PDA

Zobrazit normální verzi : Half cross



Ajax
27-03-13, 15:28
Nevite nekdo prikaz na horizontalni cross? ( - - ) . Popripade nejaky jednoduzsi navod jak bych si ten normalni mohl takto poupravit?
Dlouho jsem hledal na googlu a nic takoveho tam proste nemuzu najit...

MarcelloR
27-03-13, 16:47
Pochybujem, že to niekto bude vedieť zmeniť :) nikdy som sa s tým nestretol ani som nikdy nevidel žiadne fórko kde by sa to rozoberalo. Podľa mňa by si asi musel pozmeniť niečo v zdrojáku CSka, aby ti zmenilo tento cross. Akurát awp zoom si môžeš pozmeniť.

Ajax
27-03-13, 17:58
Kdysi jsem to prave videl u jednoho typka na byvalem serveru kde jsem delal admina, udelal jsem mu screen shoty, pac jsem mel podezdreni na wallhack on je obratem uploadnul na forko a mel na nich ten horizontalni cross. S odstupem casu lituju, ze sem se ho na to nezeptal, protoze se mi ve hre pri urcitych situacich stane, ze mi tam ty vertikalni cary(zvlaste ta horni) proste vadi:)

MarcelloR
27-03-13, 18:01
no neviem, ale práve podľa nich vieš do akej polohy dať mieritko pri streľbe, hlavne ta vrchná čiara je veľmi užitočná.

Ajax
27-03-13, 18:09
Jak rikam, je to jen par situaci z mnoha u kterych mi ta carka vadi. Je docela dost mozne, ze kdybych to sehnal tak bych to po par minutach daval hned zpet protoze bych nic netrefil nebo bych si na to proste nemohl zvyknout. Ale moc rad bych si to aspon vyzkousel.

Ajax
27-03-13, 18:23
Tomu jsem se prave chtel vyhnout.. S grafickymi editory si ja moc netykam a nevim jestli by tento upraveny "obrazek" crossu csko vubec sezvejklo. Zavani to spoustou casu na googlu. Spis sem doufal ,ze s tim treba bude mit nekdo zkusenosti a ja bych to podle jeho intructions for dummies zvladl behem chvilky.

Ridik :D
27-03-13, 19:16
a ses si jistej ze to v cs je :D

Ajax
27-03-13, 21:31
Jako je dost divny, ze o tom google nic nevi ,ale jak rikam, videl jsem to jednou u borca na trech screenech co jsem mu delal. Nejak to jit musi, ale ucit se delat se zdrojovym kodem se kuli tomu nechci

Trey
27-03-13, 22:01
prelepit paskou :D

Company
28-03-13, 11:24
Ahoj, našiel som veci ohľadom Red Dot Crosshair... Ide vlastne o to že maš miesto crosshairu len červenú bodku... ale na jedno fóre som čítal že sa za to dávajú VAC bany..
Jeden týpek napísal "Modding the crosshair is cheating." ale ostatný sa doňho pustili a popieraju to...
Toto je len časť threadu ktorý som čítal, inač má 4 strany prečítať si to môžeš sám a keď niečo zistíš, informuj prosím či to pomohlo
http://css.gamebanana.com/threads/79835

Passion.
28-03-13, 11:50
Hledám to už dost dlouho a jedniý co mě napadá jestli ve složce s cs, nemáš crosshair jako .jpg. Jinak nevim.

Passion.
28-03-13, 11:52
Ahoj, našiel som veci ohľadom Red Dot Crosshair... Ide vlastne o to že maš miesto crosshairu len červenú bodku... ale na jedno fóre som čítal že sa za to dávajú VAC bany..
Jeden týpek napísal "Modding the crosshair is cheating." ale ostatný sa doňho pustili a popieraju to...
Toto je len časť threadu ktorý som čítal, inač má 4 strany prečítať si to môžeš sám a keď niečo zistíš, informuj prosím či to pomohlo
http://css.gamebanana.com/threads/79835
Jenže to je CS:Source a nevim teda jestli by to šlo i na Cs 1.6. Jestli tam teda něco je.

Company
28-03-13, 12:03
Jenže to je CS:Source a nevim teda jestli by to šlo i na Cs 1.6. Jestli tam teda něco je.

Viem... nič lepšieho som však nenašiel... možno keď nájde kľučové slovo, môže sa od neho v googli odraziť :-)

Ajax
28-03-13, 18:19
Kluci diky za komenty ale asi to necham u ledu. Na tom gamebanana jsem to procet, neco malo jeste pogooglil ale jediny co jsem nasel co se editace crossu tyka, tak byli jen zakladni veci jako barva a velikost. Ta tecka z toho CS S byla mozna vac proof ,ale tecka neni to co jsem hledal.
Nicemene diky za vas cas. Aspon jsem nasel pro me novej prikaz cl_crosshairscale :)

E: ale ten funguje asi taky jen v CS S:)

slepice
28-03-13, 22:32
A proč chceš Half cross ? co se ti na tom změní akorát zmizí 2 malinký čárky (:

fykseN
30-03-13, 21:21
custom crosshair je na lize zakázaný a pokud vím tak na starém csku jde změnit jen pomocí externích hacků :)

514Pro
03-04-13, 13:14
Half cross bejval kdysi videt na starsich verzich cska a snad to byl bug nebo urcita kombinace promnenych. Obcas se takhle ukazoval na demech, spectovani atp. Naposled jsem ho vidal mozna tak ve verzi 1.3 nebo jeste starsi ci Bete.
Editace modelu/vzhledu crossu mimo ingame cvars je imho cheating.
V konzoli napis cl_cross a tabulatorem si projit ty prikazy, jdou menit i z options - size je small/medium/large, pruhlednej/neprohlednej a barva crossu od bile do cerne pres RGB hodnotu (napr. 0 255 0) bude ciste zeleny cross.

ShifterCZ
01-07-13, 19:41
Jde to jedině že si cross vypneš a pak si tak přes C++ v Direct X / OpenGl hackneš crosshair :D

heilig
02-07-13, 18:51
nieviem či to tak ešte je ale viem že volakedy tieto zmenené crosshair boli v niektorých ligách považované za cheat tak podla mna neni dobré si na ne zvikať

E.: ikeď väčšie úpravi v cfg sú už podla mna hacky (okrem inetrnetu ako je rate a fps )

vedouci venny
04-07-13, 12:42
nieviem či to tak ešte je ale viem že volakedy tieto zmenené crosshair boli v niektorých ligách považované za cheat tak podla mna neni dobré si na ne zvikať

E.: ikeď väčšie úpravi v cfg sú už podla mna hacky (okrem inetrnetu ako je rate a fps )

jo no ty ligy v dnesni dobe..strasne moc se hraje

heilig
13-07-13, 16:32
nvm ja už hrám CSko len pre zábavu nemám čas na ligy :)