PDA

Zobrazit normální verzi : Google+



Dinozzo
23-07-11, 20:27
Kdo chce pozvanku at mi napise soukromou zpravu "EMAILEM" :) Google+ je jeste v beta verzi. :excl:

Zustanete na Facebook nebo budete na Google+?




Výhody Google + / nevýhody Facebook

1.) Mate lepsi ochranu dat. Diky jasnemu rozdeleni na pratel v "okruhu" (Circles) opravdu vidi pouze osoby, vase komentare, fotky, videa atd. ktere maji :)

2.) Mate tam i Videochat "Hangouts". Facebook taky neco takove udelal spolu ze Skype ale tam muzou jen maximalne 2 osoby spolu mluvit. U Google+ az 10 osobu.

3.) Mate lepsi prehled a nemusite se stale presouvat z jedne stranky na druhou protoze tam mate Google vyhledavac, Google Maps atd. Aji na Youtube se rychle dostanete. Google+ ma proste jasnou strukturu a jednoduche nastaveni.





Výhody Facebook / nevýhody Google +

1.) Nejvetsi vyhoda Facebooku je pocet clenu. (750 milion/ Google+ zatim jen 19 milion)

2.) Facebook ma hry. Fishville, Farmville atd. Google+ jeste zadny nema.
___


Navod: http://www.google.com/support/+/?hlrm=cz

Larodar56
23-07-11, 20:47
Ten už mám a je pěkně na hovno, protože tam ani nejdou přidat přátelé do nějakého kruhu.

Dinozzo
23-07-11, 20:51
Ale jde to! Jak si to delal. Jdes proste nekomu na Profil a v pravo nahore stoji "Pridat do okruhu" tam zajdes myskou a ukaze se ti Family, Friends, Acquaintances, Following. Na jedno klikni a mas to :)

znedlob
23-07-11, 21:01
Já zůstanu u ICQ a Skype dík nechci :) .

Dinozzo
23-07-11, 21:04
To nemuzes srovnavat ICQem a Skypem :D

chmod a+x /bin/laden
23-07-11, 22:57
K výhodám G+:

Ochrana dat je u FB úplně stejná, jako na google+, kdyby ne, tak by to byla aféra jak hrom
Videochat pro 10 lidí - využije to někdy někdo? Když už pořádám videokonferenci, tak snad přes nějaký specializovaný program a ne přes AJAX rozhranní v prohlížeči
Lepší přehled - na FB se vyznám, na co se učit zase něco nového?

K výhodám FB:

celosvětový počet členů - ten je mi u pr... používal bych třeba i libko, kdyby na něj chodili moji známí
FB má hry - a to má být výhoda???


Já nevidím žádný rozdíl mezi sociálními sítěmi, a to se v IT oboru profesně pohybuji. A v podstatě je ani nepotřebuju, ten FB mám jen kvůli tomu, abych byl v kontaktu s lidma, které jsem neviděl už roky - mohl bych místo toho mít v mobilu jejich telefonní čísla. Na G+ přejdu jen v případě, že se mi známí vyvaporizují z FB...

Dinozzo
23-07-11, 23:13
Ochrana je lepsi :)
Videochat nemusis pouzivat :D
Tam se nic nemusis naucit jestli nejses idiot!

FB:
1) To mas pravdu.
2) Pro nekoho to neni jedno ;) (Ja je ale nehraju :D)

A ja nenapsal Výhody Google + / nevýhody Facebook pro pana "chmod a+x /bin/laden"

Charon35
23-07-11, 23:25
Ochrana je lepsi :)
Videochat nemusis pouzivat :D
Tam se nic nemusis naucit jestli nejses idiot!

FB:
1) To mas pravdu.
2) Pro nekoho to neni jedno ;) (Ja je ale nehraju :D)

A ja nenapsal Výhody Google + / nevýhody Facebook pro pana/pani "chmod a+x /bin/laden"
Zrejme tým myslel, že sa mu nechce si zvykať na iný systém a zas pridávať priateľov atď. Nechodím už ani na FB poriadne, takže G. mám na háku :)

Larodar56
24-07-11, 01:41
Ale jde to! Jak si to delal. Jdes proste nekomu na Profil a v pravo nahore stoji "Pridat do okruhu" tam zajdes myskou a ukaze se ti Family, Friends, Acquaintances, Following. Na jedno klikni a mas to :)

Nic takového tam nemám.

Dinozzo
24-07-11, 13:24
Tady to uvidis http://2imgs.com/2i/i/4e2c017c/738a375206bc8ec7289b1d40451036cb/8ebbf2d80b.f.png

1488.6
12-08-11, 21:33
Já zůstanu u ICQ a Skype dík nechci :) .

jo zlaty icq:) pro všechny co mají icq tak jsou tam třeba utilitky pro zjištění stavu (http://www.icq-tools.de/?s=tools&gr=ICQ+Status+Checker),ani nemusíte bejt přihlášeny na icq další dobrá utilitka-zjistí jestli vás má danej uživatel v seznamu (http://www.icq-tools.de/?s=tools&gr=ICQ+Contact+Revealer),novy smajlíci,skiny,.... http://www.icq-tools.de/

chmod a+x /bin/laden
13-08-11, 20:24
ICQ is dead, man

1488.6
13-08-11, 20:47
ICQ is dead, man
pro nás ale ne:)
Faceflus nebo Facehnus jak kdo si to veme:) znamená: pořád si měnit statusy jak nějakej trotl,různy trapny komentáře,typy kecí: já jsem udělal tamto a já zase tamto,lidi ti akorát zaserou zeď pííí**,... cely je to trapárna. icq je aspoň o psaní a ne o čtení nesmyslů co kdo udělal... a když jsou nározky nebo svátek tak tam lidi píšou všechno nejlepší a další srance,koho by to bavilo na takovyhle srance odpovídat na zdi 200x děkuju, někdo jich tam má třeba víc,tak se musí pořádně upsat:D
Kéž kdyby faceflus šel pod kytičky:D

chmod a+x /bin/laden
13-08-11, 21:22
Faceflus nebo Facehnus jak kdo si to veme:) znamená: pořád si měnit statusy jak nějakej trotl,různy trapny komentáře,typy kecí: já jsem udělal tamto a já zase tamto,lidi ti akorát zaserou zeď pííí**,... cely je to trapárna. icq je aspoň o psaní a ne o čtení nesmyslů co kdo udělal... a když jsou nározky nebo svátek tak tam lidi píšou všechno nejlepší a další srance,koho by to bavilo na takovyhle srance odpovídat na zdi 200x děkuju, někdo jich tam má třeba víc,tak se musí pořádně upsat:D
Kéž kdyby faceflus šel pod kytičky:D

Statusy nepíšu, na zeď mi nikdo nepíše (zakázal jsem to), narozeniny mi to neukazuje, mám aspoň spojení s kamarádama z Německa, Francie, USA - ze zemí, kde ICQ ani neexistuje. Za to na ICQ chodí neustále ruský spam, když chci někomu napsat, užírá procesor a negarantuje doručení zprávy. Nesvatořečím Facebook, ale hážu špínu na ICQ.

72 Virgins
13-08-11, 22:47
icq se ted hodně zlepšilo už jsem asi dva měsíce spam nedostal. udělali novou funkci blokování tak jsem první měsíc každej den blokoval od rána do večera a ted mam svatej klid.

Jinak k tématu google+ vypadá fakt na hodně realnýho konkurenta facebooku bude to těžký, facebook má na stránce skoro každej všude ty like button tlačítka takže to bude o hubu. Možná google plus poškodí víc twitter než facebook... no fandim google přiznám se.

bones
13-08-11, 22:54
ICQ uz pouziva coraz menej ludi, facebook je dobry, len treba si to nastavit, dat do ignore vsetkych uzivatelov, ktori tam pisu svoje myslienky a za den napisu desiatky statusov. Nadruhu stranu sa tam da velmi lahko najst info o roznych akciach, projektoch, hrach, burze a da sa velmi dobre vyspehovat ludi.

Charon35
14-08-11, 17:12
ICQ uz pouziva coraz menej ludi, facebook je dobry, len treba si to nastavit, dat do ignore vsetkych uzivatelov, ktori tam pisu svoje myslienky a za den napisu desiatky statusov. Nadruhu stranu sa tam da velmi lahko najst info o roznych akciach, projektoch, hrach, burze a da sa velmi dobre vyspehovat ludi.

Presne. Statusy nepíšem nejaký ten rok, nástenku mám čistú (žiadne trápne gratulácie, odoberám si dátum narodenia mesiac pred ním), ...
Na druhej strane, pokiaľ ide o ľudí, s ktorými niesom v kontakte, tak som celkom rád, že sa dozviem, že sa im darí, alebo si rozbili hubu keď padli z bicykla. Otravy, čo píšu každých 5 min. iný status mám v Ignore. A v lete sú najlepšie pozvánky na akcie. Dobre sa to organizuje (lepšie než 5 krát každému volať, alebo písať na icq). A to mi vadí na icq. Ak chcem niečo o niekom vedieť, musím mu napísať (ak je Online) a potom vypisovať hodinu o ničom (hlavne keď sa rozpíše o hov*e). A to už radšej skype. icq is death.