PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unPBAN ...



GoXx
31-03-13, 15:06
Výpis s konzole :
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem Jolo
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'knifebot'
[AMXBANS] Delka: 'permanentne'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:1332420680'
[AMXBANS] Tvoje IP: '78.45.85.90'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ========================================
Dobré odpoledne ... :) před chvílí jsem dostal PBan za údajný KnifeBot (KB) a chtěl by sem požádat o UPB :)
Byl bych velice rád kdyby "ADMIN" Jolo dodal demo nebo jiný důkaz o mém údajném KB
PS: Koupil jsem si na vašem portálu VIP tak bych ho rád využíval ;))
Díky za váš čas

human
31-03-13, 15:19
Demo ukazem adminom a oni ti daju konecny verdikt. Ty si mal do teraz kurevske stastie. Prve demo nebolo dostacujuce, to bol moj fail a dalsie dema sa mi neulozili.

GoXx
31-03-13, 16:29
Chci to "demo" taky ;)) chi se totiž podívat na ten údajný KB :D :D :D
A u vás na portále se normálně používají vulgarismy ? :O :D :D S tohodle portálu mám někdy dost !!

Slunicko
31-03-13, 16:33
Demo prostě neuvidíš, pak by lidi zjistili, jak zjištujeme ten knife bot a mohli by to obejít..
Jinak není vulgarismus, jako vulgarismus, vulgarismus jako přídavné jméno v téhle větě nikoho nepoškozuje a nikoho neosočuje, takže nevím proč si z toho jak na větvi.

GoXx
31-03-13, 16:38
Ale to je mi úplně u prdel* já nemám důvod obejít nějaký KnifeBot když ho nepoužívám ! ;)) Logické ale někteří "admini" jsou opravdu ťuk ťuk :)
opravdu už mě to nebaví ! pořád dostávat BAN za tu jednu a samou věc a ještě k tomu dostat za to unBAN ;) Dejte se trošku do kupy a pořádně se ujistěte zdali má údajný "cheater" nějaký ten program
PS: a to demo chci ! tak se starejte ;)) v každé žádosti o unBAN přikládá admin demo k odpovědi ;)

Slunicko
31-03-13, 16:43
Hele, tak za 1. ty tu pravidla neurčuješ. A právo na demo vlastně vůbec nemáš, takže asi tak..
za 2. já myslel že se ti vulgarismy příčí - tím myslím že je ti to u prdele
za 3. počkej si na verdikt, nejspíš ti sem napíše i Kotel, jako ke každému knife botu..
Prostě jen v klidu čekej.

Ridik :D
31-03-13, 16:47
a dalsi Pro hrac hmm:thumbup:

GoXx
31-03-13, 16:47
Právo na demo mám ! :*
a nenapsal jsem to cele vůlgární slovo ;)
a počkám byl bych ale velice rád kdyby to bylo ještě letos ;)) Nebo spíše dnes ;))

fake?
31-03-13, 17:11
Takže demo jsem viděl a ban je oprávněný . Mám také jedno demo ze dneška , to také ukáži jednomu s adminů .

Ejo
31-03-13, 17:21
Nikde nie je písané že máš právo vidiet demo na ktorom cheatuješ:)..Ja som demo videl a KB tam je :)

human
31-03-13, 17:38
Ejo bol pri tom, ked som ta minule tocil. Knifebot videl v hre a nie len na deme.

ZEUS
31-03-13, 17:40
Tak asi lock ne ?

Ejo
31-03-13, 17:45
Ejo bol pri tom, ked som ta minule tocil. Knifebot videl v hre a nie len na deme.

Potvrdzujem, Human sa snažil odkedy jeho minulé demo nebolo postačujúce:)

GoXx
31-03-13, 17:58
Pls to demo ;))
Přepošlu ho pořádným adminům a pak je zde nechám ať dají koment ohledně toho jak jste slepý a blbí ;)) srry ale tohle je moc ! žádný KnifeBot nemám a to vám odpřisáhnu na cokoliv ;)

ZEUS
31-03-13, 18:16
Žádný demo nedostaneš, kdyby šlo o normální cheating, tak ano, ale v tomhle případě ne btw. a přestan urážet

GoXx
31-03-13, 18:55
Neurážím !! Jen pravda bolí a taky chci vyjádření od Kotla ;)) + to demo nic mě nezajímá ! ...

Kotel
31-03-13, 19:20
Jasnej kb a mozna jeste script. Dokonce ti to spamuje do chatu picoviny.

Nihilia
31-03-13, 19:21
Až se budeš chovat slušně, možná se i k tobě budou admini chovat lépe.

Za ty blbý adminy bys zasloužil i ban na fórum.

Smooke
31-03-13, 19:57
Kb jasný.

Musím souhlasit s nedodáním dema. Sice to naštve, ale kdybychom ti poskytli demo, tak by se to mohlo proti nám ve zlém obrátit. Což my nechceme.

GoXx
01-04-13, 19:04
A co mi je po vás ? :3 To demo s údajným KnifeBotem prostě chci ! ;) a že jsou tady blbí admini ? To je pravda ! Asi 10x jsem dostal BAN za to same a nepotvrdilo se to ! tak kdo je potom debi* ?!! :D Opravdu se směju tak velkou demenci jsem ještě opravdu neviděl byl jsem admin snad na všech portálech a nemám zapotřebí používat nějaké hacky ;))

ZEUS
01-04-13, 20:07
Čau a buď rád, že nedostaneš ban na forum. Demo nedostaneš. Lock.