PDA

Zobrazit normální verzi : ŽÁDOST o unban - cervenobilej vodnik



cervenobilej vodnik
28-03-13, 14:31
BUILD 5787 SERVER (0 CRC)
Server # 30
cervenobilej vodnik se pripojil
Couldn't open file overviews/gg_playground3.txt. Using default values for overiew mode.
Couldn't open file overviews/gg_playground3.txt. Using default values for overiew mode.
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 60421)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack + Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): [*K.S.V.Jemnice*]*Black_John*
[AMXBANS] Tvuj nick: cervenobilej vodnik
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:929809092
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1066464064
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 78.156.140.28
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 78.156.140.28
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: matis
[AMXBANS] Server: csko.cz | Deathmatch (de_inferno)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
*povstalci */unnamed/ killed *|LaMacI|* [C]0co [J]uMb0 with tmp
.:$cooby Doo:. killed hynstus hrbek with p90
MrShiFu killed Lil*Homie with famas
DJ-duBstep=P died
Kicked : Tady mas BAN. Zko

Zdravím a chci poprosit o unban. Jdu si takhle po měsící zahrát csko a tak se připojím vybírám si tým sem 1 sec ve hře a napíše mi to tady máš ban tak na to čumím kouknu do konzole a tam nick kterej jsem v životě neviděl nějakej [*K.S.V.Jemnice*]*Black_John* jako Jemnice to je město 5 km ode mě říkám si že máme net odtamtud ale že by tisíce lidí jeli na jednu ip se mi nechce věřit je to nějaký divný.. Díky

mirous
28-03-13, 15:19
Ahoj, máš s někým sdílenou IP adresu. Ten ,,někdo" cheatoval a dostal ban. Bohužel Ti UB dát nemůžeme, protože by se připojil i cheater. Jedinou možností je zakoupení originální hry. Pak se připojíš a sdílená IP Tě již neohrozí.

cervenobilej vodnik
28-03-13, 15:25
Každopádně i tak dík, uvidím originálka se mi kupovat nechce ale tohle už se mi stalo 2 uplně stejná situace ale neřešil jsem na fóru jelikož jsem to zkusil to myslím že za cca 2 dny pustit a najednou to šlo nevím jestli to bylo unbanem ale je možný že třeba nějak mění IP po nějaký době.. no uvidíme :) a ještě jednou dík k vyjádření

kashpi
28-03-13, 17:03
nejspíš máš dynamickou IP, takže jednou ti to půjde a někdy zase ne