PDA

Zobrazit normální verzi : buttpirate čo poviete wh alebo nie ?



MarcelloR
24-03-13, 18:24
Takže ide o tohto týpka : klik (http://csko.cz/forum/showthread.php?15238-Demence-Lid%ED-na-serverech&highlight=buttpirate), ktorý ma ban za cheating na ligách a k tomu je to ešte klamár. Nedalo mi to a stiahol som si hltv a prezrel ho. Ja sound ani tie prkotiny na cheaterov nemám, ale ja súdim hráčov podľa toho ako sa pohybujú a ako sa správajú v rôznych situáciach a podľa toho vycítim či cheatuje alebo nie. Podľa môjho názoru nebol čistý ani na kotelne, ale podľa slunicka je čistý, tak mi to nedalo, stiahol som wh a vybral také nejasné situácie. Tak čo mal niečo alebo nie ?


http://www.youtube.com/watch?v=OcThThhS2Iw&feature=youtu.be

kľudne sem aj rozpíšem prečo sa mi tieto okamihy nepáčia.


0:13 - veľmi zaujímavý reflex, kedže nemal odkiaľ vedieť, že tam niekto je, keby o ňom vedel, tak nepoviem mohol dať luckersky predstrel, ale toto mu neberiem a hneď nato začne mieriť do spodných kat zhodou okolností tam akurát ide T(walkuje), ale vôbec sa nestará o schody lebo vie, že tam nik nie je, stiahne na A vidí, že T sťahuje zo schodov, tak uteká long

0:43 - zrazu keď tam je T(nemá odkiaľ vedieť, že tam je) tak už nevyťahuje schody s granatmi v ruke, ale sa vyhádže a ide ho zabiť a kedže je tam ešte 1 T za krabicou s AK, tak sa sťahuje a čaká si, potom keď vidí, že prišli ďalší 2 a strieľajú po CT, tak už si cez stenu mierí na jedného a vybehne si

1:13 - každý hráč keď ide awp mid, tak si určite nezamieri pod spawn ale na spawn, ale čo už on je výnimka, potom keď sa tam s nimi strieľa, tak vôbec sa nestará o stred či mu tam niekto nevybehne, pretože vie, že tam nik nie je, tak si kľudne mieri len schody

1:52 - sú 2 za krabicou 1 tam dupe čiže nema odkiaľ vedieť, že tam je ešte druhý, zabije 1vého a mieri si na 2hého čo je za krabicou a potom ešte vidno len na videu to je trošku slabšie vidieť ako si cez double doors mieri na toho T čo je pri spawne, hodí tam smoke(zaujímavé) a aj keď tam bežia 2 CT, tak sa tam vyberie aj on a ide sa pozrieť za tú krabicu, kde zhodou okolností je ten T, potom uteká schody a odrazu sa vyberie na mid, kde je aj T, ale to beriem možno počul ten výstrel od awp
alebo ho videl cez stenu

2:22 zaujímavé ako dal pekne mieritko na toho pohybujúceho sa T a začal dierovať no

2:30 ako zaujímavo dáva to mieritko, kedže si myslím, že každy z nás ak je pred B a mierí stred tak to meiritko ma vyšie a mieri si skôr na tu vzdialenejšiu stenu, kedže tam chodia väčšinou hráči, ale zasa on je výnimka

Ďalej sa mi už nechce rozpisovať

MarcelloR
24-03-13, 18:45
akurát editujem to a píšem čo sa mi nepáči len to chvíľku trvá ono v deme vidno, že keď už má tuším 16:0 a je prvý v tabuľke tak zrazu už nič nevie a necháva sa zabíjať

MarcelloR
24-03-13, 18:58
DEMO (https://www.dropbox.com/s/lw01ct0h7gyp188/buttpirate.rar) od 8:00 sa tuším napojí

AlternativníPravda
24-03-13, 19:25
Koukal jsem se jen na utube a podle toho co jsem viděl, můžu říct že tam WH je

J3ZUsSs*
24-03-13, 19:55
má WH

Beat
24-03-13, 20:11
Kukal som len to na tube, wh tam je.

MarcelloR
24-03-13, 20:13
uvidíme čo nato admini, ak sa nato vôbec pozrú... na poslednej akcii čo je na tom videu je to wh krásne vidieť ako nevychádza lebo vidí, že na neho mieri zo zelenej a potom ako sa kúsok stiahne keď uvidí, že Tčko walkuje z horných kat do dolných a keď sa vráti, tak zas kus vytiahne :D

Slunicko
24-03-13, 20:19
Ja mu dal predtim ban na mesic, takze mame cas :D

MarcelloR
24-03-13, 20:20
:D:D:D tak to hej :D:D ale ten sa už sem nevráti podľa mňa :D

Slunicko
24-03-13, 20:28
Nooo, hele ja bych taky rekl ze uz se nevrati.. :D http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=60075
Uz vcera jak jsem koukal na to hltv mi nesedel ten long ze zacatku hltvcka jak vybehl s crossem presne na Tcku a pak hned presel za zed a nemohl vedet ze jsou tam jelikoz nesoundoval a opet vybehl s nastavenym crossem, dalsi situace se mi zdaly spise jako pro luck nu ale co, kdyz to vidim takhle napichane vedle sebe, neni co resit.
PS: sorry za tu vyfailovanou PMku, nepochopil jsem co po me chces s tim wh :D

MarcelloR
24-03-13, 20:40
:D:D gj :D:D pekný dôvod si mu dal :D:D no ono ja som len chcel link na wh alebo niečo čo vy tuto na kotelne používate ako pomôcku pre usvedčenie cheatera lebo síce som bol adminom, ale ja som nikdy také niečo nepotreboval, tak som sa o to nezaujímal :D ani wh som nikdy nemal a teraz už chápem prečo je toľko cheaterov , to wh je tak primitívne som čakal, že je to zložitejšie ako " inštalácia " ale je to len o skopčení 2 súborov a ťuknutia 1 tlačítka :D

Slunicko
24-03-13, 20:56
Lepsi duvod me pro profesionalniho hrace nenapadl, prej chodim se sem rozehravat, asi chtel zrovna natacet wallbang tutorial nebo neco takoveho X)

MarcelloR
24-03-13, 21:46
je to už vyriešené, tak to môžete locknuť :)

ParadoXX
24-03-13, 23:10
koukal sem na to hltv a neviděl sem wh.Tudíš,jestli podá žádost o unban,je to na slunci.Já tam wh neviděl.O těch hráčích,o kterejch měl vědět,nevěděl a reagoval až,když je uviděl,což je pozdě.

MarcelloR
25-03-13, 09:58
cheater once, cheater forever

Ridik :D
25-03-13, 10:43
to je fakt skvele hodit do videa kde je potreba slyset kroky hodit hudbu .

MarcelloR
25-03-13, 10:46
ďakujem aj ja si myslím, že je to skvelé :)

ParadoXX
25-03-13, 14:14
zaplať pánbůh tam dal i hltv.Pro mě je to nedostatečnej důkaz.Nebylo na hltv nic zřetelnýho,co by se dalo banovat

Slunicko
25-03-13, 15:48
Ja mam v pc originalni hltv i se soundem, to neni problem, koukal jsem na to uz predtim ale nebanoval jsem tom neprijde ti divny s tim dgl takovy reflex na midu? A pak kdyz stoji presne pred nim enemy, taak se rozmysli 2 sekundy jestli vystrelit? To nebyl reflex, to byl pomocny program a vedel ze presne vybehne, pak s tema katama, jak si ho ke konci stale hlidal, ten typek ve spodnich walkoval, takze na zvuk to nehodis, potom navic ma ban na dvou ligach, u2 a shifters i tohle je pro me dost dobrej dukaz.

Navic jsem si dal tu praci a hledal jsem ho na te slavne lize ESEA a dokonce i na ESL, o kterych mluvil v jinem topicu, ani na jedne lize neni nikdo registrovany pod timto SID.

Samozrejme beru vsechnu odpovednost na sebe kazdym svym banem, takze to je jasne ze kdyby prisel tak je vina jen a jen na me, pri pripadnem pochybeni.

MarcelloR
25-03-13, 16:53
Slunicko kľudne si ten ban s ním vymením ak bol čistý... čiže si tu zodpovednosť beriem na seba... ja som presvedčený o tom, že bol zapnutý nie sú všetci cheateri rovnakí, že budu ti mieriť non stop cez stenu na súpera... mal si viac sledovať playoff na u2 paradoxx pekne by si videl ako sa hraje s wh bez toho aby mal niekto podozrenie... nemáš ani šajnu kto bol v tom playoff zapnutý lebo to dobre schovávajú... a mať zapnuté wh a zatváriť sa, že o niekom nevieš je to najmenej... ale každý cheater sa minimálne raz sekne a on mal tých sekov viac ako ta 1notka s dglom na zelenú čo tak nezabijú ani pro hráči, ten prehľad pri pohybovaní, že si nič nekryl a v pohodke si mieril tam kam šlo enemy, ten flash čo bol v okne akurát hodil, keď sa tam zjavil T na Bčku do kat... a to čo si namieril cez double doors pekne na toho Tčkara na spawne ? tu máš kopu momentov kde sa sekol a prezradil a ak to nevidíš tak čo už... neviem čo čakáš keby tam bola 1 nejasná vec , tak nepoviem, ale je ich tam najmenej 5... a ešte mám veriť 16 ročnému klamárskemu decku čo ma bany na ligách hej, ale každý ma právo vyjadriť svoj názor, čiže aj ten tvoj beriem.

Charon35
25-03-13, 18:48
Opováž sa meniť ban s niekým, kto má bany po všetkých ligách a frajerí tu s nejakými cudzími ligami, kde ho zázračne nikto nevie nájsť.

EDIT: Ja viem čo si tým myslel :D

MarcelloR
25-03-13, 20:33
ja som to myslel tak, že ak sa dokáže , že je ten cheater čistý , tak si ten ban s ním vymením, ale to sa myslím nestane :)