PDA

Zobrazit normální verzi : Unban / GG / Mirous



koNan
01-04-13, 13:51
Zdravím Kotelnu
Tento ban jsem nedostal já ale můj dobrý kamarád za kterého píšu protože tu nemá účet.
Na začátek bych rád připomenul že je to opravdu dobrý hráč a nemá zapotřebí použivat cheaty (není přes PC zrovna nejzručnější takže to ani neumí zapnout a většinu věcí okolo PC mu dělám já + to CS sem mu instaloval taky já)...
Prosím Mirouse o demo nebo nějaké důkazy
Jako ani se Vám nedivím, já co snim hraju po síti tak dostávam nakládačku jak prase protože je přes takové hry frajer :D :)
Zaručuju Vám že cheaty nemá!
Dodávám jeho výpis z konzole:

[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 60664)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'WH - Game Over'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): S.T.A.L.K.E.R=CHERNOBYL
[AMXBANS] Tvuj nick: S.T.A.L.K.E.R=CHERNOBYL
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1010517250
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1010517250
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 90.178.137.2
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 90.178.137.2
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Mirous
[AMXBANS] Server: csko.cz | GunGame (gg_ashlar)

Prosím o rychlé vyřízení :)

kashpi
01-04-13, 13:54
taky si toho mohl všimnout dřív než po týdnu :)

ale počkej, třeba si toho admin všimne brzo :)

mirous
01-04-13, 15:31
Ahoj, už se v tom tu přehrabuju snad hodinu a nemůžu to Tvoje demo najít, snad jsem tehdy točil dva hráče po sobě, tak jestli se mi to vůbec uložilo :(. Ale pamatuju si ho, zas tak dobrej hráč to nebyl a pro WH tam bylo jasných několik momentů. Ale bohužel není demo = není ban. Takže zatím UB, ale ať si dává pozor, budu ho sledovat a ještě to demo zkusím najít. Dík za pochopení.

http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=44816

koNan
01-04-13, 15:58
No doufám že ten WH neměl ale vsadím se že ne, příště až u něho budu tak mu projedu csko ale myslim že tam nic nenajdu ;)
Tak zatím diky :)
lock

kashpi
01-04-13, 16:26
žádnej lock, našlo se HLTV, tak se jdu podívat
http://csko.cz/hltv/27024/27024-1303262016-gg_ashlar.zip

mirous
01-04-13, 16:29
JJ už ho projíždím taky..

kashpi
01-04-13, 16:48
no na tom demu teda není nic zvláštního, jen nějakej noob. Jestli toto je frajer, tak já sem houpačka...
V době banu sice zareagoval na hráče za bednou, ale šlo vidět a slyšet, že tam někdo střílí

mirous
01-04-13, 16:49
Ty tak jsem to prolít a fakt teda nevím, co mě vedlo k tomu Ti ten ban dát. Jedinej takovej trochu divnej čas je kolem 3:30, ale spíš to nic není. Tak buď jsem se překlik a chtěl jsem banovat někoho jinýho nebo jsem se sekl, ale fakt nevím proč, tohle bych rozhodně normálně nebanoval. Přijdě mi to čistý a jestli to kahspi potvrdí tak fakt sorry. Každopádně by se tím ,,ukliknutím" i vysvětlilo, že nemám demo, protože si je všechny pečlivě ukládám a pojmenovávám.

EDIT: asi myslíme stejnou chvíli, slyšet to sice šlo, ale dobře věděl kde ho hledat, pak ta kontrola hráče skrz dveře..no nevím, třeba náhoda, ale i pokud by to WH bylo, tak za tohle bych normálně ban nedal. Frajer to ale fakt není :). UB už jsem ale dal.

d3r0v4c
01-04-13, 16:51
Taky se přikláním k tomu že je to čistý a vzhledem k tomu že není jiný demo tak asi UB bude.