PDA

Zobrazit normální verzi : Problem so spustenim hry.



grEy
23-07-11, 20:09
Zdravim, dnes som si zakupil Counter-strike ANTHOLOGY, ktoreho sucastou je CS 1.6. Najprv som skusal hrat cez STEAM na Kotlovom CS, co mi zial neslo (Po spusteni CS som klikol vpravo dole na "servery [pri STEAM]" a po pripojeni som hral ako NS). Snazil som sa ho nainstalovat - uspesne, avsak pri spusteni hry mi vyhodi chybu "Failed to initialize authentication interface. Exiting...". Najprv som to nainstaloval, pricom som mal stiahnute CS 1.6 z Kotelny (csko.cz), nasledne som ho na Zeusovu radu odinstaloval a CS 1.6 nainstaloval znova. Zakazdym mi to vyhodi tu chybu, neviem co s tym. Z toho teda vyplyvaju moja otazka:
Je nutne instalovat CS 1.6 cez STEAM pre hranie ako "STEAMak"?
- Ak nie, preco mi neslo pripajat sa so STEAMID cez Kotlove CS?
- Ak ano, preco mi vyhadzuje ten error?
Dakujem vsetkym za rady, som z toho STEAMu trosku debil, tak sa necudujte ze mam blbe otazky. :D :)

znedlob
23-07-11, 20:35
Odinstaluj NS Cs 1.6 a pak nainstaluj CS 1.6 přes steam (Zadej key a spustí se ti stahování). Pokud to ani pak nepůjde tak jedině podpora Valve.

grEy
23-07-11, 20:36
Presne tak som to spravil. CS som kupoval v obchode, takze to bolo drahsie, ale mam CD a nie len CD key, takze to este zajtra skusim nainstalovat z CD a potom uvidim. Kazdopadne nerozumiem, preco to nejde.

chmod a+x /bin/laden
23-07-11, 21:10
UTFG (http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=961363)

Napřed zkus jen restartovat steam, mohlo by to pomoct. Pokud ne, našel jsem našel radu, že je třeba nainstalovat steam na stejný disk jako je windows (defaultní C:/Program files/...)

EDIT: na nějakých ruských serverech toto řešili a nalezli příčinu problému v tom, že byl steam nainstalovaný v adresáři s azbukou ve jméně. Takže možná je problém ve slovenské diakritice v názvu složky - každopádně reinstaluj steam do výchozího adresáře C:/Program files/, to by mělo problém vyřešit (nepředpokládám, že to instaluješ na terminál se sdíleným OS někde v práci :-)

grEy
23-07-11, 21:41
Skusim preinstalovat steam, zajtra ked budem na PC dam vediet, ci nieco pomohlo. Vdaka za radu.
EDIT: To je zaujimave, uz to ide a nic som nemusel spravit. :D

Fro
24-07-11, 15:45
Vätšinou stači restartnúť STEAm.

grEy
24-07-11, 15:54
Uz mi to ide, Fro mal pravdu, vdaka za rady.

Fro
24-07-11, 18:51
Nie je zač rád som pomohol.