PDA

Zobrazit normální verzi : Nápad :)



Pelko
04-04-13, 20:01
Milá Kotelna.

Po zavedení ranku hráčov sa veľa zmenilo na naších drahých furien serveroch . Hráči začali byť arogantní jeden k druhému atd. Ale toto už bolo spomenuté v thread-e od Eustreliena. Ja by som zas chcel poprosiť, či by nebolo možné zaviesť "rank klanov". Klany boli odjakživa súčasťou CS-ka. Ešte keď som začínal hrať furiena, asi rok dozadu boli na serveroch klany typu: 4ever,PhP,Avengers,ExE a mnoho ďalších... tieto klany boli najlepšie. Tak ako teraz RANK hráčov rozdelil tak by mohol rank klanov hráčov spojiť. Klany udržiavali priateľstvo a ja by som chcel aby niečo také na furien serveroch existovalo.

Poprosil by som Adminov a tiež hráčov aby sa vyjadrili k môjmu nápadu.

S pozdravom Váš Otec :)

brat brata
04-04-13, 20:08
neviem ako si to predstavujes ja si nejak neviem vybavit ako by ten rank fungoval bez zapisu hracov v klane (teda myslim ze to myslis tak ze sa zrataju killi all clenov Klanu)a to by znamenalo dost vela prace a jednoducho je to vela prace pre nic rank je tam dobry rank klanov je moc vela prace
_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-
:thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumb down::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:: thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::vava:
_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-
EDIT:nevedelo ma napadnuť 1slovo a to je:neviem si predstavit tento rank bez databazy hracov v klane

Pelko
04-04-13, 20:10
Tak ato funguje v hlstatsx...

brat brata
04-04-13, 20:11
to by mozno islo nvim ale stale sa mi to zda zlozite a zbytocne

SliZo
04-04-13, 20:16
A co když se ti nějaký pepík hodí do klanu a cele ti to zkazí?

Pelko
04-04-13, 20:21
^,^ od toho máme predsa adminov aby dozerali na veci ktoré sa nemjú diať ^,^

Svaciik
04-04-13, 20:26
100% Souhlas :) Ale zase abychom vyhověli , tak udělat rank na 1,2 a 3,4 nechat bez ranku

SliZo
04-04-13, 20:38
^,^ od toho máme predsa adminov aby dozerali na veci ktoré sa nemjú diať ^,^
Admini sotva dohlizej na cheating a jeste aby chodili banovat pindika ktery ma pred nikcem napsate neco co nema...

Mr.Brown
04-04-13, 20:44
Admini sotva dohlizej na cheating a jeste aby chodili banovat pindika ktery ma pred nikcem napsate neco co nema...
Přesně. Ještě zjistovat, jestli v tom klanu fakt je nebo není. Fuj. Je mi to něják jedno, ale podle mě zbytečný, když máte hlstatsx.

Pelko
04-04-13, 20:50
Taky by se mohla zavést registrace klanu....

Eust.
04-04-13, 20:59
Zapomenul jsi že nejlepšíma klanama vůbec byli Omlux a On3B3st :)

Pelko
04-04-13, 21:00
Ja som spomenul klany, kroté som zažil ja sám :) avyjadri sa aj ty pls

Eust.
04-04-13, 21:07
Ty jsi nezažil Omlux? Vyhula,Dombka? a On3B3st? Warhacka? :D Okej mno.. Jak už říkal Slizo uhlídat to asi nepude..ale nic proti tomu nemám klidně bych to tam rád uvítal.. :) Moc vážně to neberu protože Furien už moc nehraju ;)

E: Vlastně skoro vůbec..

SliZo
04-04-13, 21:12
Ono se to prosadí a po nejake dobe budete chodit plakat na forko ze se vam nejakej sasek hodil do klanu a cele vam to posral...

Pelko
04-04-13, 21:13
a nieje možné, aby bolo niečo ako je teraz že rezervovanie niku... že by to iba niekto mohol používať? a tak by to fungovalo s klanmi?

Trey
04-04-13, 21:22
Bola by to robota navyše a pritom by to bolo aj tak nanič -_-

B@Ryk
04-04-13, 21:24
Ono se to prosadí a po nejake dobe budete chodit plakat na forko ze se vam nejakej sasek hodil do klanu a cele vam to posral...

Přesně...za mě proti

Pelko
04-04-13, 21:27
Takže klan rank nebude lebo ADMINOM SA NECHCE :D

Eust.
04-04-13, 21:29
No nevím jestli nechce, ale měli by s tím dost práce a hlídat cheatery a ještě k tomu klany....

Pelko
04-04-13, 21:39
Tak nech neberú adminov :/

Svaciik
04-04-13, 22:44
Tohleto mam rád tady X lidí řekne že je pro , X lidí - hráčů , a jediný kdo to vidí pesimisticky jsou admini , protože budou mít více práce , já chapu že admin je člověk a nesedí tu furt , ale lidí co u toho sedí furt je Tu hafo , tak proč nejsou admini oni?

Trey
04-04-13, 22:50
Lebo ludia co tu sedia furt nemaju dostatok mozgovych buniek na adminovanie (cest vynimkam )

Eust.
05-04-13, 01:37
rey^^;173520']Lebo ludia co tu sedia furt nemaju dostatok mozgovych buniek na adminovanie (cest vynimkam )

Na tom něco bude ;)

Svaciik
05-04-13, 17:44
rey^^;173520']Lebo ludia co tu sedia furt nemaju dostatok mozgovych buniek na adminovanie (cest vynimkam ) Viz. From Hell Radar , je tam často , ma to v hlavě v pořádku.

brat brata
06-04-13, 11:03
Vy si uz uvedomte ze klan rank nebude lebo nie ze sa nechce adminom ale dost roboty je z cheatom atd.nie este zaplavit forum temami ako: Hele admini pepik se dal do naseho klanu bez dovoleni posral nam to. Zachvilu by to tu bolo plne takychto threadov

Leco
06-04-13, 12:45
Somarina lebo by bolo ako každé kolo že ked ostanú 2ja posledný z jedneho klanu tak by sa nezabijali a cakali na koniec kola ,

nFko^
07-04-13, 10:20
Proč to chcete na server když to máte v HlstatsX ??? Stačí zajít na forum a kouknout se a je to! SliZo ??? Co pořád máš s tím pindíkem ? :DDD

Pelko
11-04-13, 21:05
tak mi nájdi môj klan :) Vas Otec|.ExE ... ja som nenašiel

Rail
01-09-13, 19:56
Nebo by bylo dobré kdyby se klan dal Registrovat a byl by určitej vůdce toho klanu, který by na Hlstats přidával do klanu jména nových..
Bylo by to takové zprestření..

B@Ryk
02-09-13, 08:47
Proč to chcete na server když to máte v HlstatsX ??? Stačí zajít na forum a kouknout se a je to! SliZo ??? Co pořád máš s tím pindíkem ? :DDD

Ono vlastně ani nemusíš jít na forum...stačí na serveru napsat /clan a tam ti to najde

ViRPo
06-09-13, 01:52
Zacal si s tym, ze hraci sa dost zacali nenavidiet kvoli ranku
Cakal som nejake konstruktivne riesenie na pocet hejterov na servri, kazdopadne spravili by sa 2 over power klany, ktore by potom mohli hejtovat vsetkych ostatnych, lebo su to luzy?

Ja len tolko ku tvojej formulacii prispevku
Pride mi to celkom zbytocne... Clovek si sam vie spravit nazor na klan, ked vidi, aki hraci tam su
Skor, ak chces podporit rozvoj klanov by bolo fajn, keby sa rank dal nejakym jednoduchym sposobom preniest na iny nick... napr z "4ever | Lee" na "Lee.ExE", pretoze teraz to znamena stratu vsetkych rankpointov a otravovat adminov s kazdym presunom ranku mi pride ako naozajstna buzeracia

Rail
24-09-13, 20:06
Nechal bych to tak jak to je...

Rail
25-09-13, 17:23
Pelko má celkem podle mě dobrý nápad, akorát nevím jak by se to udělalo...

Del!k98
29-09-13, 22:18
No, nemyslim si že to je dobry napad .. :). Radšej normal furien turnaj ..

Baron3k
02-10-13, 19:52
A co když se ti nějaký pepík hodí do klanu a cele ti to zkazí?

A od čoho je STEAMID??

E: ten krásny pocit vedieť že som bol v On3B3st :), chudák WarHack Btw. Bol to kamoš,ktorého prestalo CElom baviť :)

hydro
29-10-13, 19:47
uplne ste ten update zkazili , je to muj nazor uz je to tam jak na gemesites vseci zbrane to shop menu se mi vobec neliby,hodne lidi si ztezuje je to fakt na prd .Furien na kotelne neni co byval a zpravte to je to fakt hrozny aspon to shop menu kdyz ne zbrane. kdo souhlasi napiste taky ,protoze toto je fakt hrozny .Nevymyslim si hodne lidi to odradilooo a kdyz je to takhle tak radsi si jdou zahrat na gemes. protoze je to hodne podobny .Hraju na kotelne dlouho a vzdy ste byly odlisny od ostatnich portalu. ale ted jste "zkopirovali" snad vseci portali co znam . Hruza , běs toto. ja a mnoho lidi by bylo rado kdyby ste to upravili dik :(

B@Ryk
29-10-13, 19:49
Divné teď byl všcky servery plné..

Kotel
29-10-13, 19:49
Jeste ani neni plne funkcni a uz to odradilo? Pls...