PDA

Zobrazit normální verzi : Prosba



Merry_Cz
01-04-13, 01:16
Dobrý den,

Píšu vám zde proto že jsem si jaksi koupil nové PC a nechtěl bych aby mě na servrech považovali za cheatera který už dávno nejsem... Tenhle server je pro mě vlastně něco víc než než jen server a proto se na to nechci vykašlat a rád bych se k němu vrátil. Takže prosba která spočívá ode mne na vás je že bych rád očistil své jméno které jsem před půl rokem ještě používal a takhle zní: Merry Christmas :P
Už vám tu nechci rozepisovat proč sem kdysi použival cheaty, na to se klidne mužete kouknout na muj starý účet do historie žádostí o unban.

Děkuji za vyjádření, beru jakýkoli názor ačkoli máte více starostí než takovéhle prkotiny, ovšem mě na tom zkrátka záleží...
Přeji vám krásný zbytek Velikonočního dne a doufám že vás tato prosba příliš nezatíží...

warle
01-04-13, 01:20
Za cheating se UB nedává. Bez výjimky.

Merry_Cz
01-04-13, 10:22
Bez výjimky no to je mi ale novinka, vis kdyby se dával bez výjimky tak si myslím že máš Ban i ty!!!

Montty non skill
01-04-13, 10:25
Jóó, pán je tvrdej!
Cheating=perm ban. Tady není co řešit. Lock

Merry_Cz
01-04-13, 10:30
Myslíš že si něco víc když si Admin já chtěl jen očistit jméno což znamená že už dávno mam jiné IP takže bych hold čekal lepší odpovědi než tohoto smyslu, takovýhle věci vím přece taky!

human
01-04-13, 10:41
Ty si tiez pekne na hlavu

Montty non skill
01-04-13, 10:44
Myslíš že si něco víc když si Admin já chtěl jen očistit jméno což znamená že už dávno mam jiné IP takže bych hold čekal lepší odpovědi než tohoto smyslu, takovýhle věci vím přece taky!

A to jsi si myslel, že ty podáš žádost, my se tu pos... a z milosti Ti dáme ub? Jen tak? Jakože ty jediný máš výjimku??? Kdyby jsi měl jiné IP, tak to tady ani nepíšeš a neboj, pokud máš jiné IP, my tě najdem, neboj. Je nás tu dost.... Tak ještě jednou UB NEBUDE!!!! Už chápeš???

Merry_Cz
01-04-13, 11:09
No to bylo pěkné vystoupení nemyslíš??, jaký pak z milosti co to tu plácáš z a nesmysli, můj dotaz byl sprostý vidím a uznávám že vaše rozhodnutí nezměním, Děkuji že jsme se tak krásně domluvili... Jinak chci se s tebou vsadit což?? 30 000Kč, že mě žádnej zasra... Admin nikdy neuvidi na serveru protoze kde kurva žiješ, pořád si myslíš že je jenom WH, AB a tady ty věci jsi zaostalej jako celej tenhle server!!!!!

DIE BITCHES!

human
01-04-13, 11:16
Retard ako ty by nemal volne behat po svete.

Merry_Cz
01-04-13, 11:28
Drž Pi*u a makaj!!! Obrázek pod Nickem ti nic neříká?? a toho retarda si strc do tvoji mámy:D:D, jj a nauc se psat;)

mirous
01-04-13, 11:33
BAN i na forko prosím. Toto je trochu pod úroveň celé Kotelny.

Merry_Cz
01-04-13, 11:40
To máš svatou pravdu, už mě ty tvoji kolegové též dojímají;)

warle
01-04-13, 11:43
Určitě cheatera jako ty jinde náležitě ocení.
Už táhni.

Ridik :D
01-04-13, 12:02
wau pan si z nas dela april ?