PDA

Zobrazit normální verzi : Prázdné okno



kubesak97
31-03-13, 23:48
Zdravim, po dlouhý době jsem si nainstaloval csko a všiml jsem si že je trošku upravený ( v nastavení "Video" je něco přidané atd... ) no ale od tý doby mám problém ve hře že mám prázdné to okno jak je třeba při připojení na server nebo když dám /menu.. Co stím ?????? ... no dám sem i screen protože se neumim pořádně vyjádřit tak aby jste to pochopili :D předem dík za rady

Grakon2702
01-04-13, 08:15
Máš to csko opravdu z kotelny? Kdyžtak zkus přeinstal s původními modely.

Gipsy.
01-04-13, 08:44
Máš steam či nonsteam ?

kubesak97
01-04-13, 14:52
Máš to csko opravdu z kotelny? Kdyžtak zkus přeinstal s původními modely.

Ne. Mám origo steam a nemám to jen na kotelně

hofy
01-04-13, 20:59
Problém jsem již popisoval v threadu o Steam update problémech. Řešení je následující: Steam => Moje hry => Counter strike => Vlastnosti => záložka Betaverze => v seznamu vybrat Beta - Beta => potvrdit. Stáhne se ti update, kde je tento bug opravený.

kubesak97
02-04-13, 16:01
Problém jsem již popisoval v threadu o Steam update problémech. Řešení je následující: Steam => Moje hry => Counter strike => Vlastnosti => záložka Betaverze => v seznamu vybrat Beta - Beta => potvrdit. Stáhne se ti update, kde je tento bug opravený.

Díky :mml:

trew
02-04-13, 16:12
úplně stejnej problém jsem měl... pak jsem přešel na hd modely a vypnul volitelnej obsah a už to bylo ok. Takže to taky zkusím. thx dOeS ;)