PDA

Zobrazit normální verzi : Prosim Help



7up
25-03-13, 18:48
Takže zdravim som -[R3]-7up|Kwudaswudashuga muj nick trvaly , hravam knife servery a mam problem z nejakim pemranentným banom , tu je výpis z konzole :
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 52999)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): *![Res[P]ect]*! Furien
[AMXBANS] Tvuj nick: -[R3]-7up|Kwudaswudashuga
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:1065660557
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_ID_LAN
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 95.105.254.80
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.105.254.80
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Luccy
[AMXBANS] Server: csko.cz | Deathmatch (de_dust2)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.

a tu to začina pripojil som sa normalne na knife 1 a bez problemou a potom ked som sa pripojil na knife 2 stale to slapalo ako ma , ked som sa pripojil ale speť na knife 1 tak mi napisalo ten vypis z konzole a ze tady mam ban :( neviem co mam robit mam steam moje steam IP: STEAM_0:0:59765544 steam ID(nick):7up . Ked mi pomozete budem rad :( dakujem . muj skype pre kontakt :maros.pribylina1 steam:7up druhy krat dakujem:(

matis
25-03-13, 21:53
nechapem, preco ak mas steam tak ides na CS cez NS? tu sa jedna o zdielanu IP adresu, ale na ten steam co si tu dal nieje momentalne ziaden ban

Ejo
25-03-13, 21:55
Ale on hra na steame..na NS nechodi..Vyhodilo mu toto ked sa chcel normalne so steamom pripojit na server Knife 1..povedal som mu nech to hodi sem..zhoduje sa IP ale hra na svojom steame na ktorom nema ban a tak isto sa nezhoduje nick

ZEUS
25-03-13, 22:28
Nejsi jedinej, komu to dělá, vytvořil sem thread v admin foru, kde se to Kotel bude snažit vyřešit.

kashpi
27-03-13, 08:31
Pokud vím, tak se někdy nenačte steamid a to je asi ten problém :)