PDA

Zobrazit normální verzi : lucca a zakaz k ct



anonymereal
28-07-11, 00:10
ahoj chcel by som sa spytat hracov ktory hravaju jail

nehral sa simon:

povedal som simon hovori skacte
nikto neskocil
potom po sekunde som povedal
noo!!!!!! skacte
a 3 skocili zabil som ich a dostal som zakaz k ct dala mi to lucca

povazuje sa toto za fk? ked som povedal noo!!! skacte

vedouci venny
28-07-11, 00:14
Noo jako ne?

.Majo.
28-07-11, 00:15
To pretoooo leboooo LUCCA je spinavaaaaaa KURVAAAAAA!

Shinigami
28-07-11, 00:16
Ano povazuje, nepovedal si to po sekunde bol som tam, povedal si to asi o 5 sekund a to sa uz davno zabudlo ze si rekl simon hovori skacte. Podla mna je to FK, ale zakaz ti dat nemusela pretoze ta dobre pocujem ale zas bud rad ze si nedostal ban. I ked si dobry CT, ale ked mi das FK mohol by si mi odpisat ....

EDIT: Majo ked ju neznas osobne tak bud ticho ..... Za toto by som ti dal BAN.

SLiM
28-07-11, 00:16
A hrál se vůbec Simon? A to jako skočili jen jednou a dál nic? Proč by Lucca měla bejt nějaká *****?

Shinigami
28-07-11, 00:19
Nehral sa simon. Ale tam ide o to ze povedal Simon hovori skocte. Nikto neskocil a asi za 5 sekund povedal Noooo!! Skocte. A potom tych co skocili zabil to je podla mna FK.

Flash
28-07-11, 00:20
To pretoooo leboooo LUCCA je spinavaaaaaa KURVAAAAAA!

http://captionsearch.com/pix/thumb/pijobf4e8h-t.jpg

3k a Jerry
28-07-11, 00:21
anonymereal - většinou se takovy prohřešek řeší tak že tě bud nachvili vykoupnou, nebo se omluvíš a pak jim dáš Vd ..nebo se mohla spléct lucca .. nic momentalně protí ni, neni to žadna uražka , nadavka nic .. ale když sme ji psali at je simon tak říkala že to neumí že nebude sajmon , tak se možná i mohla mýlit ..
Počky ty si ten Anonym ? Který furt dělá vzpoury atd :D ?

.Majo. : A jak si prosimtě na to přišel ? Asi nevíš že vulgarita na admina se trestá banem ..

Shinigami
28-07-11, 00:24
Ne Lucca je dobra hracka a pisali to tam viacery vie co spravila ale zakaz k CT mu davat nemusela je to dobry simon takze tak.

.Majo.
28-07-11, 00:25
.Majo. : A jak si prosimtě na to přišel ? Asi nevíš že vulgarita na admina se trestá banem ..[/QUOTE]

ja som ich mal dost od tej KURVY VYJEBANEJ zakernej slapky!!!!

vedouci venny
28-07-11, 00:27
Pokud mi neodpoví na zásadní otázku tak se nehneme nic ve zlém co jste tu záhadu už vyřešili

.Majo.
28-07-11, 00:29
LUCCA je KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURVAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

.Majo.
28-07-11, 00:30
Luca vyjebana raz na teba dojde

The biggest
28-07-11, 00:31
Majo a uklidnit se nechceš? Uvědom si co píšeš, a kam to píšeš.

BAWSON
28-07-11, 00:35
Zakaz opravneny, dal si Fk. Za ty urazky lucci bych ti useknul nejlepe jednu ruku a potom te privazal nekde ven k zabradli za tu druhou, abys mohl premyslet o tom, cos udelal blbe. Mozna i potom bys nevedel vo co go, protoze na to tvoje inteligence asi nestaci a nebo si jen hrajes na dementa? Kdo vi.. skoda slov na tebe :)

ZEUS
28-07-11, 00:38
Dal bych ti majo pernament ban na server a na web a forum.

The biggest
28-07-11, 00:39
Možná trochu drastické, ale schvaluju.

.Majo.
28-07-11, 00:41
Pripajam sa.... LUCCA JE ZUMPA.....

The biggest
28-07-11, 00:43
To jsi špatně pochopil. Připojuju se k Bawsonovo nápadu.

.Majo.
28-07-11, 00:44
Pripajam sa LUCCA je VYJEBANA SLAPKA

ZEUS
28-07-11, 00:46
Neboj... taky na tebe dojde....

vedouci venny
28-07-11, 00:46
Ty už máš spát ZEUS

3k a Jerry
28-07-11, 00:46
Majo asi je tvym cilem dostat ban na foru, tak se už ani nemusíš snažit..Možná je zakeřna adminka, ale dělá vše podle pravidel ..
Tak se stím smiř a vypny dnes už raději počítač ..Ach jo, aspon vidite co s mimčem uděla chlast a fet..

ZEUS
28-07-11, 00:47
Ty už máš spát ZEUS
Koukal jsem na film :D

.Majo.
28-07-11, 00:49
Mne je to jedno, uz mam dost tej lacnej prostitutky...

3k a Jerry
28-07-11, 00:49
Má majo ban ve hře ?

Luccy
28-07-11, 00:49
Takže: anonyme dával jsi ty FK o tom se s tebou nebudu hádat.. pokud tě zítra potkám na serveru a nebudeš dělat blbosti, jsem ochotná ti to zrušit pod podmínkou ,že se to nebude opakovat.
Majo: ty si raději najdi dobrého lékaře máš nějakou vadu.
A prosím Kotla o jeho ban na fóru i ve hře dík.

ZEUS
28-07-11, 00:50
jo má... http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=10128 Předpokládám, že mu dá Silv3 pernamenta, za tohle, co předvádí, protože to není normální.

Luccy
28-07-11, 00:51
Jestli né Silv3 tak já určitě.

ZEUS
28-07-11, 00:51
Psal jsem mu PM...

3k a Jerry
28-07-11, 00:53
Nechápu ho dostal ban na 24H od silveho a nadává tu na Lucci..
Ale ty jeho prohřešky o něm svěčí svoje ..

.Majo.
28-07-11, 00:54
Jestli né Silv3 tak já určitě.

hahahahahahahahahahahahaha sama sa toho bojis ty tucna dievka na noc

ZEUS
28-07-11, 00:55
Když se podíváš na jeho historii banu, tak uvidíš 7 banů a všechny za vulgarismy, či urážky a to o něčem svědčí...

3k a Jerry
28-07-11, 00:56
Myslím že Lucca netrpí obezitou ..
.Majo. : Prosimtě kolik ti je ? Tvoje komentáře odpovídají 11 letému romskému chlapci ..
Zeus: JJ sledoval jsem ho samá vulgarnost, divím se že ješte nezkoušel hacky..

BAWSON
28-07-11, 00:57
Mozna to je drasticke, ale jak chces takoveho idiota presvedcit, co dela spatne? Kdyby sedel naproti me, tak to je jina.. drzel by hubu jak pipinka a ani by neceknul, ale takhle pres internet je online hero, kterej to tu zasere nadavkama, nez ho Kotel zabanuje. Takove lidi nechapu...

3k a Jerry
28-07-11, 00:58
Bawson" Nwm kdo by něco řekl, kdyby byl proti tobě .. Máš pravdu na foru jsou všecí King of Skill, ale realia "zkutek utek"..

Smile
28-07-11, 00:58
Jééžiš, takovej nudnej thread..Když sem viděl, kolik lidí to tu čte, čekal sem nějakýho ultra trolla a von je to jenom malej harant co dneska nedostal mlíčko...

.Majo.
28-07-11, 00:59
Když se podíváš na jeho historii banu, tak uvidíš 7 banů a všechny za vulgarismy, či urážky a to o něčem svědčí...

zeus si fajn clovek, ale vtierat tej kurve nemusis aj tak ti neda kuknut na pekac, preto lebo ho ma velky ako dvere do stodoly

3k a Jerry
28-07-11, 01:01
Smile: Uvidíš zachvilku bude psat jak mu je 30 ..svale ma ze nemože projit dveřama a že ma zbran a všecky nas zabije ..už jen na toto čekám ..

.Majo.
28-07-11, 01:03
Zabudol som dodat ze lucca je kurva

ZEUS
28-07-11, 01:04
tak za
1. kurva to není !!!
2. kurva se neříká
3. já se k ní nevtírám, nemám důvod. Admini a hráči, tu táhnou za jeden provaz.
4. To, jakej má pekáč Tě vůbec nemusí zajímat a už ne vůbec jí do toho co kecat.
5. svoji práci dělá s chutí a hlavně dobře. Za to, že ty nadáváš, není její problém, ale jenom Tvůj... ale jestli chceš dále pokračovat ve svém dílu, pokračuj, ale moc daleko nedojdeš. ( na každou svini se vaří voda)

Smile
28-07-11, 01:05
Zabudol som dodat ze lucca je kurva

http://www.motifake.com/image/demotivational-poster/1002/cheer-up-buddy-emo-kid-doesnt-smile-until-the-cake-gets-here-demotivational-poster-1266508547.jpg

3k a Jerry
28-07-11, 01:05
.Majo. A řekni, koho to prosimtě zajímá ?
Povykládej to doma mamce, ale nás do toho netahej jo :)

.Majo.
28-07-11, 01:09
je to tupa sliepka ta Lucca

anonymereal
28-07-11, 01:17
Bawson a ty si hovoris admin? na kotlovom mieste uz by som ta davno odvolal toto nieje rec admina . Vsetci nadavaju na lucu... neviem s akeho dovodu ale podla mna ked toto nebolo napisane v pravidlach tak mal by som mat moznost ist k ct.

mimochodom.. bawson...tak ako sa ti spravas k hracom cs ... tak ta nepovazujem ani za admina

anonymereal
28-07-11, 01:21
ano sem to ja .. ale nechapu proc mi dala zakaz k ct ked som isiel dat vdcko? toto nepochopim a tento prikaz nebol napisany v pravidlach.
podzravujem ta jerry

anonymereal
28-07-11, 01:23
vsetci clenovia nadavaju na lucu preco to robi
neviem s akeho dovodu preco
bawson nemas nic ine namna povedat pretoze le zavidis a chces aby som nemohol ist k ct
bawson ako admin by som teba nepovazoval ani za admina lebo to spravanie k normalnym hracom je dost primerane

ak tento prikaz nebol napisany v pravidlach zakaz by som nemal mat
ak som dobre citaj kto da fk ma dat urcitemu hracovy vd

BAWSON
28-07-11, 01:39
Heh. Co ti prosimte zavidim? Tebe neni co zavidet. Mi je celkem jedno kdo je u Ct, pokud to neni nejake upistene decko, ze ktereho me boli hlava. Uz si mel predtim dostat zakaz od greye, no v tu dobu zakazy nefungovali, takze to nefakcilo.

anonymereal
28-07-11, 01:47
uplne si ubohej admin nechapem ako ta napadne slovo decko ked si admin toto nechapem nevadi. Predtym som nedostal pretoze som sa poucil a od vtedy som nevadaval ziadny fk. Teraz som neviem ze ci dal alebo nedal....ked som povedal no skacte. skacte a no skacte je rozdiel a + ty si cz takze slovenskemu jazyku rozumies prd. nechapem aky mas problem.

Shinigami
28-07-11, 01:51
Anonym proste mas zakaz nenavazaj sa do BAWSONA on zato nemoze. To musi Lucca a uz ti pisala ze sa s tebou v hre dohodne a je ochotna zrusit ti zakaz. A ked BAWSONA nepoznas osobne tak o nom nepis ze je ubohej, co ty vies mozno nosi veci od Gucci :D

anonymereal
28-07-11, 01:52
dakujem lucca cenim si to...

napis mi tu podmienku aby som vedel..

SudHowen
28-07-11, 01:57
ahoj chcel by som sa spytat hracov ktory hravaju jail

nehral sa simon:

povedal som simon hovori skacte
nikto neskocil
potom po sekunde som povedal
noo!!!!!! skacte
a 3 skocili zabil som ich a dostal som zakaz k ct dala mi to lucca

povazuje sa toto za fk? ked som povedal noo!!! skacte

MULTI FK. Ban je oprávněný.. Když neumíš dělat simona tak ho nedělej.

anonymereal
28-07-11, 02:13
simona delam 2 roky.. a nehovor ze to neviem .. par adminov ti to dosveci aj hracov...

SudHowen
28-07-11, 02:18
simona delam 2 roky.. a nehovor ze to neviem .. par adminov ti to dosveci aj hracov...


Tak bys potom měl vědět že si dal MULTI FK. když hraješ 2 roky. Omluvit se a pak bys tu nai nemusel psát. :))

BAWSON
28-07-11, 02:19
Gucci? Co som volaky zebrak? Ne, ted vazne.. uprednostnuju Adidas, nez nejake Gucci, jou jou.
Ted k veci. Lucca ti napsala, ze Fk si daval a je schopna ti dat zejtra (respektive uz dneska) unban, pokud se budes chovat slusne a slibis, ze se to nebude opakovat. Navic o tom, ze slovenskemu jazyku rozumim prd si nejsem zas tak jistej, protoze na slovensku mam pribuzne a myslim si, ze po slovensky hovorim celkom dobre, aj ked mi obcas nejake tie slova vynechavaju.

Smile
28-07-11, 02:33
Líbí se mi jak sebejistě píšeš, že už si od tej doby nedal žádnej fk...Hrával sem za ct celkem dost často a malo kdy se mi povedlo na nějaké mapě nedat fk...

anonymereal
28-07-11, 02:43
za to ze si cz tak to je super :) niektory nevedia povedat ani slovo.. ja to beriem bawson dakujem.

anonymereal
28-07-11, 02:44
uz som to pisal 100 krat nebudem to snad pisat 101 krat :)? alebo ti to mam este vysvetlit?

SudHowen
28-07-11, 02:49
Líbí se mi jak sebejistě píšeš, že už si od tej doby nedal žádnej fk...Hrával sem za ct celkem dost často a malo kdy se mi povedlo na nějaké mapě nedat fk...

to je pro koho?

Larodar56
28-07-11, 02:50
To pretoooo leboooo LUCCA je spinavaaaaaa KURVAAAAAA!

http://www.stupidscale.com/images/ss/stupid_kids.jpg

grEy
28-07-11, 09:56
Boli to FK, ked sa nehral simon a povedal si noo, skacte a skakali tak spravili dobre. ANONyme mal si mat uz davno zakaz k dozorcom, akurat nefungovali zakazy, takze ti to preslo a povedal som ti, ze par FK, tak mas zakaz. Clovek, ktory hra 2 roky za dozorcu nemoze spravit takuto chybu, zakaz sa ti nebude rusit, kazdy chcel, aby si mal zakaz, pretoze robis bordel.

3k a Jerry
28-07-11, 10:08
Grey: Na kazdem JB můžou být pravidla jiná jestli se nemýlím..
A co se týče anonyma, tak jak ho znám za CT - tak mu jde skvěle rozumět a nedává FK a když už tak dá příští kolo VD..
Rači byste měli zakázat přistup k CT , takovým jako je Frisco - protože temu laguje mikrofon a hučí že neslyší nikdo nic..

grEy
28-07-11, 10:11
Ja ho tiez poznam a vadi mi ako charakter. Najprv sa mi vyhrazal, ze na mna poda staznost na fore a teraz ma zdravi, a pise aby som ho pochvalil ked ako dozorca neda FK.

3k a Jerry
28-07-11, 10:44
Nwm, možná sním máš jine zkušenosti ..Ale když hraju tak sním nikdy nemám problémy a myslím že nejsem sám.

Fro
28-07-11, 11:13
Takže majo choď spať sám si ****,****,****,****:D. Lucca je dobrá adminka. A majo hoď nám sem tvoju ip, valve id.

Anonyme. Lucca ťa na toto už niekoľkokrát upozorňovala. Povedala 3FK a máš zákaz. Ten zákaz bol oprávnený. Bol som tam. Povedal si:
"Simon hovorí skočte" prešlo 5 sekúnd a " Nóó skočte" a nie " Simon hovorí nóó skočte. Toto sa ti stalo už niekoľko krát. Hovórim ja zákaz oprávnený.

1488.6
28-07-11, 11:20
tak za
1. kurva to není !!!
2. kurva se neříká
3. já se k ní nevtírám, nemám důvod. Admini a hráči, tu táhnou za jeden provaz.
4. To, jakej má pekáč Tě vůbec nemusí zajímat a už ne vůbec jí do toho co kecat.
5. svoji práci dělá s chutí a hlavně dobře. Za to, že ty nadáváš, není její problém, ale jenom Tvůj... ale jestli chceš dále pokračovat ve svém dílu, pokračuj, ale moc daleko nedojdeš. ( na každou svini se vaří voda)

ktomu bodu 4. Zeusi, Majo se právě prokecl, že ho má malýho a prokluzuje:D u každy holky nad 15let ;) :D Tady bych mu dal ban ale ztm na servery ne