PDA

Zobrazit normální verzi : Neochotní admini!-STÍŽNOST-



^ZippY
24-03-13, 12:17
Ahojte,takže asi takhle včera jsem sem dal ZLOBU jak má Autoduck hack,nikdo neodepsal!Takže píšu přez "!" asi 3x-4x a nikdo nepřišel!Zrušit toto uplně.Máte u mě dislike!:splachnout:

wal
24-03-13, 12:22
Aj ja keď napíšem cez "!" "na globalko" tak nik nepríde. Už ma to celkom štve lebo môj komp je celkom pomalý a vždy musím otvoriť steam a nejakému adminovi napísať na steame. Podľa mňa admini ignorujú "!" ale nemali by. Ja by som chcel aby sa admini na to viac kukali a chodili na server keď niekto napíše na globalko. Adminou je predsa veľa takže by s tým nemal byť problém ale ako vidím tak asi je.

Eust.
24-03-13, 12:27
Admini to většinou ignorují protože jim tam spousta hráčů píše nesmysli apod. Ani se jim nedivím že už na hlášení nechodí..

Ejo
24-03-13, 12:30
Comu sa divite?..Je podla vas toto normalne? A pritom admin na servery bol!

11:33
dust2 FU! sry ale mam uz nervy, ziadny admin ho uz 3 hodiny neriesi
11:32
dust2 FU! Saj Fiksn vam tu uz 3 hodiny beha s WH!!!
11:32
dust2 FU! Saj Fiksn vam tu uz 3 hodiny beha s WH!!!
11:32
dust2 FU! Saj Fiksn vam tu uz 3 hodiny beha s WH!!!
11:32
dust2 warle ja ho tocil par desitek minut z5, nic jsemm nenasel
11:31
dust2 FU! Saj Fiksn vam tu uz 3 hodiny beha s WH!!!
11:31
dust2 FU! Saj Fiksn vam tu uz 3 hodiny beha s WH!!!
11:31
dust2 FU! Saj Fiksn vam tu uz 3 hodiny beha s WH!!!
11:31
dust2 FU! Saj Fiksn vam tu uz 3 hodiny beha s WH!!!
11:31
dust2 FU! Saj Fiksn vam tu uz 3 hodiny beha s WH!!!
11:31
dust2 matis tocim, nechcem odplasit cheatera
11:31
sh2 .Speedy Slip Darkmaster ma ab
11:31
Classic Giussepe jzs, matis dej mu ban
11:31
dust2 FU! Saj Fiksn vam tu uz 3 hodiny beha s WH!!!
11:31
dust2 FU! Saj Fiksn vam tu uz 3 hodiny beha s WH!!!
11:31
dust2 FU! Saj Fiksn vam tu uz 3 hodiny beha s WH!!!
11:31
dust2 FU! Saj Fiksn vam tu uz 3 hodiny beha s WH!!!
11:31
dust2 FU! Saj Fiksn vam tu uz 3 hodiny beha s WH!!!
11:31
dust2 FU! Saj Fiksn vam tu uz 3 hodiny beha s WH!!!
11:31
sh2 .Speedy Slip damrmaster ma ab
11:30
dust2 FU! Saj Fiksn vam tu uz 3 hodiny beha s WH!!!
11:30
dust2 FU! Saj Fiksn vam tu uz 3 hodiny beha s WH!!!
11:30
dust2 FU! Saj Fiksn vam tu uz 3 hodiny beha s WH!!!
11:30
dust2 FU! Saj Fiksn vam tu uz 3 hodiny beha s WH!!!
11:30
dust2 FU! Saj Fiksn vam tu uz 3 hodiny beha s WH!!!
11:30
dust2 FU! Saj Fiksn vam tu uz 3 hodiny beha s WH!!!
11:30
dust2 FU! Saj Fiksn vam tu uz 3 hodiny beha s WH!!!
11:30
dust2 FU! Saj Fiksn vam tu uz 3 hodiny beha s WH!!!
11:30
dust2 FU! Saj Fiksn vam tu uz 3 hodiny beha s WH!!!
11:30
dust2 FU! Saj Fiksn vam tu uz 3 hodiny beha s WH!!!

Mr.Hol
24-03-13, 12:35
Ne kazdy online admin rozumi prave tomu serveru, na kterem je cheater! Ne kazdy admin je zrovna volny...

Grakon2702
24-03-13, 12:36
Já jsem zatím spokejený, například před chvilkou jsem hrál na CoD, kde měl hráč na mém podezření WH, tak jsem to napsal přes "!". Asi po chvilce hraní se na obrazovce ukázalo, že má perma. A navíc, jak už někdo píše nademnou, musí to být zpráva, která má hlavu a patu. Když tam napíšete nějakou blbost jako například , co tu kdysi bylo z JB ,,Hřáč xxx je u ct a je u t". Tak je potom jasné, že se ti admini chytnou za hlavu a raději nikam nechodí :D. A navíc i oni mají svůj osobní život, nemohou být všude. No a pak je možné, že admin přišel, ale žádný hack nezaznamenal :).

Giussepe
24-03-13, 12:43
ted jsem měl o víkendu celkem volno, tak jsem dost hrál, a vždycky když přišlo hlasení tak jsme se dohodli a někdo na něj šel.
z toho co pises - autoduck hack, predpokládám, že to byl nakej hns nebo bunnyhop server,coz jsou zrovna dost osobitý mody kterym z admin tymu rozumi maximalně tak 5 adminů a pokud z nich ani jeden nebyl online, tak se nediv ze tam nikdo nešel, kdyz tomu nerozumí.

I-Mouse
24-03-13, 12:44
tolko retardov tam pise (viz prvych 2), sa ani necudujem ze nepridu.

DelteN
24-03-13, 12:57
No každý admin memusí mať na to čas a čo ja som videl.. Píšu tam absolútne kktiny... do správ cez ! Nedivím sa že admini ani niekedy nechodia.. Ale skôr si myslím že buď tam nemajú práva alebo nemajú čas... Aj keď nechápem načo píšu 10 hráči cez ! keď stačí ísť na pár minut do spectu spraviť demo nahlásiť a je po cheaterovy... (teda ak má nejaké tie cheaty).

mirous
24-03-13, 13:34
Já tedy nevím, ale pokaždé když jsem na serverech a chodí hlášení, tak vždy na to hlášení někdo jde. Jenže, přesně jak někdo píše, je to i tom, jak to hlášení je podáno a bohužel 3 z 5 hlášeních bývají nesmysly. Hlášení typu ,,kkt mě dal přes bednu" a pod. - no na ty asi opravdu nikdo nepříjde. Kolikrát jsem na serverech pozdě do noci a chodí hlášení ze serverů, který vůbec neznám a nemám na ně ani práva a jiný admin třeba ve dvě ráno online není, to holt taky nikdo nepříjde. Možná nás je dost, ale uvědomte si, že se asi nestane aby bylo na serverech 100% účast adminů. Stejně tak jako v dopoledních hodinách ve všední dny, drtivá většina z nás chodí do zaměstnání nebo škol. ABSOLUTNĚ nesouhlasím s tím, že by admini na hlášení nechodili. Další věc je, že vy nahlásíte cheatera, ale je prostě čistej. Jen to umí. A dokud jsem já nebyl adminem, stalo se mi asi jen jednou, že by admin nepřišel.

Pokud je hlášení napsáno, tak jak napsáno má být a pokud je admin na daný server online, pak příjde. Co si zamést před vlastním prahem a psát hlášení inteligentně a ne spamovat nesmysly?

Slunicko
24-03-13, 13:56
Podle me je toto chujovina, posledni dobou se i hadame kdo pude na ten dany server a kdyz mi tam dnes napr. spamovali ze ma stepa ab a wh a ja vim ze nic nema, jen je dobrej k cemu tam budu chodit? Psal to tak 20x.
Kdyz je admin online a vyzna se v danem serveru urcite prijde, ja se nevyznam v serverech superhero, cod, zm a podobny, vyznam se jen v classicu, war3 a jb, jinde ani nechodim protoze bych daval fail ban + take admin neni furt online, napr ja chodim ve vsedni dny domu kolem 5te o vikendu jsem vetsinou do 13ti hodin v praci a vecer chodim brzo spat, protoze vstavam rano v pul 5te, takze za me je tahle stiznost jedna velka chujovina, ktera nema podstatu, nemuzeme jit na kazdy hlaseni a tak to bylo, je a bude.

EoL
24-03-13, 14:21
Zippy :D skôr si myslim, ze ty nevies ani rozoznat skill hraca od hackera, ano to som ja ten s tym "developerom"

voky
24-03-13, 15:10
cau nebetre to jako provokaci adminum ale sami nevite co pišete kdyš tu sluničko piše že chodi dom kolem 5 a o víkendu chodi do prace tak mi hlava nebere že je vubec admin.Admin by mnel myt čas sem tam se mrknou na te server a ne dojit dom v 5 pak dojit na servr třeba v 6 a byt tam do 8 to je uplny nesmysl. kdyš sem mnel ješte steam a mnel sem prava na gamesites tak tam se admini vybyraly pečlivěj neš tady.tady staci kdyš napišete že jste pro a vubec nikoho nezajima že na ten servr mate čas jen 20min dene (vubec byste mnely zmnenit přistup kehře)


(PEACE)

Gipsy.
24-03-13, 15:16
cau nebetre to jako provokaci adminum ale sami nevite co pišete kdyš tu sluničko piše že chodi dom kolem 5 a o víkendu chodi do prace tak mi hlava nebere že je vubec admin.Admin by mnel myt čas sem tam se mrknou na te server a ne dojit dom v 5 pak dojit na servr třeba v 6 a byt tam do 8 to je uplny nesmysl. kdyš sem mnel ješte steam a mnel sem prava na gamesites tak tam se admini vybyraly pečlivěj neš tady.tady staci kdyš napišete že jste pro a vubec nikoho nezajima že na ten servr mate čas jen 20min dene (vubec byste mnely zmnenit přistup kehře)


(PEACE)

Neťahaj sem gayshitky , ked potrebuješ admina na niaky server napiš cez "!" Niaky admin určite príde.. A myslíš si že admini nemajú svoj reálny život ? Tak isto chodia do školy a niektorý do práce..

SheldonCooper
24-03-13, 15:20
Môj nazor natocit treba demo a hoditna forko a vybavena vec a nie sa stazovat cez !

Mr.Hol
24-03-13, 15:52
cau nebetre to jako provokaci adminum ale sami nevite co pišete kdyš tu sluničko piše že chodi dom kolem 5 a o víkendu chodi do prace tak mi hlava nebere že je vubec admin.Admin by mnel myt čas sem tam se mrknou na te server a ne dojit dom v 5 pak dojit na servr třeba v 6 a byt tam do 8 to je uplny nesmysl. kdyš sem mnel ješte steam a mnel sem prava na gamesites tak tam se admini vybyraly pečlivěj neš tady.tady staci kdyš napišete že jste pro a vubec nikoho nezajima že na ten servr mate čas jen 20min dene (vubec byste mnely zmnenit přistup kehře)

Ono je taky dulezite jestli ma admin dost vysoke IQ aby dokazal napsat prispevek bez hrubek! Coz se o tvem vylevu (jine slovo me nenapada) rict neda!
Csko to jo, ale matersky jazyk, to uz ne...

Slunicko
24-03-13, 15:56
cau nebetre to jako provokaci adminum ale sami nevite co pišete kdyš tu sluničko piše že chodi dom kolem 5 a o víkendu chodi do prace tak mi hlava nebere že je vubec admin.Admin by mnel myt čas sem tam se mrknou na te server a ne dojit dom v 5 pak dojit na servr třeba v 6 a byt tam do 8 to je uplny nesmysl. kdyš sem mnel ješte steam a mnel sem prava na gamesites tak tam se admini vybyraly pečlivěj neš tady.tady staci kdyš napišete že jste pro a vubec nikoho nezajima že na ten servr mate čas jen 20min dene (vubec byste mnely zmnenit přistup kehře)


(PEACE)
mám nahráno za 2 tejdny 41 hodin, přijde ti to málo?

Status Quo
24-03-13, 16:06
No ja si stezovat nemuzu. Staci napsat jednou a vetsinou nekdo dojde a kdyz ne, dam to na forum. Lidem nejak nedochazi, ze admin je clovek, co treba prijde domu, zapne cs a vychrli se na nej hromada hlasek a jen skace ze serveru na server, musi nahrat demo at je pro pripadnou neopodstatnenou :) stiznost a proste to trva a i verim, ze to asi moc zabava neni. Takze fakt miluju tyhle vykriky lidi, co maji asi hromadu volneho casu a neznaji jeste jeho cenu a zacnou si tady stezovat, ze k nim admini nepribehli jak pejsek. Kazdopadne jeste k nazoru "ja vim ze nic nema, jen je dobrej k cemu tam budu chodit": v historii cs se nekolikrat ukazalo, ze cheatovali hraci i top svetovych klanu a kazdy prece vedel, ze je dobrej a necheatuje :) Takze myslim, ze kazda stiznost by se mela proverovat nezaujate a pokazde (pokud je ta moznost). ;)

baf
24-03-13, 16:11
Byly sme tam dva admini stiznost tedy neopoctatnena lock.

ZEUS
24-03-13, 16:43
Poslední dobou se to vážně zlepšilo.
Ono taky admin tam může bejt a sledovat dotyčnýho podezřelého, ale zjistí že nic nemá, tak odejde, ale je vždy to napsal tomu, kdo nahlašoval nebo přes @ a tím to hasne.

mirous
24-03-13, 17:23
Ono je taky dulezite jestli ma admin dost vysoke IQ aby dokazal napsat prispevek bez hrubek! Coz se o tvem vylevu (jine slovo me nenapada) rict neda!
Csko to jo, ale matersky jazyk, to uz ne...

Přesně něco podobného jsem chtěl napsat. To byl jistě kvalitní portál, kde brali adminy, kteří neumí ani psát.

Acid
24-03-13, 17:36
Já už teď nemůžu říct ani slovo. Předtím to trošku vázlo, ale teď už je to fajn. Steamáci mají výhodu psát adminům na steam, jako to dělám já a vždycky někdo přijde. Já píšu maximálně dvoum adminům a mám po starostech :-)

MarcelloR
24-03-13, 17:43
osobne si myslím, že nahlasujem správne, píšem nick server dôvod alebo nick dôvod a len niekedy mi tam príde admin, ale nejako to neriešim :D:D osobne som už natočil a nahlásil za tie roky veľa cheaterov a teraz už nemám vôbec chuť ísť do spectu a natáčať niekoho, už som nato moc lenivý a viem, že určite sa tu nájde viac adminov, ktorých to už tiež tak nebaví, tak im to ani nevyčítam.

matis
25-03-13, 07:09
Môj nazor natocit treba demo a hoditna forko a vybavena vec a nie sa stazovat cez !

to je zly nazor....v prvom rade mas pouzit "!", demo na forko je ako posledna moznost.....


osobne si myslím, že nahlasujem správne, píšem nick server dôvod alebo nick dôvod a len niekedy mi tam príde admin, ale nejako to neriešim :D:D osobne som už natočil a nahlásil za tie roky veľa cheaterov a teraz už nemám vôbec chuť ísť do spectu a natáčať niekoho, už som nato moc lenivý a viem, že určite sa tu nájde viac adminov, ktorých to už tiež tak nebaví, tak im to ani nevyčítam.

mozno nahlasujes dobre, pravdepodobne nieje ziaden admin volny inac by urcite dosiel...a adminov to urcite bavi, inac by neboli tu na forku


no a len pre zaujimavost, vcera bolo udelenych 125 banov, prvy padol 00:07 a posledny 23:18...vyzera toto ako nezaujem adminov?

predtym ako poda niekto staznost, tak by si mal najprv preverit fakty a potom tu vypisovat somariny....

slide
25-03-13, 11:26
cau nebetre to jako provokaci adminum ale sami nevite co pišete kdyš tu sluničko piše že chodi dom kolem 5 a o víkendu chodi do prace tak mi hlava nebere že je vubec admin.Admin by mnel myt čas sem tam se mrknou na te server a ne dojit dom v 5 pak dojit na servr třeba v 6 a byt tam do 8 to je uplny nesmysl. kdyš sem mnel ješte steam a mnel sem prava na gamesites tak tam se admini vybyraly pečlivěj neš tady.tady staci kdyš napišete že jste pro a vubec nikoho nezajima že na ten servr mate čas jen 20min dene (vubec byste mnely zmnenit přistup kehře)


(PEACE)

Pozeral som sa ako pečlivo sa tam vyberajú ... keď si myslíš, že zvoliť naraz celý 10 členný klan do admin teamu je normal, tak si sa zrazil s koňom.

K tým hláseniam, vždy keď niekto hlási cheaterov normálne tak určite niekto dojde ... ak nedojde buď to je tým že sa admini, ktorí sú online nerozumejú danému módu ako ja: Jailu, HNS, knifu a pod.. ak mi teda dojde hlásenie ako dnes
07:47 JailBreak = Koprakek = pojd sem
07:41 JailBreak = Koprakek = POjd sem,pls
07:39 JailBreak = Koprakek = pojd sem
Po 1.nerozumiem sa módu
po 2.Neviem kto cheatuje (porušuje pravidla)
po 3.Neviem čo má za cheat...
Tak potom sorry, že tam prosto nejdem ... píšete do "!" sračky nekukáte sa ked vám admin, ktorí je na serveri píše PM aby ste nespamovali do "!" , pretože je prítomný...

MarcelloR
25-03-13, 11:29
07:47 JailBreak = Koprakek = pojd sem
07:41 JailBreak = Koprakek = POjd sem,pls
07:39 JailBreak = Koprakek = pojd sem


príde mi ako uchyl :D:DD

wal
25-03-13, 16:28
Hej admini ako tu bolo písané, nemusíte vedieť mód ale aj keď sa niekto sťažuje cez ! a je na dust2 only a admin tam nepríde tak je to divné. Lebo tam nieje žiadný mód takže by to nemal byť problém tam dojsť a kuknuť sa na hlásenie.

Slunicko
25-03-13, 16:29
Když je admin na hns a zná jump hacky, nemusí se vyznat ve střílecích cheatech, co je na tom nerozumného?

wal
25-03-13, 16:36
ok ale aj tu bolo napísané že admini čo sú na HNS atď. že ich je tu asi 5 čo sa tomu rozumejú a ostatný čo robia tý čo su online ?

Charon35
25-03-13, 19:09
1. Ak je to nejaké hlásenie typu "tu ma jeden autoduck pridte sem", tak na to niekto nechodí. (a najlepšie sú tie "hlásenia" typu "podte sem nejaki admin")
2. http://csko.cz/forum/showthread.php?15289-Cheater-ZLOBA-HideeNSeek-C21 - neviem načo táto "sťažnosť". Nemôžme byť všade, hlavne na serveroch ako HNS. Každý tomu nerozumie, tak radšej tam nejde, ako by mal dať fail ban. Takže máš dislike ty za tento srdcervúci thread.


cau nebetre to jako provokaci adminum ale sami nevite co pišete kdyš tu sluničko piše že chodi dom kolem 5 a o víkendu chodi do prace tak mi hlava nebere že je vubec admin.Admin by mnel myt čas sem tam se mrknou na te server a ne dojit dom v 5 pak dojit na servr třeba v 6 a byt tam do 8 to je uplny nesmysl. kdyš sem mnel ješte steam a mnel sem prava na gamesites tak tam se admini vybyraly pečlivěj neš tady.tady staci kdyš napišete že jste pro a vubec nikoho nezajima že na ten servr mate čas jen 20min dene (vubec byste mnely zmnenit přistup kehře)


(PEACE)
A toto je najväčšia sračka, ktorú som tento rok čítal. Prebehni si žiadosti, koľko som ich uzavrel len kvôli tomu, že žiadateľ bol na serveroch málo. Teraz si spomínam na rýchlo na jedného, ktorý mal cez 2000 hodín na steame a nezobral sa len kvôli tomu. Navyše prečo asi tie žiadosti tam smrdia tak dlho? Lebo sa sleduje daný hráč. Takže najskôr zisti fakty, než napíšeš takú totálnu debilinu! A hlavne si to zabil s tým portálom kde si za ExtraMegaGigaVIP kúpiš polovicu portálu, UnBan k tomu a navyše dostaneš práva a awo každé kolo zadara ako bonus.

Charon35
25-03-13, 19:41
19:38 HnS2 SpaGetAriO S plis dojdi
19:37 HnS2 SpaGetAriO S cauko dojdi sem lebo T povedalo ze bude nk a ct kililio

A zrovna na takéto hlásenia máme chodiť že...

baf
25-03-13, 19:46
Znova pisu byly sme tam dva admini loknito stiznost na dve veci.