PDA

Zobrazit normální verzi : Skyrim problém ejkejej hlupák z angličtiny ejkejej ľavoruk do PC



Company
30-03-13, 15:47
Zdar. Stiahol som si The Elder Scrolls: Skyrim všteko v pohode inštalácia a že idem si zahrať a bum, po výbere začať novú hru mi hra spadne. Googloval som a našiel som "asi" problém ktorý neviem vyriešiť. Ide o to že problém je v kvalite zvuku. Riešenie je toto: "Reduce the quality of your Sound settings via your playback devices, properties etc... default the format at 24 bit/ 48k hz. Set Skyrim in vista SP2 compatibility mode, and you're done! Enjoy!"
Aj toto som hľadal ako zredukovať kvalitu cez ovládače a vlastnosti ale nikde osm to nenašiel. A tej druhej vete už vôbec nerozumiem, kto pozná riešenie prosím vyjadrite sa :-) Ďakujem

znedlob
30-03-13, 16:38
Jaký máš OS?

Company
30-03-13, 18:37
win xp

znedlob
31-03-13, 13:17
Jelikož máš win XP, tak ten druhý bod je k ničemu.

Každopádně, píše se tam, že máš snížit kvalitu zvuk na 24 bit/ 48k hz. Zkus proklikávat v nastavení zvuku (ovládací panely - zvuk) a něco takovýho tam najít.
Bohužel XP nemám, takže blíž neporadim. Ještě bych zkusil přeinstalovat ovladače od grafiky. Jakou máš?

Company
31-03-13, 18:37
NVIDIA GeForce 9600 GT, celkom stará...

znedlob
31-03-13, 19:16
Zkus je nainstalovat http://www.geforce.com/drivers/results/59642

Company
31-03-13, 19:22
Ok, dnes už nestiham. Zajtra dám vedieť ako to dopadlo.

514Pro
02-04-13, 18:51
Pokud jsi jistej, ze je to v zvuku, jeste doporucuju updatnout ovladace zvukovky, pokud mas integrovanou, hledej bud na webu vyrobce desky nebo primo u toho, kdo ten zvukovej kodek vyrabi...napr Realtek atp.
Skyrim je posledni verze 1.9.26 tusim ? Existuje taky neoficialni patch, resi ruzne bugy, co bethesda neresi zatim.
Nez pustis hru, lze nastavit podrobne grafiku, vypnul bych ruzne efekty, treba to dela nektery z nich.
Taky pro zacatek poustet bez modu.

Company
02-04-13, 22:08
Hľadal som tie patche našiel som pár a skúšal aj tak nič. Ale už sa to posúva dopredu. Vždy mi to padalo keď sa mi načítavala hra a pri prvom "Tip" od nich. Teraz to padá už od druhého. Idem skúsiť ešte tu zvukovku.

hofy
02-04-13, 22:47
Zkus takto: Klikni pravým tlačítkem na ikonu ovládání hlasitosti => zařízení pro přehrávání => vlastnosti => upřesnit => v kolonce výchozí formát vyber požadovanou volbu bit / hz. Je to takto ve Windows 7, ale u XPček by to mělo být podobné. Mám pocit, že tam to bylo jako vlastnosti a tam někde to bude.