PDA

Zobrazit normální verzi : Usb



Trey
03-04-13, 19:19
Cau...donedavna mi toto (http://www.kingston.com/us/support/technical/products?model=DTR30) Usbcko zobrazovalo normalne, hned jak som ho pripojil.
Minule som robil prezentaciu do skoly, vecer som si to tam hodil a rano v skole mi to USB nechcelo nacitat.
Potom som to skusal doma, USB zapojim vyda to ten zvuk, no ukazuje sa ako skryty subor.
Ked ho chcem otvorit vyskoci toto (http://oi47.tinypic.com/2ngbx1v.jpg).

Skusal som low level format, no disk sa ani nezobrazuje v tom programe, cez ktory to robim.

kashpi
03-04-13, 19:21
no toto mi dělal můj starej Corsair Voyager poprvé šel na reklamaci a poslali mi novej, pak to udělalo nedávno a to bylo po záruce. Ale problém byl nejspíš v tom, že odešla buď část paměti a nebo nějakej ten pomocnej čip.

A důvod...nejspíš tím, že ne vždy sem dal bezpečně odebrat zařízení

Trey
03-04-13, 19:24
No to som ja nedal nikdy :D. Tak mam ho od Vianoc cize v zaruke este bude. Len som stratil ten vrchnacik, dufam ze to vezmu. Diky :)

hofy
03-04-13, 23:22
Je možné, že když jsi flashku vytahoval z PC, probíhal tam ještě přenos (nemusela to být ta prezentace, klidně jen nějaká synchronizace, ukládání do mezipaměti, skenování antiviru, apod.). Pro příště doporučuji pro větší jistotu ve Správci zařízení/Disk/Zásady zvolit Optimalizovat pro rychlé odebrání. Data se při přenosu nebudou ukládat do mezipaměti.

Každopádně reklamuj (bez krytky určitě nebude problém), jak píše kashpi...toto bude nejspíše ta příčina.

Trey
03-04-13, 23:24
Diky obom :) potom dám vedieť ak nezabudnem

514Pro
04-04-13, 15:19
Jak psal Kashpi, vypada to, ze neco odeslo, je to na reklamaci/koš.
Defaultne by flashky meli bejt nastaveny na pouziti bez mezipameti > to bezpecnejsi. To ze dokopirujes data neznamena, ze to windows na pozadi jeste nedokoncuje, vetsinou jeste par sekund po dobehnuti baru neco tvori.
Vyjmuti bez odpojeni znamena, ze flashka je furt pod napetim, ukon vysunuti/odpojeni zarizeni by mel odpojit proud z daneho usbcka a tudiz lze pak flashku bezpecne vyjmout :)