PDA

Zobrazit normální verzi : Bravo!! - fake



Bred
30-03-13, 20:32
Jen bych se chtěl zeptat admina fkg, jestli mu to udělalo radost jak mě "odhalil", ted tam někde slavíš a řikáš jsi jaký jsi super admin, vid? Tvuj další zařez na pažbě... ale opak je pravda a to ta, že jsi jen usmrkanej prcek co si dokazuje svojí velikost banem.
Já si chtěl jen v klídku hrát knife a občas tak ten surf, že se mi změnilo sid/ip jsem ani nevěděl, koukal jsem, že jste přejmenovali servery, tak jsem se zkusil připojit a fajn mohl jsem hrát, ale ne ty mi musíš dat ban za obcházení banu, který už je starý jako sám admin(nějaký ten rok).
Takže to je vše, jen jsem chtěl tomu adminískovi říct jak mě nasral!

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 61285)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'obchazeni perma banu za WH'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): (c)
[AMXBANS] Tvuj nick: (c)
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1056176387
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1056176387
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 213.192.7.146
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 213.192.7.146
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: fkg
[AMXBANS] Server: csko.cz | Knife 2 (1hp_final_3)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ==================================

Zoyer
30-03-13, 20:38
když to je žádost o UB proč to cpeš do volné diskuze ?
btw. tu se usmrkaným prckům práva nedávaj

Bred
30-03-13, 20:42
Do volné diskuse to dávám, protože jsem wh měl a tedy o unban nežádám. Jen jsem chtěl "adminovi" říct, že mě nasral a gratuluji mu k mému banu, s kterým si musel dát asi hodně práce... nic méně podle mě byl zbytečný.

grEy
30-03-13, 20:43
Tu ide o princip. Ak by si ten ban nedostal, niekto iny by prisiel a argumentoval by pravo na unban tym, ze tebe sme ban nedali.

Zoyer
30-03-13, 20:44
jaktože zbytečný ?? takže ty tu píšeš že obcházíš ban a když ti dá admin ban za obcházení tak je to zbytečné ? toto mi hlava nebere :D jo a fake? GJ

Bred
30-03-13, 21:01
grEy na to nemam co říct, hlavně že vám to udělalo radost
Marihuana nepsal jsem, že obcházím ban, ale že se mi k mému prospěchu nevědomky změnila ip

grEy
30-03-13, 21:06
Ano, hlavne mne.

http://media.tumblr.com/tumblr_lsp31s12iV1qhbry5.gif

Porusil si pravidla a este sa tvaris ako obet.

Bred
30-03-13, 21:19
Obět? Jo oběť admina co mi dal ban. Ban, který mohl v klidu být a neřešit, nehrotit. Neboť jaký je důvod dávat někomu ban? Aby v tu chvíli nekazil hru ostatním? Aby se poučil a více pravidla neporušoval? Ano.
A já je na serveru nijak neporušoval a jistý je, že ani dál nebudu. Už jen to co hraju za mody mi moc možností na hacky nedává. Z toho vyplývá, že ban je zbytečný.

fake?
30-03-13, 21:23
Změnila ip ? :D děláš si srandu ? chceš mi říct , že tohle nejsi ty ? http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=21732

EDIT: musím poděkovat dOesovi , bez něho bych na něj nepřisel ..

human
30-03-13, 21:24
Co to melies za sracky? Ban je v prave, tak nechapem co riesis. Dostal si permu za wh tak tu nemas co hladat.

grEy
30-03-13, 21:26
Do volné diskuse to dávám, protože jsem wh měl a tedy o unban nežádám. Jen jsem chtěl "adminovi" říct, že mě nasral a gratuluji mu k mému banu, s kterým si musel dát asi hodně práce... nic méně podle mě byl zbytečný.

___


A já je na serveru nijak neporušoval a jistý je, že ani dál nebudu. Už jen to co hraju za mody mi moc možností na hacky nedává. Z toho vyplývá, že ban je zbytečný.

fake?
30-03-13, 21:32
Pořád nechápu , proč by ten ban měl být zbytečný :pinch: :mml: No nic , vyřešilo se to , tudíž můžete LOCK

rIDer
30-03-13, 21:37
..
Čeho chceš vlastně docilit?! Přiznáš se, že si měl WH, obešels to, chvilku ti procházelo a pak hold spadla klec a přišli na tebe. Flame ti k ničemu nepomůže.

Tohle se může rovnou locknout.

Bred
30-03-13, 21:37
Fake na začátku jsem psal sid/ip, já to totiž nezkoumal. A podotkl bych jen, že bych to od tebe nečekal...od doese koneckonců taky ne...
Human tobě unikla podstata topicu, to se omlouvá, nebot ho někdo přemístil.
grEy druhej citát co jsi vložil se týkal doby co jsem hrál se změněným sid, tedy dnes a v prvním je psáno, že jsem měl wh, tedy asi před rokem.Řekl bych, že to z toho jasně vyplývá.

Bred
30-03-13, 21:40
On brain. Já to nepsal jako unban žádost, ale spíše jako stížnost na admina a kdybych dostal unban jsem bral jen jako bonus. Topic někdo přesunul.


když to je žádost o UB proč to cpeš do volné diskuze ?
btw. tu se usmrkaným prckům práva nedávaj

Nevim, nevím.

fake?
30-03-13, 21:46
Tobě to tady asi celou dobu uniká . Dostal jsi perma za WH a obcházels to . Žádný unban nebude a tím to hasne . Pokud si tu chceš ještě někdy zahrát , kup si steam .

Bred
30-03-13, 21:58
Pak tedy doufam, že tobě neuniklo, že u mě jsi pouhá nulka a malý smrad.

Bred
30-03-13, 22:00
A se steamem, alias s jiným sid za prachy, hrát můžu...? Bláznovství!

Bred
30-03-13, 22:21
Tu bych jen citoval Senecu:

„Žádný moudrý člověk netrestá proto, že se stala chyba, nýbrž aby se neopakovala.“

Možná někomu dojte to, co píšu.

fake?
30-03-13, 22:25
Ty jsi asi vážně jeblý :D

Slunicko
30-03-13, 23:06
Ban jsi dostal uz davno, taky se na tebe prislo a podle prispevku hadam ze nejsi uplne blbej, takze tohhle musis pochopit, kdyz uz jsme te chytili jednou, proc to delat znova?
Ten steam je neco jinyho, tam se pocita, ze kdyz do toho vlozis nejakej peniz, tak si toho budes vic vazit.
Takze Unban nebude, Fake vyhozen z admin teamu kvuli tomuhle taky nebude.
This is end my friend :)

Charon35
30-03-13, 23:18
On brain. Já to nepsal jako unban žádost, ale spíše jako stížnost na admina a kdybych dostal unban jsem bral jen jako bonus. Topic někdo přesunul.



Nevim, nevím.

Ja viem.

A se steamem, alias s jiným sid za prachy, hrát můžu...? Bláznovství!
Hráš na cracknutej verzií hry. Načierno. Tak ser na citáty z googlu a zamysli sa ty.

Krispo
31-03-13, 00:39
Stop this shit...