PDA

Zobrazit normální verzi : JB



:D Dal Ta Bhoper:D
23-07-11, 20:23
Dnes Som skúšal JB a bol to hrozný server Saimon killoval bezdôvodne ten Saimon bol Frdo.Potom tam bola Lucca a Geoff a ty 2 Boly Ct a prikázaly ist do bedne do takej ktora je na každej mape.A tam všetkých pokillovaly,Hrôza to hrať však si tam nikto nezahral okrem Ct otvorili sa vazby a malo sa isť do tej bedne alebo skleníku záleží od mapy, tak sme vyliezly s tých vazieb a maly sme is do "Krabice-Skleníku" a tam nám daly kill všetkým a takto to chodili dookola.

grEy
23-07-11, 20:24
Hras to prvykrat, vsakze? :)

SudHowen
23-07-11, 20:31
Hras to prvykrat, vsakze? :)


:DD

Shinigami
23-07-11, 20:34
Precti si pravidla Bhoper. Pak se napoj a pozorne pocuvaj, a uvidis ze je to zabava :)
Neverim ze by Lucca davala FK len tak :)

Karl0s
23-07-11, 20:49
a todle chtělo práva

Rixie
23-07-11, 20:52
a todle chtělo práva

:D

:D Dal Ta Bhoper:D
23-07-11, 20:59
Však si myslite chodte si tam zahrať,nie nehrám to 1 krát JB už som hral asi 900 krát Lucca dava FK len tak.a hráč menom Frdo je úplny kokot s ospravedlným dáva Fk ale tak rýchlo že si nikdo nezahra a ešte k tomu Lucca s tím nič nerobí.

:D Dal Ta Bhoper:D
23-07-11, 21:06
Teraz hrám a ten Frdo povie Saimon hovorí chodte do klece a ideme a on nam dá kill a ani nepovie začo ked sa ho všetci pýtaju. PRosím o ban pre tohoto hráča.

grEy
23-07-11, 21:15
Hral sa simon? Nehral, vsak? Ak napises ze ano, tak ti neverim, pretoze keby sa hral, tak to sem napises. Je vidno ze to hras 900. krat, akurat si principu stale nepochopil a kydas na druhych, pricom nemas pravo robit to, ked nemas pravdu.

Karl0s
23-07-11, 21:20
dneska sem tam byl několik hodin, oni svojí práci dělaj svědomitě, freekillů moc neni protože CT jsou prakticky furt ti stejní

Fro
23-07-11, 21:39
Takže toto je podľa nich FK. Poviem kto sa pohne má kill. A potom poviem SIMON hovorí, všetci do klietky a pravdaže idú a SIMON sa nehrá takže skoro všetci majú kill. A hneď nádavky Frdo kkt atď.

Smile
23-07-11, 22:16
Nafackuj si Fro... Ne na všech serverech se hraje, že simon začíná jen když se řekne "hrajeme simona" a podobně, ale hrál sem na plno serverech, kde bylo v pravidlech, že simon začíná hned jakmile se řekne "simon říká..." a vzhledem ktomu, že tady v pravidlech o tom nic není, tak by se dalo říct, že dáváš freekill...

BAWSON
23-07-11, 22:40
Taky me to zarazilo.. vzdy se hralo jak psal ZmYle. Najednou prijde nejaky sedlak a je to jinak...
k tomu bhoperovi se radsi vyjadrovat nebudu... skoda slov, protoze to stejne nepochopi :).

Smile
23-07-11, 22:41
Jako až to bude v pravidlech tak prosim, ať je všechny vystřílí když jsou hloupý, ale pokud to tam není, tak simon je ten, kdo se musí přizpůsobit...

Luccy
24-07-11, 02:15
Občas dám nechtěný FK(a pak dám VD) ,ale nikdy ne úmyslný tak se vzpamatuj !

:D Dal Ta Bhoper:D
24-07-11, 12:36
Chcel by som sa ospravedlniť hráčke Lucca pretože tá dávala Fk len nechtia a naozaj dala potom VD ale hráč Frdo tak nespravil ten povedal Hrá sa Simon Simon hovorí chodte do klece a dá kill.

Shinigami
24-07-11, 12:39
Ty si mimo. Ach boze pravidla si necital ako som ti radil, co ?

Fro
24-07-11, 14:40
Mg kotel ak by sa dalo veľmi ťa prosím daj tam nahrávanid zvuku toto nie je možné čo si vymýšľajú.

Smile
24-07-11, 14:48
Fro, přečti si co sem napsal, diky...

Fro
24-07-11, 22:16
Ja som to čítal. Hrám už radšej za väzňov ak ti to stačí, ale vždy kde som ja hral sa simon začínal "Zahráme sa na Simona"

Smile
24-07-11, 22:26
Ale klidně hraj za CT, já neříkám, že děláš něco vyloženě špatně, ale než se to dá do pravidel, tak by si se tomu měl přizbůsobit...

Fro
24-07-11, 22:34
OK

Kotel
26-07-11, 10:15
Ja mel dojem, ze simon se hraje, kdyz ct napise /simon a zacne davat prikazy. Pokud ne, tak to musim zmenit od zakladu.

3k a Jerry
26-07-11, 10:37
/S7E7V7E7N7/ Bhoper

Dám ti radu..Hraj chvilku jako pozorovatel ..Take je rozdíl mezi tím zda řekne Simon jestli To říka saimon nebo neříka :)
A co se týče Frdo tak ten opravdu dava FK..Nikdo neni simon, a otevrou dverě, tak se všichni rozešli. Ja jsem byl dvě místnosti od zbrojírny a ten kokos mě odpálil. Nebo byl VD a jeden T šel po něm, akorát že ja šel okolo tak místo něho střelil mě, a když jsem žádal VD za FK tak neodepisoval ani nemluvil..

Kotel: Simon se začne hrát až někdo naíše /simon a pak poví ...Zahrajem si sajmona všechny příkazy a zákazí platí atd ..

grEy
26-07-11, 11:15
"Simon" je nazov dozorcu, ktory dava veznom a ostatnym dozorcom prikazy a tym sa snazi zabranit vitazstvu veznov. Prikazy su lubovolne: Mate zakazane skakat. Podte zamnou. Atd..

"Simon" je hra, ktora sa spusta slovami "Zahrame si simona" a ukoncuje slovami "Simon ukoncuje simona" a pri ktorej musia vsetky prikazy alebo zakazy zacinat slovami "Simon hovri".

chmod a+x /bin/laden
26-07-11, 11:32
Tohle se mi o víkendu stalo:

když byl SudHowen simon, otevřel cely a řekl "Simon říká běžte na čáru". Všichni vyběhli na čáru a simon je všechny postřílel, protože "přece se nehrál simon"...
když byl simonem někdo jiný, otevřel cely a řekl "Simon říká běžte na čáru". Všichni zůstali v celách a simon je všechny postřílel, protože neposlouchali jeho příkazy.
V případě 1.) má možná Simon pravdu, ale považuju to za "zmatečný" příkaz, který je minimálně nefér. V případě 2.) jde zřejmě o chybu simona, ale když už je simon, tak se má poslouchat automaticky, ne?

Když se nehraje simon, a hráči nemají VD, znamená to, že hráči musí po otevření cel automaticky stát na místě - nemohou vyběhnout, ani na čáru/klec apod.? Mělo by se to někde specifikovat.

3k a Jerry
26-07-11, 11:52
Chmod : Simon musí spustit hru slovy : Zahrajem si sajmona, když toto neřekne a pak řekne sajmon hovori všeci na čaru, tak to neplatí protože se nehral sajmon ale kdyby simon řekl jen : všichni bez zdržování na čáru, tak to platí..

Když někdo otevře celi a sajmon ješte nic neřekne, tak si můžeš utíkat kam chceš kromě CT zóny..Avšak kdyby řekl nikdo se nesmí ani pohnout nebo pustite klávisnici a myš, tak se musíte přestat hýbat a otáčet .. {Opravte mě asi kecám}

Smile
26-07-11, 14:27
3k a Dement mužeš prosím zase odejít? Tady diskutují inteligentní lidi a ty příjdeš a napíšeš uplnou sračku...

Už sem to psal jednou, tak si to všichni prosim zase přečtěte. Jsou servery, na kterých se hraje, že simoj začíná pouze když se řekne "zahrajeme si simona" atd a jsou servery, kde stačí aby se řeklo "simon říká........" a už se hraje simon. Takže dokud se to nedefinuje v pravidlech, nemůžeš prostě rozhodnout (a ty už vubec ne jerry) co ztoho platí, protože každej muže být zvyklej na něco jinýho. Takže prosim Kotla, ať jednu z těch verzí dopíše do pravidel, lépe asi tu "zahrajeme si simona".

Kotel
26-07-11, 14:32
Pokud se nehraje na simona, co se potom hraje?

Smile
26-07-11, 14:49
Cokoliv, mužou se hrát věci podle možností mapy, mužou se hrát ty věci jako přestřelka nebo schovka, ne pořád jen simon...

Kotel
26-07-11, 15:27
Při přestřelce dostanou všichni zbraně?

3k a Jerry
26-07-11, 15:32
Smile: Stebou se nebavím asis si nevšiml ..
Kotel : Zaleží na mapě. Při přestřelce si maji jít všichni T pro zbraně a ty zbraně sou buď někde na stole nebo v takových automatech.
KDyž jsou na stole tak je jich malo, ale když sou tam ty automaty tak mají všichni zbraně, protože je tam neomezené množství..

SudHowen
26-07-11, 15:35
"Simon" je nazov dozorcu, ktory dava veznom a ostatnym dozorcom prikazy a tym sa snazi zabranit vitazstvu veznov. Prikazy su lubovolne: Mate zakazane skakat. Podte zamnou. Atd..

"Simon" je hra, ktora sa spusta slovami "Zahrame si simona" a ukoncuje slovami "Simon ukoncuje simona" a pri ktorej musia vsetky prikazy alebo zakazy zacinat slovami "Simon hovri".


Podle mě by se to mělo dělat tak : Zahrajeme si NA Simona protože je to stéjne jak s Jánošíkem
Zahrajeme si Jánošíka to je hra když jeden čupí a další ho přeskakují,ale když řekne někdo Zahrajeme si NA Jánošíka tak to není ta hra Jakoby se hrál simon. Pokud se toto nezavede bude jen zmatek a samé FK.

3k a Jerry
26-07-11, 15:38
Souhlasím ze Sudem..Mělo by být v pravidlech jakou větou se začíná hrát Simon..

Smile
26-07-11, 15:59
Kotle, udělal bych to tak jak psal tušim Gray, že všichni buď dostanou už zbraně, nebo se jim oběví menu kde si z pár mužou vybrat a když ju odhodí, tak mají smůlu a novou nedostanou ani neseberou...

BAWSON
26-07-11, 16:29
To, co napsal sudhowen je brecka a nema cenu to cist. Simona bych udelal tak, jak nedavno psal zmyle. Proste dozorce napise /simon a bude davat treba rozkazy "skakejte" atd. po tom, co rekne treba "simon rika skocte", tak se automaticky bude hrat na simona, takze vezni skoci.

3k a Jerry
26-07-11, 16:33
Bawson : V tom by byl zas velký zmatek..

killer-savage
26-07-11, 16:42
ked simon povie: bezte na zlutocernou caru, tak vezny sli a simon dal vsetkim kill tim co boli na tej ciare. potom povie ze: sorry ale nereknul jsem simon a simon se nehral. potom jaky je dovod toho killu?

Kotel
26-07-11, 16:59
Pak Simon dostane anal rape.

3k a Jerry
27-07-11, 07:57
Killer savage : Buď sis to nějak popletl nebo to splet Simon, ale to pochybuji protože tam byli admini a kontrolovali průběh hry ..