PDA

Zobrazit normální verzi : Poriadok s podpismi....



MarcelloR
26-03-13, 19:30
Ahojte, v pravidlách sa jasne píše : Výška signatury může být maximálně 180px.

Chcel by som týmto požiadať všetkých čo majú hlavne obrázky s príponou .gif, aby si skontrolovali či to dodržujú... osobne mám starý pc a prehliadač, ktorý dosť zaťažuje a keď natrafím na niekoho čo má veľký gif obrázok, tak mi to seká a dokonca som tu videl tuším 2 čo majú až 2 väčšie gif obrázky v podpise.... a ešte ak je postnuté youtube video a pod tým ešte veľké gifko ta ma ide rozdrapiť...

zatiaľ čo si pamätám dobre, tak títo majú väčšie obrázky dokonca gifká, ako je povolené


cFc|Lu!z(vybavený-ďakujem)
Kroxy(vybavený-ďakujem)
Shinobi(vybavený-ďakujem)

nemám nič proti vám len vás žiadam, aby ste si to opravili.

Vôbec by som nebol proti, ak by sa úplne zakázali gif obrázky v podpise. Je to fórum kde sú texty a keď sa pod nimi furt niečo mihá, tak to dosť ruší pri čítaní.

koNan
26-03-13, 19:40
Zas tak bych to nehrotil :D
ja mam taky low pc a když najedu do sekce Now playing tak totalně zamrzne a neda sa nic dělat tak 3-4 minuty -_-
//taky mam celkem vysoky podpis :D

MarcelloR
26-03-13, 19:51
no ty si 1 z tých 2 čo tam spomínam... obe z tých podpisov porušujú pravidlo a ešte ich máš obe v podpise...

cFc|Lu!z
26-03-13, 19:57
Omlouvám se, je to pryč.

koNan
26-03-13, 21:46
no ty si 1 z tých 2 čo tam spomínam... obe z tých podpisov porušujú pravidlo a ešte ich máš obe v podpise...
//tak sem si ho změnil abyses nam tu nerozbrečel :D...co na něho řikaš?

MarcelloR
26-03-13, 22:01
//tak sem si ho změnil abyses nam tu nerozbrečel :D...co na něho řikaš?

beriem to po humornej stránke a ďakujem. zaujímavé gifko :D

Trey
27-03-13, 19:45
myslim ze nekto chce asi prava :ooo tebe to moze byt u prdele, az mi napise bezdak alebo nejaky mod tak si to zmenim...

Mne sa zda, ze cim viac pises, tym jebnutejsi si..

hfsaa
27-03-13, 19:55
myslim ze nekto chce asi prava :ooo tebe to moze byt u prdele, az mi napise bezdak alebo nejaky mod tak si to zmenim...Hej Jarko! Trey ma pravdu.

MarcelloR
27-03-13, 20:02
myslim ze nekto chce asi prava :ooo tebe to moze byt u prdele, az mi napise bezdak alebo nejaky mod tak si to zmenim...

Tým, že si sa zaregistroval a píšeš na tomto webe tie tvoje " inteligentné " posty vlastne súhlasíš so všetkými podmienkami, ktoré tento portál vlastne určuje. Je tam, že max. výška môže byť 180px... ja som si to nevymyslel a kedže aj mi to osobne vadí, pretože mi to kvôli takým ako ty zbytočne seká, tak som to sem dal. Požiadal som slušne, poslal som ti tiež PM, kde som ťa slušne požiadal a pozri ako si sa zachoval ty. To či chcem alebo nechcem práva nie je tvoja vec, ale len a len moja. Ale, aby som predišiel ďalším tvojim pripomienkam, tak nie momentálne nechcem práva. Od kedy hrám cs som túžil mať práva len na jednom portály, ktorý už zanikol.

Q - > ten tvoj podpis beriem len a len ako provokáciu voči mne. Ale som dosť inteligentný nato, aby som sa s tebou začal hádať, takže radšej požiadam nejakého admina, aby ti to odstránil.

hfsaa
27-03-13, 20:10
Q - > ten tvoj podpis beriem len a len ako provokáciu voči mne. Ale som dosť inteligentný nato, aby som sa s tebou začal hádať, takže radšej požiadam nejakého admina, aby ti to odstránil. Nemusíš.

Kazki
27-03-13, 20:15
:--------------D te vase reci mam u pici, vobec ma nezaujimate
//marcelo kk a topik si zakladat nemusel,teraz si tu bude kokotko trey a q zvysovat svoje eg0
e: za to "nizke iq" a sracky okolo toho si to davam z5

hfsaa
27-03-13, 20:20
:--------------D te vase reci mam u pici, vobec ma nezaujimate
//marcelo kkNo vidíš, že to ide Jarko. Vieš byť aj normálny. Alebo nie?

hfsaa
27-03-13, 20:25
Shinobi(nevybavený-nízke iq nepustí) Si vypichol.

Slunicko
27-03-13, 20:25
Nemusíš.

já si opravdu myslel že jsi chytřejší.

hfsaa
27-03-13, 20:27
já si opravdu myslel že jsi chytřejší.Odstránil som si to sám, aby som mu nerobil zbytočné problémy tak čo vkuse?

Charon35
27-03-13, 20:27
Ešte by som pridal takú vec, aby 1 user nemohol mať viac ako 1 gif/obrázok. Potom to musí načítať 3 gify ...

Slunicko
27-03-13, 20:29
Odstránil som si to sám, aby som mu nerobil zbytočné problémy tak čo vkuse?

mě jde o to, proč si to tam vůbec dáváš...

hfsaa
27-03-13, 20:31
mě jde o to, proč si to tam vůbec dáváš...Dal som si to a až potom som si všimol tento topic.

SliZo
27-03-13, 21:01
Škoda že mi tenhle swaga gif nejde dat do podpisu :(
http://s17.postimg.org/6663jxzgv/anigif.gif

Trey
27-03-13, 21:02
http://www.paulczynski.cz/img/paulczynski.cz/jaro.JPG