PDA

Zobrazit normální verzi : HLTV a AB



dhaaqu
25-03-13, 15:34
Zdravím,

někde jsem tu narazil na poznámku, že z HLTV nelze poznat AB.
Kde se pozná a jak ho nahrávat?

Ď,
dhaaqu

D!!!!n3r [MaMLas] :x
25-03-13, 15:36
pozná sa v Demu, narhaješ ho tak že vojdeš do Spectators (v hre) otvoríš konzolu (;) napíšeš record "napr. AB"--------> ako prestenš nahrávať apíšeš do konzole stop

dhaaqu
25-03-13, 15:41
Rychlá odpověď, chtěl jsem to tu smazat a přesunul jsem to do dotazů, kam to asi spíš patří.
Sry za duplikát...

To mi například včera u jednoho uživatele nešlo, vložil jsem jeho přezdívku včetně všech znaků a nahrávat to nezačlo, přitom u jiného ano...
Jaký je rozdíl mezi hltv a videem z dema, pokud nebudu mít VIP features?

Díky

Grakon2702
25-03-13, 15:58
Pro zapnutí nahrávání si zobraz konzoli a napiš "record cheater". "Record" je příkaz pro nahrávání a "cheater" je jméno toho dema. Pro zastavení nahrávání napiš v konzoli "stop". Demo se ti uloží pod názvej, jaký jsi tam dal do složky "cstrike" pod příponou ".dem". Pro přehrání dema si v konzoli napiš "playdemo cheater". Zase a opět: "playdemo" je příkaz, který ti umožní přehrávání a "cheater" je jméno toho dema. Pozor! Při zadávání názvu dema se vyhýbejte speciálním znakům. To je možná i důvod, proč ti to někdy přehrává a někdy zase ne. Takže "hackum a carkam" se vyhýbej.


Po tomhle návodu by to snad měl pochopit i každý idiot.

dhaaqu
25-03-13, 17:05
Pochopil jsem to i já takže ano :-). Jaký je tedy rozdíl demo vs HLTV?

Gipsy.
25-03-13, 18:42
Demo natáča len to čo ty bude natáčat a hltv celý čas (cez mapu) no však niekedy sa to môže bugnúť.

Giussepe
25-03-13, 20:39
Gipsy, on asi myslel ve spojitosti s tim AB.
Každý hráč obvykle hraje hru na 100fps. Kdežto HLTV hru natáčí pouze na 30fps. Z toho plyne, že ten obraz není tak plynuly a při nějakém fullautu nedokážeš rozeznat zda to bylo AB nebo normální střelba. A z toho důvodu při posuzování AB nemůže být HLTV brané jako důkaz.

dhaaqu
25-03-13, 20:43
Gipsy, on asi myslel ve spojitosti s tim AB.
Každý hráč obvykle hraje hru na 100fps. Kdežto HLTV hru natáčí pouze na 30fps. Z toho plyne, že ten obraz není tak plynuly a při nějakém fullautu nedokážeš rozeznat zda to bylo AB nebo normální střelba. A z toho důvodu při posuzování AB nemůže být HLTV brané jako důkaz.

Jo takhle fikaně... :-) tohle mě zajímalo, díky