PDA

Zobrazit normální verzi : JailBreak 4



Strany : [1] 2

openkill
02-04-13, 16:46
Čabas lidi z kotelny chtěl bych se zeptat, zda by nešel udělat JailBreak 4, jelikož v odpoledních hodinách je prakticky vždy plný a opravdu nikdo neni zvědavý na 30 lidi na jednom serveru. Díky moc za odpověd s pozdravem openkill :)

Mr.Brown
02-04-13, 16:53
Pro, ale doufám, že kvůli tomu nerozdáte zase 4 spešly, je jich tam dost.

Grakon2702
02-04-13, 17:07
Jsou tam tři servery. Já jsem taky pro, ale s tím, že by ten 4. byl jenom pro steam hráče!

Volume
02-04-13, 17:13
Big souhlas ! :)

slepice
02-04-13, 17:57
Jailbreaků je víc než dost, 3 úplně stačí.
Ale možná by se ten 4 mohl udělat přece jenom jsou v poslední době dost přeplněný. (:(

Hele a proč jen pro steam hráče ? Tohle je NS/Steam portál ať je hezky pro všechny.

Charon35
02-04-13, 18:30
Jailbreaků je víc než dost, 3 úplně stačí.
Ale možná by se ten 4 mohl udělat přece jenom jsou v poslední době dost přeplněný. (:(

Hele a proč jen pro steam hráče ? Tohle je NS/Steam portál ať je hezky pro všechny.

Aby si mohli zahrať aj steameri bez toho, aby museli downgradovať steam.

Som za ale jedine za JB4 Steam only.

Gipsy.
02-04-13, 18:44
Kto tam bude hrat na steam only ? pár adminov a pár hráčov.Ak sa bude robit tak nech da max 16slotov.. Viac sa neoplatí.

Grakon2702
02-04-13, 18:48
Stačí jenom jeden server pro steamaře. Na NS tam jsou 3 servery. A lepší je to právě i o méně hráčů, protože jednak nebudou časté spoury a jednak bude ta hra kvalitnější, protože ti, co si tu hru koupili si ji váží :P.

Gipsy.
02-04-13, 18:56
Nj,ale kotel bude mat viac práce. Nakoniec sa to ani nespraví ;-)

nFko^
02-04-13, 19:35
Já nechápu, proč všichni chcete jen pro steam hráče, toto je portál pro všechny hráče a Jailbreak si chtějí zahrát všichni a to že třeba admini se kterýma je na JB největší sranda, budou hrát jen na Steam serveru, občas zajdou na normal.Já vím že mně sem napíšete že admini budou chodit na všechny servery ale určitě si radši zahrajou s hráčema nad 14 let.Já bych tam dal prostě Jailbreak 4 pro nonsteam aj steam hráče, protože Jailbreak je ted dost hranej server.Já si stejně budu kupovat Steam ale pro ostatní hráče by to bylo lepší.

Tupelko
02-04-13, 19:41
Ja bych byl pro a dal bych to pro steam i pro ns :)..Ale to záleží na Kotlovi :)

CeRtiK
02-04-13, 19:48
Já nevím jak vy....ale klidně ať je 4 server ale pro ns i s :)

Grakon2702
02-04-13, 19:58
Diskriminace steam hráčů....

Mr.Brown
02-04-13, 20:28
Diskriminace steam hráčů....
Spíš ns hráču,ne? Jinak, charone, já neslyšim ani steam hráče, takže bych to dal ns/steam normalka.

Baron
02-04-13, 20:47
Hraji zde asi měsíc, ale byl jsem na jail serverů jednu dobu často docela mě ten mód přestal bavit když slyšíte ty 8 leté děti mluvit do toho mikrofónu, tak to se opravdu nedá myslím že kdyby se udělal steam Jail server tak by to docela šlapalo, vem te si že větší polovina na JB serverů je nonsteam. Já jsem určitě pro.

Burton
02-04-13, 21:26
Server by sa určite hodil, a to so steamom je dobry napad :) určite za

!!LOGIC!!
02-04-13, 21:29
JB4 only steam by byl TOP.

Kikuska
02-04-13, 21:31
Only steam by byl fajné. :O :)

Cream.
02-04-13, 21:33
Aspoň na skúšku a kebiže tam nechodí skoro nikdo rozšíriť na ns..

Trenky :)
02-04-13, 21:34
Pro

Toy
02-04-13, 21:35
Only steam je podle mě hodně dobrý nápad, jsem rozhodně za :)

Grakon2702
02-04-13, 21:38
Spíš ns hráču,ne? Jinak, charone, já neslyšim ani steam hráče, takže bych to dal ns/steam normalka.

Spíš NS? Kotelna má +/- 60 serverů na NS/S. My chcem jediný server, který by byl jen only Steam, jenom jeden jediný, který by i vyřešil problém s hlasem u S hráčů. Tento návrh jsem tu dal již kdysi dříve, ale teď tu máte důkaz, že server pouze na only Steam tu je více ohlasů. Když už tu hru mám koupenou, tak využívám všechny možnosti.

adam25
02-04-13, 21:41
Klidně steam i ns,ale určitě udělat Jb 4.Myslim si, že když bude jen pro steam hrače tak to bude většina ns hráču brát jako diskriminaci!!Připravte se, že si bude hodně malých dětí stěžovat :)

Mr.Brown
02-04-13, 21:43
Spíš NS? Kotelna má +/- 60 serverů na NS/S. My chcem jediný server, který by byl jen only Steam, jenom jeden jediný, který by i vyřešil problém s hlasem u S hráčů. Tento návrh jsem tu dal již kdysi dříve, ale teď tu máte důkaz, že server pouze na only Steam tu je více ohlasů. Když už tu hru mám koupenou, tak využívám všechny možnosti.
Já to pochopil v jiným smyslu. Jinak pro :D

Grakon2702
02-04-13, 21:45
Klidně steam i ns,ale určitě udělat Jb 4.Myslim si, že když bude jen pro steam hrače tak to bude většina ns hráču brát jako diskriminaci!!Připravte se, že si bude hodně malých dětí stěžovat :)

Opět a zase. Kotelna má +/- 60 serverů na ns/s a my chcem jenom jediný server na S, který je tu opravdu potřeba pro ty, co si tu hru zakoupili a mají o ní zájem hrát. Když tu budou děti zakládat nové topiky s jedním a tím samím, tak se asi gord budou mazat. Je to práce správců fóra.

Zoyer
02-04-13, 22:38
Jsem pro steam. Konečně bych si mohl zahrát JB bez toho aby mě tam někdo sral nebo byl neschopnej simon

Charon35
02-04-13, 22:48
Hlavne že 80% postov ani nevedia o čom to je. NS+Steam je blbosť, lebo Steameri po update nepočujú NS, takže by to bolo zas len NS JB. Ale teraz neviem ako to je s tým, či sa vlastne počujú steam a steam hráči.

Svaciik
02-04-13, 22:53
Timhle to začne. Jeden server only steam. A postupem času druhej. A za chvilku tady budete mít STEAM portál. Nemyslim si že je to dobrej nápad. To že máte steam je sice pěkné. Ale nedělá to z vás víc než jsme my. Max tak t o že jste dali peníze za to aby jste mohli říkat "Já jsem velký steamer" , CS 1.6 je z velké části založená právě na NS. A proč? Protože dneska už si to každej dovede stáhnout. A od toho tenhle portál je. Aby se tu hrálo všechno dohromady.

PS: Nechtěl jsem nějak urazit "STEAMERY" , je to můj subjektivní názor.

Charon35
02-04-13, 23:07
Timhle to začne. Jeden server only steam. A postupem času druhej. A za chvilku tady budete mít STEAM portál. Nemyslim si že je to dobrej nápad. To že máte steam je sice pěkné. Ale nedělá to z vás víc než jsme my. Max tak t o že jste dali peníze za to aby jste mohli říkat "Já jsem velký steamer" , CS 1.6 je z velké části založená právě na NS. A proč? Protože dneska už si to každej dovede stáhnout. A od toho tenhle portál je. Aby se tu hrálo všechno dohromady.

PS: Nechtěl jsem nějak urazit "STEAMERY" , je to můj subjektivní názor.

Čo to tu tlacháš od veci. Pokusy o only steam server tu boli už dávno, ale ako vidíš nedopadlo to úplne najlepšie. Prečítaj si čo píšem hore. Keby nebolo toho blbého updatu na steame, tak by to ani nikto neriešil. Tu sa chce prráve vyhovieť tým, ktorí majú steam bez downgradu. navyše keby nebolo originál "steam" csko, nebolo by NS, tak čo bolo skôr... Nikto sa tu nevyvyšuje nad NS hráčov, len chceme vyhovieť aj iným.

Ridik :D
02-04-13, 23:14
to si nikdo z vas enumi dat old pack ? D:

Zoyer
02-04-13, 23:40
já ho mám, ale JB nehraju jen k vůli těm děckám a myslím si, že nejsem jedinej kdo to k vůli nim nehraje. Proto si myslím, že je to dobrý nápad s tim steamem. Konečně bych si zahrál normální JB a ne to, že jsem mrtvej každé kolo k vůli po*ranému děcku které nadržuje svému kamarádovy a proto radši zabije mě, ikdyž jsem skočil dávno před ním, ale to sem nepatří.

Charon35
03-04-13, 15:18
to si nikdo z vas enumi dat old pack ? D:

Ja nechcem ten oldpack a kazdu chvilu odklikavat chybne hlasky z cska a windowsu! :wall:

slepice
03-04-13, 15:40
Hele ale Charone i kdyby Steamáci slyšeli steamaky tak Steamáci nemůžou mluvit zní jako když mlátíš do zapnutý pračky.

Baron
03-04-13, 16:17
Jakože já si osobně myslím že nic takového nebude. Byl bych pro steam, ale když to tak posrali tak nic s toho nebude.

nFko^
03-04-13, 17:32
Ale vždyt tolik steamaku hraje JB, bez jakéhokoli probému. Tak to asi musí jít nějak nastavit když někteří tam hrají.

Gipsy.
03-04-13, 17:34
Dá sa spravit downgrade ale niékomu sa nechce ;-)

nFko^
03-04-13, 18:13
Ono je snažší napsat na forum aby Kotel měl další práci o JB4 jen pro steam hráče, tak si ten downgrade snad můžou opravit ne ? Nebo je to tak težké ? Neřekl bych...

Gipsy.
03-04-13, 18:40
Chápeš že niekomu sa nedá spravit ? Bud mu naskakuje niaky error atd.. :-(

Shinigami
03-04-13, 18:55
Ten JB 4 by bol dobrý, ale určite nie only steam. Dobrý by bol len preto, že hrať JB v 30 ľuďoch je meganuda. Keď Vás zabijú na začiatku kola čakáte 20 minút, druhé kolo dostaneš FK a môžeš sa rovno odpojiť. Takže spraviť JB 4 a všetky sloty dať na 20, max. Na JB som dlho nehral, je to tým steamom, som moc lenivý dať old pack. Navyše ma odradzuje to, že keď sa tam pripojím, tak nemám šancu ustrážiť 29 ľudí. Všetci plačú, že dostali FK, proste ma to nebaví riešiť. Keď ten FK vidím tak je to iné, ale keď T začne spamovať FK a ja sa opýtam " kto ti ho dal?" a jeho odpoveď je "CT", tak mám sto chutí mu dať ban za demenciu.

vikernes
03-04-13, 19:04
Naprosto souhlasím se Shinigamim..Proto jsem PRO JB4.:)

openkill
04-04-13, 01:00
Uvědomuje te si, že když Kotel udělá JB4 pro STEAM lidi tak tam budou chodit hlavně Admini, spešlové a na ostatní tři JB se vykašlou? Newim můj názor je, že by to mělo byt i pro NS :) ,ale můj názor je tady prakticky nulovej :D. S pozdravem openkill :)

nFko^
04-04-13, 07:15
Souhlas s openkillem

Ridik :D
04-04-13, 09:10
Hlavne že 80% postov ani nevedia o čom to je. NS+Steam je blbosť, lebo Steameri po update nepočujú NS, takže by to bolo zas len NS JB. Ale teraz neviem ako to je s tým, či sa vlastne počujú steam a steam hráči.

co sem tak sledoval tak myslim ze steam a steam hraci se nesjspi neslysi taky protoze jihlavak na mega pubu byl vzdy ukecanej a ted mu to nefaka takze jedine reseni jak se slyset bude asi old pack



Ja nechcem ten oldpack a kazdu chvilu odklikavat chybne hlasky z cska a windowsu!

tah laska se my povelda fixnout ale zaroven to fixlo i voice takze nic :D chce to zjistit primo kterej soubor zpusobubuje to ze nejde slyset voice pak by nejspis slo slyset a stacil by prepsat pouze jeden soubor :D


Ten JB 4 by bol dobrý, ale určite nie only steam. Dobrý by bol len preto, že hrať JB v 30 ľuďoch je meganuda. Keď Vás zabijú na začiatku kola čakáte 20 minút, druhé kolo dostaneš FK a môžeš sa rovno odpojiť. Takže spraviť JB 4 a všetky sloty dať na 20, max. Na JB som dlho nehral, je to tým steamom, som moc lenivý dať old pack. Navyše ma odradzuje to, že keď sa tam pripojím, tak nemám šancu ustrážiť 29 ľudí. Všetci plačú, že dostali FK, proste ma to nebaví riešiť. Keď ten FK vidím tak je to iné, ale keď T začne spamovať FK a ja sa opýtam " kto ti ho dal?" a jeho odpoveď je "CT", tak mám sto chutí mu dať ban za demenciu.

jak je mozne ze nemas sanci je ustrazit ? :D od toho mas 7 ct snad ne ? kdo se pohne kill prima cesta do boxu a mas T zredukovane na polovinu zakazes ruzne hovadiny a pak je pouze nachytat:mml:

Shinigami
04-04-13, 12:31
Myslel som to ustrážit ako admin. 8 T začne spamovať "FK FK FK FK FK FK". Ide o to, že nemáš šancu spozorovať, či mu ten FK naozaj niekto dal a keď aj si to všimneš, tak ešte kto mu ho dal. Keď to CT popre, tak je to slovo proti slovu a s tým už nic nespravíš. Preto si myslím, že je lepšie strážit 15 T a 5 CT, ako 25 T a 6 CT. Inak, ustrážit T ako CT je niečo iné a často to nezáleží len na tebe, ale na celom CT teame. Proste ma nebaví hrať na servery, kde je milion T a keď umreš, čakáš 20 minút. Naopak keď si CT a chceš ich zabaviť, tak ti všetci T začnú písať nech to už ukončíš. Príde mi to nepraktické. Slabší hráč nemá šancu si tam poriadne zahrať, lebo umre na začiatku a odpojí sa, keď vidí, že to kolo nemá konca lebo stále žije 20 T.

Ridik :D
04-04-13, 12:43
no vetsinou kdyz nekdo napise 5x po sobe FK tak keca to uz sem si temer v 90% pripadu overil a nekdy to je fk jen v tom ze simon neco nezakaze a nekdo kdo si to prebere v hlaveto udela ;)

Charon35
04-04-13, 15:00
co sem tak sledoval tak myslim ze steam a steam hraci se nesjspi neslysi taky protoze jihlavak na mega pubu byl vzdy ukecanej a ted mu to nefaka takze jedine reseni jak se slyset bude asi old pack

No tak to je potom v prdeli.

Gipsy.
04-04-13, 15:19
Steam hraci sa pocuju.Len ked ma niekto old pack a ten druhy steamak ma update steam tak ho nepocuje.

Ridik :D
04-04-13, 15:48
jak sem psal chtelo by to nejakym stylem zjistit kterej soubor to dela

brat brata
04-04-13, 17:15
Jb 4 by bol super aj pre steamerov pretoze mam steam je mi to uuuplne jedno ale ti admini to je pravda all by hrali steam vidim to jedine tak ze by sa tam prava davali znovu jednoducho Jb1,2,3 by mal svojich a SJb by mal svojich

Ridik :D
04-04-13, 18:58
to je blbost :D jeden admin sam na jeden server ? nebo jak si to myslel ? :D ja osobne hraju (kdyz hraju) tak pouze jb2

F:O:X
04-04-13, 21:25
Pro zavedení, ale spíš pro STEAM hráče.

slepice
05-04-13, 11:03
Pro zavedení, ale spíš pro STEAM hráče.

Ale chápeš že to ztrácí smysl jen pro steam hráče ? polovina má Oldpack, Navíc Steam hráči nejen že neslyší ale taky nemůžou mluvit chápeš ?
Zní to jako když vysypeš lentilky

Burton
05-04-13, 13:20
Steam server by bol TOP!!!

F:O:X
05-04-13, 13:59
Ale chápeš že to ztrácí smysl jen pro steam hráče ? polovina má Oldpack, Navíc Steam hráči nejen že neslyší ale taky nemůžou mluvit chápeš ?
Zní to jako když vysypeš lentilky

Ok, ale nebylo by to špatné jen můj názor.

slepice
05-04-13, 15:13
Klidně ať je only Steam ale musejí mít všichni old pack protože jinak se neuslyší, půlka hráču na steamu mají old pack a půlka mají upadate.

Ridik :D
05-04-13, 15:31
valve to proste dosralo :D

Ridik :D
06-04-13, 00:26
aviatik ma v jednom pravdu ze obcas to je opravdu tardbrejk :D

Shinigami
06-04-13, 01:52
Chcel som to vysvetliť normálne, ale vidím, že niektorý nechápu. Takže to napíšem na rovinu, only steam bude úplná pičovina. Bude tam hrať asi 15 ľudí +- a ako server kde bude najmenej bordelu tam bude určite najviac adminov. Zoberte si, že na tom servery by boli ľudia od 15:00 do 21:00. Potom by boli všetci steamaci na ns serveroch, pretože by ich nebavilo hrať sa vo 4 ľuďoch. Ak má byť only steam JB, tak som proti. JB4 by mal byť preto, aby si zahrali všetci hráči. Pretože na servery kde je 30 ľudí si moc nezahráte. Preto by som bol rád keby sa spraví JB 4 a zmenšia sa na všetkých serveroch sloty na 20. Za mňa je steam only zbytočná práca pre kotla. K tým kidom u CT, každý nejak začína, navyše to nieje až také hrozné ako voľakedy.

Charon35
06-04-13, 11:20
Až taká práca to zas nie je pre kotla. Navyše zabudate to, že tí admini čo tam chodia teraz majú oldpack, čiže so steamákmi bez neho by si nerozemeli, takže nechápem ten argument, že všetci admini by hrali tam. To je blbosť.

ZeMi7
06-04-13, 19:10
Nechal bych to i pro NS...
1.
Na tom 4. serveru, pokud by byl jen pro S, tak by tam hrali steamaci... Uz nyní je na 1,2,3 hodně dětí, a dokážete si představit, že jediný normální a starší lidi by odešli na steamswerver??? To by byla uplná (jak řiká Charon Šmoulaparty..) Tímpádem by si sice steamáci zahráli na svém serveru, a zase by pak byly furt prázdné ty ostatní 3 servery, protože by to ovládly klany jako např. Kinder Party :P

2.
Jsem pro zavedení 4. serveru, ale nechal bych to i pro NS verze... (abych z toho taky něco měl ;) :D )

Volume
06-04-13, 20:16
Přesně jak píše golega nade mnou.. všichni normální hráči s S by odešli na ten 4. JB a na 1, 2, 3 by byla jak psal "šmoulapárty" :D Já nemám STEAM, takže bych tam chcípl.. Ale díky bohu budu kupovat až dostanu od rodičů cash.. Ale pořád jsem pro NS/S server..

Charon35
06-04-13, 20:46
Ja hovorím úplny opak. Tak neviem kto z nás sa teraz sekol a nepochopil :D

Cream.
06-04-13, 20:54
Nechal bych to i pro NS...
1.
Na tom 4. serveru, pokud by byl jen pro S, tak by tam hrali steamaci... Uz nyní je na 1,2,3 hodně dětí, a dokážete si představit, že jediný normální a starší lidi by odešli na steamswerver??? To by byla uplná (jak řiká Charon Šmoulaparty..) Tímpádem by si sice steamáci zahráli na svém serveru, a zase by pak byly furt prázdné ty ostatní 3 servery, protože by to ovládly klany jako např. Kinder Party :P
A preto tam majú trpiet s deckami steamaci ? hmm.. čím ďalej tým viac to prestáva baviť steamarov kvoli nim..

Volume
06-04-13, 21:02
Nojo Zmrzko.. ale zase když se udělá jen pro Steamáky... tak v poho lidi bez steamu (Třeba Fizzy Bubble, yeTTy apod..) tam zůstanou s těma děckama, a ti si to myslím nezaslouží.. Ale zase je pravda že není problém koupit Steam, ale třeba Skunky, kterej je fakt v pohodě by asi na to STEAM cs neměl páč mu je 12.. Ale aspon má rozum narozdíl od jeho vrstevníků

Cream.
06-04-13, 22:53
ale pochop že nikoho nebaví sa tam hádať s deckami..a keď tam dávajú mfk,nemajú mic tak stačí napísať cez !

mrkev
07-04-13, 00:08
vytvorte steam server a bude tam 5 hracov.Bude aspon sranda

TEX
07-04-13, 09:21
Tak co tak to dejte pro Steam i NS ale stím že Steamaci tam budou mít přednost se připojit než NS, něco jako reserve slot pro steam, to si pak steamici nebudou moct stěžovat že se na serve nepřipojí kvůli NS a zároveň NS nebudou moct říct že je tu server na kterej oni NS nesmi...

Volume
07-04-13, 10:31
To co napsal TEX vskutku není špatnej nápad... Udělat server kde by Steameři měli přednost... Jako, jsem pro only S ale i NS/S, mě je to volný... hlavně at je konečně novej JailBreak.. v týdnu po škole (okolo 14hod..) jsou všechny Jaily plné a je tam doslova strkanice o místa...

openkill
08-04-13, 20:55
Šlo by to udělat třeba tak, že by ten JB4 byl pro NS i S, ale u CT by měli místo jen Steamaci? Řekl bych, že by to vyhovilo všem :).

Tupelko
08-04-13, 21:36
Šlo by to udělat třeba tak, že by ten JB4 byl pro NS i S, ale u CT by měli místo jen Steamaci? Řekl bych, že by to vyhovilo všem :).Sorry , ale tohle by byla blbost..Co kdyby tam nebyl ani jeden steamak?To budou zavřeni v cele?

vikernes
08-04-13, 21:47
Šlo by to udělat třeba tak, že by ten JB4 byl pro NS i S, ale u CT by měli místo jen Steamaci? Řekl bych, že by to vyhovilo všem :).

Sorry , ale tohle by byla blbost..Co kdyby tam nebyl ani jeden steamak?To budou zavřeni v cele?


Na tom něco bude :D:D:D

Eso./digl
08-04-13, 23:23
Velmi dobry napad openkill, urcite som PRO ale len pre Steam hracov, bude to tak lepsie.

karl0b
09-04-13, 00:45
Když se nechytl steam classic, myslíte si, že steam retardbrejk bude mít základnu hráčů, kteří tam budou v hratelnym počtu pravidelně docházet?

nFko^
09-04-13, 18:54
Noxiane ? Hraješ JB ? Neřekl bych, kdyby si viděl jak tam jsou plné servery lidí z toho čtvrtka steamaku. Já myslim, že by se chytil steam server. A jelikož budu kupovat Steam tak jsem PRO !

slepice
09-04-13, 18:56
lol Kastane .. Karl0s nejen že hrál tardbrejk ale taky tam byl admin tak drž hubu a krok...
Navíc má možná i pravdu když se nechytl Classic steam. (:

Bezdak
09-04-13, 18:59
Classic je jen jeden, jailbreaky jsou 3, ale stejně si nemyslim že by se to chytlo.

Charon35
09-04-13, 19:00
Classik a JB sú diametrálne odlišné módy s iným druhom hráčov. Neporovnával by som offroad s DTM.

EDIT: No hlavne je teraz otázne, čo zas porobí blbé valve a ich updaty.

slepice
09-04-13, 19:01
Jb 4 možná i jo ale only steam ne (:

nFko^
09-04-13, 19:29
Slepice ? Jakto můžeš vědět ? Ještě se to ani nevyzkoušelo a hned děláš závěry. A u Karl0se jsem jen myslel to, že Jailbreky hraje hodně lidí tak nevim proč by se to nemohlo chytnou. Nic víc jsem nenapsal.

slepice
09-04-13, 19:48
Já říkám proč dělat na Ns/Steam portálu Only Steam Server (: Zvlášť Jailbreak.

Charon35
09-04-13, 20:07
Počet hráčů: 28 / 28 JB2 práve teraz.
7 steamerov. Z toho 2 admini, 1 karlos a tuším 1 spešl. Čiže nám zostávajú 3 hráči.

JB3 Počet hráčů: 25 / 28 - 6 steam.
JB1 Počet hráčů: 27 / 28 - 0 steam.

Takže asi tak no. Škoda.

karl0b
09-04-13, 20:57
co je úlohou karlosů ve hře?

slepice
09-04-13, 21:38
možná by na to i lidi byli, příde na to jestli by tam chodily (:

Charon35
09-04-13, 22:00
možná by na to i lidi byli příde na to jestli by tam chodily (:

Všimol si si čo som tam postol? Z 80 hráčov 13 steamerov. Takže neviem kde si nabral to "možná by na to lidi byli". A kde sú teda? :D

@ karlos in da gejm.
http://1.bp.blogspot.com/_-_dStEZJLa4/TQq1iflQzHI/AAAAAAAAAPE/D45yVu7kE5w/s1600/trololo-lolo-trololo.jpg

slepice
09-04-13, 22:46
Hele já jsem od začátku pro ns/steam tak nevím co trolíš :D

Volume
10-04-13, 04:05
Tak co udělat JB4 only steam, a podle toho kolik by tam bylo průměrně hráčů uvažit o předělání na NS/S ? Vyhoví se (v podstatě) oběma stranám..

TEX
10-04-13, 13:57
JAJ, tak prostě server pro NS i Steam, s tím že Steamaci budou mít jakoby VIP slot, stějně předchozí návrh byl založen na tom aby vůbec nějákej server byl jelikož OBA TŘI jsou pořád plný ! ;)

Volume
10-04-13, 14:32
Souhlas.. at je ten server takovej nebo makovej či burákovej... at JE ! :D

PS/ Chtělo by to už vyjádření Kotla :)

Swagrid
10-04-13, 16:36
Souhlasím. :)

Trey
10-04-13, 18:32
To skor druhy dust2. Jailbreakov je uz dost

TEX
10-04-13, 19:32
rey^^;175120']To skor druhy dust2. Jailbreakov je uz dost

a tak openkil se ptal na JB :D

F:O:X
10-04-13, 19:34
Tak to jen zkusit. Může se přeci zrušit, když to tak nepůjde.
EDIT: myslim Jb4

yeTTy
12-04-13, 17:42
Vubeeec 3jb staci,ach open neco vymyslel :D

Swagrid
12-04-13, 18:16
Byl bych rád, kdyby se to alespoň ozkoušelo a později by se to v případě nezaplnění smazalo. (Mluvím o serveru)

Eso./digl
12-04-13, 21:14
Ja to vidim skor tak ze spravenie 4jb by urcite zabralo kotlovy dost prace a podla mna neni situacia az taka kriticka aby sa ten 4jb robit musel :) Vzdy ked si idem zahrat tak sa tam dostanem a ked nie tak som tam hned za 5 minut a to sa da vydrzat :P . Cele sa mi to zda ako zbytocnost.

heilig
17-04-13, 18:37
Aby si mohli zahrať aj steameri bez toho, aby museli downgradovať steam.

Som za ale jedine za JB4 Steam only.

jj presne s tým súhlasím :D :D :D

heilig
17-04-13, 20:59
Hraji zde asi měsíc, ale byl jsem na jail serverů jednu dobu často docela mě ten mód přestal bavit když slyšíte ty 8 leté děti mluvit do toho mikrofónu, tak to se opravdu nedá myslím že kdyby se udělal steam Jail server tak by to docela šlapalo, vem te si že větší polovina na JB serverů je nonsteam. Já jsem určitě pro.

lepšie by som to ani ja nenapísal aj teraz pred chvílkou som odiešiel bo 9 ročné decko tam killoval len tak že si sa naho "špatne pozrel" pritom ho každý počúval a to bol fakt im hovadini kázal !!!! ja chcem steam JB ak by sa hlasovalo som za !!!!!!

Gandalf
17-04-13, 21:08
to že řešíte jestli to bude jen pro S nebo pro obojí je uplná HOVADINA jistě JB4 by byl super ale jen pro S ? přemejšlíte u toho ? někdy je lepší hrát s NS nebo s těma co vlastní S protože se občas chovaj jak hovada na tom není co řešit prostě jsem pro ale aby to bylo stejný jak předchozí JB třeba přidat jen pár map aby se to od toho krapet lišilo

openkill
19-04-13, 01:51
JB4, nový mapy a co si myslíš gandalfe, že Kotel je superman? :D Bohatě by stačilo JB4 :)

Grakon2702
19-04-13, 07:48
Kotel ne, ale je tu spousta jiných hráčů, kteří s map editorem umí :P.

Joseph
19-04-13, 15:37
Timhle to začne. Jeden server only steam. A postupem času druhej. A za chvilku tady budete mít STEAM portál. Nemyslim si že je to dobrej nápad. To že máte steam je sice pěkné. Ale nedělá to z vás víc než jsme my. Max tak t o že jste dali peníze za to aby jste mohli říkat "Já jsem velký steamer" , CS 1.6 je z velké části založená právě na NS. A proč? Protože dneska už si to každej dovede stáhnout. A od toho tenhle portál je. Aby se tu hrálo všechno dohromady.

PS: Nechtěl jsem nějak urazit "STEAMERY" , je to můj subjektivní názor.

Ja som tiež nsák, ale bol by som pre only Steam server a nebolo by odveci keby sa v budúcnosti spravil aj nejký dust2only S, a to už by som ho kupoval hneď lebo by tam aspon nebehalo 5. zapatých deciek.... A človek by si tu hru vychutnal určite viac ako keď ťa niekto "náhodou" predieruje.
A vieš prečo je tak vela nsákov ? lebo je lepšie si stiahnuť wh ako dostávať od steam hráčov hlavu. Ale to zase krivdím ns hráčom lebo je veľa nsákov ktorý vedia. Ale vačsinou keď vedia tak si kupia steam a posunú sa.

Fail.
19-04-13, 19:48
Jsou tam tři servery. Já jsem taky pro, ale s tím, že by ten 4. byl jenom pro steam hráče!
Ty si niaky vtipný človek ne?,polka hráčov na jb je NS (bez urážky) .... DIS LIKE.

Fail.
19-04-13, 19:50
Na forume sú skoro samí S. hráči tak tu davajú samé PRO,ale nekedy myslite natých čo steam nemajú moj názor

Zoyer
19-04-13, 19:51
Ty si niaky vtipný človek ne?,polka hráčov na jb je NS (bez urážky) .... DIS LIKE.

kdy naposledy byla na JB polovina hracu se steamem ?? max 1/3 na jednom serveru sou steamaci...

Trey
19-04-13, 20:20
61 serverov je pre NS hracov....

The Frisco
19-04-13, 21:46
Na forume sú skoro samí S. hráči tak tu davajú samé PRO,ale nekedy myslite natých čo steam nemajú moj názor

Ti co steam nemají, mají ostatní 3 servery, to je málo?

Jsem taky pro steam jail break.

Toreto
19-04-13, 22:12
Taky pro Steam.

Ridik :D
19-04-13, 22:41
ano fiur to vystihl na serveru nejsou steamaci protoze se jim nejspis nechce poslouchat deti jak tam pistit do mikraku ja bych ten steam nedelal ani pro steam ani pro nonsteam udelal bych ho 18+

heilig
20-04-13, 00:35
jednoznačne som pre Steam JB bo od kedy chodia deti na JB serveri tak ma to prestalo baviť !!!

Eso./digl
20-04-13, 10:50
Na forume sú skoro samí S. hráči tak tu davajú samé PRO,ale nekedy myslite natých čo steam nemajú moj názor

A tie 3 JB co su aj pre NS ti nestacia?

Eso./digl
20-04-13, 10:52
ano fiur to vystihl na serveru nejsou steamaci protoze se jim nejspis nechce poslouchat deti jak tam pistit do mikraku ja bych ten steam nedelal ani pro steam ani pro nonsteam udelal bych ho 18+


A ako by si si to predstavoval? Ako by si zistil ze typek nema 18 ale 17? :)

Leryx
20-04-13, 11:37
No super, 18+, ještě lepší nápad, to tam budou stabilně max 4 lidi. Řekni mi, kdo starší 18-ti let hraje JB? Fajn, znám takové 4 lidi, ale všichni jsou admini, a to je asi tak všechno...

Eso./digl
20-04-13, 11:43
No super, 18+, ještě lepší nápad, to tam budou stabilně max 4 lidi. Řekni mi, kdo starší 18-ti let hraje JB? Fajn, znám takové 4 lidi, ale všichni jsou admini, a to je asi tak všechno...


Cista pravda :) ale kebize sa to spravy pre 18+ mozno by sa stal zazrak a zacaly by tam chodit aj dospely :)

Leryx
20-04-13, 11:47
No dospělí vážně nemají nic jiného na práci než poslední reakce na skok.

Ridik :D
20-04-13, 12:07
ok 16+ tim padem se vylouci deti ktere na csku nemaji co delat :D protoze csko je od 16 :D

Swagrid
20-04-13, 13:26
Věkové omezení? Blbost .. vznikaly by zmatky a banovalo by se každou hodinu ..

Eso./digl
20-04-13, 13:31
ok 16+ tim padem se vylouci deti ktere na csku nemaji co delat :D protoze csko je od 16 :D

S tymto uplne suhlasil.. najvacsi problem su v podstate tie deti a tych 16+ by bolo idealne :)

Eso./digl
20-04-13, 13:32
Věkové omezení? Blbost .. vznikaly by zmatky a banovalo by se každou hodinu ..

Myslim ze pre teba to je blbost ked nemas ani 14 ale pre tych starsich je to rozhodne good idea.

Ridik :D
20-04-13, 14:02
na serveru kde by byli lide 16+ by byl daleko vetsi poradek a lidi kteri to csko uz hraji chvili

ImGustak
20-04-13, 14:10
Vím, že můj názor nemá moc velký význam, ale myslím si že by se to mohlo dát aspoň od těch 14+. V těch 14 už tam je hodně hráčů co má rozum.. A celkem mě zajímá jak chcete zjistit jakému hráči je kolik let :)

Eso./digl
20-04-13, 14:20
Vím, že můj názor nemá moc velký význam, ale myslím si že by se to mohlo dát aspoň od těch 14+. V těch 14 už tam je hodně hráčů co má rozum.. A celkem mě zajímá jak chcete zjistit jakému hráči je kolik let :)

Ano niektory tam maju v tych 14 rozum ale vacsina ani nie :) A da sa to zistit priblizne podla hlasu.. hned pocujes ci to ma este upistany hlas alebo to teprv mutuje :P

Swagrid
20-04-13, 16:13
Neříkám přímo že je to špatnej nápad, ale muselo by se to často hlídat hned po spuštění serveru, protože nikdo by nevěděl že je to server např. 14+

Eso./digl
20-04-13, 16:57
Neříkám přímo že je to špatnej nápad, ale muselo by se to často hlídat hned po spuštění serveru, protože nikdo by nevěděl že je to server např. 14+

No to mas pravdu.. je to strasne zlozite az moc.. :) asi by bolo proste najlepsie spravit 4jb cisto Steam a bolo by po probleme lebo steam si deti nekupuju... :P dufam :D

Eust.
20-04-13, 17:07
na serveru kde by byli lide 16+ by byl daleko vetsi poradek a lidi kteri to csko uz hraji chvili

Pro,žádné 14-ti leté.

Matul
20-04-13, 17:08
nevim, co tu furt resite. i kdyz udelate jb server 4 a to pro steam hrace nebo bez steamu, nikdy uz ten jail break nebude takovej, jako byl pred rokem.
uprimne... momentalne stoji jail break za totalny hovno.

Leryx
20-04-13, 18:57
Ano niektory tam maju v tych 14 rozum ale vacsina ani nie :) A da sa to zistit priblizne podla hlasu.. hned pocujes ci to ma este upistany hlas alebo to teprv mutuje :P
No to je bohužel velice nespolehlivá metoda. Kupříkladu náš učitel na biologii (30+- let) má taky ještě občas problém, že mu přeskakuje hlas :D :D

Toy
20-04-13, 19:01
Soudit věk podle hlasu je pi**vinka jak ochrnutý plavčik :D

Grakon2702
20-04-13, 19:14
Jeden jediný můj příspěvěk o tom, že bych byl rád, kdyby to bylo jen pro steam a hle jaká je z toho debata :D. Každopádně co se týče věkové hranice, tak to asi bohužel nebude technicky možné, protože to prostě nejde nijak udělat. Možná tak maximálně to, že po připojení se vám objeví okno, do kterého zadáte svoje datum narození a podle toho pak spočítá jestli na serveru daný hráč hrát může a jestli ne. I to se dá ale sfalšovat. Čistě jen pro steam by bylo asi nejideálnější řešení.

Eso./digl
20-04-13, 19:42
No to je bohužel velice nespolehlivá metoda. Kupříkladu náš učitel na biologii (30+- let) má taky ještě občas problém, že mu přeskakuje hlas :D :D


hej, hej :D :D bolo by to tazke... ake nijaky iny sposob mi momentlane nenapada :P ale tak urcite rozpoznas aspom tych ludi od 0-14 :) ale bolo by to tazke :P

Eso./digl
20-04-13, 19:43
soudit věk podle hlasu je pi**vinka jak ochrnutý plavčik :d


:D :D :D :D :D nic lepsie ma nenapadlo :P

Charon35
20-04-13, 22:17
:D :D :D :D :D nic lepsie ma nenapadlo :P

Možno ťa raz napadne medveď a pritom ti napadne myšlienka.

Používaj EDIT.

Inak hrozný nápad. hh

Eso./digl
20-04-13, 22:33
Možno ťa raz napadne medveď a pritom ti napadne myšlienka.

Používaj EDIT.

Inak hrozný nápad. hh

jj :P

Aspir3
21-04-13, 00:17
Hele a nenapadlo vás že 10 leté děcko,které je 3-4 hodiny na JB má svůj počítač,myš sluchátka.....Nevím jestli by pro takového parchanta byl problem sehnat 300,- na CS Steam :/ . Možná to udělat jenom na nějakou registraci ale bylo by to zbytečně zdlouhavé (Jméno,věk,něco o sobě...) a pak nějakej admin přijal ale byla by to blbost.Pokud máte nějakej problém s těmi dětmi tak já to vidím takhle:Nesnášim když se semnou Xstriker 2 hodiny baví o tom že když sem se na 0.1 setiny sekundy postavil a bylo zakázáno stát takže to byl FK,ale musíme brát na vědomí že oni taky nějak začínají a když jedou poprvé,podruhé tak mají trému třeba dřív když přišel admin sem radší chtěl jít od CT abych se neztrapnil :D . Udělat 4. JailBreak,18-24 slotů a na děti se vy*****

E: Vydím :D :D Já sem trotl :D

Eso./digl
21-04-13, 00:21
Hele a nenapadlo vás že 10 leté děcko,které je 3-4 hodiny na JB má svůj počítač,myš sluchátka.....Nevím jestli by pro takového parchanta byl problem sehnat 300,- na CS Steam :/ . Možná to udělat jenom na nějakou registraci ale bylo by to zbytečně zdlouhavé (Jméno,věk,něco o sobě...) a pak nějakej admin přijal ale byla by to blbost.Pokud máte nějakej problém s těmi dětmi tak já to vydím takhle:Nesnášim když se semnou Xstriker 2 hodiny baví o tom že když sem se na 0.1 setiny sekundy postavil a bylo zakázáno stát takže to byl FK,ale musíme brát na vědomí že oni taky nějak začínají a když jedou poprvé,podruhé tak mají trému třeba dřív když přišel admin sem radší chtěl jít od CT abych se neztrapnil :D . Udělat 4. JailBreak,18-24 slotů a na děti se vy*****


Trosku rozmyslaj :) na co by si tie deti kupovali steam ked maju tie ostatne 3 jb servery NS :) a tie sluchatka,pc a mys im urcite kupovala mama :D a myslim ze ten steam by si urcite kvoli S jb4 nekupovaly....

Swagrid
21-04-13, 00:35
trosku rozmyslaj :) na co by si tie deti kupovali steam ked maju tie ostatne 3 jb servery ns :) a tie sluchatka,pc a mys im urcite kupovala mama :d a myslim ze ten steam by si urcite kvoli s jb4 nekupovaly....

pŘesnĚ

Gandalf
21-04-13, 08:24
Hele a nenapadlo vás že 10 leté děcko,které je 3-4 hodiny na JB má svůj počítač,myš sluchátka.....Nevím jestli by pro takového parchanta byl problem sehnat 300,- na CS Steam :/ . Možná to udělat jenom na nějakou registraci ale bylo by to zbytečně zdlouhavé (Jméno,věk,něco o sobě...) a pak nějakej admin přijal ale byla by to blbost.Pokud máte nějakej problém s těmi dětmi tak já to vydím takhle:Nesnášim když se semnou Xstriker 2 hodiny baví o tom že když sem se na 0.1 setiny sekundy postavil a bylo zakázáno stát takže to byl FK,ale musíme brát na vědomí že oni taky nějak začínají a když jedou poprvé,podruhé tak mají trému třeba dřív když přišel admin sem radší chtěl jít od CT abych se neztrapnil :D . Udělat 4. JailBreak,18-24 slotů a na děti se vy*****
s tímhle uplně souhlasím

Aspir3
21-04-13, 12:52
Trosku rozmyslaj :) na co by si tie deti kupovali steam ked maju tie ostatne 3 jb servery NS :) a tie sluchatka,pc a mys im urcite kupovala mama :D a myslim ze ten steam by si urcite kvoli S jb4 nekupovaly....
Hele ale když mu rodiče koupili počítač,proč by pro něj byl problém poprosit o 300,- a udělat si Steam.Dítě si řekne:,,Tam budou jenom ti co maj prachy na steam,tam budou ti lepší a důležitější!" Takže tam také bude chtít a prachy na Steam vyžebraj u rodičů :-)

Grakon2702
21-04-13, 13:12
Já si steam koupil z dvou měsíčního svého štědře našetřeného kapesného a jedno rozmazlené desetileté děcko si řekne rodičům: ,,Prosím, dáš mi 300kč na hru?" a má to hned. To mě dokáže ze všeho nejvíc nasrat. Ale co. Je krize, takže se to nestává zas tak často.

Aspir3
21-04-13, 13:25
Grakone to mám taky na mysli :-) Já nemám žádné kapesné takže si to nemohu koupit :/

Eso./digl
21-04-13, 17:05
Hele ale když mu rodiče koupili počítač,proč by pro něj byl problém poprosit o 300,- a udělat si Steam.Dítě si řekne:,,Tam budou jenom ti co maj prachy na steam,tam budou ti lepší a důležitější!" Takže tam také bude chtít a prachy na Steam vyžebraj u rodičů :-)


Jasne ze sa z tych 60 alebo 100 deciek moze par najst co si o tych 300 kc poziadaju ale este si ten steam musia vediet objednat a atd.. neni to len tak :) a aj kebize tam je uz tych par deciek zo steamom tak lepsie par ako cela kopa :) a aj tie steam decka sa daju zabanovat kebize na tom S servery robia zle....

brat brata
21-04-13, 17:33
Vyberat 2 eura za vstup :D

Trey
21-04-13, 18:44
Spraviť overovanie veku ako diktát a bolo by po probléme s vekom

Eso./digl
21-04-13, 19:14
rey^^;177956']Spraviť overovanie veku ako diktát a bolo by po probléme s vekom

Aj starsi mozu mat problem s diktatom :) ja mam 16 rokov a z kazdeho diktatu mam 5 takze totalne sprsoty napad :) nie kazdy vie dobre tu gramatiku.. :3

Grakon2702
21-04-13, 19:56
Pokud byste to chtěli pro 14-15+, tak stačí obyčejná úloha např.: Pět na druhou :P. I tohle je ale naprd, protože si postup děcka lehko najdou na internetu.

Eso./digl
21-04-13, 20:15
Pokud byste to chtěli pro 14-15+, tak stačí obyčejná úloha např.: Pět na druhou :P. I tohle je ale naprd, protože si postup děcka lehko najdou na internetu.


Vsak ano... :) to si zistia v pohode :P

F:O:X
22-04-13, 16:00
Jeden steam server je takovej problem ???? NS servery jsou 3 omg......

Eso./digl
23-04-13, 21:42
Jeden steam server je takovej problem ???? NS servery jsou 3 omg......

Zda sa im to zbytocne :) ale fakt by ten steam server bodol, ja som prestal hravat JB kvoli tym NS hracom ktory tam robia zle a simonovat nevedia...

Eidam
24-04-13, 19:40
Podle mě je to dobrej nápad je pro steam hráče.. aspoň by nebyly v jednom kuse CT obsazený děckama který si před pár dnama stáhly csko.. (a bylo by dobrý tam dát takový ty hranější mapy např. snow, oasis, flyhigh, temple atd.. brazilian, fantazi... bych tam vůbec nedával)

Toy
24-04-13, 19:49
No tak jak to tu čtu tak mě napadá, nechcete si sem rovnou napsat seznam vybraných lidí co by se směli připojit ? mg :D

Swagrid
24-04-13, 19:49
Alebo by pouze CTcka musely mít steam, ale to neviem jestly by bolo možné.

*Pitbull*
24-04-13, 21:24
Jsem Pro. Jb 4 pouze Steam.

slepice
25-04-13, 12:37
Stejně si na steam JB budou muset všichni dát Oldpack :)

Edit: Nejlepší by bylo kdyby ten jail měl ještě věkoví omezení :) aspoň by se tam dali dělat atrakce a jiný zajímavý věci ale to asi nepůjde nevadí ;)

Folowed
25-04-13, 19:22
Ale na only steam Jb by bylo pořád prázdno zas tolik steamáku na Jb nehraje .......:fyou:
...BTW... podle mě 3 jailbreaky stačí :):teehee:

Folowed
25-04-13, 19:25
Alebo by pouze CTcka musely mít steam, ale to neviem jestly by bolo možné.

JJ tohle by snad šlo .......pořád je to lepší nápad než only steam ..:wink:

nFko^
25-04-13, 19:36
Alebo by pouze CTcka musely mít steam, ale to neviem jestly by bolo možné.

To bych dal radši ten JB 4 steam. Někteří u Ct umí a steam nemají a kvůli dětem nebudou moct k CT ????? Proč pořád sakra něco vymýšlíte !? Nemůžete to prostě nechat tak jak to je ? Většina lidí je spokojená. Budte rádí, že tu JB vůbec máme.

Cream.
25-04-13, 20:23
Ale na only steam Jb by bylo pořád prázdno zas tolik steamáku na Jb nehraje .......:fyou:
...BTW... podle mě 3 jailbreaky stačí :):teehee:

veľa steamarov tam nehrá preto lebo tam už chodia iba decká :)

Eso./digl
25-04-13, 20:39
Ja som skoncil s JB pred 4 alebo 5 mesiacmi kvoli tym deckam. Vzdy ked som prisiel zo skoly a napojil sa tam tak som hned odisiel... na JB si chodim zahrat uz vyhradne iba po 23 hodine ale to nema velky vyznam... ten only JB by bol dobry, ako pise Puky, mozno by tam zacalo chodit viac steam hracov a za pokus to stoji :) A zislo by sa uz aj nejake vyhlasenie aby ludia vobec vedeli ci ma cela tato tema vyznam alebo si tu len tak piseme do vetra.

Volume
25-04-13, 22:02
Jono.. já jsem po dlouhém rozmýšlení došel k závěru že jsem tedy také už i já PRO JB 4 only Steam. Možná i hráči z konkurenčních serverů by sem mohly přijít a začít tu hrát kvůli tomu JB4 only S... Nebyli by tam děcka, samí normální lidé :)

Toreto
25-04-13, 22:04
Ale na only steam Jb by bylo pořád prázdno zas tolik steamáku na Jb nehraje .......:fyou:
...BTW... podle mě 3 jailbreaky stačí :):teehee:

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=102655685

Volume
25-04-13, 22:08
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=102655685

Prosímtě, jen se chci zeptat.. jak si mám nastavit abych viděl takhle přes TAB ty Steam ikonky ? :)) Kdyžtak mi odepiš do PM :thumbup:

Trey
25-04-13, 22:13
Musis mat nastavene rozlisenie na 1024x768 abo tak nejak a vyssie

slepice
25-04-13, 22:38
Hele už 11 stránek tady píšete že ste pro steam only JB 4 druhá polovina píše furt ty samí argumenty proč ne ... :)

:D Dal Ta Bhoper:D
25-04-13, 23:09
Toreto chcelo by to fotku s tohto roku.

Swagrid
26-04-13, 08:53
Toto by sa opět našlo, keby se dřívější hráči dozvěděli o tom, jak to tu bylo cca před rokem přišly by rádi. :)

Trey
26-04-13, 13:38
Toreto chcelo by to fotku s tohto roku.

To je take tazke zajst tam a spravit screenshot?

:D Dal Ta Bhoper:D
26-04-13, 14:08
Ja už nehrám a bola to len narážka na to že to bolo fotené 2012/Október.

Kotel
26-04-13, 19:07
Server jen pro 17+ ? A kolik tam jako bude hrát lidí?

Volume
26-04-13, 19:10
Server jen pro 17+ ? A kolik tam jako bude hrát lidí?

Asi jen téměř dospělí lidé ? Samozřejmě by to nešlo nijak udělat aby se připojili hráči pouze 17+.. ale mohl by jsi se vyjádřit k tomu že by byl only Steam .

Eso./digl
26-04-13, 22:58
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=102655685


To si teda nebol poriadne dlho na JB ked tu vytahujes takuto staru fotku :D Na co to sem vobec davas ked to neni ani trochu aktualne? Ked si idem zahrat JB tak sme tam 3 steamery.

Ponozka
27-04-13, 08:21
Souhlasím s Esem,polovina lidí co tam máš , tam tak 3 měsíce nehraje,ne-li déle..

Tupelko
27-04-13, 09:20
Souhlasím s Esem,polovina lidí co tam máš , tam tak 3 měsíce nehraje,ne-li déle..
Škoda , že už nemám fotku jak bylo 12ct :D Si ještě pamatuju jak Kotel předělával připojování k teamu :D

Kunder
27-04-13, 11:04
Jenže i kdyby byl 17+, tak staří hráči JB už nehrajou, málo kdy je tam vidím a já už taky na to nemám nervy.
Možná by se našli zase nový hráči, ale nikdy už nedostanete JB do starých časů :/

Na starém JB jsme se všichni znali, jediný kdo tam mluvil sporstě byl Hectssss, ktery následně přišel později.
Každé kolo jsme se zasmáli, JB mě vždy zvedl náladu, ale dneska, jsi ji tam jdu akorát zkazit.

Zkrátka, JB 4 se mi zdá, záležitost, která bude mít stejný výsledek jako ostatní..Nic užitečného, možná jen o 30 hráčů více.

Charon35
27-04-13, 11:11
Jenže i kdyby byl 17+, tak staří hráči JB už nehrajou, málo kdy je tam vidím a já už taky na to nemám nervy.
Možná by se našli zase nový hráči, ale nikdy už nedostanete JB do starých časů :/

Na starém JB jsme se všichni znali, jediný kdo tam mluvil sporstě byl Hectssss, ktery následně přišel později.
Každé kolo jsme se zasmáli, JB mě vždy zvedl náladu, ale dneska, jsi ji tam jdu akorát zkazit.

Zkrátka, JB 4 se mi zdá, záležitost, která bude mít stejný výsledek jako ostatní..Nic užitečného, možná jen o 30 hráčů více.

Nikdy to nebude ako za starých časov. Ani kotelna. To by sme sa museli vrátiť k trom serverom dokopy.

Eso./digl
27-04-13, 11:19
Škoda , že už nemám fotku jak bylo 12ct :D Si ještě pamatuju jak Kotel předělával připojování k teamu :D

12 CT? :D ja som zazil maximalne 7 a to sa mi zdalo dost :)

Tupelko
27-04-13, 11:19
12 CT? :D ja som zazil maximalne 7 a to sa mi zdalo dost :)
Jojo to byl takovej bug po tom předělání :D

Kunder
27-04-13, 11:22
Generace se mění, děti v 9 letech nejdou hrát fotbal, nejdou s partou vyzkoušet cigaro za dům, které ukradli máme, nejdou si pokecat.
Jdou hrát Csko, nic s tím nenaděláme a nezmění se to.

Takže bych úplně vynechal nějaké "doufání o změně".
Pokuď Jb 4 je za tímto účelem, tak mě to příjde jako nesmysl, něco takového začínat.

Swagrid
27-04-13, 11:26
Sice jsem to nezažil, ale jen z toho co to čtem, to chcem zažít.
Nemá někdo demo či tak něco? Zajímá mě jak to tu vypadalo. :)

Kunder
27-04-13, 11:34
Zobas, před 2 lety, když se JB rozjížděl, tak to je do teď nezapomenutelné :)
Také se občas našel ten debílek z GS, ale to se vyřešilo s úsměvem a hned, přál bych ti abys to mohl znát.

Jak jsem psal post před tím, bylo to úžasné, dneska už to bohužel nepoznáš, ale tak to je i přítomnosti naši civilizace, je to všechno naruby..

Eso./digl
27-04-13, 11:42
Sice jsem to nezažil, ale jen z toho co to čtem, to chcem zažít.
Nemá někdo demo či tak něco? Zajímá mě jak to tu vypadalo. :)

Kedy si hral prvy krat JB? Ja som ho hral prvy krat takto pred rokom a bolo to uplne ppc :) Strasne ma to tam bavilo. Boly tam super ludia, super simonovia a ta hra mala uplne inu kvalitu ako dnes :)

Swagrid
27-04-13, 12:00
Kedy si hral prvy krat JB? Ja som ho hral prvy krat takto pred rokom a bolo to uplne ppc :) Strasne ma to tam bavilo. Boly tam super ludia, super simonovia a ta hra mala uplne inu kvalitu ako dnes :)

Za pár měsíců to bude též rok..

Toy
27-04-13, 12:12
Sice jsem tu dobu taky nezažil, ale nesmíte to proživat jak svoji 1. lásku :D

Hele, když se sejde dobrá parta, tak se dá užit dost velká pr*el i teď :D

Joseph
27-04-13, 13:34
Ja mam taký trafený nápad ktorý aj tak zapandne prachom ale čo tak na začiatku mapy by si hráči votli koho chcú k ct a vždy keby sa uvolnilo miesto tak by sa zas votovalo .) Aby sa tam nedostal nejaký prvá reakcia na skok a pod. ale simon a ct ktorý v tom majú už prax a trošku by ludí pobavili a nie si nahánali fragy. :) A určite by ludia nevotovali k ct 12ročné deti :) ale neviem ako by sa to dalo zralizovat ale snáď už budete viedieť :)

Tupelko
27-04-13, 14:37
Kundere zlaté časi:D zobas to bolo niečo neuveritelné :D Jak hovorí kunder každy sme sa poznali a každe kolo si sa nasmial :D
Ja som začal na kotelne na jumpe a potom som uvidel mezdi /server jailbeak (vtedy sa začinal) a skusil som to:D vobec som nechapal pointu :D
a nejako som nato potom prišiel..:) ale proste bola sme dobra partija:D
možno to bolo tým že vtedy sa tak neriešili pravidla.. a ked niekto dostal FK neplakal o VD.. potom začali odchazdať hrači maxim , svačinar , larodam , BAD BOYS , Blackshooters , lamer , mytrim, Darkew, bhoper , mrkva , piki (oni mi teraz len napadli :D) a potom to už išlo do sračiek až do teraz:D ( prepačte ľudí ktorych som nespomenul ale nikto viac ma momentalne nenapadal:D
Si zapoměl lolku Lenku :D
E:Našel jsem jeden starej screen od Bhopera tak kdyby někdo se chtěl podívat..http://csko.cz/forum/attachment.php?attachmentid=517&d=1325766282 (05-01-12)

Mr.Brown
27-04-13, 14:43
Věk se nejspíš neuhlídá, ne? ale ten steam jb by se zkusit mohl

Toreto
27-04-13, 15:30
Tí ľudia sa tam tú dobu zišli postupne.Videli,že su pripojení slušní hráči a tak sa napojili tiež a bola to zábava.Ak si v momentálnej situácii pozriem kto na servry hrá,tak samozrejme,že ma to prejde a nepripojím sa.
Na jednej strane chceš Eso jb only steam a teraz tu vypisuješ,že je málo steam hráčov..Vytiahol som to z dovodu,aby som vám ukázal,že steam hráči sú,boli aj budú.Ano,niektorí z nich skončili..prišli ďalší.

Ridik :D
27-04-13, 15:36
jak Jb zacal tak tam byli vetsinou normalni lidi ted kdyz se tam podivam tak jsou tam normalni vetsinou tka 4 - 5 lidi a ti by rozhodne uvitali stare casi na jb ne nejakej kinder kterykdyz promluvim do mikraku tak puku serveru rozboli hlava protoze je to nejake piskle ktere neni ani schopne si uhlidat vezne

Volume
27-04-13, 16:59
Páni, jak tak koukám tak si tu každej téměř vylejvá srdce jak to tam vypadá a vypadalo :) Ale už by to nechtělo jenom kecat o tom jaké to bylo a kdyby byl steam jb že by to tak nějak bylo "zpět".. ale konečně ten nápad zrealizovat .

Eso./digl
27-04-13, 17:10
Tí ľudia sa tam tú dobu zišli postupne.Videli,že su pripojení slušní hráči a tak sa napojili tiež a bola to zábava.Ak si v momentálnej situácii pozriem kto na servry hrá,tak samozrejme,že ma to prejde a nepripojím sa.
Na jednej strane chceš Eso jb only steam a teraz tu vypisuješ,že je málo steam hráčov..Vytiahol som to z dovodu,aby som vám ukázal,že steam hráči sú,boli aj budú.Ano,niektorí z nich skončili..prišli ďalší.

Ano, sice tam chodi malo steamerov ale chcel by som ten JB steam lebo ako som ja prestal hravat kvoli detom JB tak urcite prestalo dost steamu ludi a kebize sa spravy ten steam JB hned by som si tam siel zahrat... a mozno aj viac steam hracov.

Kunder
27-04-13, 18:13
Puky máš naprostou pravdu, bude to těmi pravidly, jak říkáš, nikdo nebrečel kvůli FK a navíc, snad ani nepadali.

Sváča, Larodar, bože úplně jsi mě navnadil se připojit na JB, ale vím, že když se připojím, tak první co usliším, tak bude věta " Máte všichni mikráky " ?
CTčka už se ani nesnaží o zabavení vězňů, dávaji stále ty stejné Atrakce, nebo jen reakce a náhodu.
Proto taky dělám jen vzpoury, abych se sám zabavil.

Docela mě to i mrzí, že to takhle zkončilo :/ Ale stárném, za chvíli to bude 2 roky, ale už na to není tak moc čas jako kdysi.
Člověk přišel ze školy a okamžitě Csko, dnes ? Přijdu z praxe, jelikož jsem kominík, tak též jsem utahaný jako prase a pracuje se zase doma, takže ten čas na to není..

Jail 4 only Steam ? Nesmysl, mám steam, ale i hráčum se steamem bych někdy ukop hlavu.Tím chci říct, že neznamená, že ten kdo má steam je super, spíše většina NS se mi více zamlouvá..

Piner
27-04-13, 22:07
Puky máš naprostou pravdu, bude to těmi pravidly, jak říkáš, nikdo nebrečel kvůli FK a navíc, snad ani nepadali.

Nezlob se na mě, ale ani před tím rokem a půl to nebylo pravidly. Kvůli FK se nebrečelo, protože jsme si tenkrát dokázali přiznat, že jsme udělali chybu. Řeklo se, že to byl FK, objasnili se pravidla a čau, simon se omluvil a nařídil na další kolo VD. JB je takový, jaký si ho udělají hráči. Za dobu, kdy jsem tam byl neustále simon jsem nemusel říkat blbosti, jako bežte k zadní stěně uvnitř boxu apod. Dřív to tam bylo jiné, člověk nemusel zakazovat každou kravinu, mohl dávat hráčům více volna. Pamatuju se, jak se už od té 11 hodiny večer sešla jen taková ta " parta ", kdy si někdo vzal simona, a nechal vězně 10 minut běhat po atrakcích atd., to už nikdy nebude, bohužel.. Novými pravidly se nic nezmění. JB 4 bych nedělal, ale to už je Kotlova věc..

Kunder
27-04-13, 23:31
Pinerku, to od 11 hodiny, se zavedlo nedávno, a s prominutím je to sračka, kterou neuznávám.
Myslím, že se tomu říká "Party mód" ?
Můj párty mód, když jsem přišel nalitý v 1 hodinu ráno a zapl jsem tam hudbu a mluvil do hry, to byl Partý mód !
Pak jsem sice za to schytal asi 3 bany ale to už je fuk.

A stejně nemáš pravdu, je to pravidly, pravidla se změnila a dost hodně.
Vězni je nezneuživali, nebo spíše nevěděli jak.
Proto se také změnily, ne proto, že se admin nudil a řekl si, že to změní.

Ale řešíme už tady jiné věci, nechme to náhodě a štěstí.
Kdo ví, třeba Kotel bude chtít s Kotelnou zestárnout a zemřít.A Jailu bude třeba 10. :)

Piner
27-04-13, 23:52
Pinerku, to od 11 hodiny, se zavedlo nedávno, a s prominutím je to sračka, kterou neuznávám.
Myslím, že se tomu říká "Party mód" ?
Můj párty mód, když jsem přišel nalitý v 1 hodinu ráno a zapl jsem tam hudbu a mluvil do hry, to byl Partý mód !


:D Ale já myslel, že ty úplně nejuplakanější děti šli už v 10 spát a v 11 večer se tam sešla ta parta lidí a byla tam sranda. Já na jailu nebyl už něco málo přes půl roku +/- a nevím, jak to tam teď chodí. JB aktivně nehraju rok.

Eso./digl
28-04-13, 00:35
Pinerku, to od 11 hodiny, se zavedlo nedávno, a s prominutím je to sračka, kterou neuznávám.
Myslím, že se tomu říká "Party mód" ?
Můj párty mód, když jsem přišel nalitý v 1 hodinu ráno a zapl jsem tam hudbu a mluvil do hry, to byl Partý mód !
Pak jsem sice za to schytal asi 3 bany ale to už je fuk.

A stejně nemáš pravdu, je to pravidly, pravidla se změnila a dost hodně.
Vězni je nezneuživali, nebo spíše nevěděli jak.
Proto se také změnily, ne proto, že se admin nudil a řekl si, že to změní.

Ale řešíme už tady jiné věci, nechme to náhodě a štěstí.
Kdo ví, třeba Kotel bude chtít s Kotelnou zestárnout a zemřít.A Jailu bude třeba 10. :)

Ano vola sa to party mod :) a este najnovsie "parky mod" ale to uz vymislely trapne decka... a este sa na tom kazde kolo smeju ked im niekto povie " mate parky mod " hahah :D od veci.

Leryx
28-04-13, 09:33
Ano, vskutku jsme neustále nesepisovali pravidla jen proto, že nemáme nic lepšího na práci. Pravidla se musela přidávat, protože hráči si neustále vymýšleli nové hovadiny, které hru jebaly. V horším případě to sem tahali z GS, odtud 100% přicestovaly i "Dáme si výhodu, první reakce na skok!" a podobně. Nikdo z vás nemějte přísná pravidla za zlé nám adminům, nýbrž těm malým smradům co lozí ze serveru na druhý a tahají sem hovadiny.

brat brata
28-04-13, 11:17
Bohuzial to boly stare casi a tie sa menia rokmy a ja osobne si myslim ze keby sa nejak spravi ze u CT mozu byt iba 15 rocny tak po obede by neboly CT alebo len 1alebo2 lebo vsetci dobry a zabavny a starsy hraci prichadzaju az vecer

Acid
28-04-13, 12:30
Bohuzial to boly stare casi a tie sa menia rokmy a ja osobne si myslim ze keby sa nejak spravi ze u CT mozu byt iba 15 rocny tak po obede by neboly CT alebo len 1alebo2 lebo vsetci dobry a zabavny a starsy hraci prichadzaju az vecer

Co slovo, to ostuda.

Kunder
28-04-13, 13:42
Leryxi, prečti si to prosím pořádně, co jsem napsal o změně pravidlech.
Nic o Adminech jsem neříkal, ani nic za zlé vám nemám.

Cituji: pravidla se změnila a dost hodně.
Vězni je nezneuživali, nebo spíše nevěděli jak.
Proto se také změnily, ne proto, že se admin nudil a řekl si, že to změní.

Tím jsem chtěl říct, přesně to co ty.
Vězni ještě neznali, sračky z Jiných portálů, byli věrní kotelně. Když to už musím říct takhle po lajtsku.

Piner
28-04-13, 14:30
Vězni je nezneuživali, nebo spíše nevěděli jak.
Vězni ještě neznali, sračky z Jiných portálů, byli věrní kotelně. Když to už musím říct takhle po lajtsku.

Ale znali, aspoň podle mě. Jen to tam v tu dobu bylo trochu jinak. Nikdo nevymýšlel píčoviny, aby pak dostal VD. Dřív to byl fun mode, teď je to jen o tom, kdo přežije a postřílí víc CTček při PP, ale dřív, dřív to tak nebylo.

Swagrid
28-04-13, 14:32
Nemá někdo demo o tom, jak to tam dřív vypadalo?
Nebo udělat nějakou akci, kdy by se rezervoval server a hrálo by se jako dřív? :)

Piner
28-04-13, 14:37
Nemá někdo demo o tom, jak to tam dřív vypadalo?
Nebo udělat nějakou akci, kdy by se rezervoval server a hrálo by se jako dřív? :)

To už asi nepůjde.. Matul, Qviks a mnoho dalších už JB nehraje a nejspíš nehrajou ani csko.

Acid
28-04-13, 14:42
No on se Jail mění i po půl roce...Když jsem tam hrával občas před půl rokem, tak to teď vůbec nemůžu porovnat k lepšímu. Nevim čim to je...

Swagrid
28-04-13, 14:42
To už asi nepůjde.. Matul, Qviks a mnoho dalších už JB nehraje a nejspíš nehrajou ani csko.

Q^ Není Qviks?
Ty jsi tam též hrál, rád bych to alespoň viděl pokud by to bylo možné.

Mr.Brown
28-04-13, 15:33
Q^ Není Qviks?
Ty jsi tam též hrál, rád bych to alespoň viděl pokud by to bylo možné.
Ne. Qviks je někdo jinej.

Leryx
28-04-13, 15:37
Leryxi, prečti si to prosím pořádně, co jsem napsal o změně pravidlech.
Nic o Adminech jsem neříkal, ani nic za zlé vám nemám.

Cituji: pravidla se změnila a dost hodně.
Vězni je nezneuživali, nebo spíše nevěděli jak.
Proto se také změnily, ne proto, že se admin nudil a řekl si, že to změní.

Tím jsem chtěl říct, přesně to co ty.
Vězni ještě neznali, sračky z Jiných portálů, byli věrní kotelně. Když to už musím říct takhle po lajtsku.

Já jsem ani nečetl co jsi psal, jen jsem viděl, že se tu řeší pravidla. Tak jsem chtěl objasnit, proč to tak je, nebyla to odpověď na post nikoho z vás.

Tupelko
28-04-13, 19:36
Si pametam jak si ešte Leryx nemal prava a jak sa každy smial s tvojho hlasu:D
Ale najlepšie bolo jak som mal jeden den marodku , a prišiel som rano o 6stej na jb, no a bol tam bhoper , neviem či to bol jirka alebo niekto iny ale mal jeho hlas:D a cely den sme si davali jail_assault :D nezabudnem:D nebola minuta čo som sa nezasmial , alebo ešte ked sme zostavali na jail_unime (asi tak sa volalal:D) no a sme ostavali hore v cele ja , darcew , mrkva , prasa , bhoper atd. :D
elita šaskov jb :D
škoda že sa to už nedá vratiť..
kikúš na teba sme zabudli :D
a ešte miška:D
První ženu jsem tam viděl lolku lenku :D:D jenak s tím hlasem to byl myslím Rosi xP , kterej je ještě v záloze :DDD

Swagrid
28-04-13, 19:55
Můžu se zeptat jaký byly příkazy třeba? Začlo kolo a co se říkalo atp.. :)

Tupelko
28-04-13, 20:05
Můžu se zeptat jaký byly příkazy třeba? Začlo kolo a co se říkalo atp.. :)
Na začátku puste klávesnici a myš.Pujdete k zadní stěně v boxu od ní nebudete odcházet.Vyber si barvu , kterou zabijem..:D

Swagrid
28-04-13, 20:35
Na začátku puste klávesnici a myš.Pujdete k zadní stěně v boxu od ní nebudete odcházet.Vyber si barvu , kterou zabijem..:D

:DD A dál např.? :D

hfsaa
28-04-13, 20:47
:DD A dál např.? :DBoxni do niekoho koho zabijeme.
Proste vtedy bolo každému jedno, či bol mrtvý, alebo živý. Každý sa tam bavil.
Mám par screenov ešte z oldschool. 2616 2617 2618 2619


A potom, čo prišiel 1. spešl systém, každý oň bojoval, každý ho chcel mať a skoro všetkým sa to podarilo. Potom 2. spešl systém dostalo pár jedincov ako chodicirespekt aka kuzli, Larodar56 a par ludi nepamatam si. Potom Prasacko, ja atd. Proste vtedy si si spesl musel vyslúžiť. Teraz? Každý 2 steamak (resp. každý steamak ktorý ma mic) ma spešl, a pritom nemusí urobiť ani hovno.

DarkAspecT
28-04-13, 20:54
Začlo kolo: Dáme si chleba s máslem :DDD

Piner
28-04-13, 21:07
Boxni do niekoho koho zabijeme.
Proste vtedy bolo každému jedno, či bol mrtvý, alebo živý. Každý sa tam bavil.
Mám par screenov ešte z oldschool. 2616 2617 2618

Jáj, Hanca :D Nejchytřejší JB holka, kterou jsem kdy zažil :D

hfsaa
28-04-13, 21:09
Jáj, Hanca :D Nejchytřejší JB holka, kterou jsem kdy zažil :DTeraz ma namiesto hanči jb mirušku, no ni? :D

hfsaa
28-04-13, 21:37
nj:D a pametate si na kazekageho ? :D to bol mladší a starší :D Nee to bol Kamikadze potom K. <3 nejak tak

Piner
28-04-13, 21:51
Největší skilla Jailbreaku byl, je a bude RAIMER !

hfsaa
28-04-13, 21:52
Největší skilla Jailbreaku byl, je a bude RAIMER !Bezkonkurenčné.

Ejo
28-04-13, 23:34
Dpč Raimer:D:D:D

Trey
28-04-13, 23:36
dpč Ejo :D :D:D

Tupelko
29-04-13, 06:37
Boxni do niekoho koho zabijeme.
Proste vtedy bolo každému jedno, či bol mrtvý, alebo živý. Každý sa tam bavil.
Mám par screenov ešte z oldschool. 2616 2617 2618 2619


A potom, čo prišiel 1. spešl systém, každý oň bojoval, každý ho chcel mať a skoro všetkým sa to podarilo. Potom 2. spešl systém dostalo pár jedincov ako chodicirespekt aka kuzli, Larodar56 a par ludi nepamatam si. Potom Prasacko, ja atd. Proste vtedy si si spesl musel vyslúžiť. Teraz? Každý 2 steamak (resp. každý steamak ktorý ma mic) ma spešl, a pritom nemusí urobiť ani hovno.
Ujo funky :D:D to si pamatuju jak za mě dostal ban za look at my horse .:D:D:D

Ejo
29-04-13, 07:07
rey^^;179700']dpč Ejo :D :D:D

Ja to chápem, chýba ti Darwin..to je v pohode :)

Leryx
29-04-13, 16:37
Si pametam jak si ešte Leryx nemal prava a jak sa každy smial s tvojho hlasu:D
Ale najlepšie bolo jak som mal jeden den marodku , a prišiel som rano o 6stej na jb, no a bol tam bhoper , neviem či to bol jirka alebo niekto iny ale mal jeho hlas:D a cely den sme si davali jail_assault :D nezabudnem:D nebola minuta čo som sa nezasmial , alebo ešte ked sme zostavali na jail_unime (asi tak sa volalal:D) no a sme ostavali hore v cele ja , darcew , mrkva , prasa , bhoper atd. :D
elita šaskov jb :D
škoda že sa to už nedá vratiť..
kikúš na teba sme zabudli :D
a ešte miška:D

No někteří lidé jsou postižení, někteří nechutně obézní, já mám jen teplý hlas, s tím se dá ještě žít :thumsup4:

Charon35
29-04-13, 20:51
16 strán. Krása.

Kunder
29-04-13, 21:16
16 stran a hrozně rádo se mi to čte :)

Tak rád na to vzpomínám, hodiny jsem za tím seděl i do 3 do rána, bylo mi to šuma fuk.
Pak jsem začal mít problémy s Adminima a přestal jsem tam chodit.
Já tu revoluci JB nezažil, zažil jsem to nejlepší co tento server mohl nabídnout.

D!!!!n3r [MaMLas] :x
29-04-13, 21:26
Suhlasim z JB iba pre S... a tiež si myslím že je to férove.. Steamakov nieje tak veľa ako NS takže si myslím že by 3 servery stačili pre NS.. žiadne vekove obmedzenie.. to je uplna sprostosť

Charon35
29-04-13, 21:33
tak tak:D ale fakt škoda že sa to neda vrátíť:D teba charone si pametam že si tam hraval pod nickom wally:D

Nj, to bolo ešte na tajňasa. Potom som mal každú chvíľu iný nick. Inak bol to Wall-e :)

Hunty hunty posty hunty.

Charon35
30-04-13, 22:47
Puky neviem ako si na to prišiel, že to bolo iba na teba. Myslel som tým všetkých, ktorí zapratali 16 strán a nič sa nevyriešilo. To je jedno...

Leryx
01-05-13, 08:25
Tobě se to řekne, ty máš 4500 postů, ale co my? Mysli i na nás...

Já mám tušení, že jb4 by se nenaplnil steamery, protože většina steamerů jsou admini a spešlové, a ti jsou potřeba na jiných serverech. Pokud si chtějí zahrát spolu, tak ať si rezervují server. Akorát bychom se tam poflakovali a na jb1-3 by nikdo z nás už ani nechtěl vkročit, do toho bordelu. Ale je pravda, že jsme měli pochybnosti i o JB3 a ten se NS zaplnil. A od té doby náš JB dosáhl větší navštěvovanosti a slávy a to natolik, že JB 4 normal by mohl uspět stejně dobře, jako ta trojka.

Závěr: (pro ty co nechtějí číst celé) Udělat normální JB4, jinak se to ani zdaleka nenaplní.

Na gshit je 8 jb, všechny plné, u nás 3 a všude volné místo, a ještě by jste chtěli udělat pouze pro steam

Volume
01-05-13, 09:54
Akorát bychom se tam poflakovali a na jb1-3 by nikdo z nás už ani nechtěl vkročit, do toho bordelu.

Já bych se obětoval :)

Eso./digl
01-05-13, 19:54
Já bych se obětoval :)

Jasne ty by si sa obetoval a bol by tam este väcsi bordel ako doteraz. Raz ked bol ten vas vymysleny "party mod" a zabil som ta tak si ma kazde kolo zabijal... takych ludi tam treba :)

PS: skus Gshit tam by si mozno uspel :)

Toreto
01-05-13, 20:30
Jasne ty by si sa obetoval a bol by tam este väcsi bordel ako doteraz. Raz ked bol ten vas vymysleny "party mod" a zabil som ta tak si ma kazde kolo zabijal... takych ludi tam treba :)

PS: skus Gshit tam by si mozno uspel :)
Hejter


E:Nesplietaj Eso.Nemám proti tebe nič,tak nemám dovod sa do teba obuvať.Neber si všetko tak k srdcu.

Volume
01-05-13, 21:00
Jasne ty by si sa obetoval a bol by tam este väcsi bordel ako doteraz. Raz ked bol ten vas vymysleny "party mod" a zabil som ta tak si ma kazde kolo zabijal... takych ludi tam treba :)

PS: skus Gshit tam by si mozno uspel :)

Tak ten byl dobrej -,-

Eso./digl
01-05-13, 21:58
Toreto ty mas co o hejterstve pisat ked si mi hejtoval moj prispevok o tie prava na awp a Volume nic viac? Nijako sa ku tomu nevyjadris?

mrkev
02-05-13, 06:52
No někteří lidé jsou postižení, někteří nechutně obézní, já mám jen teplý hlas, s tím se dá ještě žít :thumsup4:

Do teraz si pamatam jak som sa ta pytal.Leryx ty si anglican? :D to boli stare casi jaj

Kakafko
07-07-13, 14:45
Sorry za otvorenie starého tématu....veľmi ste tu niektorý chceli Only Steam JB,máte ho a čo tak sledujem väčšinou je prázdny...napr.dnes som tam nevidel viac ako 4 hráčov...tí čo majú steam chodia aj tak stále na JB 1,2,3 a Only Steam JB sa zaprášil...neviem je to môj názor keď to Steam hráčov baví tam prísť a hrať sám so sebou tak ok nechajte to tak ale podľa mňa by bolo dobré rozšíriť ho aj pre NS...CS už nehrám len si myslím že by to potešilo NS...aspoň vtedy čo som hral sa všetci tešili na JB4 a skončilo to takto...

Charon35
08-07-13, 20:46
Sorry za otvorenie starého tématu....veľmi ste tu niektorý chceli Only Steam JB,máte ho a čo tak sledujem väčšinou je prázdny...napr.dnes som tam nevidel viac ako 4 hráčov...tí čo majú steam chodia aj tak stále na JB 1,2,3 a Only Steam JB sa zaprášil...neviem je to môj názor keď to Steam hráčov baví tam prísť a hrať sám so sebou tak ok nechajte to tak ale podľa mňa by bolo dobré rozšíriť ho aj pre NS...CS už nehrám len si myslím že by to potešilo NS...aspoň vtedy čo som hral sa všetci tešili na JB4 a skončilo to takto...
Lebo pôvodná myšlienka bola to spraviť pre steamerov, ktorí nemajú oldpack. Takto to vlastne nemá ani zmysel. Každý steamer s oldpackom pôjde radšej na JB1-3. Presne to dopadlo, ako sa písalo. Že všetci budú tam. Ale je to len kvôli tomu, že vlastne pôvodný zámer je úplne v prdeli. Idše si kúpiť auto, prídeš s vlakom...

ImGustak
08-07-13, 21:47
Lebo pôvodná myšlienka bola to spraviť pre steamerov, ktorí nemajú oldpack. Takto to vlastne nemá ani zmysel. Každý steamer s oldpackom pôjde radšej na JB1-3. Presne to dopadlo, ako sa písalo. Že všetci budú tam. Ale je to len kvôli tomu, že vlastne pôvodný zámer je úplne v prdeli. Idše si kúpiť auto, prídeš s vlakom...

Charone včera na poradě jsme se shodli, že Jb4 bude i pro NS. Takže to po poradě Vikernes napsal Kotlovi.

Charon35
08-07-13, 22:23
Charone včera na poradě jsme se shodli, že Jb4 bude i pro NS. Takže to po poradě Vikernes napsal Kotlovi.

Odkedy ty chodis na porady? :D Som nebol na PC. Tak lock. Dik za info.

Aha, tak Open. Stále zabúdam, že sú tu 2 vlákna. :D

Mr.Brown
08-07-13, 22:48
kdyby všichni steameři neměli oldpack, tak tam budou lidi, škoda no.

Charon35
08-07-13, 22:51
kdyby všichni steameři neměli oldpack, tak tam budou lidi, škoda no.
Problém je, že by tam bud musel niekto byt nonstop, alebo... neviem. Inak to asi nezistíš či ma novy si stary.

Leryx
09-07-13, 20:14
Dnes o 20:14 stav: Jailbreak 4 STEAM csko.cz:27079 1/28 jail_rehab 44:41 Hmmm, tak někdo se sešel, že by Puky? :P

Volume
09-07-13, 20:59
Dnes o 20:14 stav: Jailbreak 4 STEAM csko.cz:27079 1/28 jail_rehab 44:41 Hmmm, tak někdo se sešel, že by Puky? :P

To se zrovna měnila mapa, jinak jsem na té mapě byl já, Gregyy a AnGeL.
A než jsme na server přišly my tři tak tam byla Miruška s Jiřím a dávali si ppčka..

mija.
10-07-13, 08:48
Stále tam niekto príde, len tam prve musia prísť minimálne dvaja. Naposledy som tam bola s Jirinom a postupne prichádzali ostatní.

Eidam
11-07-13, 21:44
až si koupím steam tak tam budu chodit taky :D

karl0b
11-07-13, 22:03
až si koupím steam tak tam budu chodit taky :D

To sme potřebovali vědět!

Kunder
12-07-13, 09:25
Já tam sice moc nechodím, ale když mě Puky pozve, tak rád tam příjdu a jsem tam většinou do doby než se to rozprchá.

Jinak Puky, Assalut je strašná mapa.

Toreto
12-07-13, 09:48
Škoda,že už nieje Cartoons :D

Eso./digl
12-07-13, 12:18
Cartons bolo pre mna najlepsia mapa na jb, kopa atrakcii, vynikajuca sachta a vsetko okolo toho :) ked sa to zrusilo, chcel som aby sa to nejako opravilo a obnovilo bohuzial neuspesne. A este k veci, tiez som si myslel ze tam budem pocut ludi bez oldpacku... a ten sa mi kvoli jb davat nechce.

Tupelko
12-07-13, 12:19
Top mapa byla funny 1 :D

mija.
12-07-13, 13:57
Ale z cartoons to každeho koplo.

Eso./digl
12-07-13, 21:47
To viem Miruska :) skoda ze sa to neopravilo... radsej sa to hned vylucilo :(
E: Tupelko, viem ze funny 1 bola ale neviem si uz vobec na nu spomenut, ani na yt neviem najst ani jedno video... nemas nejake fotky alebo tak?

Tupelko
12-07-13, 21:55
Fotky teda nemám..Jen mám jednu kde nás bylo myslím 12 CT Forces. :D