PDA

Zobrazit normální verzi : Žádám o unban



MrPukaveC
01-04-13, 16:56
Dobrý den kotelno,
na začátek musím říct, že jste se tedy dost změnily a udělali pořádný skok dopředu od doby co mám ban. Rád bych nyní požádal o unban. Nemám poslední dobou moc nic na hraní a vy jste v counter striku byli vždy nejlepší :). Tehdy kdy jsem dostal ban jsem si myslel, že když zapnu WH jsem nějakej frajer, nyní již vím, jak je to směšné :). Ban mám již dost dlouho, proto doufám, že i se slibem, že již nikdy žádné cheaty a hacky nepoužiji [Musíte mi prostě věřit :)], že dostanu unban. Zde jsou informace o mém dřívějším banu :)


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 27961)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): PukaveC1
[AMXBANS] Tvuj nick: Player
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1967385411
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1967385411
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 82.209.9.182
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 82.209.9.182
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Montty non skill
[AMXBANS] Server: Kotelna - Aim | csko.cz (aim_headshot)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================

Hráč PukaveC. Kdysi věrný, potom blbý, teď doufající :).

Předem díky za odpověď. MrPukaveC

kashpi
01-04-13, 16:57
tak jo, budeme ti věřit. Pořiď si originální hru a můžeš tu zase hrát

Montty non skill
01-04-13, 17:00
Ban je skoro rok starý. Myslím, že ikdyž slibuješ, že už nezapneš, tak Ti prostě věřit nemůžeme. Jednou sji zapl, tak jak máme vědět, že se někdy zase nenecháš unést lepšími hráči a nezapneš...?

MrPukaveC
01-04-13, 17:03
Myslím že již ten rok nudy a bez CS je trest sám o sobě. A navíc, jsem o něco starší rozumnější, a když zapnu tak co? Co mě čeká? Zase BAN a myslíte že ho chci dostat znovu? :)

:moqq
01-04-13, 17:08
ok, mas unban.

april

MrPukaveC
01-04-13, 17:12
Sváty den Aprílu :). No hele páni adminové, s banem nic neudělám, proto udělejte co myslíte, ale říkám že nezapnu, tak nezapnu. Myslím že už mi ten countr i chybí. A jak už jsem říkal: "...a když zapnu tak co? Co mě čeká? Zase BAN a myslíte že ho chci dostat znovu? :) ". Na co by mi to bylo? :)

MrPukaveC
01-04-13, 17:18
Ban je skoro rok starý. Myslím, že ikdyž slibuješ, že už nezapneš, tak Ti prostě věřit nemůžeme. Jednou sji zapl, tak jak máme vědět, že se někdy zase nenecháš unést lepšími hráči a nezapneš...?

A ještě k tomuto, unést lepšími hráči? Já budu nejlepší :D. Ne, to byl vtip, ale já ž nechci BAN, již vím že to nestojí za to, hrát 2 h s WH a pak perma BAN... Zkuste to prosím ještě zvážit :).

kashpi
01-04-13, 17:26
tak když ti na CS tak záleží, tak si za 250kč kup originálku a je to

MrPukaveC
01-04-13, 17:39
Je mi skoro 16, nemůžu jen tak hodit 250 Kč za hru, kterou mohu hrát i zadarmo. Zkoušel jsem již přemluvit rodiče, avšak marně. Proto se obracím na tuto, nejtěžší cestu. Mě je jasné, že nedostanu unban jen když napíšu ať mi ho dáte, ale já nevím jak jinak vám mám dokázat, že chci být již jen váš hráč. Co třeba když si koupím VIP na dva měsíce? (60 Kč). Tato částka by pro mě šla a jsou to taky peníze, je to taky důkaz. Vím že se mi dá již těžko věřit, ale všichni se mohou napravit. Nejsem Jirkalol, nebo jak se jmenoval, který si hru koupil snad 10x :D.

MrPukaveC

kashpi
01-04-13, 17:41
60kč za VIP dáš...ban máš dlouho, a víš, že přes Vánoce se dalo CS sehnat za 50kč? Často byla sleva a docela velká, mohl si ji využít

MrPukaveC
01-04-13, 17:57
60kč za VIP dáš...ban máš dlouho, a víš, že přes Vánoce se dalo CS sehnat za 50kč? Často byla sleva a docela velká, mohl si ji využít

To jsem neviděl, o vánocích jsem měl zlomenou ruku. Nyní slevy nejsou a pokud se žádná neblíží... :/. A 60 Kč je proti 250 Kč o něco více méně, to uznejte. Já už prostě nevím co mm říct, chci hrát, chci hrát zase s vámi, užívat si s Kotelnou. Býval jsem tam každý den, skoro celou dobu, co jsem byl na PC. Prostě jsem doufal, že si ještě dnes zastřílím, neboli spíše "zafurienuji" :D.

MrPukaveC
01-04-13, 18:23
Prostě to nechci jen tak vzdát, chci hrát, ale originálku prostě koupit nemohu. Těch 60 Kč se prostě ještě někde zamluví, ale 250 Kč to už je fakt moc. Cheaty už nikdy nezapnu a pokud zapnu tak jsem maximální idiot a toto celé bych dělal zbytečně. Nechci se vtírat, nechci být výjimkou. Nechci již nikdy dostat BAN. Chci být jeden z vás. Chci hrát na Kotelně. Chci být zase jeden z vašich. Chci zase každý den přijít domů, zapnout CSko a pozdravit kámoše z Cska, zahrát s nimi dobrou nebo i špatnou hru, nebo jen tak pokecat, trávit tady čas. Chci již být normálním hráčem. V to přísahám.

Admini, vím že je to již asi dětské a trapně, ale prosím, dejte mi Unban, klidně mě třeba sledujte, ale přísahám, cheaty nikdy!

MrPukaveC

ZEUS
01-04-13, 18:28
Prostě to nechci jen tak vzdát, chci hrát, ale originálku prostě koupit nemohu. Těch 60 Kč se prostě ještě někde zamluví, ale 250 Kč to už je fakt moc. Cheaty už nikdy nezapnu a pokud zapnu tak jsem maximální idiot a toto celé bych dělal zbytečně. Nechci se vtírat, nechci být výjimkou. Nechci již nikdy dostat BAN. Chci být jeden z vás. Chci hrát na Kotelně. Chci být zase jeden z vašich. Chci zase každý den přijít domů, zapnout CSko a pozdravit kámoše z Cska, zahrát s nimi dobrou nebo i špatnou hru, nebo jen tak pokecat, trávit tady čas. Chci již být normálním hráčem. V to přísahám.

Admini, vím že je to již asi dětské a trapně, ale prosím, dejte mi Unban, klidně mě třeba sledujte, ale přísahám, cheaty nikdy!

MrPukaveC

Jedno ti poradím, jestli chceš mít dobré stáří, tak si šetři už teď :) jinak ve stáří budeš mít velký kulový.

Dal bych mu podmínku s tím, že pokud udělá nějakou hovadinu, tak automaticky perma

MrPukaveC
01-04-13, 18:35
Klidně i s třiceti podmínkami, chovat se slušně umím, když mě nikdo nevyprovokuje a cheaty již nikdy!!

A pokud mě tedy dáte Unban, jdete někdo zahrát? Již jsem dlouho nehrál :D. :).

(Upraveno)

:moqq
01-04-13, 19:00
nemůžu jen tak hodit 250 Kč za hru, kterou mohu hrát i zadarmo

Ber to tak, ze na Kotelne ji zadarmo hrat nemuzes. Pises, ze je to pro tebe strasne dulezity, ale soucasne vidim, ze kvuli tomu nezajdes na 3-5 hodin na brigadu a CS si koupit.

MrPukaveC
01-04-13, 19:07
Ber to tak, ze na Kotelne ji zadarmo hrat nemuzes. Pises, ze je to pro tebe strasne dulezity, ale soucasne vidim, ze kvuli tomu nezajdes na 3-5 hodin na brigadu a CS si koupit.

Je mi 16, bydlím s rodiči a studuji. Za 1. Brigádu nemůžu dělat - je to v mojem věku nelegální a za 2. Já mám 250 Kč, ale rodiče mi nedovolí je strčit do této hry, když ji mohu hrát i zadara, to je ta smůla :/.

Montty non skill
01-04-13, 19:09
Nerad řeším věci takového formátu přes PM neveřejně, takže tohle z PM:



Ahoj, rád bych, aby jsi se ještě koukl na to moje téma, kde žádám o Unban. Rád bych, aby jste to ještě zvážili, 250 Kč opravdu nemohu. Nechci již sedět doma a nudit se nudou. Chtěl bych zase hrát s vámi. A cheaty? Myslíte že chci zase Ban?

MrPukaveC
Bohužel, ub dostaneš jen tak, že si koupíš steam. Jiná možnost není. Tohle je jediná šance kdy opět můžeš hrát na kotelně a važ si jí. Pokud by jsi cheatoval i se steamem, tak už ti žádný ub nedáme.

MrPukaveC
01-04-13, 19:10
Jasně v pohodě, jen se mi zdálo že už toto téma neřešíš a jako autor mého Banu jsem chtěl, aby jsi se na to podíval :).

MrPukaveC
01-04-13, 19:15
Avšak kdybych si měl koupit origoš, potřebuji steam že?

Slunicko
01-04-13, 19:30
Já bych mu šanci dal :)

Montty non skill
01-04-13, 19:38
Jo, když koupíš originálku, máš steam. Šanci má, jinou nedostane. Téma jsem neřešil, protože tu není co řešit.

MrPukaveC
01-04-13, 19:43
Okey, kouknu ještě raz na to a uvidím. Tak snad někdy :).

MrPukaveC
01-04-13, 20:09
Tak jsem koukal, a jak koukám, tak nedokoukám. Které že to CSKO si mám pořídit? :D. Asi to mám pokažené, nebo nevím, protože 1.6 tam najít nemohu :D.

Nebo respektive, které CS si mám koupit, abych mohl hrát u vás.. :)

Krispo
05-04-13, 19:24
Tady přes účet, paypal, paysafecard (http://store.steampowered.com/app/10/?snr=1_)
A
Tady přes mobil (http://smskey.cz/kategorie/counter-strike)

MrPukaveC
06-04-13, 14:04
Nechci zase dostat BAN, ale chci být fér. Nainstaloval jsem si Steam. Přidal jsem si mezi oblíbené CSKO a můžu hrát na kotelně, pokud je to chyba, tak se omlouvám, ale pokud jste mi dali Unban, tak vám moc děkuji! Jinak, je to útěcha zase hrát s hráči a ne s boty, kteří mě nejsou schopni zabít ;).

MrPukaveC
06-04-13, 14:18
Ale také bych rád zůstal "volně přístupný" :D.