PDA

Zobrazit normální verzi : Ba dum tss!



Kazki
31-03-13, 20:05
Vsimol si jeden nepekny bug: ked dostanem item (Nano vesta) a zmenim si class mam uplne iny item /iba priklad/
Nejak moc sa tam hraju FY mapy, preto bych navrhoval to nejak obmedzit, ako na ostatnych serveroch, ze sa moze votnut iba vtedy ak tam je menej ako 16 hracov, inak je to nehratelne ...
A este bych navrhoval, aby sa attrib mohli davat aj po desiatkach, nie po 1... ked mam lv 75 a resetnem si to, tak si ich rozdelujem strasne dlho a niekedy sa mi stane, ze sa aj pomylim...

caHor
31-03-13, 20:18
no ta zmena itemov je tam naschval, aby si na nejakej op classe nenahral itemy a nesiel na nejaku uplne low classu hrat s best itemamy.. to kotel nastavil dobre

Drago
01-04-13, 12:32
nemění se to náhodou podle toho, aby neměli classy itemy který jsou shodný s jejich vlastnostma(support raketomet, sapper batoh, komando botky komanda atd.) se mi totiž nestalo že by se mi třeba pl změnily)

tyger103
01-04-13, 15:04
S těmi fy mapami souhlasím,buzzkill se ještě ve 22 lidech dá (ale je to kritické),ale fy_snow,poolday je hrozný..

Svaciik
01-04-13, 18:16
Některým hráčům se ten chaos líbí :D Npř mě. Nehratelná mapa. Tyhle mapy si votujete , tak se nedivte že tam sou :D , Sou to mapy na kterých se dá dobře expit. Npř. Mapa de_cbble tam se nevyexpíš. Tam hledáš protivníka rok a ještě ho nenajdeš. Ja bych odstranil spíš AWP indii , tam to je jenom o tom kdo má nano :D :D a lítáš si tam s Komandem a svět ti je volnej :D

Kotel
01-04-13, 19:08
Nuz comandose nemuze mit comando a boty rangera nemuze mit comando, pak jsou tam dalsi vyjimky, ale to se vma vzdy napise do chatu, proc vam ten item zmizel.

Kazki
01-04-13, 19:10
hmm ale mne raz zmizla aj nano vesta, ked som si daval sharpa..
a te mapy ?

Beat
01-04-13, 19:19
Některým hráčům se ten chaos líbí :D Npř mě. Nehratelná mapa. Tyhle mapy si votujete , tak se nedivte že tam sou :D , Sou to mapy na kterých se dá dobře expit. Npř. Mapa de_cbble tam se nevyexpíš. Tam hledáš protivníka rok a ještě ho nenajdeš. Ja bych odstranil spíš AWP indii , tam to je jenom o tom kdo má nano :D :D a lítáš si tam s Komandem a svět ti je volnej :D

India by sa mohla zrušiť tam stačí niekomu nano plus comando a je neporaziteľný. Občas sa stane že niekomu sa podari bugnuť zbrane, čize všetci maju awpcko a knife a on ešte ktomu brokadu,m4,ak47,...

J3ZUsSs*
02-04-13, 00:37
Súhlasim z beatem ... Awp aj dosť laguje ... AWP nech sa zmaže z COD-ka ...

Smiky
06-04-13, 09:43
"fy" mapy bych zrušil. Když nějaká taková je s full serverem 28 lidí, tak automaticky odcházím. Volí to tam akorát děti a jsou to mapy o ničem v takovém množství lidí, žádná taktika, nepřehledné a navíc to laguje.
S tou nano vestou, to je zrovna ta vyjímka při změně classy.