PDA

Zobrazit normální verzi : Prosím o zrušení zákazu k dozorům na serveru jail brake



Nixvan
24-07-11, 19:00
prosím o zruseni zákazu k dozorcum nic sem neudelal prehodil sem si zbran omzlem chtel sem si neco zmenit na H ale dal sem G prosím dejte mi to pric muj nick ^L4ST M!NUT3^ Nebo nezastavitelna zmrzlina

BAWSON
24-07-11, 19:11
Rekl jsem, ze at neprehazujete zbrane. Tys prisel do zbrojnice a prehodil tak kolem 5ti zbrani. Potom si prisel asi na druhem Pc nebo neco s jinym nickem a udelal to same.. bohuzel, tvoje blbost.

Nixvan
24-07-11, 19:14
Rekl jsem, ze at neprehazujete zbrane. Tys prisel do zbrojnice a prehodil tak kolem 5ti zbrani. Potom si prisel asi na druhem Pc nebo neco s jinym nickem a udelal to same.. bohuzel, tvoje blbost.

Prosím vás byl sem na tom jailbrake prvy den ted bych si to pamatoval za dozorce me to bavi mikrak mam a moc prosím odblokujte mi to :((( nevedel sem to nez ste mi to rekli berte to jako ze ste me upozornili budu si to pamatovat prosím

Smile
24-07-11, 19:20
Pokud vim, tohle se nesmí snad na žádným jailu, takže nic...

Nixvan
24-07-11, 19:24
ale to sem nedelal jen ja omg pls dejte me k ct nebo ne dnes dejte mi zakaz do zitra opls

Smile
24-07-11, 19:35
ale to sem nedelal jen ja omg pls dejte me k ct nebo ne dnes dejte mi zakaz do zitra opls

Já nejsem admin, takže můžeš prosit jak chceš, neudělám nic...Ale musím ti říct, že když jdeš jak hlupák s davem, nes následky...

chmod a+x /bin/laden
24-07-11, 23:22
Co jsem slyšel, jsou hráči, kteří na jailbreacích strávili roky, než vůbec mohli hrát za dozorce. Snad se po čase na Kotelně zavede nějaký whitelist pro dozorce...