PDA

Zobrazit normální verzi : Servery v menu



Volume
05-04-13, 20:39
Nazdárek lidi..

Prosímvás, já mám takovej menší problém s menu když si zapnu csko...
Jak všichni asi ví, tak ten kdo má stažený csko z Kotelny tak tam má oblíbené servery (např. ZM, Surf, Fy, DM, DM FFA, CTF apod..) Akorát já tam mám tedka nějakej americkej server a je jenom 1... Šel jsem si zahrát na nějakou mapu co neznám na jakýsi americký server, dohraju.. vypnu csko, pak se vrátím a zjistím že tam mám jenom ten jejich 1 server Dust2only. Nevíte kde ot prosím nějak udělat abych tam měl opět servery z Kotelny ? Popřípadě abych si mohl i vybrat jaké tam chci .. ? :)

Díky moc za rady (:

Baron
06-04-13, 09:35
Ahoj svoje servery se tam dají přidat přes nějaký config teď nevím kde to je. Některé servery to tak mají jednou se tam připojíš a potom když chceš vypnout hru tak se ti to tam pořád připojuje jsou to svině. Nejlepší radou je hrej kde to znáš např kotelna. Co se týče obnovu toho seznamu tak to musíš přeinstalovat cs. Jinak to asi nepůjde.

Trey
06-04-13, 09:40
Bud si nainstaluj csko z kotelni a subor gamemenu ktory je v resource vloz do svojho cs, alebo si podla toho gamemenu co mas v cs vytvor svoje vlastne, kdemozes mat servery ktore chces..

Volume
06-04-13, 12:13
OK... udělám to podle [T]rye.. můžete to locknout .. (:

Edit// Ted jsem si vzpoměl že já mám vlastně zálohu složky cstrike, takže si nic stahovat nemusím.. :)

hofy
06-04-13, 12:19
Snadno si to uděláš v souboru gamemenu.res souboru. Viz následující příklad - 1 je oblíbený server, 2 je oddělovač od menu a další položky jsou klasicky v menu. Samozřejmě si to můžeš přizpůsobit tak, abys tam měl počet serverů, který potřebuješ. Sice už jsi to vyřešil, ale třeba to někomu pomůže. ;)


"GameMenu"
{
"1"
{
"label" "Jméno oblíbeného serveru"
"command" "engine Connect ipserveru"
}
"2"
{
"label" ""
"command" ""
}
"3"
{
"label" "#GameUI_GameMenu_ResumeGame"
"command" "ResumeGame"
"OnlyInGame" "1"
}
"4"
{
"label" "#GameUI_GameMenu_Disconnect"
"command" "Disconnect"
"OnlyInGame" "1"
"notsingle" "1"
}
"5"
{
"label" "#GameUI_GameMenu_PlayerList"
"command" "OpenPlayerListDialog"
"OnlyInGame" "1" "notsingle" "1"
}
"9"
{
"label" "" "command" "" "OnlyInGame" "1"
}
"10"
{
"label" "#GameUI_GameMenu_NewGame"
"command" "OpenCreateMultiplayerGameDialog"
}
"11"
{
"label" "#GameUI_GameMenu_FindServers"
"command" "OpenServerBrowser"
}
"12"
{ "label" "#GameUI_GameMenu_Options"
"command" "OpenOptionsDialog"
}
"13"
{
"label" "#GameUI_GameMenu_Quit"
"command" "Quit"
}
}