PDA

Zobrazit normální verzi : chci zažádat o prava a nejde to



monster killer row furien
01-04-13, 21:01
chtel bych byt adminem ale nemuzu zazadat protoze mi t pise ze si musim nejdriv precist pravidla tak sem je precet ... zasel sem spatky na prava a furt se mi to tam psalo nevim co s tim mam delat doufam ze mi poradite ... jinak sem se pokusil zazadat norm. na "Dotazy" a vypadalo to nejak takle: ...muj nick na csku: {Monst3r : Killer}>Row< Fur:en
moje SteamID: VALVE_0:0:555887579
moje IP adresa: 217.75.223.3
je mi : 14 let
chtěl bych být adminem na serveru : Furien
prohřešky : dostal sem nedávno jeden ban za kemp od mr.brown který sem ani nedělal
proč bych mněl být adminem: Na csku uz mam velky skusenosti hraju ho uz asi 3 mozna 4 roky .. teda ne na kotelne ale hral sem na GAMESITES uz mne to tam nebavilo a presel sam na tento portal. Myslým že na tomto serveru neni moc adminu a vidim ze kazdej patej cheater nedostava ban Př: (Uz nekolikrat sem dostal od ruzných hracu treba Hedu skrz zed a nebyly potrestani.)Na servru furien patrim mezi top40.
Uz hodnekrat sem nahlasil spoustu hracu ktery napriklat cheatujou nebo maj az moc velky kempy apd. a dostaly ban.
kdybych se stal adminem nešel bych na to banovani hnedka takhle zhurta ale postupne. nejdrive bych se pred banem radil s ostatnimi adminy.sem mezi hraci dost znami a oblibeny a sem vzdi mezi prvnima v tabulce.
Doufam ze mi v mé zádosti výhovýte a co nejdříve se mi ozvete moc vám děkuji a omlouvám se za chyby v y,z protoze sem z cska zviklej na anglickou klavesnici.... zatim naschle

nFko^
01-04-13, 21:03
Nábor je uzavřený :)

nFko^
01-04-13, 21:04
Tak to mně dostalo :DDDDDD : Dostal sem ban nedávno od Mr. Browna :D....Ten je admin od dneška :DD

Charon35
01-04-13, 22:40
Aj tak nemáš steam.