PDA

Zobrazit normální verzi : Metin2



SudHowen
26-07-11, 23:10
Zkuste zahrát : www.metin2.cz

Ukázky z hry

http://www.youtube.com/watch?v=crQkXb17tos
http://www.youtube.com/watch?v=MivAmQfftn8&feature=related

Shinigami
26-07-11, 23:12
Tohle je dobra nuda. Asi hodinu som vydrzal hrat Metin. To uz radsej WoW, ale na Kotelnu to stale nema :)

Ryukyza
26-07-11, 23:18
Nevydrzel sem u toho ani 5m :D aion wow nebo l2 :D

vedouci venny
26-07-11, 23:21
Draxia.. Do lvl 53 to šlo jakš takš ninja co si budeme povídat eq celkem luxus.. Ale nakonec delete :)) Ganymade po non stop dni lvl 30 černolistky křupli na plus šest delete.. Momentálně vlastním na dvojke mentála drak plus osm fms plus devět atd.. Ale účet neaktiv..

SudHowen
26-07-11, 23:25
Draxia.. Do lvl 53 to šlo jakš takš ninja co si budeme povídat eq celkem luxus.. Ale nakonec delete :)) Ganymade po non stop dni lvl 30 černolistky křupli na plus šest delete.. Momentálně vlastním na dvojke mentála drak plus osm fms plus devět atd.. Ale účet neaktiv..

Tak to je pěkné.. :) Já hrával a sem tam zajdu na WAR... na Sioně Body war lvl 67..

InVitro
27-07-11, 13:41
To si radši zapař Baldura nebo DrD.

vedouci venny
27-07-11, 15:31
Hrával jsem sindicate jestli ti to něco říká :D Mentál 81 Body 86 Ninja blízko 83 a WP sura 77.. Jenže po jednom krásném večeru jsem byl bez věcí :D Do teď mám bugnuté skilly na Mentálovy takže taky nehraji teĎ smažím jen to csko

hopik
28-07-11, 13:38
děláte si asi prdel co?
Nejhorší MMORPG a vůbec Online hra co vůbec znam.. jedna z největších sraček.. další kokůtci se pokusej o napodobeninu L2/WoWka a nepovede se jim to ani z desetiny.. to samý 4Story, to radši ani nekomentuju.. jejich 1. pravidlo je věkový maximum - 10 let ;)
I CS 1.6 za 50 let bude furt oblíbenější než tyhle dvě pičoviny.. na který se za pár roků stejně zapomene ;)

Karl0s
28-07-11, 22:00
sou to dojný krávy vydělávající na českejch a slovenskejch dementech (velmi mladejch), cash shop přes sms protože k ničemu jinýmu se ty kidi nedostanou
nemá smysl se rozepisovat a rozčilovat, kdyby ty národy nebyly tak hloupý, tak nemaj šanci se s takovejma sračkama uchytit

vedouci venny
29-07-11, 11:27
To je ten důvod proč jsem skončil peníze netisknu a nejsem jako ta špička co jeden borec dávám příklad za tři měsíce do toho vložil 15tisíc.. Ale jiní to berou jako koníček.. Něco jako když někdo chodí ven na pivko zahrát si tenis a ták.. Někdo prostě s těma virtuálníma skolí nějaké monstrum nebo expí ono jako koníček kdy to borec počítal co to hrál asi tři roky říkal že do toho vložil nevím kolik ale že mu "ten" koníček vyjde na asi nějakých třicet korun denně takže je to pro něj dobrý než aby utratil třeba třikrát týdně 80kč za tenis a pak šel s přáteli na pivko.. Je to každého věc..

weip
03-08-11, 00:16
Fuj, hnus hra.

*Horna96*
25-08-11, 13:25
Fajneee hra ..... ale musíte hrát víc jak týden abyste tomu přišli na kloub..... Nyní hraju M2Syndicate ,M2Quadcore