PDA

Zobrazit normální verzi : žádost o práva na JailBreak...



SudHowen
23-07-11, 13:09
Ahoj žádám po třetí z důvodů že na jailbreaku je strašný nepořádek proto vám prosím o kladné odpovědi...

Jmenuji se Petr.
Mám 16 let chodím na průmyslovku.
Bydlím v Ostravě.
JailBreak hraji 2 roky.Myslím si že mám docela zkušenosti,celé 2 roky jsem hrával za vězně protože mi to přijde záživnější než za dozorce.
Na Kotelně kraji 1 rok.Hrával jsem AWP,DM,SURF.Hrával jsem tu pod nickem Hatlos.Teďka hraju nejrači na Aimu protože mám rád střílení na dálku,
baví měto. Na Aim hraji poměrně krátkou dobu ale můźe te se podívat po dnu hraní Nick N/A^ SudHowen
Jsem aktivní jak na TS,Tak na forku.
Moje aktivita je 24/7 Od rána do večera,aktivita by pomohla v čisté hře. S Amx mám nějaké zkušenosti byl jsem adminem na portálu profigaming.eu (Musel bych se do toho dostat)
Sám vím že to není dobře že o práva žádám tak rychle po sobě,ale nemůžu se prostě dívat na to porušování pravidel.
Chtěl bych se stát adminem protože bych chtěl pomoct celému teamu Kotelny a usnadnit práci.
steam nemám ale určitě bych si ho koupil časem. Byl bych rád kdybyste mi dali šanci,vážil bych si toho.
Omlouvám se že to píšu po 3 ale na 2 žádostí se nevyjádřilo dost lidí.A steam bych si pořídil koncem Srpna.
Prosím o Kladné odpovědi.. Jde mi jen o to aby na JailBreaku byla čistá hra. :smile:

Steam mám
nick : SUDH0WEN
SteamID : Steam_0:1:42763862 :smile:

perry
23-07-11, 13:13
Dal bych mu prava, protoze kdyz na JB neni admin tak se tam vubec neda hrat .. Ale ikdyz jsou tam treba 4 admini tak vsechno proste neuhlidaji, protoze je tam pres cca 24 lidi a sem tam ten FK admin neuvidi a uz letaji nadavky atd ..

InVitro
23-07-11, 13:14
Tak si zkus nejdřív koupit ten steam a pak možná, tak na JB nepotřebuješ tolik zkušeností se steamem.

Rixie
23-07-11, 13:39
Situace tam je taková, že buď tam jsou admini 3, a nebo tam není žádný. Admin tam je potřeba a JailBreak je jeden z módů, na který STEAM nepotřebuješ. Jsem pro aby tenhle člověk měl práva na JB :).

bones
23-07-11, 13:45
U mna mas uz malu sancu byt adminom - tretia ziadost, opat bez steam id, ktore je v hlavnych podmienkach. Prava na valve id / nick+heslo ti nikto neda, pretoze by sme doslo dalsie kvantum deti, co by ziadali o prava a vyhadzovali to Kotlovi na oci. Pravidla su pre vsetkych rovnake a este nikto tu nedostal prava bez steamu.

Uz to tu pisem po druhykrat, aj ked sa na Jailbreak vezme 1/2 ludi zo servera co tam aktivne hraje, nepokryjes server 24/7 s adminmi online a budu tu akurat vznikat staznosti a problemy. Ja si teda pobeham jailbreaky aj na CS:S a uvidime, pochybujem, ze tam vseci maju stale online adminov.

perry
23-07-11, 13:52
Ja si teda pobeham jailbreaky aj na CS:S a uvidime, pochybujem, ze tam vseci maju stale online adminov.

Lepsi mit furt online adminy, nez aby tam nebyl zadny admin a byl tam bordel ..

Karl0s
23-07-11, 14:16
pěkná žádost, na jailu jsi často, nemáš tam problémy s mikrákem ani vyjadřováním, simona hraješ dobře, jsem za :-)

Larodar56
23-07-11, 14:44
Byl bych za jedině až si pořídíš steam, já nevím jak vy ale já tu nechci invazi žádostí s nonsteamem.

MARTiii
23-07-11, 14:58
kup si steam a budu pro

SudHowen
23-07-11, 15:49
Tak jo,koupím si steam,doufám že mi potom neřeknete že ne nebo tak...

bones
23-07-11, 16:11
Steamove csko si kupuj na hranie a nie na adminovnie, nikde nie je napisane Steam = instant admin

SudHowen
23-07-11, 16:30
Steamove csko si kupuj na hranie a nie na adminovnie, nikde nie je napisane Steam = instant admin

nevím co nato říct.

ZEUS
23-07-11, 20:19
Jsem pro, ale musíš si koupit steam.

znedlob
23-07-11, 20:22
Pokud si koupíš steam, budu pro.

NUME
23-07-11, 21:23
Já jsem pro.
Že nemá koupenej steam je jen kosmetická vada.
Je dobrej CT, když jsem to hrál před pár dny poprvý, tak sem padal ze židle smíchy, jak si to tam dával.
Sudal mě hláškou:" Vyhrál si zájezd na kill"....... a bum...:laugh:

Flash
23-07-11, 21:36
Jsem pro

http://sprocketink.com/wp-content/uploads/2011/06/Obama-is-totally-cool.-Look-at-the-glasses.jpg

Ja si myslim, ze tady uz neni co resit, kdyz je sedly pro...

znedlob
23-07-11, 21:43
Pouze jsem vyjádřil to co si myslím já. Máš nějaký problém Flashh ?

chmod a+x /bin/laden
23-07-11, 22:04
Se steamem tě berem všemi deseti

SudHowen
24-07-11, 10:16
Steam_0:1:42763862

Rixie
24-07-11, 11:04
Už má STEAM :). Tím líp takže jsem stále PRO :D !

apach29
24-07-11, 11:21
Profil nenalezen, jak podle nicku, tak podle ID.

grEy
24-07-11, 11:24
Som pre, ale viac si vsimaj, co pisu hraci, lebo pisem SUDHOWEN, SUDHOWEN, SUDHOWEN a niekedy vobec neodpises. :D :)
(EDIT: Postupom casu som zistil, ze si celkom fajn, takze preto som zmenil nazor.)

SudHowen
24-07-11, 11:25
Som pre, ale viac si vsimaj, co pisu hraci, lebo pisem SUDHOWEN, SUDHOWEN, SUDHOWEN a niekedy vobec neodpises. :D :)
(EDIT: Postupom casu som zistil, ze si celkom fajn, takze preto som zmenil nazor.)

Jojo vím,protože věčinou dělám simona,a půlka Ct neschopných... :))

SudHowen
24-07-11, 11:32
Profil nenalezen, jak podle nicku, tak podle ID.

Tak ja nevím. Zeus si mě přidal bez problémů..

chmod a+x /bin/laden
24-07-11, 11:34
Profil nenalezen, jak podle nicku, tak podle ID.
je možné, že web steamu mohl mít výpadek - jeho steam profil: http://steamcommunity.com/profiles/76561198045793453
EDIT: simi, snaha se cení :-)
EDIT2: eh, asi bych tě neměl oslovovat simi, když seš traktór že? To by mě taky mohli říkat Lucinko...

apach29
24-07-11, 11:41
Nalezeno a pridano.

BAWSON
24-07-11, 15:38
Ja jsem PROTI. Mam takovej spatnej pocit, ze to dopadne spatne kdyz tento clovek dostane prava a server se bude ubirat spatnym smerem. Navic tu nehraje dlouho.

chmod a+x /bin/laden
24-07-11, 15:59
Ja jsem PROTI. Mam takovej spatnej pocit, ze to dopadne spatne kdyz tento clovek dostane prava a server se bude ubirat spatnym smerem. Navic tu nehraje dlouho.
Nehraje dlouho, protože podle mě hraje only jail a jail tu máme teprve chvíli. Krom toho, práva se dají kdykoliv odebrat

SudHowen
24-07-11, 16:00
Ja jsem PROTI. Mam takovej spatnej pocit, ze to dopadne spatne kdyz tento clovek dostane prava a server se bude ubirat spatnym smerem. Navic tu nehraje dlouho.

Hraju tu rok.Hrával jsem tu pod nickem Hatlos

BAWSON
24-07-11, 17:04
Aha. Na kterych serverech si hraval? Mozna bych byl PRO, kdyby ses naucil gramatiku a nepouzival veci z GaYsHiTes, ktere ovlivnuji server tak, ze za chvilku to bude same "vsichni bezte NA zadni stenu apod. taky to tvoje otresne spamovani dneska "fk, fk, fk, fk" a nebo ty tvoje vety, ktere uz znam nazpamet "po otevreni pujdete primou cestou do klece, povoluju stat, zakazuju klecet, boxovat, begripovat atd. ono se potom nediv, ze ti nekdo nadava, ze si ho killnul, kdyz das behem 5ti sekund 10 prikazu. Secteno a podtrzeno, nelibi se mi tvoje GaYshites chovani.

Svacinar
24-07-11, 17:33
Je vidět, že s tím má zkušenosti. Já bych byl pro, aby práva dostal.

SudHowen
24-07-11, 17:48
Aha. Na kterych serverech si hraval? Mozna bych byl PRO, kdyby ses naucil gramatiku a nepouzival veci z GaYsHiTes, ktere ovlivnuji server tak, ze za chvilku to bude same "vsichni bezte NA zadni stenu apod. taky to tvoje otresne spamovani dneska "fk, fk, fk, fk" a nebo ty tvoje vety, ktere uz znam nazpamet "po otevreni pujdete primou cestou do klece, povoluju stat, zakazuju klecet, boxovat, begripovat atd. ono se potom nediv, ze ti nekdo nadava, ze si ho killnul, kdyz das behem 5ti sekund 10 prikazu. Secteno a podtrzeno, nelibi se mi tvoje GaYshites chovani.

Ok,nelíbi se ti moje GAYSHITES CHOVÁNÍ potom se nechci stát adminem!
Bawson si směšný Napsal jsem 5x po sobě FK a taky to bol FK protože nebyl SIMON! Ale to ty nevíš.
Možná že říkám příkazy rychleji než ostatní.říkám je srozumitelně a říkám je někdy 2x dokonce 3x.
Jojo jako máš ty chováni?? že se domě neustále navážíš.Pořád proti mě něco máš. JO JSEM S GAYSHITES hral jsem tam 2 roky skušenosti s JB mám odtamtud.a Kde si hrával ty když robíš tak dobré ušišlaného simona? Já aspoň vím co mluvím.

Zero
24-07-11, 18:21
Prvni negativni feedback a uz to nemuzes vydrzet? Jak napsal bones, steam si kupuj na hrani ne na admina, ale ocividne jsi to tady precetl a dokonce quotnul jen ty. Celkem jednoduse te bawson vytocil a pritom ti nic spatneho nenapsal. Takze "no, just because....no"
T-DOWN!

SudHowen
26-07-11, 12:32
Děkuju za kladné a negativní komentáře,chtěl bych tedy vědět rozhodnutí..

Trsak
26-07-11, 12:41
Nemam rad nedockavee lidi - ne (promin Martii)

MARTiii
26-07-11, 13:18
JO JSEM S GAYSHITES hral jsem tam 2 roky

chce se mi zvracet! KUPOVAL SIS TAM VIP ?

SudHowen
26-07-11, 13:22
chce se mi zvracet! KUPOVAL SIS TAM VIP ?


Ne,vyhrál jsem ho v turnaji.

sILV3
26-07-11, 13:53
Opäť som za nie!

Svacinar
26-07-11, 14:13
Byl jsi někdy za ANO?

Ryukyza
26-07-11, 14:49
Cetl sem si prvni stranu to bych bol pro, ale v treti strane je videt ze te snadno nekdo vytoci a hned zacnes nadavat.

Takze rekl bych ne.

SudHowen
26-07-11, 14:55
Cetl sem si prvni stranu to bych bol pro, ale v treti strane je videt ze te snadno nekdo vytoci a hned zacnes nadavat.

Takze rekl bych ne.


No,já jsem pohodový člověk,když se domě někdo naváži,když mu chci slušně poradit,porušuje pravidla,shazuje mě před hráči kterým jsem vysvětloval vše možné.Já jsem proti té osobě nic neměl... ale jeto tvůj názor.. :)) a děkuju. :))

Ryukyza
26-07-11, 14:57
Ne, proste sem to takhle nemyslel. Jen rikam ze se snadno vytocis.

SudHowen
26-07-11, 15:08
Ne, proste sem to takhle nemyslel. Jen rikam ze se snadno vytocis.

Koukej jenom ti něco chci něco napsat.Když se snažíš pro něco co máš rád a baví tě,ty pro koho to děláš to taky baví.Ale když ti admin řekne vtom nejlepším "Co to jsou za příkazy??? To si děláš srandu? Prostě se snažíš se jak blbeček a někdo kdo je horší jak ty tě musí shodit aby jsi nebyl lepší jak on,aby on byl středem pozornosti,řek bych že to by vytočilo každého.Akorát já jsem to dal najevo což byla chyba za kterou budu pykat a štve mě to proto se všem Omlouvám.

apach29
26-07-11, 17:04
Ja tam jeste nebyl a ani nepujdu. To neni server pro mne :)

ZEUS
26-07-11, 17:05
Souhlasím Apachi :-) taky tam nejdu a nepůjdu :)

SudHowen
26-07-11, 17:17
apach,ZEUS ono někdy je to na odreagování docela super věc.. Někdy to určitě zkuste.. :))

ZEUS
26-07-11, 17:19
Nejdu, protože mě to nic neříká... když se chci odreagovat tak jdu Deathrun :)

SudHowen
26-07-11, 17:34
Nejdu, protože mě to nic neříká... když se chci odreagovat tak jdu Deathrun :)

:smile:

apach29
26-07-11, 17:36
Ja na odreagovani pouzivam sex :D

SudHowen
26-07-11, 17:39
Ja na odreagovani pouzivam sex :D

:DD 3 možnost :D

ZEUS
26-07-11, 18:27
:D Apach to zabil... já nemám s kým ten sex prožívat :D :D

Ryukyza
26-07-11, 19:18
Si najdi holku :D

SudHowen
27-07-11, 12:00
Promin sudhowen ale takto by nemal reagovat admin ze dostane FK a zaspamuje chat co ty chces davat perma za FK? Ne.


Prosím tě o čem to mluvíš?? Nemůžu zato že CT NOBRAIN (Ani neví kdy se hraje simon)

SudHowen
27-07-11, 12:02
Promin sudhowen ale takto by nemal reagovat admin ze dostane FK a zaspamuje chat co ty chces davat perma za FK? Ne.


Prostě Zakáže skákat a pak dá poslední reakci na skok tak se ruší zákaz skákat a on mě zabil že jsem skočil.. a To 3x za 3 kola.. divííš se??

Ryukyza
27-07-11, 12:20
to je fakt ze nejaky CT vobec neumi za Simona.

SudHowen
27-07-11, 12:56
Proste dostaneš FK a vybuchneš...

Nevybuchnu já jsem v klidu!!! Já jsme to napsal 2x slušne ale co mám dělat když daná osoba nečte chat.. Navíc Napsal jsem 4x po sobě FK a někdo z toho zase dělá jak že bych byl nejhorší...

matejk99
27-07-11, 13:25
[QUOTE=SudHowen;24245]Ahoj žádám po třetí z důvodů že na jailbreaku je strašný nepořádek proto vám prosím o kladné odpovědi...

Jmenuji se Matěj.
Mám 17 let chodím
Bydlím v Českých Budějovicích.
JailBreak hraji 4 roky. Dodržuju pravidla, vzjadruji se i píšu spisovně a nemluvim vulgárně. Rád někomu pomohu, poradim. Jailbreak je můj nejoblíbenější server

Smile
27-07-11, 13:38
Ahoj žádám po třetí z důvodů že na jailbreaku je strašný nepořádek proto vám prosím o kladné odpovědi...

Jmenuji se Matěj.
Mám 17 let chodím
Bydlím v Českých Budějovicích.
JailBreak hraji 4 roky. Dodržuju pravidla, vzjadruji se i píšu spisovně a nemluvim vulgárně. Rád někomu pomohu, poradim. Jailbreak je můj nejoblíbenější server

Jmenuji se Matěj, to jméno se ke mě skvěle hodí, že?
Mám 17 a neumim si ani založit vlastní vlákno.
Jailbreak hraji již 4 roky v kuse a sem ztoho tak zblblej, že píši y místo z a obráceně. Jo a zapoměl sem dodat, neumim ani pořádně citovat příspěvěk...

matejk99
27-07-11, 13:48
[QUOTE=SudHowen;24245]Ahoj žádám po třetí z důvodů že na jailbreaku je strašný nepořádek proto vám prosím o kladné odpovědi...

Jmenuji se Matěj
Mám 17 let chodím .
Bydlím v Českých Budějovicích
JailBreak hraji 4 roky.Myslím si že mám docela velké zkušenosti s AMX modem ale i obecně. Jsem přátelský, mám rád Jailbreak, rád poradím. Dodržuju pravidla, píšu i mluvim spisovnš, mám mikirofon. Na jailbreaku je velký nepořádek tak bych to chtěl napravit. Hraju ráno večer a po obědě, (3-4 hod. denně) , mám steam, icq i skype. Na jailbreaku hraju 4 roky, neboť mě velmi ale velmi baví. Být adminem na jailbreak byl můj sen a doufám že se mi naplní. Protože je jailbreak můj nejoblíbenější server a hodně tam hraju, chci aby tam nebyli žádný cheateři a aby se hrálo podle pravidel. Proto se chci stát adminem. JA ADMIN = Čistá HRA BEZ CHEATU A PODLE PRAVIDEL.

S pozdravem Mates

BAWSON
27-07-11, 13:52
Booze... "Mám 17 let chodím ." - je pekne, ze umis aspon chodit. Uz prosimte nepis. Pokud nechapes ani to, ze si mas zalozit vlastni topic, tak uz nepochopis nic.

Svacinar
27-07-11, 15:02
Samozřejmě musím souhlasit s traktorem. Ale Matěj ty se prosimtě taky trošičku prober. Je hezký, že umíš chodit a že hraješ JB 4 roky, ale už ti tady 2x napsali, že na žádost o práva na server si máš založit vlastní topic a přečíst si, jak by ta žádost měla vypadat a ne tohle...zvěrstvo.

Smile
27-07-11, 15:51
Neraď mu hovna, tenhle ať si vlastní vlákno vubec nezakládá...

MARTiii
27-07-11, 18:12
Samozřejmě musím souhlasit s traktorem. Ale Matěj ty se prosimtě taky trošičku prober. Je hezký, že umíš chodit a že hraješ JB 4 roky, ale už ti tady 2x napsali, že na žádost o práva na server si máš založit vlastní topic a přečíst si, jak by ta žádost měla vypadat a ne tohle...zvěrstvo.

zverstvo byla jedna tvoje hodinka na DM :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

MARTiii
27-07-11, 18:14
Mám 17 let chodím .

tenhle portal je bez jakekoli diskriminace, takze i invalida tu muze adminovat/hrat

znedlob
27-07-11, 20:02
tenhle portal je bez jakekoli diskriminace, takze i invalida tu muze adminovat/hrat

Diskriminace tu je, ale UFOusek a ostatní se někam vysmahli v nepravou chvíli.

Larodar56
27-07-11, 20:17
Super.
Na JB je momentálně nejschopnější z adminů grEy, dejte práva ještě SudHowen a Svacinarovi a dost..
Žádný jiný hráč tam není tak schopný, teda alespoň jsem si nevšimnul.
Jail potřebuje dost adminů a řekl bych, že SudHowen a Svacinar jsou nejlepší a jediní adepti.

Lucca není adminka? Spíš to ona je tam nejschopnější když se koukneš na její aktivitu na serveru a na banlist.

BAWSON
27-07-11, 20:40
Ty to soudis podle banu ano? Takze kdyz dam nejvice banu, tak jsem nejaktivnejsi? Navic jsem te tam ani jednou zatim nevidel laro, takze nemuzes vedet, jou jou.

ZEUS
27-07-11, 21:51
Tady se člověk zasměje :D :D

Ryukyza
27-07-11, 22:08
Tady se člověk zasměje :D :D

Svata Pravda :D

Larodar56
28-07-11, 01:55
Ty to soudis podle banu ano? Takze kdyz dam nejvice banu, tak jsem nejaktivnejsi? Navic jsem te tam ani jednou zatim nevidel laro, takze nemuzes vedet, jou jou.

Byl jsem tam ještě v ten den než jsem odjel na dovču a jak tu tak koukám na notesu na úvodní stránku na jailbreak, tak jí tam vidím skoro pořád. Jop, soudím to podle aktivity. Grey je v poho, kliďas ale moc ho tam nevidím. Možná se dívám v nesprávnou chvíli. :)

Kotel
28-07-11, 11:34
Sudhowen mi jako kandidát na admina nepřipadá.

SudHowen
28-07-11, 14:07
díky za kladné i negativní hlasy.. Takže to je jasné.. Děkuju všem. :smile:

kotr
28-07-11, 15:34
Koukej jenom ti něco chci něco napsat.Když se snažíš pro něco co máš rád a baví tě,ty pro koho to děláš to taky baví.Ale když ti admin řekne vtom nejlepším "Co to jsou za příkazy??? To si děláš srandu? Prostě se snažíš se jak blbeček a někdo kdo je horší jak ty tě musí shodit aby jsi nebyl lepší jak on,aby on byl středem pozornosti,řek bych že to by vytočilo každého.Akorát já jsem to dal najevo což byla chyba za kterou budu pykat a štve mě to proto se všem Omlouvám.

Tak se na ne vyser a nepomahej nikomu. Aspon budes nejlepsi.

:D Dal Ta Bhoper:D
28-07-11, 16:17
No na JB ho vidím často,Dobre hrá za Simona,Moc nenadáva,Nedáva moc FK,Takže som Pro.

Kotel
28-07-11, 18:31
Ve hře jsi dobrej, takže bych ti práva dal. S názorama na fóru nesouhlasim. Ještě si to rozmyslim.

Ryukyza
28-07-11, 18:34
Ve ghre je dobrej, ale kdyz dava otazky ani se do konzole nepodiva kdo byl prvni, proste veme toho kdo je nahore v chatu.

sILV3
29-07-11, 14:07
Som výrazne PROTI, aby si dal práva tomuto hráčovi. Jeho správanie nie je vhodné, aby sa stal spravodlivým administrátorom na serveri. Jednak podkopával moju autoritu ako admina (bezdôvodne) a obracal voči mne pravidlá v jeho prospech. Prečo? Zapamätal som si predovšetkým tento prípad:

Povedal som "pustiť klávesnice a myš" na začiatku kola, čo som dostal Simona.
Následne som povedal, kde bude otvorená "šachta" alebo "otvor na zbraň", majú povolenie zabiť celu (nikto s tým nemal problém).
Logicky keď sa nemajú hýbať a je otvorená šachta, porušil hráč v cele pravidlo!
Aj napriek tomu, že Sud hovien si neuvedomil moje príkazy, presviedčal hráčov o mojej neschopnosti. To malo za následok zbytočný say zo strany "tých hlúpejších" hráčov.

Po tomto incidente sa dal k CT a bezdôvodne na mňa nakričal, ako hráč má administrátora a jeho názory rešpektovať. Po jeho "Simonovaní" nastal na serveri absolútny chaos a nezvládal situáciu vedenia Simona. Nezvládol dokonca ani moje "provokočné" úmyselné reči, vďaka ktorým sa správal ako nepríčetný. Sám (a to niekoľko krát) porušil pravidlá Simona a po ich upozornení len mykol plecami, alebo celú záležitosť ignoroval.
Takýchto prípadov za tak krátku dobu bolo oveľa viac.

Som striktne zato, aby sa stal adminom. To, že už niekde adminoval? To nič neznamená, pretože aj tam mohol byť neschopný v svojej robote. Radšej by som dával šancu nováčikom, ako hlupákom. Chýbalo naozaj málo, aby som tomuto hráčovi nedal trest v podobe zákazu, kicku, alebo banu. Práva by nemal dostať každý a toto je tomu presný príklad. Tak, ako sa dnes správal na serveri on, by sa nemal správať ani normálny hráč, nie to ešte server admin.

Admini na serveri: Lucca, dtr, Bum Bac, silv3.
Dôveryhodní hráči: Slim.

Btw. niektorí sem píšete nech dostane práva a na serveri Vás nevidím.

SudHowen
29-07-11, 15:25
slLV3 řeknu ti to tak.

Když jsou 2 hráči v cele s šachtou dáš rozkaz Pustíte klávesnici a myš (cílem vězně je vyvolat vzpouru) Když rozbije jeden z nich šachtu a a ty ho uvidíš můžeš ho zabít ale když je nevidíš a rozbijou šachtu nevíš který to byl.šachta se rozbít může.Jeto to samé jak otvírání dveří do zbrojnice. Pokud vleze do šachty která vede do zbrojnice může vězně dozorce zabít.

Takže co to je za příkaz?? Pustě klávesnici a myš když bude rozbitá šachta v cele tak oba kill??
jail_brazilian mapa kde vede do zbrojnice šachta z cely.
Nemáš právo zabít ani jednoho když nevíš jestli byl v šachtě,nebo jí rozbil.
Já jsem se zastával pouze hráčů protože takový příkaz je nesmysl.
Autoritu sis snížil sám když ti někdo řekni : Po otevření všichni pustí klávesnici a myš kdo se pohne kill,"OK" všichni půjdete přímo bez zdržování na žlutočernou čáru před celami zakazuju skákat boxovat begripovat,zdržovat a ty jako jediný stojíš nahoře a říkáš mi já nemůžu skákat.
Když ti brání něco v přímé cestě na místo určeným simonem můžeš skočit čupnout. (Všichni kromě něho to pochopili)
Předtím když jsme my dva byli u dozorců (Hrál si simona tak že si ho ani neukončil a hrál si ho špatně 2x sem ti psal podívej se na pravidla jak se hraje simon)
To že když má někdo simona bys měl vědět že mluví jenom simon 3x si mě zastavil v konání simona 2x jsem ti to řekl slušně po třetí jsem ti řekl "DRŽ HUBU" Zvýšil jsem hlas to ano.
Chaos by nenastal nemusel kdyby dozorci neběhali přímo do rány vězňům.
Za to že jsem na tebe zvýšil hlas se omlouvám to jsem přehnal přiznávám.Ale není možné mluvit do konání simona,vězni potom neslyší příkazy a jsou z toho FK.
to je všechno k této situaci. ale dobře slLV3 Omlouvám se ti.

BAWSON
29-07-11, 15:56
Silve napsal totalni blbost. Byl to normalni Fk, protoze vezne nemuzes trestat za to, co neudelal. Kdybych tam byl v tu dobu ja a byl bych v cele, kde je sachta a nepohnul ani brvou a najednou bych dostal kill "za nic", tak bych mu to dal poradne sezrat :). Ale pryc od toho, ty to nepochopis, takze az budu na server simon, tak si s tebou zahraju toho "tveho" FKillerskeho simona. Ok?

Shinigami
29-07-11, 19:14
Neviem o co ti ide Silve, ale na teba si uz asi kazdy zvikol. Ja zo Sudem nemam ziadne problemy a to som tam dost casto. Podla mna je to skuseny hrac a prava by si naozaj zasluzil lebo vie o com hovori, narozdiel od niektorych.

Shinigami
29-07-11, 19:21
Moc dobre nie prepac nehram pre diktaty ale pre zabavu ak ti to vadi chod si oplieskat hlavu o stenu. Mna to totiz vobec netrha a ak to nedokazes precitat tak to neni moj problem.

sILV3
29-07-11, 23:29
Úplne si otočil to, čo som napísal. Nepovedal som "oboch zabiť", raz som len prikývol na túto otázku jednému CT, no opravil som sa (aj som spomenul, že som nevyspatý tak trošku pomalšie premýšľam), tento príkaz ma napadol pár krát. Ct vždy vliezol do šachty a šiel za ním. Píšeš to tak, aby som vyzeral zas ako najhorší. A keď už, tak mi vysvetli, čo je na príkaze "zabiť toho, kto rozbil šachtu lebo sa pohol" nezmyselné? Keď to nikomu neprekážalo a je isté, že sa pohol? Keď príkaz má obyčajný charakter a je rozumný a logický? Nemal ho zabiť preto, že je v tej cele, ale preto že sa pohol. To, že som robil Simona zle, si si tiež myslel len ty ( a podľa mňa si to robil, lebo sa ti nedalo ísť k CT). Moje príkazy boli jasné, striktné a trošku fun. Zle si si preložil moje príkazy, lebo sa ti nezdali byť O.K. Dobre, to beriem, lenže ty si celý server automaticky obracal hore nohami. Mal si si to vydiskutovať somnou a obišli by sme túto tému v fórku.
Potom si už mlčal, keď si sa dostal k CT. "Omluviť" si sa mal na serveri, nie teraz. Neviem, čo si si v tú dobu chcel dokázať.
Tvoje príkazy tiež boli často-krát nejasné, no každý im chápal. To som ti tým dal tiež pocítiť, a každú hlúposť som ti hádzal na oči. Každý vtedy na serveri ťa zrazu videl ako za hlupáka. Chápeš, na čo poukazujem? Pravidlá na takom serveri sú veľmi citlivé a nesmieš poukazovať na každú pičovinu, je tam veľa malých detí, čo sa tým nechajú ovplyvniť. A mi teraz povedz, čo mám ako admin robiť? Mal si vtedy jediné štastie, že som ťa nepotrestal. Mali by tam byť pravidlá pre admina, začo môže a nemôže banovať.

Shinigami, nauč sa písať a keď už budeš v 6 ročníku, potom začni písať na fórum. Robíš si hanbu. Nechápem ani, čo proti mne máš. Prakticky ma to nezaujíma, lebo deti ako ty mi žily netrhajú. Tvoje správanie ukazuje aj inteligenciu.Hlupáci ako ty nemajú ani prdnúť do takýchto tém, pretože im ani nechápu. Zmohol si sa tu len uraziť bezdôvodne dvoch ľudí, to je úspech. Keď už, ľudia si zvYkajú. A keď už, mám minimum komentárov a vyjadrujem sa k veci. Ostatní čo sa vyjadrili ma nezaujímajú.

Hough. Ak už chápeš, prečo som tieto posty napísal, nebudem mať už problém. Ak nie, aj tak sa už nevyjadrím. xD Beriem to za vyriešené, nemám čo iné napísať. A aby si si nemyslel, že ťa chcem podkopnúť, to nie je pravda. Ako žiadateľa ťa beriem nestranne a vyjadril som sa, ako to vidím. Nie je to môj štýl, poškodzovať dobré meno, to tu robia iní a je to ich hobby, ako vidíš aj v posledných komentároch. Tak či onak, čo je po mojich názoroch, keď to všetko visí na kotlovi. hf

Shinigami
29-07-11, 23:40
Nechce sa mi opakovat. Mas to hore precitaj si to znova.

SudHowen
30-07-11, 00:36
Tak to je moc,nebudu komentovat.
Řekl jsem ti do voice "DRŽ HUBU" to je jediná věc za kterou se ti omlouvám. (Nemáš mluvit do konání simona) + (2x sem ho upozornil slušně)
Hraji to dost dlouho nato abych věděl jak se to hraje. Někdy se simon hold dělá hůř a někdy to jde samo.Záleží taky na vězních a hlavně na schopných dozorcích. (když nestráží simona,házejí zbraně vězňům atd.)

Můj názor na admina sILV3 je : JÁ MÁM PRÁVA,,NIKDO JINÝ JE MÍT NEBUDE.

Shinigami
30-07-11, 18:22
No neviem kde si zobral ze som vybuchol. Pretoze som to napisal kludne. Je to len moj nazor na hry. Vies kazdy nemoze byt dokonali ako vy. Ano neviem pravopis ale s tym sa zit da. A ja som bol kludny. A ziadne hlavy nedavam lol. To som napisal tebe ak ta to stve neber ma ako jedneho s tych kapov co tu pisu ze ta zabijem a v skutocnosti som sladky ako med. A nic sa nestalo. Aspon podla mna. A sry ak som ta urazil.

kotr
31-07-11, 14:00
No nevim jak vy, ale ty silviho a sudovi romány nečtu :D

anonymereal
01-08-11, 01:31
som za.... tento clovek vie hrat dobre jail :)

BUBEN
01-08-11, 11:29
Na jailu hraji v posledni době často. Myslím si, že se sudhowen se na admina nehodí. Vybuchuje při sebemenší vzpouře T. Zrovna dneska měl simona nezkušený tak 10 letý hráč. Sud mu do toho neustále kecal, že je slepej a podobné narážky. Dokonce se s ním hádal jak co bylo, kdo byl poslední o počtech atd. Hrát to umí to jo, ale na admina se podle mě nehodí. Jsem poměrně new admin, tak se do věcí okolo adminu zatím nechci míchat, ale tady jsem cíti potřebu se vyjádřit.

SudHowen
01-08-11, 12:00
jéé buben ale to byla sranda.. já jsem řekl příklad a on vždy ještě než jsem ho řekl napsal správný výsledek.. :D a vězni mi říkali že to Dozorce napsal dřív..jinak jsem se s nikým nehádal.. vůbec nevím o čem mluvíš
když udělají vzpouru tak se směji,kdy jsem jako vybuchl.. Jestli ti příde výbuch to když někdo zabije simona a já řeknu rychle "PUSTĚ KLÁVESNICI A MYŠ" abych viděl kdo po mě střílí jestli ti toto příde jako "výbuch" tak pak jo :smile:

s 10 letým klukem jsem se nehádal. Nevím o čem mluvíš to si asi něco špatně pochopil.. :)



Už vím co myslíš! No když má mít někdo VD a já řeknu simonovi.. nebude žádná přestřelka je volný den.. a on normálně řekne.. já jsem zapomněl kdo má mít do vd. tak to je všechno co jsem řekl a myslím že když se budou Volné dny odkládat bude z toho jenom neplecha..

BUBEN
01-08-11, 14:02
Problém je v tom, že to nebylo o volném dnu. On chtěl killnout poslední reakci a ty jsi se s ním hádal. Já jsem taky viděl, že to byl ten, koho chtěl zastřelit a ty jsi mu do toho furt mlel. Když neni simon podle tvých představ, tak rozhodně nehážeš smajlíky jako hážeš v komentu nad tímto. Je to jen můj názor.

SudHowen
01-08-11, 14:07
Nebudu se s tebou hádat,nevím o čem to mluvíš

sILV3
01-08-11, 15:01
,NIKDO JINÝ JE MÍT NEBUDE.

S tým nemám problém, práveže mi to je jedno. :confused1: To, kto ich dostane, moja starosť nie je.

SudHowen
04-08-11, 20:26
No jak vidím tak na jail už není další admin potřeba Svačinář,BAWSON a Lucca to zvládají.. Takže díky všem a můžete lock.. :smile:

SudHowen
04-08-11, 22:10
Chtěl bych poděkovat simimu za všechno!!!Velké díky Svačinářovi.. :) . grEy poznal jsem tě a si fajn.. To samé BAWSON! určitě byly chvilky kdy jsem tě proklínal ale přesto jsem tě bral za kámoše ;)
Díky moc všem určitě jsem se tady nenudil jste dobrý portál tak si to udržte a přeji vše nejlepší do hry a do života.. MĚJTE SE KRÁSNĚ!!

čaute :smile:

Smile
04-08-11, 22:15
To jako štráduješ, protože si nedostal práva jo?

vedouci venny
04-08-11, 22:31
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=10450 Pro ty pomalejší..

Smile
04-08-11, 22:42
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=10450 Pro ty pomalejší..


Důvod Vlastni zadost

Pro toho jedinýho, kdo je tady pomalejší...

Karl0s
04-08-11, 22:46
podle mě jsi mohl být dobrý, na toho anonymeho jsi se ale měl ovládnout.
no nic, hodně zdaru jinde, čau

chmod a+x /bin/laden
04-08-11, 22:48
Pro toho jedinýho, kdo je tady pomalejší...
To budu asi já. Nebo nás bude víc...

vedouci venny
04-08-11, 22:57
Důvod Vlastni zadost

Pro toho jedinýho, kdo je tady pomalejší...

A tímto si mi chtěl naznačit co? Pravda že jsem pomalejší tak mi to nějak nedošlo..

Smile
04-08-11, 23:05
Že si zažádal o ban sám, takže odejít chtěl, neodešel kvuli banu...

Svacinar
04-08-11, 23:11
Hodně štěstí. Čau

vedouci venny
04-08-11, 23:12
Tak to jsme mysleli každý něco jiného ale to je jedno..

Smile
05-08-11, 00:08
Přesně, neměl sem o něm špatný mínění, ale teď..škoda mluvit...

Karl0s
05-08-11, 16:30
Celkom dobrý truc, nemá práva tak radšej perma ;)

důvody byly jiný, takhle low neni