PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o Unban kashpi



LAUDON
26-03-13, 21:16
Dobrý den,

V dne 22-06-2012 mi byl udělen permanentní ban. Vzhledem k tomu, že už to bude pomalu rok a já nechci být na nějakých jiných ip adresách, vzhledem k tomu že když přispěji hře (sobě) tak je to na nic, protože ip se mi příště zase změní. Stojím si za tím, že využívání programu k ulehčení hry je naprosto zoufalé. Myslím si, že jsem byl vysoce nekonfliktní hráč a jsem. Také jsem do tohoto portálu přispěl něco přes 250Kč sice to není hodně, ale přispěl. Myslím, že bych mohl dostat šanci vzhledem k tomu, že tento Ban mi byl přidělen před několika měsíci.
Doufám, že se dopracuji ke slušné odpovědi nikoliv urážkám na moji osobu.
Děkuji za přečtení a zvážení.
Laudon

Hráč *[W]hitE*[L]A[U]DO[N]
Typ banu IP adresa
SteamID VALVE_0:0:261898929
IP adresa 109.80.215.174
Udělen 22-06-2012 - 16:42
Délka BANu Trvalý
Vyprší nepoužito.
Důvod Wallhack
BAN dal Admin cha cha (kashpi)
BAN dal Server Kotelna - dust2 only | csko.cz (de_dust2)

mirous
26-03-13, 21:24
Ahoj, nevidím jediný důvod, proč by si měl od nás schytávat urážky. Jak se do lesa volá, tak se z něho taky ozývá. Takže patřičně reagujeme na hráče, kteří uráží nás. Ty jsi napsal slušnou žádost (konečně taky někdo). Nechť to posoudí banující admin.

:moqq
26-03-13, 22:09
az za hezky vysvedceni :]

kashpi
27-03-13, 08:28
A jak se k tomu mám vyjádřit? Ban je 3/4 roku starej, tudíž demo už asi 3/4 roku nemám.

Navíc nechápu tuto žádost, protože si se před Vánocema ptal tady na něco jinýho. A vzhledem k tomu tématu ses přiznal že si měl WH, takže ti ban na IP zůstane. Když máš steam, tak je sice ban na tvoji IP, ale jakožto steamákovi ti to nemusí vadit

http://csko.cz/forum/showthread.php?12903-Info-ohledn%26%23283%3B-steamu