PDA

Zobrazit normální verzi : Problém s Hrou Counteri-Strike 1.6 Od kotelny



jan tušil
31-03-13, 16:30
Mám takoví problém že když spustím to CSko od vás a najedu na nějakí server tak mi to píchne error a vypne se !!!! tak prosím o radu :)

Ridik :D
31-03-13, 16:53
jakej error ?

Zoyer
31-03-13, 18:01
pokud se nepletu tak tu máš ban za WH. Takže stejnak i když se to vyřeší tak tu hrát nebudeš.

Svaciik
31-03-13, 18:27
On nemusí hrát jen na kotelně , a když pujde cheatovat na gameshites , budu jen rád.

Slunicko
31-03-13, 21:40
Lol, takovy trapny komunisticky kecy, proc budes rad ze cheatuje na Gs ?
Sice je to konkurence ale uz to s tim prehanite, zadny hrac by nemel nikde cheatovat a ne, kdyz cheatuje tam, tak je to dobry.
Ja jsem tam napr. hral, kdyz nesly kotelna servery asi 4 dny a i na forku jsem tam byl aktivni a nevsiml jsem si jedineho spatneho slova co by se kotelny tykalo, sice to neni pro me portal dobrej ale oni se i k te konkurenci chovaji slusne a nikomu tam nikdo z kotelny nevadil, jen vy tu musite byt takovy bozi a odsuzovat nekoho koho ani neznate, tohle nepisu jen k Gs ale i k tomu jak soudite lidi, spolecnosti a dalsi ruzne veci i kdyz o nich vite hovno..
Navic jsem tam byl svedkem toho, ze nekdo napsal at jde hrat na zpicenou kotelnu a vis co? Dostal za to ban, to je asi vse co muzu rict k vasim predsudkum.

Grakon2702
01-04-13, 20:03
Zkus csko přeinstalovat.