PDA

Zobrazit normální verzi : UB/dust 2 BOTplayer



JANEK
02-04-13, 18:02
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem BOTplayer
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Wallhack'
[AMXBANS] Delka: 'permanentne'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_ID_LAN'
[AMXBANS] Tvoje IP: '95.82.141.156'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] =======================================

awp je hloupa zbran ja sem sni hral protoze sem dostal ban ,jinak ja sni nehraju pokazdo totiz prohraju:)

Montty non skill
02-04-13, 18:12
Celou konsoli. Tohle je málo...

JANEK
02-04-13, 18:42
BUILD 5787 SERVER (0 CRC)
Server # 13
Lineagejovnik II connected
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 61736)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): Lineagejovnik II
[AMXBANS] Tvuj nick: Lineagejovnik II
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_ID_LAN
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_ID_LAN
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 95.82.141.156
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.82.141.156
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: BOTplayer
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
*** +abraham killed kane123 with a headshot from deagle ***
Requesting tempdecal.wad from server
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkont

Montty non skill
02-04-13, 19:11
Počkej si na demo od banujícího admina.

JANEK
02-04-13, 19:22
V poho demo neni třeba ja sem letel jako střela. kdyz byl over tak se hraje dobře, koukej na to ty velkej obře. Na demo si pockam rad a potom pujdem zase hrat:)

ZEUS
02-04-13, 20:02
wtf, proč tam má steam_id_lan ?

mirous
02-04-13, 20:30
Furt se to u hráčů zobrazuje, je to docela blbý, obzvlášť tady v žádostech. Jinak asi sem natvrdlej, ale nějak tu ,,žádost"nechápu.

Ales
03-04-13, 09:12
Ahoj all, wallhack máš...skoro při každém nebo co druhém kole jde vidět, že zapínáš nebo vypínáš.
Zde jsou dema ke shlédnutí:
Jinak admin Nihilia by měl mít taky nějaké demko ;-)
...jak jsme se o tobě včera bavili, s tebou je to natáčení na dlouho trať...jde vidět, že už s tím WHčkem hraješ nějaký ten pátek ;-))
Myslím že na tom posledním demu to jde vidět nejlépe.

http://csko.cz/dema/upload/dir/Line.dem
http://csko.cz/dema/upload/dir/Linea.dem
http://csko.cz/dema/upload/dir/Lineag.dem

MARTiii
03-04-13, 12:53
https://www.youtube.com/watch?v=CNPl9II0SBI

Ales
03-04-13, 13:09
:thumsup4: :mml: :gg: :clap:

ZEUS
03-04-13, 13:10
http://youtu.be/k2gM1zk6lD8

JANEK
03-04-13, 13:45
Na dema sem se dival a pritom sem si ruce libal , ja vim ze sem lama z vipkem ale byl tam problem z jedním typkem, taky sme byli jen na Acku a ja ty hrace mel na háčku, ja nejsem zadnej dobrej hrac ale nejsme taky srac.:) tak prosim o kratkou vetu kde bude UB jako z květu.

Ales
03-04-13, 13:54
No já myslím, že básník z tebe bude FAJN, ale fér hráč asi NEIN :new_russian:

mirous
03-04-13, 14:48
Furt mě uháníš, abych Ti sem něco napsal, tak Ti sem tedy něco napíšu. Na dema se dnes, nejpozději zítra podívám. Sám jsem Ti už jednou ban dal, ale podle většiny jsi byl čistý, takže jsem fakt na to tentokrát zvědavý. A neboj, budu objektivní a spravedlivý. Pokud se spletl Aleš, tak to docela chápu, pokud tam ale něco máš, tak mě to alespoň potvrdí, že jsem měl pravdu a smlsnu si :)

JANEK
03-04-13, 15:03
Jasny konečně rozumna řeč to neni jak z ostatnima adminama heč:) ono kdyz se clovek dozaduje prava potom pred vsemi vypada jak lama. jenze chlapce ty jsi jiny stebou bych se dival i na Postriziny:

mirous
03-04-13, 23:39
Jak jsem slíbil, tak jsem se podíval, pro nedostatek času jen na to poslední demo, ale myslím že moc není co řešit. Aleš má pravdu, evidentně si zapínal a vypínal, v jednom úseku cca uprostřed dema máš vypnuto nebo sakra dobře předstíráš, že nemáš. Začátek a konec dema si myslím, že tam WH je. Ještě na to někdo mrkněte pro jistotu, ale myslím, že se všichni shodneme. Tentokrát padla klec, podle mě si nehrál čistě ani když jsem Tě banoval já, ale to jsem Ti nedokázal. Tentokrát Ti to ale ujelo. Stejně jako Tvá pohádka co si psal na forku o STEAMU, podle chatlogu si se na STEAM přihlásil hned po banu. Dělej si srandičky z někoho jinýho, básníku.

JANEK
04-04-13, 10:58
No tak co nadelame snad se z toho hned nepodelame:) ste jen lidi a ti se chybama uči nektere hrace to pak muči , ano hned po banu sem sel na steam abych stihl admina, jenze se vyparil jak roklina. Nenutne me hrat nekde jinde sak nevidite v jake jsem brindě? raci se na dema jeste kouknete nez mi to cele zfouknete. verim ze kdyz sem po prve dostal Unban pripadal sem si jak Sampion urban. A tet kdyz ho po druhe mam se name vykaslete a jdete dal?

ParadoXX
04-04-13, 15:55
koukal sem na 1. a 3. demo asi do necelý půlky a clear.

JANEK
04-04-13, 16:30
Super napad paradox ,z tohohle mam fakt radost, uz se nam to tady klube z toho vyleze nam UB?

mirous
04-04-13, 17:04
Zatím je to názor jednoho admina proto, že jsi clear. Ještě si počkej. Je to na Alešovi. Víc se k tomu ale vyjadřovat nebudu, na mě to není. Kdybys mě do toho nezatáh, tak bych tomu větší pozornost nevěnoval :D

kashpi
04-04-13, 17:16
taky se mi nezdá, že tam je WH.
Sem pro unban

Flash
04-04-13, 17:25
Cistej, viz. posty v AF... dejte mu unban a pro priste se prvne poradte, protoze uz toho bylo trochu moc.

514Pro
04-04-13, 17:29
Jak jsem se vyjadril v AF, za me take unban, jelikoz predlozena dema nejsou dostatecne prukazna.

Ales
04-04-13, 17:33
Ty dema tu dávám od toho, aby ste si je prohlédli až do konce, jestli nic nevidíte, tak vás nechápu...
Jěště počkám na demo od Nihila...
Ten wallhack tam prostě je!
Koukněte se na to pořádně omg!

ParadoXX
04-04-13, 17:46
S tim zaplym admin esp je to úplně k hovnu demo.Přes ty zbraně,jména,boxy neni ani pořádně vidět.Navíc nic nenaznačovalo,že by wh měl.Přečti si to v admin foru a řiď se podle toho.

JANEK
04-04-13, 17:51
JJ super diky a ales taky ze se snazil ale clovek se chybama ucil a ty ses tet poucil:)

Ales
04-04-13, 23:56
Máš UB, poděkuj slepým, nebo těm kteří se podívají jen na půlku...už takové hráče řešit nehodlám...PÁNI.
Takové hráče jako jsi ty je asi třeba točit dvě hodiny aby to někteří admini potvrdili a schválili...no comment!
LOCK