PDA

Zobrazit normální verzi : Kniha moudrosti



arcade
28-03-13, 23:24
Kotle dnes mě při hraní došlo že pomalu všechny skilly postav potřebují k dobrému fungování dost INT, tak jsem dál přemýšlel a došlo mi že není žadná item co by dával INT.
A proto navrhuju udělat:

Google přidával by 50 INT (promiň nic jiného za název mě nenapadlo, ale o to tady nejde)
Kniha moudrosti přidávala by 25 INT

díky za odezvu

Trey
29-03-13, 08:53
Kvoli tomuto som vytvoril tento thread http://csko.cz/forum/showthread.php?14667-Nov%E9-itemy
Inak suhlasim ale dal by som tam 30 a 15

arcade
29-03-13, 09:46
ale tam probírají spíš něco jiného itemy se tam řešili jen zezačátku

J3ZUsSs*
29-03-13, 14:17
Súhlasim s Treyom :) ...

Toreto
29-03-13, 14:31
50 je veľa..skor tych 15-20.

E:Si tie nové itemy moc neužiješ arcade.Wallhack no ..:D

Kotel
29-03-13, 14:51
Jo.

arcade
29-03-13, 21:23
TORETO bohužel :D ale nechápu proč, ano mám ho, ale hraju s ním pouze proti botům když nemám u sebe net, a nebo s ním procházím mapy na JB a na CODKU jsem to použil jednou bylo to před 3 dněma hned jsem ho zkusil ale bylo to ve 2 ráno a byl jsem tam akorát já a jeden kámoš se kterým jsem stejně byl na skype. ALE tak když tu jsou socky admini :D :D :D tak co je jich tu víc s wh a používají ho pořád a jich si nevšímají, všímají si akorát skillerů :D no nic buď půjdu na jiný portál nebo koupím STEAM a nebo se na CSKO vy*eru úplně ale tak co, akorát to zabírá čas, ale když to člověka baví, byla by ale škoda si nezahrát se starýma známejma už :D i s tebou TORETO :D

NO NIC možná dostanou admini rozum ale tak uvidíme, a co KOTLE nehledáš někoho třeba jako moderátora nebo něco :D

Mytrim
29-03-13, 21:30
TORETO bohužel :D ale nechápu proč, ano mám ho, ale hraju s ním pouze proti botům když nemám u sebe net, a nebo s ním procházím mapy na JB a na CODKU jsem to použil jednou bylo to před 3 dněma hned jsem ho zkusil ale bylo to ve 2 ráno a byl jsem tam akorát já a jeden kámoš se kterým jsem stejně byl na skype. ALE tak když tu jsou socky admini :D :D :D tak co je jich tu víc s wh a používají ho pořád a jich si nevšímají, všímají si akorát skillerů :D no nic buď půjdu na jiný portál nebo koupím STEAM a nebo se na CSKO vy*eru úplně ale tak co, akorát to zabírá čas, ale když to člověka baví, byla by ale škoda si nezahrát se starýma známejma už :D i s tebou TORETO :D

NO NIC možná dostanou admini rozum ale tak uvidíme, a co KOTLE nehledáš někoho třeba jako moderátora nebo něco :D

Na toto ti mohu říci jen jedno, jestli si koupíš steam, tak dostaneš ban, a to proto, protože tu už jeden steam zabanovanej máš. :)


E: Zbohem. :)

arcade
29-03-13, 21:33
já STEAM nikdy neměl :D :D :D a teď nejsem doma takže toto není moje IP nebo nevím podle čeho tak usuzuješ

FACEPALM

E: nikdy jsem neměl rád Pardubičáky :D bohužel jsi dalším důkazem že jsou to deme*ti

Mytrim
29-03-13, 21:39
Aha, tak nejspíše jen shoda jména, podrobně jsem to nestudoval, jen jsem to zahlídl. :)

Mytrim
29-03-13, 21:41
Tvůj názor ti brát nebudu ale ubožáci jsou spíše cheateři jako jsi ty. A nejhorší jsou ti, co si o sobě myslí, že jsou skilleři.:)

E: Soráč za double post, neuvědomil jsem si to.

arcade
29-03-13, 21:44
Mě je double post jedno, ale :D :D cheater proti kámošům proč ne :D a proti botům :D ach jo jsi pa*o

J3ZUsSs*
30-03-13, 10:16
Arcade jak ty možeš vediet koho oni sledujú ... oni nesledujú len skillerrú ("teba"!) ale sledujú aj ostatných.

slide
30-03-13, 11:24
Kámo daj sa vyšetriť lebo čo tu píšeš za sračky to sa ani nedá čítať .... zaplať si vlastný server a tam si cheatuj kolko len chceš a nedávaj nikomu bany za WH keď ťa bude baviť platiť za server pretože nič neni zadarmo ... hráči môžu hrať na servery zadarmo a zlepšiť si skill no niektorím to nestačí a chcú sa ukázať aký sú dementi s rádoby skillom ako ty....

arcade
30-03-13, 17:47
lol ty máš co říkat se skillem :D

E: nenechám si co říkat od jeb*ých slováků

caHor
30-03-13, 19:12
máš niečo proti slovákom ty buzerant??
mam prisť k tebe a dať ti facku aby si sa spamätal ty kkt?

Toreto
30-03-13, 19:37
Ok,cahor ..skludni hormon.Chodíš do 8 triedy a hráš ramba ..
Čo sa teba týka arcade..týmto si ma totálne sklamal.Mal som o tebe vyššiu mienku.

Beat
30-03-13, 20:10
Tu vidime načistú ubohosť nejakeho idiota, dostane ban za cheaty a hneď tu začne že ja nič nemam len som skill (pri tom chodi ako bot atď.), nakonec sa zosype a každemu začne nadavať.

arcade
30-03-13, 20:13
ale já nemám nic proti Slovákům znám jich dost a i osobně takže klídek a ok přijď já ti dám taky facku harante!

caHor
30-03-13, 20:57
Ok,cahor ..skludni hormon.Chodíš do 8 triedy a hráš ramba ..
Čo sa teba týka arcade..týmto si ma totálne sklamal.Mal som o tebe vyššiu mienku.

Chodim do 8. rocnika ale postavu mam vacsiu.. keby si ma aspon videl tak by si vravel trosku inak..

Toreto
30-03-13, 21:03
Rozumovo si v 8 triede stále.Podľa toho,čo píšeš a kedže nechcem vyvolať flame..tak ti uznám,že si veľký borec a dal by si mu cez hubu.

J3ZUsSs*
30-03-13, 22:05
lol ty máš co říkat se skillem :D

E: nenechám si co říkat od jeb*ých slováků

Arcade ja sa nepovažujem za skillu ... jeb*utý slovák niesom ... každý nemože byt výnimočný jak ty ..
Každý si vie stiahnut wh. Ked budeš starší (mozgovo) tak si uvedomíš že si bol iba lama ktorá nerešpektuje pravidlá hry. Chod na iný portál kde ludia budú akceptovat tvoje sprosté narážky. Adios

Edit: najprv sa kukni na seba až potom urážaj druhých

Lazik
31-03-13, 00:56
E: nenechám si co říkat od jeb*ých slováků


Zaujimave, ani neviem co mam nato povedat... Tak my si tu nenechame nic hovorit od cheaterov


Toreto přidej pár let, ale já nemám nic proti Slovákům znám jich dost a i osobně takže klídek

V tomto threade vidime ako si vyspelý. Vsade je povedane, ze sa o nieco neziada, ale ty musis byt jedinecný, musis to tam vyznacit farbickami ako v cirkuse a este aj ten nick hmm.. vidime kolko tých rokov mas.. tak isto tvojich milion smajlikov o niecom svedci
http://csko.cz/forum/showthread.php?9493-Spesl-ct


ok přijď já ti dám taky facku harante!

Online herov ma kazdy rad

yadort
31-03-13, 11:53
arcade prosímtě jezzus hraje 100 líp než ty

brat brata
31-03-13, 13:58
boze arcade najprv zacnes pisat blbosti potom zacnes nadavat Lazik ma pravdu online herov ma kazdy rad
:)

arcade
31-03-13, 16:47
Jezus já nenarážím na tvůj skill ale na slideho ale to je jedno
Brate o tobě ani nebudu mluvit, přisr*t se někam do rozhovoru a začít tam mlít kecy umí jen ti největší ubožáci a vlez do prdelky
Neone nedokážu posoudit je to možné s JEZUSEM sem hrál jen jednu mapu
Laziku já nevyhrožuju jen online já mu jí jsem schopnej napálit jestli chce, ikdyž chlapové si raději dají pěstí než facku

A nevím jako dobře možná jsem hrál jednu, dvě mapy s WH, ale to je max stejně mě to akorát ku*vilo, bez WH jsem hrál o dost lépe - viz mapa fy_snow kde jsem WH neměl na 10000% a byl jsem mezi 3 s nej skóre a bylo to i na oilrigu tak i občas na dustech a měl jsem vždy o několik desítek lvl menší class než ostatní, a jak jsem říkal to WH mě akorát kazilo

J3ZUsSs*
31-03-13, 22:15
Takže arcade Slide je podla mna skilla (lepšia ako ja) ... jak som už písal v jednom threade "za internetom 100 kilový svalovec a vonku 50 kg aj z botama .. " bojím sa že zafúka vietor a odletíš ....
Otázka: ked si lepší bez WH tak prečo si ho použil ?
A nemal si čo napísať tak si napísal že slováci su jeb.utý ?
A ked si bol medzi naj. hráčami na mapke fy_snow ..... 1.Hráč : Player 10:0
2.Hráč : Player(1) 5:4
3.Hráč :Arcade 4:15 Asi takto to vyzeralo ? :D


Neon flow dakujem za kompliment :D

Zoyer
31-03-13, 22:22
Jezus já nenarážím na tvůj skill ale na slideho ale to je jedno
Brate o tobě ani nebudu mluvit, přisr*t se někam do rozhovoru a začít tam mlít kecy umí jen ti největší ubožáci a vlez do prdelky
Neone nedokážu posoudit je to možné s JEZUSEM sem hrál jen jednu mapu
Laziku já nevyhrožuju jen online já mu jí jsem schopnej napálit jestli chce, ikdyž chlapové si raději dají pěstí než facku

A nevím jako dobře možná jsem hrál jednu, dvě mapy s WH, ale to je max stejně mě to akorát ku*vilo, bez WH jsem hrál o dost lépe - viz mapa fy_snow kde jsem WH neměl na 10000% a byl jsem mezi 3 s nej skóre a bylo to i na oilrigu tak i občas na dustech a měl jsem vždy o několik desítek lvl menší class než ostatní, a jak jsem říkal to WH mě akorát kazilo

chlapové si dají pěstí, ale ty mezi ně nepatříš.
a nás nezajímá že si to WH použil jen dvě mapy. Prostě si ho použil a objevili tě a dostal si ban.

Slunicko
01-04-13, 08:06
Jaky jebnuty slovak ty hajzle?
Je mi jedno jestli si mel cheaty nebo ne, kdyz te uvidime na serveru mas u me rezervaci na mesicni pobyt v real lifu, popripade na jinem portalu, snad se tu nebudeme bavit o mem skillu, jelikoz mam nahrano, snad vic nez ty mas nachozeno podle toho co tady pises a byt tebou uz trochu klidnim dalsi vulgarismy, jestli si myslis ze ted si z tebe sedl slide na zadek a 3 dny se houpe schoulenej v koute tk se asi pletes :( (doufam) :D
Tahle tema se vyresila, nevidim dalsi duvod do ni prispiivat, zrejme LOCK

Drago
01-04-13, 11:40
Než to locknete, můžete mi vysvětlit jak je možný že se tady s cheaterem kterej se přizná baví admini a to ještě na stejné urovni jako on??(té si asi vsichni všimli)
Nějaký vysvětlení pro mne do PM prosim....

yadort
01-04-13, 12:48
Slideho ten je eště lepší takže nepičuj :D

arcade
01-04-13, 22:52
Jezusi to si nepamatuju já si pamatuju - 1. P 63:38
2. .:DUMBASS:. STRIKER 58:45
3 P 55:40

tak nějak to bylo :D takže nevím kam koukáš

a pro info na rozdíl od tebe nejsem 40kilovej přizdisr**č kterej je furt jen na kompu a nosí pottrovi brejličky

Takoví malí děcka a budou mít řeči no to mě ....

J3ZUsSs*
01-04-13, 23:32
Arcade ja nemám 40 kilo .. keby že nosím heryho brejle tak ťa začarujem na potkana ... radšej už nekomentujem... decká máš medzi nohama .. !

Od Slideho: zavri si hubu zmrde , píš k veci ináč to locknem

Beat
02-04-13, 08:58
Jezusi to si nepamatuju já si pamatuju - 1. P 63:38
2. .:DUMBASS:. STRIKER 58:45
3 P 55:40

tak nějak to bylo :D takže nevím kam koukáš

a pro info na rozdíl od tebe nejsem 40kilovej přizdisr**č kterej je furt jen na kompu a nosí pottrovi brejličky

Takoví malí děcka a budou mít řeči no to mě ....

Všetko fy mapy? Btw už kľud.

JOZKO VAJDA!!
02-04-13, 14:58
Arcade dement :D. Jak už som videl ako píše na fóru že používa hacky už bolo vidieť že je to debil. Zabanujte ho debilného cheatera, socku jednu že až SČERNÁ!!

slide
03-04-13, 09:20
Než to locknete, můžete mi vysvětlit jak je možný že se tady s cheaterem kterej se přizná baví admini a to ještě na stejné urovni jako on??(té si asi vsichni všimli)
Nějaký vysvětlení pro mne do PM prosim....
Už som ti ho poslal LOCK

arcade
04-04-13, 23:30
Arcade ja nemám 40 kilo .. keby že nosím heryho brejle tak ťa začarujem na potkana ... radšej už nekomentujem... decká máš medzi nohama .. !

Od Slideho: zavri si hubu zmrde , píš k veci ináč to locknem

jezusi to s tou vahou nebylo na tebe ale jinak neva