hráče
2)Psychické poškození,...nad horní hranicu trestní sazby?
Tohle mě fakt dostalo.Ty 2 body oč "žádáš" vlastně jsou totálně o hovně,protože každý racionálně uvažující člověk když si přečte ty body si pomyslí,jaký retard tohle napsal.Samozřejmě tě nechci nijak urazit,můj názor.

Montty non skill
23-03-13, 20:27
Tak jsem nějak na rozpacích v názorech.... Moje osoba by řekla dej víc, ale na druhé straně.... Něco se tu řešilo ohledně takových nicků, takže moje vyjádření by asi nevypadalo dobře. Každopádně za sebe říkám "dobře sluníčko"

Slunicko
23-03-13, 20:53
Unban ti urcite nedam a to ze si napises sproste slovo v nicku se spatnm i/y neni moje vec, nybrz tve inteligence, mam jine veci na praci a asi se budes divit ale i lepsi veci nez kazdymu na serveru menit nick, mas to napsane v pravidlech, cheaterovi taky nenapisu at vypne nez ho zabanuju, pravidlo jako pravidlo, za banem si stojim a kdybych te tam s tim zejtra potkal znova tak ti ban dam jako dnes ale jeste delsi.
Ale napsal si peknej nazev tematu, asi jedina rozumna vec z toho co jsi napsal a taky pravdiva :P :)
PS: diky Montas.

Montty non skill
23-03-13, 21:01
A nebyla to PYCO jen nějaká zkratka? :excl:

Slunicko
23-03-13, 21:03
Naky lecebny kde byl na prazdniny asi..
Doufam ze to byl jen vtip bobrany z minulych podobnych zadosti tady? :D

Montty non skill
23-03-13, 21:06
;-) Co jiného :mml:

mirous
23-03-13, 21:35
Ban je naprosto v pořádku a mě fascinuje, že má ještě někdo žádat o UB? Teda pokud to žádost má být.

hfsaa
23-03-13, 22:02
Tak jsem nějak na rozpacích v názorech.... Moje osoba by řekla dej víc, ale na druhé straně.... Něco se tu řešilo ohledně takových nicků, takže moje vyjádření by asi nevypadalo dobře. Každopádně za sebe říkám "dobře sluníčko"áno, všetci vieme, že by si banoval aj za slovo jogurt.

jne za te pravopis by si zaslouzil tejden ... nechapu proc nekdo zada o ub kterej je pouze na jeden den clovek kterej dostal ban by si mel uvedomit co udelal Pravopis bol naschvál zle, aby vystihol inteligenciu adminov a hráčov na servery.

1)Reason odpovídá na nick postihnutého hráče,"pyco a jste lamy"-oboje napadá hráče
2)Psychické poškození,...nad horní hranicu trestní sazby?
Tohle mě fakt dostalo.Ty 2 body oč "žádáš" vlastně jsou totálně o hovně,protože každý racionálně uvažující člověk když si přečte ty body si pomyslí,jaký retard tohle napsal.Samozřejmě tě nechci nijak urazit,můj názor. Akceptujem tvoj názor, áno, pretože väčšinou admini banujú pičoviny (až na výnimky) a nedohliadajú na priebeh hry, preto som napísal tieto retardované 2 body.

Naky lecebny kde byl na prazdniny asi..
Doufam ze to byl jen vtip bobrany z minulych podobnych zadosti tady? :DNemám potrebu čítať minulé žiadosti, pretože všetky sú o hovne. A láskavo si zavri piču, pretože jediný, kto bol v liečebni na prázdninách si ty.

Ban je naprosto v pořádku a mě fascinuje, že má ještě někdo žádat o UB? Teda pokud to žádost má být. áno je to žiadosť o unban.

Admini, mali by ste sa dohodnúť, ako budete banovať urážky alebo vulgárne nicky. Pretože kapacity typu : monty, baf a ďalší by banoval za slovo piča aj na rok, pretože sú tak vychovaní, áno beriem. Ale prečo druhá polovica adminov tieto nicky najprv zmenia na niečo iné a až po ďalšom zmenení na onen vulgárny nick banujú? Prečo niektorí admini dávajú za vulgárny nick ban na deň, druhá na 30 - 60 minút? Dohodnite sa láskavo a ustanovte si nejakú konštantu, podľa ktorej budete banovať.


A nech sa páči môžte ísť znova do mňa, pretože som reagoval na posty od adminov.

tyger103
23-03-13, 22:10
Naprogramujeme čip a dáme pod kůži všem adminům, aby byli naprosto jednotní like a robots.

hfsaa
23-03-13, 22:11
Naprogramujeme čip a dáme pod kůži všem adminům, aby byli naprosto jednotní like a robots.Mohli by ste, ale je normálne, aby jeden admin banoval tak a druhý tak? Ten istý priestupok?

Mr.Hol
23-03-13, 22:18
to co napsal tyger sem chtel napsat JA! to neplati :-(
Jinak: tohle je vec ciste admina a jeho postoji, tahle "vec" se neda zobecnit a proto to je jak je tak to prosim pochop!
Dyt je to jen 24h ban! to je opravdu zatezko jit se projit ven, zahrat si fotbalek, za deckama politat chvilec... to je smutne hadat se o 24h BAM

hfsaa
23-03-13, 22:21
to co napsal tyger sem chtel napsat JA! to neplati :-(
Jinak: tohle je vec ciste admina a jeho postoji, tahle "vec" se neda zobecnit a proto to je jak je tak to prosim pochop!
Dyt je to jen 24h ban! to je opravdu zatezko jit se projit ven, zahrat si fotbalek, za deckama politat chvilec... to je smutne hadat se o 24h BAMNejde o dĺžku banu, ale o princíp. OK lock s vami sa rozprávať je ako hrach o stenu hádzať.

Slunicko
23-03-13, 22:36
Nebudu se tu nervovat kvuli nejakemu hlupakovi..
Za 1. Je to vulgarni nick a za 2. Je tam i "utok" na hrace, coz se ma banovat oboje, nevim co resis.
Naschle !

Ridik :D
23-03-13, 22:52
Mohli by ste, ale je normálne, aby jeden admin banoval tak a druhý tak? Ten istý priestupok?

co myslis je nekde napsana sazba ze za spam napr 30 minut,za vulgarnost dejme tomu hodinku
to by pak vypadalo asi takhle
pane vrchni dal bych si jeden spam +vulgarnost
vrchni: hned to bude to mame dohromady 1a pul hodiny

jedina urcena sazba je za cheating perma!

Charon35
24-03-13, 00:14
Choďte do prdele. Daný "hráč" vedel, že si to dáva pokiaľ nie je retardovaný a nebere prášky na hlavu. Pravidlá sú jasné. Akurát tu zas pár adminov stratilo čas, ktorý mohli využiť na niečo užitočnejšie, kvôli imbecilite danej osoby. Ak to nezabanuje, príde sa sťažovať nejaký hráč, že tam behal s takým nickom a admini nič nerobia. Ak to zabanuje, príde sem nejaké Q (ten si nenechá ujsť takú príležitosť), lebo to banoval a riešime blbosti. Tak sa dohodnite hráči medzi sebou ty chytrák!

Policajt ťa zastaví a jeden ti naparí pokutu za 10€ a iný by ti dal 50€. Tak sa choď sťažovať na ministerstvo.

BTW dnes som dal za podobný nick, spam a vulgaritu ban na týždeň. Hráč si ma pridal na steame a dohodli sme sa na podmienke, tak som mu to skrátil. Všetko v pohode a dá sa dohodnúť. To len stupidné decká formátu Q z Kešic tu musí stále riešiť debiliny. Nechceš založiť vlákno, že admini nemajú jednotný avatar?!