PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o UNban-[4_EvEr]:::cawko::: :DD - sluníčko



zagss
30-03-13, 18:10
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 61006)
[AMXBANS] Mas 5 dnu, 20 hodin, 21 minut a 2 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'bum'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): [4_EvEr]:::cawko::: :DD
[AMXBANS] Tvuj nick: [4_EvEr]:::cawko::: :DD
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:577089631
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:577089631
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 93.187.106.251
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 93.187.106.251
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: DarkMemories
[AMXBANS] Server: csko.cz | War3FT (de_nuke) Čaute,kempil jsem s humanem v mapě de_nuke ( nebyl jsem u plantu ani na spawnu )zabil jsem asi 3 lidi a po 5 sekundách co je zabiju mi admin dá KICK měl jsem 14 000 tisíc a k tomu NICE skore,tak jsem se hodně naštval,znova jsem se připojil na server a napsal adminovi " Ty magore proč mi dáváš KICK? " nebo něco v tom smyslu.Pak zase po 5 sekundách " BAN ". Jen chci říct,že se za to všechno omlouvám,jsou VELIKONOCE a já se tak na ně těšil že konečně mužu hrát CSko,někdy mi něco fakt ujede a tak se chci za všechno omluvit a moc tě prosím DarkMemories dej mi UNban slibuju,že už to neudělám... prosím tě moc ;) :-)

Slunicko
30-03-13, 19:42
Nikdy !
Kicknul jsem tě já, kvůli tomu kempu u Ct spawnu, přijdeš a začneš mi nadávat + celému admin teamu, takhle to prostě nejde.

Nihilia
30-03-13, 19:43
Všichni víte že se tak nemáte chovat, chováte se tak a potom se omlouváte. Admin nikdy nedává bezdůvodný kick!

Jednou to byl bratr, pak kamarád, pak jsou Vánoce, Velikonoce a nakonec má někdo narozeniny, atp...

Alespoň pro příště víš, jak se máš chovat.

Slunicko
30-03-13, 19:43
bylo to za tohle, kdyby sisi nemohl vzpomenout


vy jebnani admini!!!!!!!!
magori pochcani admini!
proc jste me vvykopli!!!

a pak
blbi admini dali mi ban,za to,ze jsem jim trosicku zanadaval:DD

už se jen směju
DarkMemories,dej mi UNban nebo si pujdu stezovar na forko :)

i když tak hezky prosíš, na serveru si chtěl být poté velký king jak nasvědčuje toto

blbi admini dali mi ban,za to,ze jsem jim trosicku zanadaval:DD
takže se tomu zase jen usměj řekni si jak hrozně jsem blbej ale já ti unban nedám.

zagss
30-03-13, 20:18
Nojo nojo,už si vzpomínám,to byla ale sranda:D a navíc jsem nekempil na spawnu:) bylo to skoro v budově :)

ZEUS
30-03-13, 20:22
sranda... aha

zagss
30-03-13, 20:26
Každý admin je prostě stejný:D ( až na pár výjímek )...

Montty non skill
30-03-13, 20:51
Za tohle měl dostat tak měsíc a ne 5 dnů

Slunicko
30-03-13, 22:47
Co si vymyslis? Kempi si pred budovou u spawnu, za 1. kempit smis jen u plantu a za 2. nechapu proc tohhle vse kvuli kicku (mimochodem byl si dokonce i posledni a do konce mapy zbyvala 1 minuta a me proste nebavi se koukat minutu jak cupis v rohu s nozem ve. Vodorovny pozici, takze kvuli temhle vecem jsi byl napaden kopnutim do zadku a ty prijdes a budes nadavat do vyjebanych adminu, pricemz za vse si muzes sam a takovehle nadavky bych mel spis smerovat na tvou osobu, ne ty na nasi..

Montty non skill
31-03-13, 12:03
Když se mu to nelíbí, tak mu to prodlužte a uvidíme, co bude říkat potom..... Takové chování na serveru je nepřípustné. Kempil, admin dělal svou práci, tak tu není co řešit. Měl se chovat slušně.

Slunicko
31-03-13, 16:20
Prodlužovat to už nebudu, nebudu ho trestat víckrát za jednu věc, snad si to uvědomí, pokud ne, tak pro mě není těžká věc namčkat v amx ban na měsíc..
asi LOCK