PDA

Zobrazit normální verzi : Návrh



Joseph
28-03-13, 19:38
Zdravím, mal by som jeden návrh. Povolenie hráčom aby mohli spectovat a mohli by mat právo na ESP. Lebo tam behajú samé zapaté deti a koho to má baviť ?
Dnes sa mi 2krát stalo že som písal na mape de nuke za krabicou a zrazu mi začne strielať do panvice. Samozrejme že si myslí že som afk, ale nebol som... Druhá situácia dnes si vyberám zbrane a zas jeden týpek ma dieruje s awp ako pán cez stenu.... Buď povolte ten môj návrh alebo tam dajťe admina čo by nato dozeral aspoň tie 3hodky denne. Ale to je asi nereál. Ešte je tu tá anča ktorú vidia len zapatý hráči ale mám pocit že tu niekto písal že to buguje a že ju vidia aj norm.
Vopred ďakujem s pozdravom Joseph.

Joseph
28-03-13, 19:44
Ešte som zabudol myslím server DMFFA.

Bezdak
29-03-13, 22:59
Spectovat tam běžně jde. Stačí si při připojení na server vybrat místo CT/T Spectator. Esp mají jen VIP aby se to pak tolik nezneužívalo k radění pozice hráčů.

caHor
30-03-13, 16:38
Zdravím, mal by som jeden návrh. Povolenie hráčom aby mohli spectovat a mohli by mat právo na ESP. Lebo tam behajú samé zapaté deti a koho to má baviť ?
Dnes sa mi 2krát stalo že som písal na mape de nuke za krabicou a zrazu mi začne strielať do panvice. Samozrejme že si myslí že som afk, ale nebol som... Druhá situácia dnes si vyberám zbrane a zas jeden týpek ma dieruje s awp ako pán cez stenu.... Buď povolte ten môj návrh alebo tam dajťe admina čo by nato dozeral aspoň tie 3hodky denne. Ale to je asi nereál. Ešte je tu tá anča ktorú vidia len zapatý hráči ale mám pocit že tu niekto písal že to buguje a že ju vidia aj norm.
Vopred ďakujem s pozdravom Joseph.
Vies, ked vyberas zbrane je to pocut ako keby si ju zdvihol; v takom pripade lepsi hrac ktori ma sluchadla a vie KDE si ich vyberas ako pribliznu poziciu, nema na co cakat...

Na nuke je lahke dierovat.. casto sa mi stava ze ked rushujem po vonku, a ked pocujem ze niekto ide cez dvere tak dierujem a predstav si, padlo mi to aspon 2x...

caHor
01-04-13, 22:36
Zdravim. Tak ma napadlo, že či by ste jeden z deathmatchov neprerobili následovne:
Odstránilo by sa full ammo za kill, HP za kill - podľa mňa je to divné o_O; max. by som chcel 10hp za headshot, 5hp za kill..
Jednoducho bolo by to ako classic, ale boli by normálne respawny.. niečo klasické..

Beat
01-04-13, 23:16
Zdravim. Tak ma napadlo, že či by ste jeden z deathmatchov neprerobili následovne:
Odstránilo by sa full ammo za kill, HP za kill - podľa mňa je to divné o_O; max. by som chcel 10hp za headshot, 5hp za kill..
Jednoducho bolo by to ako classic, ale boli by normálne respawny.. niečo klasické..
Normalne respawny? :D To by si na nejakej mape niekto zakempil a hňeď čo by po 2sek. skončila ochrana zabijal.

matis
02-04-13, 07:55
Zdravim. Tak ma napadlo, že či by ste jeden z deathmatchov neprerobili následovne:
Odstránilo by sa full ammo za kill, HP za kill - podľa mňa je to divné o_O; max. by som chcel 10hp za headshot, 5hp za kill..
Jednoducho bolo by to ako classic, ale boli by normálne respawny.. niečo klasické..

full ammo si vies vypnut v nastaveniach, a nechapem preco ti to pride divne? ak chces hrat classic, tak chod na classic, aha teba nebavi stale cakat pokial vsetkych ostatnych zabiju? :D:D

DM sluzi na trening aimu a reflexu, ak hras na skore, tak nehraj DM...

caHor
11-04-13, 16:07
navrhujem vymazat mapu de_dust... vzdy ked sa votne, je to o tom, kto si prvy postavi stan a vytiahne awp... to sa jednoducho neda, ked chcem hrat AK/M4, tak sa neda, lebo vydem spoza rohu a tam je 10hracov zakempenych s awp... prosim o vyjadrenie aj inych hracov