PDA

Zobrazit normální verzi : Knife a vláček



Grakon2702
03-04-13, 21:18
Tak bych se chtěl zeptat, jak je to tedy s tím vláčkem? V pravidlech je psáno, že za vláček je považováno to, když mého spoluhráče předemnou zabije nějaký protivník a já se hned rozběhnu a zabiju toho protivníka. Na aceru to je tedy jasné. Ale co když se stane to samé například na mapě 1hp, kde ten acer není. To jsem se právě bavil s jedním adminem dneska přímo ve hře a on mi tam psal, že by se to pak dalo brát jako 2 vs 1, což povoleno je. Jak jsem to tedy pochopil, tak vláček platí jedině na Aceru. Zvláštní tedy, že jsem dostal kdysi ban za vláček právě na mapě 1hp. Předem díky za vysvětlení.

hofy
03-04-13, 22:05
Podle mě vlak můžeš udělan jen u map, kde je acer (most). Chtělo by to tedy opravdu upřesnit a případně opravit formulaci v úvodním okně po připojení, podle kterého to zní, jako by to platilo u všech map (nejen bez aceru).

http://g14.picoodle.com/ltd/img14/5/4/3/hepaa/f_2s6t_2e0_ubby7.jpg

Grakon2702
04-04-13, 18:02
V pravidlech je to uvedeno tak, že je to možné i na místech, kde acer není. 2 vs 1 by se to dalo považovat pouze tehdy, když ten jeden nikoho z dvou nezabije a je zabit sám. Pokud ale ten jeden zabije jednoho z té dvojice, tak ten druhý z té dvojice nesmí hned zaútočit na toho jednoho jinak by se to považovalo za vláček.

human
04-04-13, 18:20
Grakon neuraz sa ale z tvojich postov sa mi rozum zastavuje. Neviem ci len zbieras posty alebo tie navrhy myslis fakt vazne. Vlak je samozrejme mysleny iba na mapach s acerom.

fake?
04-04-13, 18:31
Mám z toho podobný pocit jako Jolo :) prosím neber si to za zlé . Je vidět , že tě ten knife zajímá , dokonce si vyrobil i mapu , ale tyhle posty se mi zdají zbytečné a odpověd na tvojí otázku je , že samozdřejmě jen na mapách s acerem .

hofy
04-04-13, 18:52
Já v tom mám také jasno, ale přeci jen když dostanete ban na mapě 1hp za vlak, tak bych asi také začal mít pochyby jak to s tím vlastně je. Nic proti adminu Ejovi, postupoval podle pravidel vyobrazených v okně po připojení, jak říkám chtělo by to tam asi trochu opravit tu formulaci (nebo to jen blbě chápu?) - viz můj postnutý screen výše. Jinak zde pro snadnější orientaci odkaz na ten ban: http://www.csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=44642

human
04-04-13, 19:02
Myslim, ze to boli Ejove zaciatky na knife. Teraz by uz nieco take urcite nedal alebo sa mozno len pomylil v reasone.

Grakon2702
04-04-13, 19:46
Aha, v tom případě se tedy omlovám, ale od té doby, co jsem právě ten ban dostal na mapě 1hp, tak jsem v tom začínal mít trochu zmatek a právě už jen to, že v pravidlech není nikde zmíněno, že toto platí pouze na aceru. Co se tedy týče mých postů, ne opravdu si je nenaháním, ikdyž to tak možná vypadá, protože mám příspěvky skoro všude :D. Jenom se snažím lidem pomoct s případnými problémy a sám ještě nemám s hrou takové zkušenosti, neboť ho hraju teprv půl roku a nedávno jsem si koupi i steam a vše je pro mne nové :).

hladik
07-04-13, 12:36
Už víte proč jsem se nikdy nehrnul na knife ? Strašný pravidla , který sem skoro nikdy uplne nepochopil. Ale vlak je když na moste toho pred tebou zabijou a ty hned vyjedeš po jeho utočníkovi a on nemá možnost utocit.

hofy
07-04-13, 13:19
Stává se vám taky někdy, že spoluhráče vidíte někde mimo, kde vůbec realně není? Např. dnes jsem na aceru viděl spoluhráče na mapě ka_acer_2 úplně pod acerem (úplně dole v mapě), čili jdu pro protihráči a najednou vidím, jak dostává attacky od neviditelného hráče. Pak mi došlo, že já ho vidím v textuře dole. Banned - blok. Před updatem se mi to nikdy nestávalo, teď ale docela často často. Neví někdo co s tím?

Bezdak
07-04-13, 14:03
To se stává myslim každému. Jedine způsob jak se proti tomu bránit je, že ten daný hráč který je např. ve vzduchu, nebo v zemi vyskočí a tim se to opraví. O ničem dalšim nevim.

Ejo
07-04-13, 20:43
Human, ja som bral vlak jednoduchou definíciou. Vlak-ak zabije súpera a nedostane priestor na deff alebo akúkoľvek ďaľšiu reakciu tak je to vlak. Ale banoval som za to iba hráčov čo to robili priamo spredu.