PDA

Zobrazit normální verzi : fun_allinone



Svaciik
28-03-13, 17:12
Dobrý den. Cca před 20 minutami sem hrál COD:MW server. Skočila tam mapa fun_allinone a začalo se hrát. Myslim si že to neni mapa pro COD mode. jelikož když se de knife část mapy. Spawne se tam někdo s awp a je po hře. Totéž nejde hrát npř. Protector proti Commandu knife. Při hraní části mapy "ONLY SHOTGUNS" se máme spawnout jenom s brokovnici , ano stalo se ale při spawnu sme se všichni kousli ve vzduchu v sobě a nemohli se hnout. Proto si myslím že by se to mohlo opravit nebo odstranit. Děkuji.

Alw4d
28-03-13, 18:01
Souhlasím pro odstranění mapy.

J3ZUsSs*
28-03-13, 22:22
Aj ja si myslím že by sa mohla odstránit ..

Beat
28-03-13, 22:32
Hral som tu mapu už na w3 a na code sa to neoplati je tam priveľa bugov...

Toreto
28-03-13, 22:36
Tam je viac nominacii na vyhodenie.Navrhoval by som tiež vyhodiť ten oilrig..ale ten je u hráčov obľubeny.Problém je ten,že niekedy má kolo sotva 10 sek.

Svaciik
29-03-13, 00:09
Tam je viac nominacii na vyhodenie.Navrhoval by som tiež vyhodiť ten oilrig..ale ten je u hráčov obľubeny.Problém je ten,že niekedy má kolo sotva 10 sek. Tak ked je oblubena. A hraje se , je bez bugu tak ji tam nechat. Ale tohle to je zabugovane a jeste se to hraje jednou rocne.

arcade
29-03-13, 00:50
Tak mapu fun_allinone bych klidne smazal ne klidňe ale urcčite, protože to zabiji na začátku. ALE MAPU as_oilrig ~ nechte být je to nej mapa na cod mw

yadort
29-03-13, 07:49
Já jsem taky pro 10 lidí vejde do toho vchodu a bugnou se čekají dokud jich CT/T nenajdou a nezabijí nebo si dají kill do konzole

Kotel
29-03-13, 09:46
Je pryc.

Drago
29-03-13, 14:37
když je tu téma o mapách...proč se zrušil assault? ten byl taky hodně poblíbený, když byl v nominacích nejednou ho volili častěj než dust mapy...když už ne lol asault tak aspon ten normální by tam mohl být at je také cs mapa :)


PS: pokud to tu někde bylo omlouvám se, od změn projíždím forko o codu pravidelně ale neviděl jsem to nikde

Toreto
29-03-13, 15:07
Assualt by som bral :)ten klasický.