PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost O UnBan - matis



NejvetsiCurik!-_-
01-04-13, 13:48
Dostal Jsem Ban .. Neprávem .. Za WallHack .. Myslím že mně zabanoval Admin Matys .. Nebo Nějak Tak .. Když Někam Běžím Střílím Předem Abych Měl Jistotu Že Mně Nikd oNezabije .. Dkyby Jste Někdy Hráli S Němcemam a Polákama .. tak Víte Proč To Dělam .. Chtěl bych zažádat O UnBan Protože WallHack NEMÁM .. Děkuju NejvetsiCUrik!-_-

kashpi
01-04-13, 13:50
dodej výpis z konzole nebo to rovnou zavřu

NejvetsiCurik!-_-
01-04-13, 13:53
Dostal Jsem Ban .. Neprávem .. Za WallHack .. Myslím že mně zabanoval Admin Matys .. Nebo Nějak Tak .. Když Někam Běžím Střílím Předem Abych Měl Jistotu Že Mně Nikd oNezabije .. Dkyby Jste Někdy Hráli S Němcemam a Polákama .. tak Víte Proč To Dělam .. Chtěl bych zažádat O UnBan Protože WallHack NEMÁM .. Děkuju NejvetsiCUrik!-_-

[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 61411)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): {Nejvetsi} - [Curik]:D!#
[AMXBANS] Tvuj nick: {Nejvetsi} - [Curik]:D!#
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:108762732
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:108762732
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 90.178.239.41
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 90.178.239.41
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: matis
[AMXBANS] Server: csko.cz | Deathmatch (de_dust2)

matis
01-04-13, 14:10
demo (http://csko.cz/dema/upload/dir/najvecsi_cukrik.dem)

NejvetsiCurik!-_-
01-04-13, 15:16
demo (http://csko.cz/dema/upload/dir/najvecsi_cukrik.dem)

To Demo Nejde Spustit ..

Lallinka
01-04-13, 15:22
musis to spoustet v csku a omlouvam se za ot ale to kazdy slovo s velkym pismenem je strasny

NejvetsiCurik!-_-
01-04-13, 15:27
musis to spoustet v csku a omlouvam se za ot ale to kazdy slovo s velkym pismenem je strasny

Pise mi to Ze to "is not a Demo File"

matis
01-04-13, 15:53
musis si to skopirovat do cska, do zlozky /cstrike....

NejvetsiCurik!-_-
01-04-13, 15:55
To Jsem Udělal ..

mirous
01-04-13, 16:05
Vložíš do složky cstrike, ve hře napíšeš do konzole viewdemo názevdema a musí ti to jet.

Edit: demo sem prohlídl, WH tam je, ban je oprávněný.

NejvetsiCurik!-_-
01-04-13, 16:09
Hele Kamo Uz Jsem To Udelal tak 10 krat a furt nic ..

mirous
01-04-13, 16:10
Tak si přejmenuj ten soubor třeba na 01, třeba píšeš blbě název dema nebo nevím.

NejvetsiCurik!-_-
01-04-13, 16:41
Tak si přejmenuj ten soubor třeba na 01, třeba píšeš blbě název dema nebo nevím.

Proste To Nejde vim Jak se Spousteji Dema .. a Nejde to .. Mozna To Je Kompem .. I Kdyz Jsem Wh .. Nemel .. Vim Ze Nema Cenu Se S Vama Hadat .. Preju Hodne Stesti Do Budoucna :) Cus :)

kashpi
01-04-13, 16:56
tak to chce znovu stáhnout, asi se ti špatně stáhl ten soubor :)
Jinak chtěl jsem říct, že na tom demu nic moc není, ale že píšeš jak retard a že sem se díval až do konce, tak sem proti. Ke konci ses dost proflákl několikrát :)

matis
01-04-13, 17:09
Podla mna, tak ako pise, tak aj hra....za behu fullouti a dieroval si len miesta kde niekto bol....dokonca sa sa skoro nikdy nepozrej niekde za roh ani dokonca, ked ho bolo vidno...proste len beh smerom dopredu a vsetky naboje von, co najrychlejsie...:D

neviem, mne to ako wh prislo

NejvetsiCurik!-_-
01-04-13, 17:11
Podla mna, tak ako pise, tak aj hra....za behu fullouti a dieroval si len miesta kde niekto bol....dokonca sa sa skoro nikdy nepozrej niekde za roh ani dokonca, ked ho bolo vidno...proste len beh smerom dopredu a vsetky naboje von, co najrychlejsie...:D

neviem, mne to ako wh prislo

Hele :D Uz Nwm Co Psat :D Uz Se S Vama Rozloucim :D Tak Cus Hosi a Mozna zas Nekdy (No I Kdyz Perma Uz Asi Nikdy) :DD Tak Zduř :D

kashpi
01-04-13, 17:12
SnAd sE Do bUdOuCnA NaUcZiIiSh pSaAaT WoE, pTz tO Se fAkT NeDaAa cZiIiSt

NejvetsiCurik!-_-
01-04-13, 17:17
SnAd sE Do bUdOuCnA NaUcZiIiSh pSaAaT WoE, pTz tO Se fAkT NeDaAa cZiIiSt

Hele Woe :D Pisu Jen Velky Zacatecni Pismena Jsem Na To Zvykly ;)