PDA

Zobrazit normální verzi : UnBan - Silv3



Next
01-04-13, 19:52
Dobrý den kotelna rád bych požádal o Unban zde je konzola.
Moc prosím o Unban, ja vím je to hodně starý ban ale už se velice nudím a Kotelna byla a pořad je a bude mít pořád nejlepší servery.

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 37599)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): Next
[AMXBANS] Tvuj nick: Next
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:414767574
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_ID_LAN
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 194.228.128.102
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 194.228.128.102
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: sILV3
[AMXBANS] Server: Kotelna - Superhero 2 (maxlvl 15) | csko.cz (de_rats3_2002)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================

matis
01-04-13, 21:16
Ahoj, zial UB necakaj, ban je dost stary, admin uz demo nebude mat....zahras si jedine s originalkou...sorry

Next
02-04-13, 09:01
Aha tomu rozumím ale pokud ja vím jaá si tu kupoval VIP a s toho sem nic neměl tak k čemu sem si ho pak kupoval?
Taky už je to hodně dlouho ale kupoval sem si ho a vy jste mi na to odpověděli že mám další BAN tak co si mám myslet?

matis
02-04-13, 09:41
Preco si potom pouzival hacky? v pravidlach je jasne napisane, co je zakazane a cheaty patria k tvrde trestanym pravidlam....zial nemal si zapinat

Next
02-04-13, 09:45
Však sem je ani 1 nezapl a pak mi to napsalo you are banned from this server a kdyz sem si to kupoval byla noc a kdyz sem sel rano tak se mel zase ban ja si nato moc dobre vzpominam a jeste k tomu banu si to moc dobre pamatuju dejte mi Unban dejte na tom serveru mapu kde sem dostal ban a vysvetlim to to bylo vazne omylem

matis
02-04-13, 09:54
a kde si bol doteraz? no az po pol roku si si vsimol, ze mas ban?

admin demo uz nema a v pravidlach je, ze si mas o UB ziadat najneskor do mesiaca, tym padom u teba UB neni mozne...kup si originalku a skus to bez hackov

Next
02-04-13, 10:00
Ale ja sem Unban zasílal ale nikdo na něj neodpovídal a navíc vím že mám ban ale zato nemuzu to byla opravdu nahoda

matis
02-04-13, 10:07
Ano? a pod akym nickom a kde si tu ziadost o UB vtedy posielal?

Next
02-04-13, 10:10
To uz nwm to uz je davno ale poslite nejaky server kde je de_rats_1337 a ja vam ukazu jak to bylo vy si myslite ze sem mel WH ze sem dal za sebou 4HS ale videl jsem 1 tak strilim a zabiju 4 a dostanu ban tak jako kotelna je dobra a proto si myslim ze to mam omylem

matis
02-04-13, 10:15
pol roka sa ti zda davno nato aby si si pametal ci si tu ziadal o UB? a nebolo to na inom serveri? :D:D

Pozri kup si originalku v akcii za 3 eura a nemoze sa ti to stat ak budes hrat cisto....

Next
02-04-13, 10:21
ne ja to pochopil tak ze zazadam o UB a budu cekat tak sdm napsal a cekal

matis
02-04-13, 10:25
Cakaj dalej...UB nebude, nemal si cheatovat...dovi dopo

Next
02-04-13, 10:26
ale ja se necheatoval to byla jen nahoda

Slunicko
02-04-13, 11:18
Unban nebude, žádost o unban se má podat maximálně do jednoho týdne, pak už admin může demo vymazat, jediná možnost ej pořídit si originální hru, to je vše, měj se fanfárově a ahoj.