PDA

Zobrazit normální verzi : Proč



Steelykx
28-07-11, 12:52
cc kotelno rád bych věděl proč mám ban na kotelne dal sem si tam vip a hral jsem pak de divam you have been banned check your console tak sem se podival na csko.cz na banlist a tam nejsem tak bych rád věděl proč sem uabanovanej necheatuju neblokuju nekopiruju jmena atd :blink: Steelykx

Kotel
28-07-11, 13:00
Na tve ip adrese jsou 2 bany. V banlistu nahore by ti to melo napsat, ze mas ban. Kdyz si stahnes cs z kotelny, tak se pripojis nebo kdyz si koupis steam.
http://csko.cz/?strana=download

Steelykx
28-07-11, 15:52
dik ale nemohli by ste me odbanovat protože jsem nic neudělal tak jestli by ste me odbanovali protože na kotelně mam vip a nechci o nej prijit kdyz si nainstaluju nový counter strike

Kotel
28-07-11, 15:56
O vip neprijdes. Kdyz odbanuju ip, tak ten cheater se zas pripoji a dostane znovu ban. Kdyz ve hre napises do chatu vip a v menu vyberes moznost "Obnovit vip z sms kodu" a zadas posledni kod, tak se ti vip vrati.

Steelykx
29-07-11, 20:37
aha tak se omlouvám za obviňování vás že jste mě sami zabanovali zničeho nic tak jsem zjistil ten problém Důvod: Bratranec omlouvám se protože jsem ho pustil na náš počítač na counter strike a von našel cheaty na internetu tak je tam hral a hral na kotelně prosim jestli by jste mě odbanovali děkuji

Smile
29-07-11, 20:41
aha tak se omlouvám za obviňování vás že jste mě sami zabanovali zničeho nic tak jsem zjistil ten problém Důvod: Bratranec omlouvám se protože jsem ho pustil na náš počítač na counter strike a von našel cheaty na internetu tak je tam hral a hral na kotelně prosim jestli by jste mě odbanovali děkuji

Měl si radši zůstat u té původní verze..Sice by si nedostal unban ani tak, ale teď tě ještě ktomu všici pošlou někam...

3k a Jerry
29-07-11, 20:46
Bratranec je ohraný měl jsi to svést na dědu ..

apach29
29-07-11, 20:53
Jedina moznost je koupit steam.

_AnGeL_
06-08-11, 19:06
Ja som si musel spravit novu registraciu pretoze na starom som nemohol pisat do rubriky a navise FORUM ide iba ked som na inom pocitaci ci je to kaviaren alebo nieco ine doma my to nejde nedalo by sa spristupnit forum pre vsetkzych????? napise my z tejto krajiny nie jemozne vyuzivat forum preco :(((((