PDA

Zobrazit normální verzi : Poloopravněný ban



Grakon2702
29-03-13, 18:40
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 61062)
[AMXBANS] Mas 2 hodin, 57 minut a 17 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'vlak'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): Grakon2702
[AMXBANS] Tvuj nick: Grakon2702
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:61307767
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:61307767
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 82.209.47.42
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 82.209.47.42
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: [Old^ScH0ol] Fake?
[AMXBANS] Server: csko.cz | Knife (1hp_final_3)
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Nežádám o unban, ale o jeho zkrácení. Důvod? Ten vlak jsem udělal. Ovšem když se všichni pořádně podíváte na demo (které sem určitě fake dodá ;)), tak zjistíte, že jsem na tom polonevině. Jeden hráč předemnou stál proti němu a já se stranil zpátky. Bohužel ze zadu už mě blokoval jiný hráč a ten vepředu se taky stahoval směrem až ke mne. Tzn.: byl jsem obklíčen a nemohl jsem nikam jít. V zápětí vidím, jak fake zabije toho předemnou a než, abych se nechal zabít kvůli nějakým dvoum blokerským blbcům, tak zabiju sám svého soupeře. A navíc jsem hned psal omluvu a důvod toho vlaku. Samozřejmě pozdě a ještě se mi dostalo toho, že ho to nezajímá. Verdikt: Vlak jsem udělal, ale byla to částečně nehoda. Omluvil jsem se a byl jsem poslán někam.....

V tom tedy žádám alespon o zkrácení banu. Děkuji.

Giussepe
29-03-13, 18:42
demo ti sem nedodá, na vlak se točit nemusí. A to že ten za tebou tě blokoval je blbost tvoje. Něměl ses tlačit na toho pred tebou a měl sis drzet dostatečny odstup.

Grakon2702
29-03-13, 18:53
Já si odstup od toho ve předu držel, právě že ten vzadu si nedával pozor, nebo spíš to dělal schválně. Ten předemnou pak šel dozadu, tak abych nebyl zabanován za blok (paradoxně), tak jsem šel taky do zadu. A pak se to stalo.

fake?
29-03-13, 18:58
Ban je oprávněný . První vlak jsem ti odpustil , ale ten druhý vlak už ne . Viděl jsem , že jsi byl blokován(ten , co te blokoval byl zabanován) ale prostě ses měl nechat zabít. Poslední dobou na knife hráči hrají jak prasata a nezbívá mi nic jiného , než jim dávat delší bany , aby si to trochu srovnaly v hlavě .

Grakon2702
29-03-13, 19:03
Ale já neříkám, že je neoprávněný, jenom že jsem neměl navybranou. Tedy mněl, ale když ono je tak nespravedlivé se nechat zabít kvůli 1 blokerskému s prominutím blbečkovi.