PDA

Zobrazit normální verzi : Assault na DM



Eidam
01-04-13, 16:18
Nechtěli by jste na DM přidat mapu assault?

Na jiném herním portálu jsem na DM assault hrál a oproti jiným mapám se to k DM podle mně hodí ;))

Alw4d
01-04-13, 16:22
Assault bych podle mého názoru nedával. Malá mapa a hráčů/ky tam chodí dost často.

Eidam
01-04-13, 16:31
nemyslím na FFA .. to by v tom byl docela dost bordel..
ale v DM na týmy by to šlo .. už jsem to hrál na jiným serveru a jsem spokojenej.. ;))

Alw4d
01-04-13, 16:38
Tady nejde jen o tebe, ale o ty hráče ci tam hrají.

Eidam
01-04-13, 16:45
Já vím že nejde o mně ale mohli by třeba udělat anketu kdo chce na DM assault a kdo ne .. to by bylo dobrý řešení ne?

D!!!!n3r [MaMLas] :x
01-04-13, 17:12
POdla mňa NIE bcs--> Malá mapa na veľa hráčou. Bol by tam Bordel. KEMP

Alw4d
01-04-13, 21:46
Anketu NE někdo založí více účtů a da, že tu mapku tam chce, takže počkej až se vyjádří admini co tam hrají.

ZEUS
01-04-13, 21:48
Určitě ne.

nFko^
01-04-13, 21:50
Mapa assault je dobrá ale opravdu malá pro dost hráču takže moje modré NE

Beat
01-04-13, 21:57
Podľa mňa by sa tam ukarat kempilo, takže NE.

matis
01-04-13, 22:29
no na DM1 urcite nie, tam su teraz nastavene len CW mapy....no a ako bolo spomenuje na DM je to blba mapa

Flash
03-04-13, 13:32
Na dm je to blba mapa?! To myslite vazne? Na dm se hrajou kokotiny, jako je aztec, kabul, dust, dust_castle, dust4ever, coz sou mapy, ktery nemaj s dm nic spolecnyho, tam si veme 90% lidi arcku a pak kazdej breci, jak je to na hovno ale stejne to jak retardi votujou... vsechny sou UPLNE NA PICU ale stejne se hrajou. Takovej assault je na dm prave vyborna mapa. Pri nejlepsim bloknout vetracky a strechu a bylo by to mnohem hratelnejsi nez tamty picoviny. Ty 4 mapy nemaj s DM nic spolecnyho a sou tam stejne hozeny, pritom by se hrat absolutne nemeli... frajer si veme arcku, cupne si nahoru za T spawnu na dust, double zoomne si a no way a takovych spotu je na vsech tech mapach dohromady milion. Chtelo by to vybrat par map a nastavit rotaci s tim, ze by se to sem tam menilo... nebo nechat vote system ale omezit to na NORMALNI dm mapy, protoze si myslim, ze nejsem sam, kdo kdyz se chce pred cw rozstrilet, tak jde radsi jinam, pac se tady hrajou uplny blbosti. DM ma bejt rychlej, tak kde je problem? Assault se hral i na fnaticu, kde bylo 32 spotu... jde o trenink aimu a reflexu ne o to, kdo umi lip strilet s double zoomem. :x

Pro me bych to na vote videl asi takhle... d2, inf, nuke, train, tuscan, mirage, cpl_mill/strike/fire, prodigy, office, assault.

matis
04-04-13, 14:00
no vsetky mapy okrem toho prodigy a assault tam su...no ale ak by slo bloknut vetracky a strechu na assaul, tak to by nemuselo byt zle...

Eidam
13-04-13, 18:11
a nechtěli byste to aspoň zkusit třeba na týden? kdyby s tím lidi byli spokojení tak byste to nechali a kdyby se to nechytlo nebo na to lidi nadávali tak byste to smazali

Swagrid
13-04-13, 18:54
100% nesuhlas

Kotel
13-04-13, 20:05
Pro me bych to na vote videl asi takhle... d2, inf, nuke, train, tuscan, mirage, cpl_mill/strike/fire, prodigy, office, assault.
Prodigy a assault jsem pridal na druhy server. Prodigy muzu dat i na prvni, pokud se nekde hraje na cw. Office uz tam je, zbytek jsou klasicke cw mapy. Ale na prvnim dm budou jen cw mapy.

Eidam
13-04-13, 22:23
Dík ;)